Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7250
Joined: 12/03/2012 18:04

#26 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

EDIT: Novo upozorenje, još dva i hlađenje!

Jusuf Nurkić je igrao B diviziju iz jednog vrlo prostog razloga, zato što se igrala prije početka kvalifikacija A tima, čekajući mig iz USA šta šta se dešava i hoće li potpisati za NBA tim. Na taj način je navodno dokazao patriotizam, jer je, kao, na sopstveno insistiranje igrao B diviziju ( kakav patriota, jebiga, povreda koljena i potpis za NBA tim ga spriječi da igra za A tim BiH :( ). Odjednom, prilikom proslave u finalu, taman kada je trebao da se priključi A timu, Nurkić povrijedi koljeno, bez ikakvog javljanja selektoru i bilo kome ode u Zagreb i više se ne vrati. Povrijeđen čovjek, jebiga. Većini, sa barem određenim stepenom inteligencije, je jasno da je ovaj htio, huškan menadžerom ( koji ima historiju sa igračima iz BiH koji NE IGRAJU za BiH ), da eskivira igranje za A tim. Da si pametan, kao što nisi provjerio bi detalje ( u kojima uvijek leži đavo ). Naime, finale U20 B divizije se odigralo 20 Jula, a Nurkić je potpisao ugovor sa Denverom 31 Jula. Zanimljivo je da se baš u tih desetak dana desi Nurkićeva povrijeda, ne javljanje nikome, odlazak sa priprema, a onda potpis ugovora sa Denverom desetak dana kasnije. Da bi shvatio, ako ti do sada nije jasno, Nurkić je odigrao U20 B divizije, dobio mig od menadžera da potpisuje za Denver, lažirao povredu koja se, gle čuda, baš desi nakon odigranog finala, otišao iz BiH da se ne bi provalilo da laže, a onda na kraju javno optuži savez da je privatna prćija. Mogao je nastupiti iskrenije i reći, pred potpisom sam za NBA tim, od toga mi zavisi karijera, jebiga ljudi, ja odoh. Ovako je ispao glupan, sirovina i debil kojim upravlja i za kojeg razmišlja menadžer čiji igrači NE IGRAJU za BiH.

EDIT: Novo upozorenje, još dva i hlađenje!
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#27 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by trcicu trceci »

Boli te ona stvar jesam li glup ili nisam.

Ne vrijedjaj momka samo ti kazem. To ti je o kome je god rijec, prvo si Papeta nazivao svakavim imenima i vrijedjao, sada Juku. Mora da si strasno inteligentan kad tako nesto radis.

Ja sam suvise glup za takvo nesto priznajem. E sad zaobidji se vrijedjanja svih ljudi koji nesto vrijede :thumbup:
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#28 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Jolpaz »

Tomahawk11 wrote:Konakovic moze samo u kategoriju onih koji upropaste sve cega se dotaknu.
Bio bi to moj skromni doprinos temi. Hvala!

Slazem se 100%, ublehas bez pokrica!!!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7250
Joined: 12/03/2012 18:04

#29 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

trcicu trceci wrote:Boli te ona stvar jesam li glup ili nisam.

Ne vrijedjaj momka samo ti kazem. To ti je o kome je god rijec, prvo si Papeta nazivao svakavim imenima i vrijedjao, sada Juku. Mora da si strasno inteligentan kad tako nesto radis.

Ja sam suvise glup za takvo nesto priznajem. E sad zaobidji se vrijedjanja svih ljudi koji nesto vrijede :thumbup:
Dobio si, neočekivan, odgovor i sjebo se, šta sad :D Šta misliš da se Mirza ponaša(o) kao ova papčina ? Gdje bi bili ? Jel podržavanje Nurkićevog seljakluka pljuvanje po Mirzi ? Ko spomene da je i MIrza isto radio neka se sjeti šta se dešavalo ida je Mirza sjedio na klupi zbog LEVATA ( onda mu je pukao film ).

EDIT: Drugo upozorenje, još jedno i hlađenje!

Živio
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#30 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by trcicu trceci »

Zato sto se nije odazvao on je sirovina, seljak i glupan?

isto k'o neko dijete nabrajas, mogu se sloziti da je nekorektno od njega da se ne odazove, ali ti momcino ne baratas pojmovima. Glupan je za tebe svaki covjek ko se ne odazove. :D
Veliku ogorcenost i negativnost prenosis na ovaj forum, mozda tezak zivot ili sta li, ali smiri malo, dozovi se.
dena24
Posts: 42
Joined: 06/01/2015 13:49

#31 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by dena24 »

Nemam nista protiv nurkica, mislim da nije igrao zato sto je bio u frci prije nego sto je potpisao za denver.
Ali se pitam onda kako jedan nowitzki moze igrati skoro svake hebene godine za njemacku, cak kad osvoji nba ligu i igra playoff svake godine?
To samo ima kod nas, da se ljudi moraju oko toga prepucavati i to jos preko medija
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#32 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by htcxone »

gdje je konakovic upleo svoje prste tu ni mlijeko da je bijelo nisam siguran!
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#33 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by dječak sa šibicama »

Konakovic bi bio nesretan kada bi citao ovo vase prepucavanje.

Iskreno, tuzan sam, Dino cini sve da izdigne BH kosarku na neke zdrave grane, a neshvacen je i suocen sa brojnim opstrukcijama... taj Nurkic, lijepo je to sto je on u NBA ligi, ali on nije prepoznao velicinu Dine Konakovica i sada ce BH kosarka zbog toga patiti.

On bi trebao doci, i skruseno se izviniti Dini Konakovicu, zamoliti za oprost.

A Dino ce razmisliti, siguran sam, jer Dino je veliki covjek. Skoro dva metra.
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Edin H. »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Jusuf Nurkić je igrao B diviziju iz jednog vrlo prostog razloga, zato što se igrala prije početka kvalifikacija A tima, čekajući mig iz USA šta šta se dešava i hoće li potpisati za NBA tim. Na taj način je navodno dokazao patriotizam, jer je, kao, na sopstveno insistiranje igrao B diviziju ( kakav patriota, jebiga, povreda koljena i potpis za NBA tim ga spriječi da igra za A tim BiH :( ). Odjednom, prilikom proslave u finalu, taman kada je trebao da se priključi A timu, Nurkić povrijedi koljeno, bez ikakvog javljanja selektoru i bilo kome ode u Zagreb i više se ne vrati. Povrijeđen čovjek, jebiga. Većini, sa barem određenim stepenom inteligencije, je jasno da je ovaj htio, huškan menadžerom ( koji ima historiju sa igračima iz BiH koji NE IGRAJU za BiH ), da eskivira igranje za A tim. Da si pametan, kao što nisi provjerio bi detalje ( u kojima uvijek leži đavo ). Naime, finale U20 B divizije se odigralo 20 Jula, a Nurkić je potpisao ugovor sa Denverom 31 Jula. Zanimljivo je da se baš u tih desetak dana desi Nurkićeva povrijeda, ne javljanje nikome, odlazak sa priprema, a onda potpis ugovora sa Denverom desetak dana kasnije. Da bi shvatio, ako ti do sada nije jasno, Nurkić je odigrao U20 B divizije, dobio mig od menadžera da potpisuje za Denver, lažirao povredu koja se, gle čuda, baš desi nakon odigranog finala, otišao iz BiH da se ne bi provalilo da laže, a onda na kraju javno optuži savez da je privatna prćija. Mogao je nastupiti iskrenije i reći, pred potpisom sam za NBA tim, od toga mi zavisi karijera, jebiga ljudi, ja odoh. Ovako je ispao glupan, sirovina i debil kojim upravlja i za kojeg razmišlja menadžer čiji igrači NE IGRAJU za BiH.
Zamolio bih odgovorne da ovaj post postave u udzbenike sa studente sporta i tjelesnog odgoja :thumbup:

Hvala :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#35 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Samo prethodno lektorisati ovu "povrIJEdu" jezika, i eto ga.

Inače, šta nam je ovo predsjednik aktivan na Instagramu. Čak i Jusufa prati. :lol:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#36 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by spinel_ »

ne potpirujte vatru, Juka ce igrati na Eurobasketu.. to je i njegova zelja. :thumbup: :thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#37 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Jah eto.

Taman će ga ova smijehotresna tema odgovoriti ili nagovoriti od toga.

Ako Juka ne bude igrao, ja znam koga ću kriviti.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#38 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by OldMayor »

Cinjenica jeste da je napravljen fin pomak u kosarci, napokon je neko poceo gledati na mlade. Ali mene zanima jedna stvar, Mahmutovic je u KS-u od 2009. godine! To mnogi ovdje ocito zaboravljaju.

Izbjegavanje mladih selekcija vise nije bilo moguce, jer se u kratkom roku pojavilo toliko talentovanih mladica da samo glup i tup covjek to nije mogao vidjeti. Dakle Harun i co. nisu nikakvi gencijalci jbt, pa mi smo ovo trebali uraditi 2000-te, a ne 2013-te godine. :? Oni su tu da obezbjede sponzore i da skupe lovu za treninge, opremu.

Imaju realno ok sponzore, Elektroprivreda im je glavni sponzor. Imas u ekipi jednog Teletovica. Ako njega ne znas marketinski iskoristiti, onda jbg.

Konakovic je onaj klasicni ublehas koji nista u svom zivotu nije napravio konkretno, sve na supljaka. Uvalio se u kanton i baljezga, ubleha klasicna. Nakon sto je sahranio KK Bosna, sad se dohvatio jos jedne stvari oko koje pojma nema - politike, a eto umislio je da ni kosarka ne moze bez njega.

Stojanovic je bio amaterski kosarkas, to znam o njemu. Ne znam konkretno sta je jos taj covjek radio.

Harun, svi ga znamo sa Hayata. Dojucerasnji clan zirija ZMBT. On treba da bude gospodin, diplomata, a ne galamdzija. Ali eto bosnjo voli galamdziju. Znas ono da pukne od stol i kaze ta ces ti ba, nas ti ko smo mi...a igraci mu odlaze li, odlaze...

I na kraju sto je najbitnije, nama ljudi liga propada. KS nije zaduzen samo za repku. Liga nam je u qrcu i sta rade doticni da to poprave? Pa nece ni sparsi dovjeka izbacivati talente. Ili cemo cekati incidente poput Djedovica, Teletovica itd koji nisu produkt jednog sistema, nego su incidenti. Da su se oslonili na sistem, danas bi bili zastitari neke banke.

Ja nemam povjerenje u ove ljude, bez obzira i na neke dobre stvari koje su uradili, puno je tu nekih mutnih radnji. I fakat sta je sa ostalim ljudima u savezu, ja gdje god vidim da se spominje savez, ja vidim ova tri imena.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#39 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Evo, sačekaj da se trojac vrati iz Grčke, pa će vidjeti mogu li svoje supermoći usmjeriti na boljitak lige.
User avatar
LSD
Posts: 27195
Joined: 24/07/2007 08:26

#40 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by LSD »

dječak sa šibicama wrote:Konakovic bi bio nesretan kada bi citao ovo vase prepucavanje.

Iskreno, tuzan sam, Dino cini sve da izdigne BH kosarku na neke zdrave grane, a neshvacen je i suocen sa brojnim opstrukcijama... taj Nurkic, lijepo je to sto je on u NBA ligi, ali on nije prepoznao velicinu Dine Konakovica i sada ce BH kosarka zbog toga patiti.

On bi trebao doci, i skruseno se izviniti Dini Konakovicu, zamoliti za oprost.

A Dino ce razmisliti, siguran sam, jer Dino je veliki covjek. Skoro dva metra.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#41 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Mustang1 »

Hoce majke mi proglasiti bankrot i u reprezentaciji .. Eno se zali opet na lovu :-) Daj ima li ko da ga otjera vise propast cwmo gore od Grcke
User avatar
LSD
Posts: 27195
Joined: 24/07/2007 08:26

#42 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by LSD »

Generalni sekretar KSBiH
"Budućnost nam je ugrožena, Teletović je mentalno jak"


Generalni sekretar Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine, Harun Mahmutović, govorio je o sramotnoj odluci Vijeća ministara Bosne i Hercegovine, koje je drastično smanjilo izdvajanja za sport, Mirzi Teletoviću, Dušku Ivanoviću, kao i o svojoj budućnosti u Košarkaškom savezu naše zemlje.

Sramotna odluka Vijeća ministara Bosne i Hercegovine


Vijeće ministara Bosne i Hercegovine po ko zna koji put je razočaralo bosanskohercegovačku sportsku javnost, odnosno svojom odlukom o izdvajanju za sport poslalo je negativnu poruku sportistima i sportašicama naše zemlje. Odlučili su u Vijeću ministara za sport izdvojiti sramotnih 560.000 KM, a Olimpijski komitet, fudbalski, košarkaški i rukometni savezi su dobili nula maraka.

"Odluka je sramotna, šta drugo da vam kažem. Država je ovom odlukom sportistima poručila da joj uopšte ne trebaju. Svu potrebnu papirologiju smo dostavili Vijeću ministara, odnosno nadležnom ministarstvu, a odobrili su nam nula maraka. Očekivao sam da se vrijednuje naš rad, da se nagrade uspjesi koje postižemo, no bio sam u zabludi. Ne znam šta trebamo uraditi da bismo dobili neka novčana sredstva s državnog nivou", govori generalni sekretar Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine, Harun Mahmutović.

"Kriterij za raspodjelu sredstava ne postoji. Naše selekcije postižu sjajne rezultate, no izgleda da u ovom društvu to slabo ko cijeni. To su državne selekcije, ovaj Savez je državni, nije Harunov privatni. Snalazimo se na sve načine kako bismo obezbijedili sredstva za normalno funkcionisanje svih reprezentacija. Molimo, tražimo novce na svim stranama i uspjevamo, no nakon ove odluke naša budućnost je ugrožena. Iskreno, očekivao sam da nam kažu, vi dobro radite i mi ćemo vam pomoći, no dobili smo sasvim drugačiju poruku", dodao je Mahmutović.

Međutim, to nije sve, odnosno čelnike Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine iz Ministarstva civilnih poslova nikada nisu kontaktirali, pozvali na readni sastanak kako bi čuli na koji način se finansiraju državne selekcije.

"Nikada nas niko nije pozvao na razgovor. Možda košarka ovoj državi nije bitna, možda Bosnu i Hercegovinu u svijetu bolje promoviše kajak. Ne znam, stvarno ne znam šta više da kažem. Svjestan sam ja da mi nemamo novca kao neke uređenije države, da se milioni ne ulažu u sport, ali ova odluka skandalozna. Jedna od vodećih košarkaških nacija u Evropi od svoje države dobije nula KM. Ovo pitanje se mora riješiti", ističe Mahmutović.

Teletović je mentalno jak

Bosanskohercegovačku sportsku javnost prije par dana potresla je infiormacija o bolesti kapitena reprezentacije Mirze Teletovića s kojim je Mahmutović na vezi.

"Čujem se s Mirzom, osjeća se dobro i pun je pozitivne energije. Mentalno je jak, što je i pokazao u svojoj karijeri. Susretao se sa mnogim problemima, no uvijek je iz istih izlazi jači. Nadam se da će tako biti i ovaj put. Da li će biti spreman za nastup na Eurobasketu, odnosno kada ga možemo očekivati na terenu, u ovom trenutku niko ne zna. U dobrim je rukama, a u narednom periodu će doktori tražiti uzroke zbog kojih se Mirzi desilo to što se desilo. Sve je moglo završiti tragično i u ovom trenutku je najamnje bitno kada će se vratiti na teren", govori Mahmutović.

Ostanak Ivanovića zavisi od finansija

Generalni sekretar je sa svojim sardnicima prije mjesec dana u Atini obavio i razgovore sa Duškom Ivanovićem, čovjekom koji je predvodio naš nacionalni tim u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

"Mi s Duškom nemamo problema, kao što nema ni on s nama. Radi se o jednom od najboljih evropskih stručnjaka s kojim imamo sjajnu saradnju i s kojim otvoreno razgovaramo o svemu. Reprezentaciji i Dušku moramo obezbijediti idealne uslove za pripreme i ne smijemo im maglu prodavati. Na Evropsko prvenstvo ne želimo ići s devizom važno je učestvovati, odnosno naša želja je vrhunski rezultat, a da li ćemo ga ostvariti, zavisi od mnogo faktora. Teška je finansijska situacija, to sam vam već rekao. Dakle, s Duškom nemamo problema, no i njegov ostanak zavisi od zatvaranju finansijske konstrukcije", ističe generalni sekretar KSBiH.

Košarkaško prvenstvo BiH i Mahmutovićeva budućnost

Košarkaško prvenstvo Bosne i Hercegovine ulazi u samu završnicu, a sve više je klubova koji se žale na suđenje.

"Svi mi koji radimo u košarci smo tu negdje, odnosno sudije nisu bolje, ali ni gore od klubova i igrača. Naše sudije ne sude u Evroligi, no ne vidim ni da igrači koji igraju u prvenstvu idu u evroligaške klubove. Ne pravdam sudije, no i oni su ljudi koji griješe. Kako se bliži kraj prvenstva tako su od strane klubova koji se bore za vrh i opstanak, sve veći pritisci, a sudije podliježu istim. Bojim se da ne bude još gore", ističe Mahmutović.

U proteklih par mjeseci generalni sekretar je najavljivao svoj odlazak iz Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine, a u kuloarima se šuškalo o njegovom odlasku u Bosna Royal.

"Moj eventualni odlazak iz KSBiH nema nikakve veze sa Bosnom. Istina je, razmišljao sam o odlasku, no podrška igrača me ostavila u Savezu. Zaboli me to što se moram pravdati ljudima za neke stvari koje nikada nisam uradio. Slabo ko cijeni naše napore koje ulažemo u košarku. Organizacijom četiri Evropska prvenstva u mlađim kategorijama smo gradu donijeli 10 miliona KM, a šta smo dobili? Moja velika želja je raditi u klubu, mislim da Sarajevu i bh. košarci treba pravi klub. Da li će to biti Bosna, Željezničar, Sarajevo, pa možda i neki novi klub, najmanje je važno. Biću prepotentan i reći da imam znanja i iskustva i da bi šteta bila ako bih se nakon eventualnog odlaska iz KSBiH skroz izgubio iz sporta", zaključio je Mahmutović.
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#43 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Mustang1 »

Hoce nekog novog da dovede do bankrota :D
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#44 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by SkyLimit »

Kadeti BiH na najačem pripremnom turniru na svijetu u Turskoj, valjalo je pronaći finansije za to, košarkaški savez još jednom pokazuje klasu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#45 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Ozil wrote:Niko ne komentarise optuzbe Razije Mujanovic na racun Haruna Mahmutovica :? momcina trazila 100 000 za neko mjesto u savezu :lol:
Nemoj tako. Mahmutović i Kifla su spasili bh. košarku, spasili gomilu talentovanih Srba i Hrvata od igranja za susjede i komšije, odjebali Jusufa Nurkića...

Pa šta je sića od 100.000 maraka za to ?!
neno#4
Posts: 622
Joined: 07/08/2011 13:36

#46 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by neno#4 »

Ozil wrote:Niko ne komentarise optuzbe Razije Mujanovic na racun Haruna Mahmutovica :? momcina trazila 100 000 za neko mjesto u savezu :lol:
Samo 100 milja?! Malo je to...
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#47 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by mgogic »

Nije ako je u eurima :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#48 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by vryzas »

Eki 100 milja...sica u odnosu na to koliko se otimalo u KK Bosna prije 7-8 godina. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#49 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by vryzas »

Nego, fakat sta utvrdise one dvije revizorske kuce koje su cesljale papire u KK Bosna? Ko, sta, koliko, kada?

Jebote ovo sve preslikano iz politike...postave te na funkciju, krades, otimas, rasipas se, u najmanju ruku posao ne obavljas savjesno i odgovorno, i na kraju nikom nista.

Hebo ti ovu drzavu i ovaj grad!
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#50 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by OldMayor »

Sta ce ba utvrdit... pa evo iz prve ruke info da je KK Bosna bila jedna obicna pijaca. Unisteno desetine talenata od strane Konakovica i njegovih pajdasa iz Beobasketa.

Npr. ovaj momak, ja ga se sjecam dok je igrao u drugoj ligi ne znam za koju ekipu, ja mislim za onu iz Hadzica, nije bitno. Dobro ga se sjecam jer sam gledao jednu tekmu uzivo, ja mislim protiv Vogosce ili koga, pa lik je trpao samo tako, a tada mu je mozda bilo 16-17 godina, i imao je blizu 40 poena po tekmi tu sezonu. Dosao u KK Bosna i propao, ne jer je odjednom zaboravio igrat, nego covjeku nije pruzena sansa, jer nije bilo mjesta za nase igrace, a on je jedan od milion.

Post Reply