Komentari na KLIX-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#101 Re: Komentari na KLIX-u

Post by animus »

karanana wrote:evo ode i karanana5 na ahiret.
jer sam rekao da je sff festival u padu i jer sam zamijetio da film spijun koji me napucao gleda 50% gledalaca a drugih 50% zjala okolo da vide i budu vidjeni.
i jesam na drugom tekstu pitao zasto i stari nije uhapsen za ubistvo u hrasnom nego samo sin.
Napusim se ja njima kite rezimske novinarske.
slijedi karanana6.
Mene nisu nikad na komentarima banovali a znao sam im spominjat majke i sestre. Bas sam ih testirao ali jok. Valjda im pase kad se psuje i galami. Namjerno sam vrijedjao pojedine likove da vidim hocu li dobit nogu ali jok.
Jedino sto je interesantno da mi popularnost opada konstantno i kada ne postavljam komentare. Naravno da mi je svejedno za tu glupost ali me intetesovalo kako to radi.
Povremeno mi izbrisu pokoji komentar iz nekog njima znanog razloga ali to skoro nikad nisu komentari kojima psujem i vrijedjam. Njih ostavljaju.
Tacno se vidi da usmjeravaju ljude na svadju i prepirku.
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#102 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Quaresma »

User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#103 Re: Komentari na KLIX-u

Post by omega369 »

Eeee..moglo, ali nije. Picoka odlucila da ulozi u marketing pa platila da nema komentara. Svrha: povecanje pratilaca na instagramu i ubiranje love na osnovu toga. Ulog: pokoja gologuza slicica, pokoji placeni tekst

A budale nek bale. Jadno :cry:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#104 Re: Komentari na KLIX-u

Post by channel10 »

Naslovnica wrote::roll:
HAVANA wrote:Jebem im ja mater svima.I sta im je najsvetije.I kome se mole,i koga doje.Eto.I ovim sto dopustaju to.
+1
Klix diže svoj rejting na osnovu klikova, kada bi uveli registraciju preko FB ili administratorsko kontrolisanje komentara, posjeta/klikovi (pare) bi im se smanjila min. 30%.
Treba par ljudi da se skupi, odu u policiju i prijave kakvi se sve komentari ostavljaju. Dalje ce policija raditi, pretresti opet klix, cak se mogu i nakaciti i pratiti IP adrese doticnih koji ostavljaju takve komentare, pa neka ih hapse i objelodane njihova imena. Druge nema.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#105 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#106 Re: Komentari na KLIX-u

Post by zforumas »

karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.
Ehlimana :lol:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#107 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Atego »

karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.

a da se upristojiš malo ? :D
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#108 Re: Komentari na KLIX-u

Post by zforumas »

Atego wrote:
karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.

a da se upristojiš malo ? :D
jebAo :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#109 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Edin H. »

karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.
7 puta te banovali :lol:
ratomir
Posts: 176
Joined: 23/07/2013 14:31

#110 Re: Komentari na KLIX-u

Post by ratomir »

Ja bih na ovoj temi da se požalim,jer dugi niz godina pokušavam da postanem forumaš i nemogu nikako , kad god ostavim neki komentar raja se nakači i protuvriječi mom mišljenju.zaista nemam namjeru da se svađam al et, kako vi to uspjevate izbjeći vi stari forumaši.u neku ruku sam i zavidan na sve vaše rasprave i topike. Stvarno
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#111 Re: Komentari na KLIX-u

Post by triconja »

ratomir wrote:Ja bih na ovoj temi da se požalim,jer dugi niz godina pokušavam da postanem forumaš i nemogu nikako , kad god ostavim neki komentar raja se nakači i protuvriječi mom mišljenju.zaista nemam namjeru da se svađam al et, kako vi to uspjevate izbjeći vi stari forumaši.u neku ruku sam i zavidan na sve vaše rasprave i topike. Stvarno
Samo naucis da ne smijes psovat mater, boga i tako te krupne stvari i to ti je to. :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#112 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Sanjarko »

triconja wrote:
ratomir wrote:Ja bih na ovoj temi da se požalim,jer dugi niz godina pokušavam da postanem forumaš i nemogu nikako , kad god ostavim neki komentar raja se nakači i protuvriječi mom mišljenju.zaista nemam namjeru da se svađam al et, kako vi to uspjevate izbjeći vi stari forumaši.u neku ruku sam i zavidan na sve vaše rasprave i topike. Stvarno
Samo naucis da ne smijes psovat mater, boga i tako te krupne stvari i to ti je to. :lol:
:thumbup: :lol:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#113 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Heller »

Quaresma wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/fitness/k ... /180817111

ovde je svega moglo biti
žiku glave :run:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#114 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Fudo387 »

Ja stvarno ne kontam sto ono ne zakljucaju?
Ono je ljudi rijetko vidjen skup bolesnika.
Sta to pise, sta mu se mota po glavi, tacno te bude strah kakvim je bolidima insan okruzen.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#115 Re: Komentari na KLIX-u

Post by vješalica »

Heller wrote:
Quaresma wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/fitness/k ... /180817111

ovde je svega moglo biti
žiku glave :run:
što? de svoji nam baci da vidimo čemu se radi?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#116 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Sanjarko »

Fudo387 wrote:Ja stvarno ne kontam sto ono ne zakljucaju?
Ono je ljudi rijetko vidjen skup bolesnika.
Sta to pise, sta mu se mota po glavi, tacno te bude strah kakvim je bolidima insan okruzen.
Ma trolaju namjerno Fudo u vecini slucajeva. Iz zabave vjerovatno. Neko im zadovoljstvo to pricinjava. Meni ne. Normalna komunikacija i to je to.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#117 Re: Komentari na KLIX-u

Post by zforumas »

Fudo387 wrote:Ja stvarno ne kontam sto ono ne zakljucaju?
Ono je ljudi rijetko vidjen skup bolesnika.
Sta to pise, sta mu se mota po glavi, tacno te bude strah kakvim je bolidima insan okruzen.
To donosi klikove, klikovi donose pare.
Dok svaki od bolesnika 10 puta provjeri je li mu neko replicirao i tako na 10 clanaka danas...nabere se.
zrakomlat
Posts: 10241
Joined: 23/09/2012 17:22

#118 Re: Komentari na KLIX-u

Post by zrakomlat »

zforumas wrote:
Atego wrote:
karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.

a da se upristojiš malo ? :D
jebAo :mrgreen:
:lol: :thumbup:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#119 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Heller »

vješalica wrote:
Heller wrote:
Quaresma wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/fitness/k ... /180817111

ovde je svega moglo biti
žiku glave :run:
što? de svoji nam baci da vidimo čemu se radi?
Moja je ljepša :thumbup:

Ma disbalans ba, daj vidi tijela vidi glave :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#120 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Maraschino »

Quaresma wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/fitness/k ... /180817111

ovde je svega moglo biti
Sta je ovo :shock:
Sve slike na izvolite a kada gleda u objektiv kao da me pita ''bil' i ti''. :)
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#121 Re: Komentari na KLIX-u

Post by animus »

Vece su sise kod mene nego kod ove bokserke. Slika 8 je vrijedna roditeljske paznje. Mala joj se dobro ocrtala.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#122 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

Edin H. wrote:
karanana wrote:Jebo mater sta je sanonim kixasima?! Evo danas moram nick broj 8 napravit. Kad kazes da bi jebo nekoga ko je platio sponzorisani clanak ban. Evo jucer ja napisah po prvi put da NE bih jebo trebu koja je platila sponzorisani clanak i ban. Pa sta hocete vise? Sta trebam napisat? Haos.
Ali zato chede ustashe i mundzosi haraju.
7 puta te banovali :lol:
9. neko bas tamo ima pick na mene jer ih ja pristojno i lagano podjebajem, i onda odjednom preko noci me skroz izbrisu. ali ide karanana10.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#124 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

Objavili tekst o godisnjici pogibije zana siljegovica. Ja pitao zasto je ovo vijest i izbrisan mi komentar. Vjerovatno ce ban na 10ku nick.
Haj da su stavili placeni oglas sto ovaj tekst i jeste, ali ovako kad stave inostave otkljucane komentare, sta je pogresno u mom pitanju?
Idioti. I onda se cude kad ih neko prebije na ulici i placi o pravima novinara. A kad truju i lazu nije problem.
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#125 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

i da. banovan jer sam rekao da osma godisnjica pogibije zana siljegovica i nije bas neka vijest.
Locked