Komsic na Nedjeljom u 2 (HRT 1)

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
vedderedi
Posts: 1002
Joined: 20/09/2004 12:50

#26

Post by vedderedi »

spongebob wrote:
halo_ba wrote:
cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Jasno, kad su im pristalice nepismene. Ja na ovom forumu jos nisam procitao NITI JEDAN post od SDA i SBIH-glasaca bez gramaticke greske. Ne mislim pri tome na zareze i tacke, nego na odsustvo ELEMENTARNE nepismenosti. A najdraze su im greske pri upotrebi komparativa.
upravo tako
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#27

Post by Odisej »

dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:D :shock: :? :oops: :x :zzzz:
Ma gdje Sila - džijća strpa sa mladim i poštenim Komšićem , majke ti?
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#28

Post by Abu FEED el-Castro »

vedderedi wrote:
spongebob wrote:
halo_ba wrote: Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Jasno, kad su im pristalice nepismene. Ja na ovom forumu jos nisam procitao NITI JEDAN post od SDA i SBIH-glasaca bez gramaticke greske. Ne mislim pri tome na zareze i tacke, nego na odsustvo ELEMENTARNE nepismenosti. A najdraze su im greske pri upotrebi komparativa.
upravo tako
Ma bravo! :thumbup: ja bih tu jos samo dodao da mislim da se ti i takvi jednostavno radjaju genetski predodredjeni za takav mentalni sklop, stavise da su, metafizički gledano, još u matericama (da me se ne uzme bukvalno) svojih majki predkodirani da glasaju ZaBiH ili SDA. Naravno zajedno s tim dolaze i popratne posljedice koje su naprosto neodvojive, a to je između ostalog ova elementarna nepismenost koju kolega spomenu... :( :sad:
Ne znam da li bi usporedba "ovih" sa homoseksualcima u određenom kontekstu imala smisla... :-? :?
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#29

Post by mala-i »

genetski predodređen za takav mentalni sklop :? :D :D
predodređen da bude nepismen ima smisla koliko i ova gorepomenuta tvrdnja pa se o tome može raspravljati...
:D
bozur
Posts: 53
Joined: 08/08/2006 19:20

#30

Post by bozur »

Kao sto Hemon napisa u proslosedmicnoj kolumni "preaching to the choir" :D
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#31

Post by spongebob »

mala-i wrote:genetski predodređen za takav mentalni sklop :? :D :D
predodređen da bude nepismen ima smisla koliko i ova gorepomenuta tvrdnja pa se o tome može raspravljati...
:D
hvala mala-i

@cojek

ja vazih o nepismenosti a o cemu ti to jarane :-?
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#32

Post by dizZaster »

Odisej wrote:
dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:D :shock: :? :oops: :x :zzzz:
Ma gdje Sila - džijća strpa sa mladim i poštenim Komšićem , majke ti?
Silajdžić i Komšić su članovi Predsjedništva Bosne iHercegovine.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#33

Post by mIRCerka »

:D ja fulih emisiju totalno :D
jel Zeljko il Gramatika? :roll:
PS JOS NISU SKINULI PLAKATE SDA I SBIH!!!! Mislimd a ih cuvaju za naredne izbore :-)
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#34

Post by mala-i »

dizZaster wrote:
Odisej wrote:
dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:D :shock: :? :oops: :x :zzzz:
Ma gdje Sila - džijća strpa sa mladim i poštenim Komšićem , majke ti?
Silajdžić i Komšić su članovi Predsjedništva Bosne iHercegovine.
baš kao i radmanović :D al ga ti ne spomenu.
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#35

Post by dizZaster »

mala-i wrote:
dizZaster wrote:
Odisej wrote: :D :shock: :? :oops: :x :zzzz:
Ma gdje Sila - džijća strpa sa mladim i poštenim Komšićem , majke ti?
Silajdžić i Komšić su članovi Predsjedništva Bosne iHercegovine.
baš kao i radmanović :D al ga ti ne spomenu.
Radmanović je Dodikov igrač.
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#36

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 09:57, edited 1 time in total.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#37

Post by klixober »

Dobar je Stankovic voditelj.Kad se sjetim kako je Skoru izvozao :D
AjvazDedo
Posts: 354
Joined: 29/08/2004 02:16

#38

Post by AjvazDedo »

Saian wrote:Dajte na rapidshare nekako nabacite snimak :) :) :) molim vas
brze, rapidshare, youtube, bilo sta da vidimo snimak :roll:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#39

Post by kub lajkan »

Zeljko Komsic je definitivno Stipe Mesic bosanskohercegovacke politike...

:thumbup:
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#40

Post by Grom iz vedra neba »

Sto se tice Silajdzica i Komsica, mislim da je to definitivno pozitivno rjesenje za Bosnu i Hercegovinu.

Silajdzic je jedini politicar u BiH koji ima autoritet u svijetu, a politike Komsica i Silajdzica nisu ni u cemu suprotstavljene.

Ako zanemarimo Lagumdzijinu frustraciju Silajdzicem (a to vidimo i na forumu prema misljenjima njegovih klimoglavaca), i neprirodni sukob koji se pokusava napraviti izmedju njih dvojice, jasno je da ce Komsic i Silajdzic saradjivati bez problema.

Cak je i Stankovic u emisiji pokusao da kaze kako eto Silajdzic predstavlja samo bosnjacki narod, a Radmanovic srpski, na sto mu je Komsic rekao da to nije tacno kada je u pitanju Silajdzic.

Treba biti posten, pa zanemariti licni animozitet prema nekome i reci objektivnu ocjenu, a objektivna ocjena je da jedino Silajdzic moze gostovati i na BBC i na CNN, i da moze lobirati u Kongresu USA, ili Vijecu Evrope. Zato nam treba takav politicar. Ko to ne vidi, ima problem nemanja vlastitog misljenja, jer misli sta centrala kaze, a trebalo bi da su ta vremena prosla. Ja nisam glasao za Silajdzica, nego za Komsica, ali nemam namjeru "razmisljati" identicno kao Lagumdzija.

Takodjer je bitno i to sto ce Komsic imati mogucnost da mnogo toga nauci od Silajdzica kada je vanjska politika u pitanju, a onda cemo dobiti u buducnosti stvarno kralja Bosne, kako sam gore u jednom postu napisao.
Last edited by Grom iz vedra neba on 15/10/2006 19:27, edited 1 time in total.
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#41

Post by Odisej »

mIRCerka wrote::D ja fulih emisiju totalno :D
jel Zeljko il Gramatika? :roll:
PS JOS NISU SKINULI PLAKATE SDA I SBIH!!!! Mislimd a ih cuvaju za naredne izbore :-)
:)

Ma znaš ti šta sam ja htio reći : ono o svijetlijoj budućnosti sa H.S.?
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#42

Post by Odisej »

Joj , miRCerka , izvini , ja pogrešno kliknuo ...
Ne ljutiš se ? :) :) :) :) :) :) :) :)
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#43

Post by Odisej »

dizZaster wrote:
Odisej wrote:
dizZaster wrote:sa Komšićem i Silajdžićem Bosna i Hercegovina ima svijetliju budućnost.
:D :shock: :? :oops: :x :zzzz:
Ma gdje Sila - džijća strpa sa mladim i poštenim Komšićem , majke ti?
Silajdžić i Komšić su članovi Predsjedništva Bosne iHercegovine.
Ma ti znaš da sam ja islio na onaj dio tvoje rečenice o svijetlijoj budućnosti...Sa Ž.K. je OK ali sa H.S...?????? :? :?
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#44

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Silajdžić i Komšić su članovi Predsjedništva Bosne iHercegovine.
:D :D :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#45

Post by Corto Maltese »

Nakon blamaže oko ustavnih promjena Haris Silajdžić ne može dobiti ni turističku vizu a SAD a kamo li poziv da vazi pred kongresom.
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#46

Post by everybody hurts »

Grom iz vedra neba wrote:

Cak je i Stankovic u emisiji pokusao da kaze kako eto Silajdzic predstavlja samo bosnjacki narod, na sto mu je Komsic rekao da to nije tacno kada je u pitanju Silajdzic.

.
Pa je poslije komsic rekao da silajdzic nikada ne bi to priznao, sto znaci da se slaze sa stankovicem :x :x :x
Last edited by everybody hurts on 15/10/2006 19:52, edited 1 time in total.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#47

Post by mala-i »

Grom iz vedra neba wrote:Sto se tice Silajdzica i Komsica, mislim da je to definitivno pozitivno rjesenje za Bosnu i Hercegovinu.

Silajdzic je jedini politicar u BiH koji ima autoritet u svijetu, a politike Komsica i Silajdzica nisu ni u cemu suprotstavljene.

Ako zanemarimo Lagumdzijinu frustraciju Silajdzicem (a to vidimo i na forumu prema misljenjima njegovih klimoglavaca), i neprirodni sukob koji se pokusava napraviti izmedju njih dvojice, jasno je da ce Komsic i Silajdzic saradjivati bez problema.

Cak je i Stankovic u emisiji pokusao da kaze kako eto Silajdzic predstavlja samo bosnjacki narod, a Radmanovic srpski, na sto mu je Komsic rekao da to nije tacno kada je u pitanju Silajdzic.
Treba biti posten, pa zanemariti licni animozitet prema nekome i reci objektivnu ocjenu, a objektivna ocjena je da jedino Silajdzic moze gostovati i na BBC i na CNN, i da moze lobirati u Kongresu USA, ili Vijecu Evrope. Zato nam treba takav politicar. Ko to ne vidi, ima problem nemanja vlastitog misljenja, jer misli sta centrala kaze, a trebalo bi da su ta vremena prosla. Ja nisam glasao za Silajdzica, nego za Komsica, ali nemam namjeru "razmisljati" identicno kao Lagumdzija.

Takodjer je bitno i to sto ce Komsic imati mogucnost da mnogo toga nauci od Silajdzica kada je vanjska politika u pitanju, a onda cemo dobiti u buducnosti stvarno kralja Bosne, kako sam gore u jednom postu napisao.
ovo nije tacno.kad je stankovic to rekao, komsic mu je odgovorio:silajdzic vam to NECE RECI.a ne da to nije tacno.
a valjda cemo se sloziti da reci,misliti i djelovati ponekad nije isto. :)
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#48

Post by Edit »

..
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#49

Post by ahmed&nedzad »

spongebob wrote:
halo_ba wrote:
cojek wrote:No stvarno, dobar mi je ovaj Zeljko, prava investicija, da ga je nekako nasteliti makar Haretu za predsjednika kabineta ja sta tako, vidjeli bi onda političke makinje !!!

:D :D :-D
Da je Hareta nasteliti za kurira u predsjednistvu...to bi bio njegov pravi domet.
Jasno, kad su im pristalice nepismene. Ja na ovom forumu jos nisam procitao NITI JEDAN post od SDA i SBIH-glasaca bez gramaticke greske. Ne mislim pri tome na zareze i tacke, nego na odsustvo ELEMENTARNE nepismenosti. A najdraze su im greske pri upotrebi komparativa.
Ne bih da budem sarkastičan.... :D :D :D
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#50

Post by Jara »

Repriza u 05.20 sutra, u ponedjeljak.
Ko nije vidio nek pogleda u ranu zoru - neće se pokajati! :)
Željko uvijek i u svakom pogledu 8-) :thumbup:
Post Reply