Komsic na Nedjeljom u 2 (HRT 1)

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#2

Post by Teufik iz Los Angelesa »

odusevljava me rezultat ankete :-D

pitanje: mislite li da ce komsic poboljsati polozaj hrvata u bih

zasad

da: 2700 i kusur, ne: 1200 i kusur :-) :-D
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#3

Post by karanana »

Teufik iz Los Angelesa wrote:odusevljava me rezultat ankete :-D

pitanje: mislite li da ce komsic poboljsati polozaj hrvata u bih

zasad

da: 2700 i kusur, ne: 1200 i kusur :-) :-D
Bosnjaci zovu
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#4

Post by Teufik iz Los Angelesa »

karanana wrote:
Teufik iz Los Angelesa wrote:odusevljava me rezultat ankete :-D

pitanje: mislite li da ce komsic poboljsati polozaj hrvata u bih

zasad

da: 2700 i kusur, ne: 1200 i kusur :-) :-D
Bosnjaci zovu
:lol: :lol: garant je to :lol:

3400 vs 1300 :-)
underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#5

Post by underground »

Svaka cast Komsicu...Veoma je pametan i umjeren politicar... :)
MCM design studio
Posts: 5
Joined: 02/08/2006 16:38

#6

Post by MCM design studio »

slažem se u potpunosti 8-)
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#7

Post by Grom iz vedra neba »

Komsica za novog kralja Bosne!!!

Odusevljen sam njegovim nastupom. Sto bi raja rekla, razvalio je voditelja u sesnaest koji obicno ima glavnu rijec u svojim emisijama.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#8

Post by karanana »

Grom iz vedra neba wrote:Komsica za novog kralja Bosne!!!

Odusevljen sam njegovim nastupom. Sto bi raja rekla, razvalio je voditelja u sesnaest koji obicno ima glavnu rijec u svojim emisijama.
Ma dobro, ali znajuci voditelja cini mi se da mu se Zeljko svidio i nije ga htio rostiljati onoliko koliko bi mogao i koliko cesto radi s gostima.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#9

Post by mala-i »

čak je i stanković bio manje provokativan nego inače...kad se sam sjetim kad je sanadera pitao o seksualnim sklonostima :D
i ono njegovo priznanje da mu je komšić simpatičan otkad gledam nedjeljom u dva to nikad nisam doživjela...ispravite ako griješim...
a željko ko željko...evo dobrog odgovora na onu temu ponosan sam što sam bosanac i hercegovac.ja sam ponosna što mi je predsjednik željko komšić
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#10

Post by Saian »

Dajte na rapidshare nekako nabacite snimak :) :) :) molim vas
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#11

Post by dizZaster »

sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#12

Post by daduli_sa »

Hajd javite kako je na kraju bio omjer glasova.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#13

Post by mala-i »

72 posto za to da će poboljšati položaj hrvata
28 posto protiv
:D
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#14

Post by everybody hurts »

dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#15

Post by danas »

induendo wrote:
everybody hurts wrote:
dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mascini crko bi a da nije poturio silajdzica na temu o komsicu... :-) :-) :-) :-)
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#16

Post by zavrzlama »

Zeljko Komsic je prava osoba na pravom mjestu...on ce konacno nekima skinuti maske,da se vide za sta su....dali za BIH i ravnopravnost hrvata na cijelom teritoriju BIH ili su za hrvatski tor u zapadnoj Hercegovini...

Bilo je i vrijeme da se maskenbal razotkrije :D
scott
Posts: 349
Joined: 04/01/2004 00:00

#17

Post by scott »

karanana wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Komsica za novog kralja Bosne!!!

Odusevljen sam njegovim nastupom. Sto bi raja rekla, razvalio je voditelja u sesnaest koji obicno ima glavnu rijec u svojim emisijama.
Ma dobro, ali znajuci voditelja cini mi se da mu se Zeljko svidio i nije ga htio rostiljati onoliko koliko bi mogao i koliko cesto radi s gostima.
aleksandar stankovic je na istoj liniji kao zeljko samo ne moze radi svoje emisije i gledalaca mahati glavom i potvrdivati svaku njegovu.
po meni emisija je uspjela na racun bosanaca i hercegovaca i na moje licno opredjeljenje :roll:
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#18

Post by Teufik iz Los Angelesa »

dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
ne zagadjuj mi temu :x
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#19

Post by Abu FEED el-Castro »

scott wrote:
karanana wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Komsica za novog kralja Bosne!!!

Odusevljen sam njegovim nastupom. Sto bi raja rekla, razvalio je voditelja u sesnaest koji obicno ima glavnu rijec u svojim emisijama.
Ma dobro, ali znajuci voditelja cini mi se da mu se Zeljko svidio i nije ga htio rostiljati onoliko koliko bi mogao i koliko cesto radi s gostima.
aleksandar stankovic je na istoj liniji kao zeljko samo ne moze radi svoje emisije i gledalaca mahati glavom i potvrdivati svaku njegovu.
po meni emisija je uspjela na racun bosanaca i hercegovaca i na moje licno opredjeljenje :roll:
Jest vala nema sta. Podsjetilo me to na jednu emisiju kod nas, svako malo bude repriza, kolko upratim bude nekako ponedjeljkom naveče - isto vako dodje jedan fol-političar, i jedan (njegov) fol-novinar i sve mu klima glavom i nabacuje pitanja i aschare mu se ulizuje... ako je ko gledo ovaj nas serijal nek klimne glavom da potvrdi sličnost sa ovim :lol: :lol: (najsličniji smješko koji klima :D)
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#20

Post by Abu FEED el-Castro »

No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#21

Post by halo_ba »

cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#22

Post by kekec »

halo_ba wrote:
cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Obuti ga u adidaske sa zracnim jastucima.
Kako bi se posta brzo raznosila. :)
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#23

Post by Abu FEED el-Castro »

kekec wrote:
halo_ba wrote:
cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Obuti ga u adidaske sa zracnim jastucima.
Kako bi se posta brzo raznosila. :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vidi se da ste politički produhovljeni i intelektualno prosvijetljeni, i nadasve nadahnuti :lol: :lol: :lol:
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#24

Post by spongebob »

halo_ba wrote:
cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Jasno, kad su im pristalice nepismene. Ja na ovom forumu jos nisam procitao NITI JEDAN post od SDA i SBIH-glasaca bez gramaticke greske. Ne mislim pri tome na zareze i tacke, nego na odsustvo ELEMENTARNE nepismenosti. A najdraze su im greske pri upotrebi komparativa.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#25

Post by Abu FEED el-Castro »

Zeljka za predsjednika kabineta, povikaše glasači :D :D :D
Post Reply