Komsic Zeljko-ALL ABOUT- satarash

Locked
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#51 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

cogni wrote:
mIRCerka wrote: Onda se buni CIKu. I nek razdvoje glasacke listice sa sva tri clana predsjednistva, a prije toga nek uz 2 svjedoka svaki galsac da izjavu da je BOSNJAK HRVAT SRBIN, ovjereno i sa potpisima svjedoka, i ondaK nek im se da listic na kojem se nalaze kandidati iz njegovog naroda i THE END.
:D

PS Nisam znala da se pika volja samo hrvata hercegovine i srednje bosne... :D
Ne, mada si blizu, pika se samo volja Hrvata iz Federacije, oni iz RS-a biraju srpskog člana predsjedništva. Po ustavu srpski član predsjedništva je ustvari predstavnik svih građana RS-a jer ga oni biraju, dok Srbi iz FBiH moraju birati nekog od dva Federalna člana. Sve je to dosta glupavo, ali je tako.


To su već tehnikalije o kojima ne želim pričati dok se mnogo važnija stvar ne razjasni, a to je da li Hrvatskog člana predsjedništva treba da biraju Hrvati, ili im ga i Bošnjaci i Srbi mogu izabrati. Lako je poslje razmatrati kako da se to tehnički provede.
Da li će Hrvati da bi izabrali svoga predstavnika biti prinuđeni da imaju samo jednog kandidata, da im se ne rasipaju glasovi? To onda više nema veze sa demokratijom.
Demokratija? To ovdje ne postoji, jer je DEMOCRACY kod nas prevedena kao javasluk i anarhija.

Do nekih boljih vremena, kud Komsic, tuD i ja :D
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#52 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by accent »

Josip wrote:
hape_hapica wrote:Ahaaa, u tom grmu lezi zec. Ljubi Gojko Susak svoju poslusnu i pametnu omladinu. Ti bi znaci nesto kao hrvatsku paradrzavicu, pa tek onda neka ostali vide gdje ce ostati. Da Bog da vam Komsic predsjednik bio. :D

ne bi ja nikakvu paradržavu, ne daj Bože da bi to što ja želim štetilo drugome samo zato jer se zove Mujo ili Jovo. nikako

ja samo želim ono što ti već imaš, i ti i Jovo, a Hrvoje nema a trebao bi imati.
*************************************
pa nek se hrvoje odseli u maticu ako ovu drzavu na smatra kao svoju

josipe meni smetaju 2 skole pod jednim krovom
meni smeta ono sto se desavalo u capljini
meni smeta kad god se kojem hrvatu digne palce kako su hrvati ugrozeni
meni smeta sto su tudzman i susak na racun bosne oslobodili krajinu (oluja)
meni smeta sto se desava u Neumu

e to je ta tvoja drzava i sta cemo sad,
a sto se ne zalite Sanaderu koji je pomocu vas dosao na vlast
zato ne palamudi beze nego nije vam niko kriv sto niste slozni (hrvati BiH), ddruga stvar nije vam niko kriv sto su vam politicari najveci ratni profiteri
nek vam jednu hajduciju u hrvatskoj organizuju pa se preselite tamo
User avatar
Bihac_4_ever
Posts: 608
Joined: 21/05/2007 20:34

#53 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Bihac_4_ever »

Primjetio sam dosta (po prici) SDA-ovaca i SBiH-ovaca na ovoj temi...,shvatite zeleni i zuti da SDP nije NACIONALNA STRANKA!!! Zeljko Komsic ima pravo kao jedan od clanova Predsjednistva da pomaze ne samo Hrvatima nego i ostala dva naroda,sto je nepoznat pojam za nase NACI stranke (SDA,SNSD,HDZ,SBiH,SDS...).

Kao,odkud SDP ima pravo pomagati i pricati u ime druga dva naroda??? :D Smijesni ste do bola,treba vas ukinuti i spustiti na najvise 5% glasova,gadite mi se vasom retorikom i maloumnoscu,naord je hvala Bogu dragom to i uvidio da ste odpad i ratni sljam i nista vise!!!

NAROD PRVO!!!
User avatar
video
Posts: 6848
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#54 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by video »

Josip wrote: je i ja bi dao vama da se izjasnite T..... ili B..
Banovici, 100%
Image
User avatar
cogni
Posts: 1479
Joined: 01/09/2007 12:17

#55 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by cogni »

mIRCerka wrote: Do nekih boljih vremena, kud Komsic, tuD i ja :D
Tipično navijački. Što je jako lijepo sa emotivnog aspekta, ali onemogućuje razmjenu mišljenja.

BTW, ja nemam ništa protiv Komšića, on je sasvim sporedan kada pričamo o principijelnim stvarima.
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#56 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by dallton »

Josip wrote:
mIRCerka wrote:a ti što si prvo Bosanka pa onda Hrvatica, to je tvoj izbor i ja ga poštujem. znam da vas ima i takvih. ali puno, punoooo više je nas koji smo Hrvati, a Bosanci ili Hercegovci smo samo po regionalnoj odrednici. i onda valjda mi zaslužujemo da biramo sebi predstavnika.
po cemu se zna kojih ima vise? Gdje je to relvantno istrazivanje?


to dobro znamo i ja i ti i svi u ovoj državi.
prvi dokaz ti je to da tamo gdje su prvo Hrvati a ne Bosanci pa Hrvati tu ne vlada SDP nego neka Hrvatska stranka.

nemoj se praviti da neznaš kad dobro znaš samo ti nije po volji
Pa tamo gdje su bile te Hrvatske stranke, bio je i rat - ko recimo kad je hercegovacka klika umislila da moze istjerati Bosnjake iz Hercegovine? Ili kad su prodali Posavinu ni za sta, u cemu im je vjeciti Prvi Tudjman svojski pomogao? Evo opet pitam sta su tacno strateski ciljevi Hrvata u BiH?
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#57 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by dallton »

cogni wrote:
mIRCerka wrote: Do nekih boljih vremena, kud Komsic, tuD i ja :D
Tipično navijački. Što je jako lijepo sa emotivnog aspekta, ali onemogućuje razmjenu mišljenja.

BTW, ja nemam ništa protiv Komšića, on je sasvim sporedan kada pričamo o principijelnim stvarima.
Mi jos do principijelnog nivoa nismo stigli ...a s ovakvim kao sto je Zeljko mozda i stignemo, s ostalima daj boze.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#58 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

cogni wrote:
mIRCerka wrote: Do nekih boljih vremena, kud Komsic, tuD i ja :D
Tipično navijački. Što je jako lijepo sa emotivnog aspekta, ali onemogućuje razmjenu mišljenja.

BTW, ja nemam ništa protiv Komšića, on je sasvim sporedan kada pričamo o principijelnim stvarima.
sam Komsic je svojom kandidaturom rekao da zeli ukazati na apsurdnost izbornog zakona :D

Stoga, DRUZE ZELJKO MI TI SE KUNEMO DA SA TVOGA PUTA NE SKRENEMO :D

Emotivno ili ne, sami pali, sami se ubili.
User avatar
Josip
Posts: 547
Joined: 12/07/2008 22:04
Location: Mostar
Contact:

#59 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Josip »

i kako da živimo sa vama?????

u Hrvatsku neću nikada odseliti, a znam da bi vam to bilo drago, ali neću (neću=nećemo). ovo je Moja zemlja isto koliko i vaša ali ne namjeravamo vam je prepustiti ako ništa imamo više povjesnog prava na nju.

Živjeti ću ovdje i birati soje predstavnike, a neće nam ih Muslimani birati.

pozdravljam vas, odo sa teme. živi i zdravi bili.
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#60 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by dallton »

Liberalism wrote:
dallton wrote:Nije tacno da su jednaki, sam Dejton je po sebi zasnovan na principu etnicke diskriminacije: ne moze Hrvat ili Bosnjak iz federacij glasati za predsjednika rsa, a ni obratno Srbi iz rsa ne mogu glasati u Federaciji? I svi znamo da to ne valja, i kao prvo sam Dejton nije u skladu sa Evropskom Konvencijom o Ljudskim Pravima koja je Dejtonu pravno nadredjeni dokument (sam Dejton to kaze). I ko kaze da nikoga ne brine sto nema drugih etnickih skupina - covjek je samo dao izjavu o neravnopravnosti Hrvata - komentar je bio fokusiran na njih, a ne s namjerom da se bilo ko iskljuci...
Tacno je da su jednaki izuzev u dva slucaja koja propisuje ustav BiH i koja se odnose na politicka prava pojedinca da direktno ucestvuje u vlasti. U svim drugim sferama zivota svi smo mi jednaki (po ustavu BiH). Govorimo o Ustavu BiH.

Niko ne moze naci nikakav drugi osnov za bilo koju diskriminaciju u Ustavu BiH. Sad je druga stvar sto Komsic nikada nije ozbiljno procitao Ustav BiH.
Znaci tebi je ne-regulacija politickih prava izuzetak koji potvrduje pravilo? Pa izvini, to je stvarno veliki izuzetak. A i govorimo o Ustavu Bih - u tom ustavu pise da su Evropska KOnvencija ima prednost nad ustavnim odredbama
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#61 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

Josip wrote:i kako da živimo sa vama?????

u Hrvatsku neću nikada odseliti, a znam da bi vam to bilo drago, ali neću (neću=nećemo). ovo je Moja zemlja isto koliko i vaša ali ne namjeravamo vam je prepustiti ako ništa imamo više povjesnog prava na nju.

Živjeti ću ovdje i birati soje predstavnike, a neće nam ih Muslimani birati.

pozdravljam vas, odo sa teme. živi i zdravi bili.
nece muslimani,al hoce bosanci :D lalalalala (kad je ba nek i hala gori)
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#62 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Liberalism »

mIRCerka wrote:
cogni wrote:
mIRCerka wrote: Do nekih boljih vremena, kud Komsic, tuD i ja :D
Tipično navijački. Što je jako lijepo sa emotivnog aspekta, ali onemogućuje razmjenu mišljenja.

BTW, ja nemam ništa protiv Komšića, on je sasvim sporedan kada pričamo o principijelnim stvarima.
sam Komsic je svojom kandidaturom rekao da zeli ukazati na apsurdnost izbornog zakona :D

Stoga, DRUZE ZELJKO MI TI SE KUNEMO DA SA TVOGA PUTA NE SKRENEMO :D

Emotivno ili ne, sami pali, sami se ubili.
Da je to istina, umjesto brige o hrvatima brinuo bi o romima i manjsinskim povratnicima. Ovako..... govori kao da je pripadnik HDZ-a.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#63 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

Liberalism wrote:
Da je to istina, umjesto brige o hrvatima brinuo bi o romima i manjsinskim povratnicima. Ovako..... govori kao da je pripadnik HDZ-a.
posljednji put te pitam, po cemu su ROMI bitniji od ostalih manjina, ukljucujuci nas BOSANCE/HERCEGOVCE???????????????

Ne pravi se blesav, argumentuj svoj komentar ili FOREVER REMAIN SILENT!:D

u potpisu
OSTALA
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#64 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by klixober »

Josip wrote:i kako da živimo sa vama?????

u Hrvatsku neću nikada odseliti, a znam da bi vam to bilo drago, ali neću (neću=nećemo). ovo je Moja zemlja isto koliko i vaša ali ne namjeravamo vam je prepustiti ako ništa imamo više povjesnog prava na nju.

Živjeti ću ovdje i birati soje predstavnike, a neće nam ih Muslimani birati.

pozdravljam vas, odo sa teme. živi i zdravi bili.
Da imas vise povijesnog prava na nju bio bi Bosanac pa Hrvat,a ne Hrvat pa Bosanac.Ti si ovdje samo dijaspora Hrvatske.Pozdrav.
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#65 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by luciferino »

Josip wrote:i kako da živimo sa vama?????

u Hrvatsku neću nikada odseliti, a znam da bi vam to bilo drago, ali neću (neću=nećemo). ovo je Moja zemlja isto koliko i vaša ali ne namjeravamo vam je prepustiti ako ništa imamo više povjesnog prava na nju.

Živjeti ću ovdje i birati soje predstavnike, a neće nam ih Muslimani birati.

pozdravljam vas, odo sa teme. živi i zdravi bili.

Ovo ko malo dijete kad se zakofrci. Neeeeeecu da se druuuuuzim s vama!

Cuj kako da zivite...hajd ne preseravaj se vise. Moze se fino zivjeti sa svakim, samo treba imati i odredjenu dimenziju koju Homo Nacionalikusi generalno nemaju. :oops:
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#66 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Liberalism »

mIRCerka wrote:
Liberalism wrote:
Da je to istina, umjesto brige o hrvatima brinuo bi o romima i manjsinskim povratnicima. Ovako..... govori kao da je pripadnik HDZ-a.
posljednji put te pitam, po cemu su ROMI bitniji od ostalih manjina, ukljucujuci nas BOSANCE/HERCEGOVCE???????????????

Ne pravi se blesav, argumentuj svoj komentar ili FOREVER REMAIN SILENT!:D

u potpisu
OSTALA
Prvo, BiH je potpisala da ucestvuje u Dekadi roma 2005-2010, sto je medjunarodna inicijativa vlada centralne i jugoistocne evrope da se ubrza razvoj blagostanja Romske populacije, posebno krot obrazovanje, zaposljavanje, zdravstvo i stanovanje i obavezuje vladu zemlje potpisnije da uzme u obzir kljucna pitanja koja uzrokuju siromaštvo i diskriminaciju.
Nikola Spiric, maj 2008: „U Bosni i Hercegovini smo usvojili Zakon o zaštiti nacionalnih manjina još 2003. godine i nacionalne manjine mogu da koriste pogodnosti toga Zakona. Usvojili smo i Nacionalnu strategiju za Romsku zajednicu u Bosni i Hercegovini i sada smo u prilici da radimo akcione planove vezano za Romsku zajednicu i za uključenost ove zajednice, kao preduslov da Bosna i Hercegovina bude dio jednog velikog, međunarodnog projekta, „Dekade Roma“. To pruža priliku da, kao jedna ozbiljna zemlja, koristimo pogodnosti jednog međunarodnog projekta i pomognemo Romima u Bosni i Hercegovini. Danas sam obećao da će Bosna i Hercegovina potpisati Dekleraciju o uključenosti u projekat „Dekada Roma i da će još u toku juna mjeseca usvojiti akcione planove i time steći uslove da bude dio ovog međunarodnog projekta kako bi se ostvarili povoljniji uslovi za život Romske zajednice u Bosni i Hercegovini“ izjavio je predsjedavajući Špirić na konferenciji za novinare nakon susreta.(kraj)
neko ko vjeruje u demokratiju, ljudska prava i posebno pravo na razvoj, sasvim mu je jasno zasto bi Romi trebali biti prioritet u zaposljavanju a ne npr Hrvati ili neki drugi izmisljeni (radi sujete ludjaka) ''konstitutivni narodi''
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#67 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by dallton »

Da imas vise povijesnog prava na nju bio bi Bosanac pa Hrvat,a ne Hrvat pa Bosanac.Ti si ovdje samo dijaspora Hrvatske.Pozdrav.[/quote]

To je pitanje koje me uvijek zivo zanimalo - jesu li BiH Hrvati Hrvatska dijaspora (sto ce reci iseljenistvo, kao BiH dijaspora u Svedskoj, Njemackoj...) ili su nesto drugo?

Sto me podsjeca na recenicu iz DeNirovog filma 'Good Sheperd' . Glavni junak radi za CIU i tipicni je bijeli AngloSaxonski Protestant. Pokusava da organizuje atentat na Kastra u saradnji sa italijanskom mafijom. U razgovoru, italijanski mafijas ga pita 'Mi Italijani imamo svoju crkvu i svoju porodicu; Irci imaju svoju domovinu Irsku; Jevreji imaju tradiciju; crnci imaju svoju muziku; a sta ljudi kao vi imaju, gospodine Smith?' Smith odgovara 'Mi imamo Sjedinjene Americke Drzave - vi ostali ste samo u posjeti'.'
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#68 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Better Man »

Josip wrote:
dallton wrote:Znam za tu pricu da nije hrvatski predstavnik i tako dalje, ali po mom sudu je dosad vise uradio za Hrvate nego mnoge Hrvatske 'vodje' ....A mislim da je Komsic i odraz jedne sizofrene situacije unutar Hrvatskog birackog tijela- s jedne strane se namecu kao vodje ovi iz Hercegovine, a njihov vidokrug je jako uzak; s druge strane svi ostali Hrvati ostaju maltene van i skroz zanemareni, bez mogucnosti da se njihov glas cuje.... I jos se takva politika normalizira u smislu da se predstavlja kao 'pragmaticna' - a nije pragmaticna nego destruktivna

daltone ne k..i, molim te. slušaj ako je ovo demokracija onda ja imam pravo izabrati za svoga vođu i lošijeg ako me se prohtije. tako da nemaju pravo Bošnjaci da meni biraju predstavnika, to vam mora biti jasno.
drugo, i Bosanski Hrvati imaju ista stajališta kao i Hercegovački, to što se tiče krucijalnih pitanja za narod. tako da ga niti oni nisu birali.
treće,da je uradio najviše za Hrvate dosada, više od svih....to nije nikako.
zalaže se za građansku BiH, a to Hrvatima kao najmalobrojnijem narodu nikako ne odgovara jer bi tako nestali. dakle nikako nije najbolji....ne kažem da je najgori, tko će biti gori od ovih lopova. to je nemoguće ali nije najbolji.
Upravo su ti Bošnjaci u parlamentu izabrali Ivu Miru Jovića za Hrvatskog člana predsjedništva. Zašto se tada nisi bunio? Tako da nisi u pravu. Ni po ovom pitanju nisi u pravu i nije tačno da bi Hrvati nestali u građanskoj BiH. Upravo suprotno politika koju su vodili tvoji predstavnici dovela je do nestanka i raseljenja Hrvata iz Posavine i drugih dijelova BiH kako u Hrvatsku, tako u Hercegovinu od koje su htjeli napraviti Hrvatski entitet i eventualno ga pripojiti Hrvatskoj. Ni dan danas se ti tvoji takozvani Hrvatski predstavnici ili ti ga HDZ ništa ne rade na povratku Hrvata u Posavinu. Jedino što rade je pljačka i punjenje vlastitih đepova.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#69 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

Liberalism wrote:
Prvo, BiH je potpisala da ucestvuje u Dekadi roma 2005-2010, sto je medjunarodna inicijativa vlada centralne i jugoistocne evrope da se ubrza razvoj blagostanja Romske populacije, posebno krot obrazovanje, zaposljavanje, zdravstvo i stanovanje i obavezuje vladu zemlje potpisnije da uzme u obzir kljucna pitanja koja uzrokuju siromaštvo i diskriminaciju.

neko ko vjeruje u demokratiju, ljudska prava i posebno pravo na razvoj, sasvim mu je jasno zasto bi Romi trebali biti prioritet u zaposljavanju a ne npr Hrvati ili neki drugi izmisljeni (radi sujete ludjaka) ''konstitutivni narodi''
I onda se pitamo kako je moguce da su crnci postali opasni rasisti :D

Ja tebi pricam o necemu drugom - Imas tri konstitutivna naroda, BOSNJAKE HRVATE I SRBE, Romi su OSTALI i tvoje pitanje bi bilo legitimno recimo da je postavljeno ovako "zasto se on kao demokrata bla bla ne bori za OSTALE za silne manjine"...ti upro s Romima kao da su jedini :D a Romi sami predstavljaju vecinu od manjina :D
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#70 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Jara »

Predsjednik Vijeća manjina pri Parlamentu BiH je Rom...dakle, predstavlja sve bh. "ostale"...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#71 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by mIRCerka »

Jara wrote:Predsjednik Vijeća manjina pri Parlamentu BiH je Rom...dakle, predstavlja sve bh. "ostale"...
ja izricito zahtijevam da predsjednik vijeca manjina bude frustrirani mjesanac, ne Rom.
Sta cemo sad? :D
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#72 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Jara »

mIRCerka wrote:
Jara wrote:Predsjednik Vijeća manjina pri Parlamentu BiH je Rom...dakle, predstavlja sve bh. "ostale"...
ja izricito zahtijevam da predsjednik vijeca manjina bude frustrirani mjesanac, ne Rom.
Sta cemo sad? :D
:lol:
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#73 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by exliberal »

vidim da niko nekomentarise "uspjesne" poteze sto je komsic uradio na razmjestanju diplomata...niko nekomentarise text is slobodne bosne.... :D :D
User avatar
Panthera
Posts: 411
Joined: 02/07/2008 00:10

#74 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by Panthera »

Roma za 4-og chlana predsjednistva :D i jos im podjelit cirkuska odjela i poslat na olimpijadu, a sada cetveroglavi osmoruki mudrac iz Bosne :lol: :lol: :lol: :lol: da zabavljaju svijet :lol: :lol: :lol:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#75 Re: Komsic gazi prema jos jednom mandatu u predsjednistvu

Post by popajic »

Postao/la Panthera dana 13/08/2008 13:35
Dobro eto Komsic vam je super...Sta je on to ucinio da ga cini vrijednim takvog vaseg misljenja?
Samo nemojte pominjat ona njegova deklarativna palamudanja i trosenje para poreskih obveznika na domjenke i skupa putovanja..
mozda zbog ovoga:
Josip je napisao/la:on nikako ne radi dobro za Hrvate čim traži da ovo bude građanska država.
ili ovoga:
Josip je napisao/la: a i ostli imaju predstavnike koji se izdaju za njihove predstavnike, a ˝naš˝ se izdaje za svačijega.
Ili jednostavno zato sto Bosanci i Hercegovci u njemu prepoznaju prvo Bosanca pa tek onda sve ostalo.
A naci-onalistima je bas to neshvatljivo.Cuj,preskace svoj tor i spominje nekakve gradjane !Pa,nije ovo demokratska nego ultra-nacionalisticka drzava.ZATO ga ne podnose.
Go,Zeljko,GO !!!
Locked