Kome stvarno smeta Erdogan

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#226 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

Ja, i?
Treba njihove ideje postovati jer predstavljaju polovinu stanovnistva?
Pa Adolf je predstavljao vecinu, sto ga nisu tolerisali?
statixx
Posts: 8793
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#227 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by statixx »

Dolazile su ovdje i vece face ali niko nije valjao gluposti, demonstrirao takav level podanistva i kulta licnosti kao sto je to uradio Bakir.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#228 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by daddy-kool »

detroit-mercy wrote:
Pa Dodik i Covic predstavljaju polovinu stanovnistva :mrgreen:.
Po podacima dragog Ace, oko 40%
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#229 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

statixx wrote:Dolazile su ovdje i vece face ali niko nije valjao gluposti, demonstrirao takav level podanistva i kulta licnosti kao sto je to uradio Bakir.
Kako nije?
Jel treba staviti snimak kad Covic lize papi ruku od kaziprsta do ispod pazuha? Izbalio cojeka, zamal nije povratio pred kamerama. Kasnije sest tetanusa papi dali da sta ne fasuje.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#230 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by daddy-kool »

Maraschino wrote:
Sutra da Erdogan samo malo promijeni retoriku EU ce ga prihvatiti iz nekih svojih interesa a vi cete ostati kao popisani u istrajavanju ''neprijateljstva'' prema Turskoj.
Nas je interes da imamo sto vise prijatelja, da li se oni bas poklapaju sa istim kao u EU, ne mora uvijek biti.
Ova igranka oko Irana je dokaz o cemu ja pricam.
Nikad Turska neće u EU, a nećemo ni mi dok se ne riješi nacionalno pitanje u BiH.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#231 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by spreca »

Nesmeta mi Erdogan ...Turska je svojim polozajem , velicinom , i ekonomskim pokazateljima vazna drzava u svijetu....ali mi smeta Bakirovo ponasanje.....odnos do svog naroda kao prema gnjidama.....pa dokle vise Bakire......i caca ti ti je obecao nas a niko nas nije pitao hocemoli......Bakire razmakni guzove na Bosforu..jednu nogu na lijevu a drugu na desnu obalu ako su ti tako dragi....ostavi nas ...snacicemo se nekako i bez vase dinastije
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#232 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Maraschino wrote:Vidis i mene zaboli i za Turskom i za Erdoganom ali se puno bolje osjecam kada odem u Tursku nego u Grcku ili Bugarsku.

Ako cemo o etiketama, vise ih se lijepi onima koji na pomen Turske budu popljuvani.
Sad, osjecaji su subjektivni, ja se bolje osjecam kad odem u Kostariku nego Tursku i sta sad to treba da znaci, da treba da plizam na svaki pomen Kostarike. Nekome je opet bolje u Njemackoj nekome u Americi, sto zena dvjesto sisa :mrgreen: .
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#233 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:Ja, i?
Treba njihove ideje postovati jer predstavljaju polovinu stanovnistva?
Pa Adolf je predstavljao vecinu, sto ga nisu tolerisali?
Rednecks izabrase Trump-a za presjednika, hoces reci da ne bi trebali postovati izbornu volju u Americi. Turci izaberu Erdu za presjednika, mozda se nekome ne svidjaju njegove metode, hoces reci da ne bi trebali postovati volju Turaka :mrgreen: .
U Austriji dobise Kurca :mrgreen: u Madjarskoj Orbana :mrgreen:, da nastavim listu :mrgreen: .
Btw, to u istu ravan stavljas moc i uticaj Njemacke 30-40tih i BiH danas :mrgreen: .
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#234 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

daddy-kool wrote:
detroit-mercy wrote:
Pa Dodik i Covic predstavljaju polovinu stanovnistva :mrgreen:.
Po podacima dragog Ace, oko 40%
Zvanicni popis kaze drugacije :mrgreen:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#235 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by daddy-kool »

detroit-mercy wrote:
daddy-kool wrote:
detroit-mercy wrote:
Pa Dodik i Covic predstavljaju polovinu stanovnistva :mrgreen:.
Po podacima dragog Ace, oko 40%
Zvanicni popis kaze drugacije :mrgreen:
Zvanično 46%.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#236 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

daddy-kool wrote:
detroit-mercy wrote:
daddy-kool wrote:
Po podacima dragog Ace, oko 40%
Zvanicni popis kaze drugacije :mrgreen:
Zvanično 46%.
OK, skoro pola ako ti je lakse, znaci ne mozes izignorisati i da hoces :skoljka:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#237 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:Ja, i?
Treba njihove ideje postovati jer predstavljaju polovinu stanovnistva?
Pa Adolf je predstavljao vecinu, sto ga nisu tolerisali?
Rednecks izabrase Trump-a za presjednika, hoces reci da ne bi trebali postovati izbornu volju u Americi. Turci izaberu Erdu za presjednika, mozda se nekome ne svidjaju njegove metode, hoces reci da ne bi trebali postovati volju Turaka :mrgreen: .
U Austriji dobise Kurca :mrgreen: u Madjarskoj Orbana :mrgreen:, da nastavim listu :mrgreen: .
Btw, to u istu ravan stavljas moc i uticaj Njemacke 30-40tih i BiH danas :mrgreen: .
Ne treba stavljati moc i uticaj Njemacke 30tih sa BiH danas, a onda u istu ravan Trumpa i Dodika, po znacaju i uticaju, kako se postuje jednog mora i drugog?
Ozbiljno?
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#238 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:Ja, i?
Treba njihove ideje postovati jer predstavljaju polovinu stanovnistva?
Pa Adolf je predstavljao vecinu, sto ga nisu tolerisali?
Rednecks izabrase Trump-a za presjednika, hoces reci da ne bi trebali postovati izbornu volju u Americi. Turci izaberu Erdu za presjednika, mozda se nekome ne svidjaju njegove metode, hoces reci da ne bi trebali postovati volju Turaka :mrgreen: .
U Austriji dobise Kurca :mrgreen: u Madjarskoj Orbana :mrgreen:, da nastavim listu :mrgreen: .
Btw, to u istu ravan stavljas moc i uticaj Njemacke 30-40tih i BiH danas :mrgreen: .
Ne treba stavljati moc i uticaj Njemacke 30tih sa BiH danas, a onda u istu ravan Trumpa i Dodika, po znacaju i uticaju, kako se postuje jednog mora i drugog?
Ozbiljno?
Jel se mora postovati volja Orbana :mrgreen: ili masu drugih uvrnutih likova po svijetu koji vladaju ali na srecu vladaju u drzavicama koje su za kurac i nemaju nikakvog uticaja na bilo kakve tokove pa se niko i ne bavi njima. Fudo, moram ti crtata izgleda. Bosna je eknomski, politicki, po ljudstvu, geostrateski minorna drzava i ne znam onda cemu stalno kurcenje da od nas nesto zavisti, da mi mozemo promijeniti strategiju, da mozemo poslati more izbjeglica na Zapad.
Mi nismo na radaru, ne puca se, nema nekih velikih potresa, prejebavanje vamo tamo manje vise kao i u vecini drzava samo sto kod nas ima nacionalni predznak a u drugim drzavama je to pozicija/opozicija.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#239 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by hAZNADAR »

spreca wrote:
choxnox wrote:
dustaban wrote:
u sridu :mrgreen:

Image
Kaze se masallah :thumbup:
ja bi onu crno bijelu sliku uvelico i uokvirio :D ...nigdje nevidjeh onoliko i onako dobrog koljena kao na onoj slici :thumbup: ...e moj Ataturk da vidis sta ti rade od Turske
Bio u Turskoj vise puta i to u razlicitim dijelovima - ne samo u turisticim priobalnim gradovima. Od Ankare do turskog sela. I ovakav tendenciozni odabir slika je ne samo nesto netacno - vec i odvratno pomalo. Izgled cura, zena u Turskoj nije ni trunku drugaciji nego kod nas.

Ovakva propaganda bi trebala biti zabranjena i sankcionisana na forumu. Nisam turkofil - mrzim sto to vjecito moram spominjati zbog olakog etiketiranja pojedinih ovdje koji stvarno nisu dobri u glavi.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#240 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote: Jel se mora postovati volja Orbana ili masu drugih uvrnutih likova po svijetu koji vladaju ali na srecu vladaju u drzavicama koje su za kurac i nemaju nikakvog uticaja na bilo kakve tokove pa se niko i ne bavi njima.
Pa eto, kad su primili Orbana, mogu i Dodika, sto, sta fali, ako to vec moze funkcionisati...jebo im mater i jedan i drugi.
detroit-mercy wrote: Fudo, moram ti crtata izgleda. Bosna je eknomski, politicki, po ljudstvu, geostrateski minorna drzava i ne znam onda cemu stalno kurcenje da od nas nesto zavisti, da mi mozemo promijeniti strategiju, da mozemo poslati more izbjeglica na Zapad.
Mi nismo na radaru, ne puca se, nema nekih velikih potresa, prejebavanje vamo tamo manje vise kao i u vecini drzava samo sto kod nas ima nacionalni predznak a u drugim drzavama je to pozicija/opozicija.
Bas ti hvala sto si mi nacrtao, ja sam sve do danas mislio da imamo sest nosaca aviona, 3000 aviona, cetiri GM-a, i bar dva microsofta u
Varesu.

Znam ja da smo mi mrav u svijetskim odnosima, al' ne znaci sad da mu moram aplaudirati sto me smatra nizom vrstom od bugara i rumuna.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#241 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote: Jel se mora postovati volja Orbana ili masu drugih uvrnutih likova po svijetu koji vladaju ali na srecu vladaju u drzavicama koje su za kurac i nemaju nikakvog uticaja na bilo kakve tokove pa se niko i ne bavi njima.
Pa eto, kad su primili Orbana, mogu i Dodika, sto, sta fali, ako to vec moze funkcionisati...jebo im mater i jedan i drugi.
detroit-mercy wrote: Fudo, moram ti crtata izgleda. Bosna je eknomski, politicki, po ljudstvu, geostrateski minorna drzava i ne znam onda cemu stalno kurcenje da od nas nesto zavisti, da mi mozemo promijeniti strategiju, da mozemo poslati more izbjeglica na Zapad.
Mi nismo na radaru, ne puca se, nema nekih velikih potresa, prejebavanje vamo tamo manje vise kao i u vecini drzava samo sto kod nas ima nacionalni predznak a u drugim drzavama je to pozicija/opozicija.
Bas ti hvala sto si mi nacrtao, ja sam sve do danas mislio da imamo sest nosaca aviona, 3000 aviona, cetiri GM-a, i bar dva microsofta u
Varesu.

Znam ja da smo mi mrav u svijetskim odnosima, al' ne znaci sad da mu moram aplaudirati sto me smatra nizom vrstom od bugara i rumuna.
Pa vidis i EU je naucila lekciju brzog sirenja pa sad mora da trpi Orbana, Hrvatsko proseravanje, Bugarsko-Rumunsku korupciju. Oni ti i sami priznaju, zato im se i ne zuri. Ulazak Bugarske i Rumunije je bio prevashodno geostrateski potez, da ih se izvuce ispod ruskog uticaja i sto bolje pozicioniranje EUa i NATO prema Rusiji. Kao sto ti rekoh, mi smo geostrateski minorni (1000 km daleko od granice NATO prema Rusiji), ljudsi potencija mali (nasih 3.5m prema 35 milja Rumuna i Bugara) i sta onda ocekujes. Sadaku, isto to ocekuje jos 10tak drzava na listi.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#242 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by choxnox »

spreca wrote:Nesmeta mi Erdogan ...Turska je svojim polozajem , velicinom , i ekonomskim pokazateljima vazna drzava u svijetu....ali mi smeta Bakirovo ponasanje.....odnos do svog naroda kao prema gnjidama.....pa dokle vise Bakire......i caca ti ti je obecao nas a niko nas nije pitao hocemoli......Bakire razmakni guzove na Bosforu..jednu nogu na lijevu a drugu na desnu obalu ako su ti tako dragi....ostavi nas ...snacicemo se nekako i bez vase dinastije
Super, zbog cega ona pjenjenje i proklinjanje Erdogana i Turske ovdje na forumu vec danima od dobro znanih nickova ako je problem zapravo u Bakiru?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#243 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by spreca »

choxnox wrote:
spreca wrote:Nesmeta mi Erdogan ...Turska je svojim polozajem , velicinom , i ekonomskim pokazateljima vazna drzava u svijetu....ali mi smeta Bakirovo ponasanje.....odnos do svog naroda kao prema gnjidama.....pa dokle vise Bakire......i caca ti ti je obecao nas a niko nas nije pitao hocemoli......Bakire razmakni guzove na Bosforu..jednu nogu na lijevu a drugu na desnu obalu ako su ti tako dragi....ostavi nas ...snacicemo se nekako i bez vase dinastije
Super, zbog cega ona pjenjenje i proklinjanje Erdogana i Turske ovdje na forumu vec danima od dobro znanih nickova ako je problem zapravo u Bakiru?
jebiga to ces morati pitati njih....ima se sta i turskoj zamjeriti ali tek posle kad sagledas ove nase shupke koji nas predstavljaju po svijetu odnosno koji nas sramote po svijetu
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#244 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Ramzess Veliki »

mesarkoni wrote:Dobra većer ...Otvoriću vam oči narode...smeta bankarima uglavnom iz austrije koji su ovdje lafo najviše uložili a njihove banke pod ogromnim kamatama svakodnevno iznose kapital iz naše zemlje. Njima ne odgovara stabilnost i razvoj BiH već stalna nestabilnost i poslovna nesigurnost kako bi naš narod gulili za nevjerovatno visoke kamate. Sami razmislite ko je uzeo debeo dinar da prikaže u najgorem svjetlu Erdoganovu posjetu...Erdogana koji je iste te banke nabio nogom iz Turske... da vidim šta vi mislite :bih:
Mislim kako i treba da mislim, a to je da nasa vlada uzima pinku od tih banaka i slabi centralnu banku BiH da bi I dalje uzimali pinku od komercijalnih banaka. Turska Zirad banka je uvijek bila ispostava za pranje prljavih para iz evrope zato ne pricaj gluposti, kakva Austrija ...
Da nasa vlada zeli da smanji kamatne stope to je tako lako uraditi, centralna banka to uradi i preuzme sve stedise i platni promet, komercijalne banke bi isparile u jednom danu ... ali nece ???
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#245 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by kmirsad »

Fudo387 wrote:
statixx wrote:Dolazile su ovdje i vece face ali niko nije valjao gluposti, demonstrirao takav level podanistva i kulta licnosti kao sto je to uradio Bakir.
Kako nije?
Jel treba staviti snimak kad Covic lize papi ruku od kaziprsta do ispod pazuha? Izbalio cojeka, zamal nije povratio pred kamerama. Kasnije sest tetanusa papi dali da sta ne fasuje.
:lol: :lol: :lol:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#246 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by daddy-kool »

detroit-mercy wrote:
OK, skoro pola ako ti je lakse, znaci ne mozes izignorisati i da hoces :skoljka:
Lakše mi je 40, a i tačnije je.
User avatar
pici
Posts: 43573
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#247 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by pici »

kaje meni kona eeeee kako je erdo lijepo govorio a tek bake... delirijum u maHali... kona i ja :izet: :mrgreen:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#248 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Dr. Kuca »

spreca wrote:
Dr. Kuca wrote: Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
Ma dobro. bake ko bake, zar njega iko shvata ozbiljno? mislim da se i u kuci sprdaju sa njim.
Raja ne gotivi erdogana jer je dobar sa bakirom. Klasicni baliluk.
Bake ne radi u GRASU ili na Sarajecskoj pijaci da moze da se glupira i babrlja sta hoce.....on valjda predstavlja minimalno jedan narod odnosno tri i ostale......necu da neko pomisli da sam glup ko moj predstavnik[/quote]

Tako nam je kako nam je.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#249 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by spreca »

Dr. Kuca wrote:
Tako nam je kako nam je.
Zar niko od savjetnika nema da mu kaze da je dosta vise da nas sramoti svojim postupcima.....shvatam da se moze desiti ponekad, ali stalno je brate previse
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#250 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

spreca wrote:
Dr. Kuca wrote:
Tako nam je kako nam je.
Zar niko od savjetnika nema da mu kaze da je dosta vise da nas sramoti svojim postupcima.....shvatam da se moze desiti ponekad, ali stalno je brate previse
A sta mislis, kako se postaje baketov savjetnik :mrgreen:
Post Reply