Komentari na SAX portalu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

harka
Posts: 729
Joined: 18/02/2007 20:32

#76 Re: Komentari na SAX portalu

Post by harka »

Stjepan Mesić
"Zaustaviti Dodikovu politiku protiv BiH"

komentari,uzas jedan kao da su se sve budale skupile na jednom mjestu



"Pridružujem se čestitkama za Bajram. Sve najbolje uz pjesmu srebreničkih gazija "Poznala nana sina po dugmićima"


''Ja volim da dirkam male djevojčice! To je pravilno po islamu. Pa i naš dragi prorok Mohammed je oženio malu djevojčicu Ajšu koja imala čak 6 godina. Zato draga braćo muslimani, čujte moju hutbu: "Volite svoje male kčerkice i dirkajte ih dok su još male, jer Allah to voli!."


''MESICU USTASO NA JEBEMO TI SE FASISTICKE MAJKE TI NEKOME DA PRICAS BRADAVICARSKA USTASKA SVINJO JEBEMO TI CERKE ZLIKOVCE KAKO TE NIJE STID PROTJERANO TOLIKO DRBA POBJENO TOLIKO U JASENOVCU I TI DA NESTO PRICAS SEREMO TI SE NA GROB TVOG OCA TUDJMANA''


''E NAGUZIM VAM MAMICU ĆETNICI! MENE JE BABO DIRAO KAD SAM BIO MALI I KAD SE VRAČAO PJAN IZ ĐAMIJE ZNAO MI JE GURATI PIVSKE FLAŠE U ANALNI OTVOR, ALI JA SAM MU TO SVE HALALIO JER U KURANU PIŠE DA SE TO TREBA HALALITI AKO SU FLAŠE OD 0.33 L. A BILE SU.''

''.bas si se lijepo opisao..a time naravno i bosanske pravoslavce..i naravno da nema zajednickog zivota sa vama stokama kako si vas lijepo opisao. svi cete vi traktorima preko drine u beograd..samo da ako bog da insallah opet se zapuca pa klao bih vam i dijecu i zene.vala bih. allahu akber i tekbir. nestat ce vas kijafira samo da ponovo krene insallah pa cete opet kukat na MUDJAHEDINE a ima MUDJAHEDINA jos dosta u bosni stoko moja za klanja spremna''
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#77 Re: Komentari na SAX portalu

Post by vratnik »

Katastrofa..
Halo portal!! Koji vam je qrac? Ukinite mogucnost komentarisanje. Prekinite s prodajom obraza!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#78 Re: Komentari na SAX portalu

Post by mIRCerka »

vratnik wrote:Avaj!
(ali nazalost nije nista smijesno)

povodom pisanja brankovica dodiku i kuzmanovicu neki vec pozivaju na paljenje ......, klanje, rat, silovanja... :(
A Sarajevo-x i dalje zarad par novih klickova prodaje obraz.. Malo mi ide na zivce sto to cini jedan portal koji bi da bude drukciji, nehuskacki.. Evo moderacija napisa par stranica ranije da ce mogucnost komentarisanja biti ukinuta.. Kada?
Ljudi moji, ja se nadam da ste vi svjesni da nudjenjem svoje platforne raznim kompleksasima vi mozete biti saucesnici u nekom nedjelu.
Aman nije do nas s foruma :(
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#79 Re: Komentari na SAX portalu

Post by rado_vidjen »

gore od sebiancafea. ovako je bilo i prije par godina pa su konacno ukinuli komentare...
User avatar
moler
Posts: 813
Joined: 26/04/2008 15:30
Location: sarajevo

#80 Re: Komentari na SAX portalu

Post by moler »

rado_vidjen wrote:gore od sebiancafea. ovako je bilo i prije par godina pa su konacno ukinuli komentare...
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#81 Re: Komentari na SAX portalu

Post by vratnik »

mIRCerka wrote:
vratnik wrote:Avaj!
(ali nazalost nije nista smijesno)

povodom pisanja brankovica dodiku i kuzmanovicu neki vec pozivaju na paljenje ......, klanje, rat, silovanja... :(
A Sarajevo-x i dalje zarad par novih klickova prodaje obraz.. Malo mi ide na zivce sto to cini jedan portal koji bi da bude drukciji, nehuskacki.. Evo moderacija napisa par stranica ranije da ce mogucnost komentarisanja biti ukinuta.. Kada?
Ljudi moji, ja se nadam da ste vi svjesni da nudjenjem svoje platforne raznim kompleksasima vi mozete biti saucesnici u nekom nedjelu.
Aman nije do nas s foruma :(
Kako bi bilo da im porucis da par forumasa ( a najmanje jedan sasvim sigurno!) razmislja da odjebe portal, a samim tim i forum koji siri mrznju? Mislim, nisi zaduzena za portal, ali ti je u interesu da imas forum za moderirati?
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#82 Re: Komentari na SAX portalu

Post by SilentWhisper »

Ja ne znam sta se ceka sa ukidanjem komentara za anonimne idiote koji nemaju veze sa pamecu, ciju su roditelji sigurno od dva brata djeca, kad je njihov produkt takav odron od karaktera, koja nemaju tolerancije za tudje misljenje, koja ne znaju reci "ja sam ateista" ako ne vjeruju u Boga i tu stati... Citajte ovo, ako vas nije stid sto zivimo u takvom drustvu, sa takvim ljudima oko sebe...
godfucker
25.11.2008. u 02:51
jebemliti boga u picku, jebo te allah, nabijem te na kurac boze!
eto ti sad :D bog jede govna, pusi kurac i lize mi supak, a ja serem na sve sto ima veze s bogom, eto ti sad... nabijem na kurac sve svete knjige odreda!

Eto vam SA-X portalu, na vasu cast i obraz, love and peace to everbody... :sax: (sve manje)
Otkad su ovi komentari jednom sedmicno navratim na portal, razocaram se u nase jebeno drustvo, i tek kad se "ohladim" vratim se radi neke korisne informacije (koje su sad puno rjeđe, al hej, imamo komentare) :oops:

P.S. jucer mi frend, koji redovno psuje ama bas ono kao da smislja kuci sta ce opsovat', mi kaze na chatu: "Jebem im majku, zapalise dzamiju", na sta cu ja, "Neko pali dzamije, neko ih psuje, svi smo ista govna"....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#83 Re: Komentari na SAX portalu

Post by mIRCerka »

vratnik wrote:
mIRCerka wrote:
vratnik wrote:Avaj!
(ali nazalost nije nista smijesno)

povodom pisanja brankovica dodiku i kuzmanovicu neki vec pozivaju na paljenje ......, klanje, rat, silovanja... :(
A Sarajevo-x i dalje zarad par novih klickova prodaje obraz.. Malo mi ide na zivce sto to cini jedan portal koji bi da bude drukciji, nehuskacki.. Evo moderacija napisa par stranica ranije da ce mogucnost komentarisanja biti ukinuta.. Kada?
Ljudi moji, ja se nadam da ste vi svjesni da nudjenjem svoje platforne raznim kompleksasima vi mozete biti saucesnici u nekom nedjelu.
Aman nije do nas s foruma :(
Kako bi bilo da im porucis da par forumasa ( a najmanje jedan sasvim sigurno!) razmislja da odjebe portal, a samim tim i forum koji siri mrznju? Mislim, nisi zaduzena za portal, ali ti je u interesu da imas forum za moderirati?
Nije mi u interesu da imam forum za moderirati, u interesu mi je da na forumu na kojem smo vise vremena provedemo u konstruktivi nego u raspravi oko komentara nekih pubertetlija ispod clanaka...
Ja ih odo opet peglat....
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#84 Re: Komentari na SAX portalu

Post by vratnik »

@ silent whisper.
Isto razmisljamo. Katastrofa. (hajde molim te izbrisi to, mene vrijedja, a kamoli vjernike).

Mirci, that a girl!
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#85 Re: Komentari na SAX portalu

Post by tranquil »

Jao hljebe dragi, komentara i grozote. :(
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#86 Re: Komentari na SAX portalu

Post by ladyblue18 »

"Beyonce dolazi u Zg"

mudonja
11.12.2008. u 10:06
Pička broj 1 na svijetu !
penis
11.12.2008. u 10:30
Ako je ona picka broj 1 ti su kurac broj 1...
mudonja
11.12.2008. u 10:35
hvala na komplimentu !

:-)
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#87 Re: Komentari na SAX portalu

Post by Neregistrirani »

Moze li se, molim lijepo, dozvoliti komentarisanje ovog clanka: http://www.sarajevo-x.com/clanak/081213007 ? Ili je ubleha tako dobro zasticena na ovom portalu da se kontra-misljenje ne smije napisati ni na forumu ni u komentaru vijesti?
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#88 Re: Komentari na SAX portalu

Post by jedna »

Oh maj gad.
:D
komentar na vijest o gađanju Busha cipelom :D

DIJASPORA
15.12.2008. u 10:07
SVE NAJLJEPSE U ZIVOTU I U 2009 GODINI OVOM IRACKOM NOVINARU VIDIS ASIME I KOPILAD OVO JE PRAVI COVJEK PRAVI BOSNJAK PRAVI MUSLIMAN JER ZNA BOLJE OD TEBE KOJA JE ZLA BUS NANIO OVOME SVIJETU I NJEGOVA SVITA
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#89 Re: Komentari na SAX portalu

Post by homar »

Samim citiranjem ovih gadosti sa portala na ovoj temi poistovjećujemo se sa onima koji unose primitivizam. Zamolio bih moderatore da sve ove gadosti izbrišu sa ove teme.
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#90 Re: Komentari na SAX portalu

Post by jedna »

Ne poistovjecujem se sa njima, nego zelim da skrenem paznju na komentare koji se ostavljaju ispod vijesti. Debilni su i vise zalosni no smijesni.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#91 Re: Komentari na SAX portalu

Post by ladyblue18 »

Vijest "Stilicu nagrada..."

soma
15.12.2008. u 10:06
dobar je stila treba ga jebati da se razmnozava

:-)
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#92 Re: Komentari na SAX portalu

Post by SilentWhisper »

homar wrote:Samim citiranjem ovih gadosti sa portala na ovoj temi poistovjećujemo se sa onima koji unose primitivizam. Zamolio bih moderatore da sve ove gadosti izbrišu sa ove teme.
Sto bi se mi poistovjecivali sa brainless idiotima koji ovo pishu???
Znaci, svi mi koji smo prenosili cetnicke gadarije sa facebook-a, mi se:
a) poistovjecujemo sa njima, djeleci njihove vizije svijeta...
b) ukazujemo na problem, prezentirajuci ga siroj javnosti, te na taj nacin pokusamo eliminisati tu negativnu pojavu

Kod facebooka je odgovor (na srecu) bio b, pa su se oni noz-zicari rasuli ko pasulj :lol:
Mozda bude nesto i od ovoga :roll:
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#93 Re: Komentari na SAX portalu

Post by Truba »

otvara se salon knjige

prvi komentar na sliku

joj što ima dobru sisu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#94 Re: Komentari na SAX portalu

Post by ladyblue18 »

Vijest "DUBAI:Prva plaza...."

čvaka
15.12.2008. u 15:01
e jebo majku pa dokle više ovog rasipanja ,hoće da mu se pijesak ohladi, ma ode ovaj svijet u p...u materinu
zumi
15.12.2008. u 15:09
Mogu oni a sto gladni u svjetu ima

libo ih tuki

mozda bi i mi se ovako ponasali haj znaj
shaban
15.12.2008. u 15:25
Jebem im majku!
KRAVA
15.12.2008. u 15:36
OVI SU POKUPILI PARE IZ BANAKA.... A SAD HOĆE NAS OPOREZOVATI I NA DRUGE NAČINE OPLJAČKATI DA PODMIRE DUGOVE ! TE LJUDE TREBA U SREDNJOVJEKOVNE TAMNICE POZATVARATI DA STRUNU TAMO !
lala
15.12.2008. u 15:37
Boze sacuvaj
ljubav
15.12.2008. u 15:41
volio bih da imam brdo para i da ih javno zapalim nebi li ljudima proradila svjest..
povraca mi se na materijalizam, na jahte, na sponzoruse, na vile, na dijamante, na auta, na zlato na sve!! HALO LJUDII ljubav!! umjetnost!! prijateljstvo!! paznja!! suze!! smijeh!!.....
muka mi je.. idem rigat

VIjest:"Urucena priznanja najuspjesnijim profesorima"

Da
15.12.2008. u 15:30
19 Bošnjaka, jedan Hrvat i jedan Srbin! Bravo multietničko Sarajevo!

Vijest:"TUZLA:preminuo..."


tuzlak
15.12.2008. u 15:22
Odlicna vijest, treba ovoga vise.
fufi
15.12.2008. u 16:16
samo se rokaj stoko udri samo mamicu vam jebem lopovsku u po pickda hoce i ovaj drugi otegnut pa da se popije

I ovaj clanak http://www.sarajevo-x.com/clanak/081215007 blago receno odron i uzas, da mi je znati ko sve ovo pise
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#95 Re: Komentari na SAX portalu

Post by ladyblue18 »

"Miralem Pjanic poceo trenirati"


Abuzenze
16.12.2008. u 15:51
zaboli me kurko što je on počeo trenirati. Dajte malo vijesti iz svijeta filozofije,nauke, dosta više ovih glupih fudbalera ...
joje
16.12.2008. u 15:56
Pa on neigra za reprezentaciju i ne zeli da igra za reprezentaciju koji me k...c boli za njega
Ide za lovom njega nije briga za nas
Adria
16.12.2008. u 16:10
Ne ide on za lovom, nego lova ide za njim....
Taki im trebaju da zabavljaju mase da ne mislite o pravim problemima !
A ti glupi junci (sportisti, pjevači) ionako potroše taj novac na skupe gluposti
I PONOVO GA VRATE U RUKE BANKARA !
yetim
16.12.2008. u 16:15
Stvarno, kada cete prestat pisati o ovome supku (anonimusu) izvikanom licemjeru koji je licitirao godinama hoce li uzeti BH pasos. Ne zanm samo kako svi drugi Bosanci u Danskoj dobise nas pasos, samo njemu jadnom problem. Fuj.


:shock: :shock: :shock:
User avatar
krivorijek
Posts: 688
Joined: 13/02/2008 11:58
Location: Iščašenja ili preloma?

#96 Re: Komentari na SAX portalu

Post by krivorijek »

Odmah ukinuti svaku mogucnost komentara ispod clanaka na saxu, faxu, ili kako li vec :lol: :sax:

Svi dosadasnji komentari se trebaju sacuvati i pokazati poslije nekoliko godina kao svjedocanstvo o tadasnjoj (danasnjoj) internet kulturi.

:wink:

ima i jos toga

:run:
User avatar
krivorijek
Posts: 688
Joined: 13/02/2008 11:58
Location: Iščašenja ili preloma?

#97 Re: Komentari na SAX portalu

Post by krivorijek »

jedna wrote:Ne poistovjecujem se sa njima, nego zelim da skrenem paznju na komentare koji se ostavljaju ispod vijesti. Debilni su i vise zalosni no smijesni.
Ma nisu oni vise zalosni nego smijesni, ko sto ti tako blagonaklono kazes, nego su oni predebilni da bi bili zalosni.
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#98 Re: Komentari na SAX portalu

Post by suncandan »

Mene je pravo strah kada vidim koliko fasista pise, i kako pozivaju na zlo.
Kud ces vise blate Mesica koji je dokazani prijatelj BIH, ZA MENE NEMA BOLJEG.
Velicaju kriminalace, non stop psuju, pa kako se to ne brise :!:
Javljaju se skutori iz zapadne Hercegovine, pricaju protiv drzave u kojoj zive :!:

Ja takvima ne bih dala pristupa.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#99 Re: Komentari na SAX portalu

Post by hakazvaka »

kad ce vise ta skripta za kontrolu komentara?
ledeny
Posts: 223
Joined: 26/03/2008 11:41

#100 Re: Komentari na SAX portalu

Post by ledeny »

hakazvaka wrote:kad ce vise ta skripta za kontrolu komentara?
i ja se to isto pitam. stvarno vise nema nikakvog smisla citati one gnusne komentare mladjahnih fasista... :|
Locked