Kome stvarno smeta Erdogan

Post Reply
mesarkoni
Posts: 16
Joined: 19/04/2018 23:22
Location: Sarajevo

#201 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by mesarkoni »

Chmoljo wrote:Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» meteorit135531

trajno
ne možeš ni selam nazvat haha
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#202 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Jah, eto EU ce da pozuri da primi jednog nebitnog patuljka koji si je umislio da bi ko eto nesto mogao :skoljka:, sta da promijeni kurs, da postane baza ISISa, da se radikalizuje ako ne udje u EU :-) . De malo skontaj sta pises. Ti po svemu pripadas EU drustvu, po kulturi, nacinu zivljenja, ekonomskim vezama, odgoju ali da bi dosao do EUa moras da ispunis neke zadatke a da bi ispunio te zadatke valja malo guzicu ustranu ali jebi ga lakse je zaprijetit talibanatom pa da nas navrat nanos prime. Pa onda cim malo sta zaskripi opet zprijeti radikalizacijom. Odmah im zaprijetit na startu, hocu plate ko u Njemackoj ili mijenjamo kurs :mrgreen: .
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#203 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Chmoljo »

mesarkoni wrote:
Chmoljo wrote:Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» meteorit135531

trajno
ne možeš ni selam nazvat haha
Banned user for reason “trolanje, komentarisanje moderacije”
» mesarkoni

trajno
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#204 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Dr. Kuca wrote:Smeta debilima i kompleksasima koji nisu otputovali dalje od svog sela iz kojeg su sljegli.
Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#205 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by choxnox »

spreca wrote:ja bi onu crno bijelu sliku uvelico i uokvirio :D ...nigdje nevidjeh onoliko i onako dobrog koljena kao na onoj slici :thumbup: ...e moj Ataturk da vidis sta ti rade od Turske
Fantazije o slikama koljena starim 50+ godina treba da budu privatna stvar :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#206 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Dr. Kuca »

detroit-mercy wrote:
Dr. Kuca wrote:Smeta debilima i kompleksasima koji nisu otputovali dalje od svog sela iz kojeg su sljegli.
Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
Ma dobro. bake ko bake, zar njega iko shvata ozbiljno? mislim da se i u kuci sprdaju sa njim.
Raja ne gotivi erdogana jer je dobar sa bakirom. Klasicni baliluk.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#207 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote:
Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Jah, eto EU ce da pozuri da primi jednog nebitnog patuljka koji si je umislio da bi ko eto nesto mogao :skoljka:, sta da promijeni kurs, da postane baza ISISa, da se radikalizuje ako ne udje u EU :-) . De malo skontaj sta pises. Ti po svemu pripadas EU drustvu, po kulturi, nacinu zivljenja, ekonomskim vezama, odgoju ali da bi dosao do EUa moras da ispunis neke zadatke a da bi ispunio te zadatke valja malo guzicu ustranu ali jebi ga lakse je zaprijetit talibanatom pa da nas navrat nanos prime. Pa onda cim malo sta zaskripi opet zprijeti radikalizacijom. Odmah im zaprijetit na startu, hocu plate ko u Njemackoj ili mijenjamo kurs :mrgreen: .
Pa sta da radis kad oni ne zele Bosnu u EU?
Mozes se okrenuti naopacke, nece da te prime i zdravo.
Pogotovo sad kad pucaju po svim savovima, od brexita do halasa ekonomija koje su na vrat na nos primili.
Da iskreno zele, sutra bi to mogli napraviti bez da osjete ikakvu zajebanciju. Mi bi se utopili, bili bi neprimjetni. Malo kredita za infrastrukturu, malo pomoci, pet sest ozbiljnih industrijskih pogona da se narod zaposli, pa cak i blago povecanje standarda pomoglo bi da se nacionalisticke harange posalju u istoriju.
Sposobniji smo i kreativniji od svih ti qrac slovaka, rumuna, bugara, samo da dobijemo sansu.
Al’ jok, nece, neda, i jebi mu mater onu svapsku pedersku. :twisted:
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#208 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by pemanapemani »

Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Kome nama?

Ti si se skrasio u EU, a na BiH bi provodio eksperimente.
Ono, hajde da baš vidimo šta će biti ako se uradi ovo ili ono. :-)

Vrati se u BiH, pa onda tako govori.
Ovako je licemjerno u pizdu materinu. Svoju guzicu izvukao, pa ti BiH dođe kao eksperimentalna videoigra.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#209 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:
Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Jah, eto EU ce da pozuri da primi jednog nebitnog patuljka koji si je umislio da bi ko eto nesto mogao :skoljka:, sta da promijeni kurs, da postane baza ISISa, da se radikalizuje ako ne udje u EU :-) . De malo skontaj sta pises. Ti po svemu pripadas EU drustvu, po kulturi, nacinu zivljenja, ekonomskim vezama, odgoju ali da bi dosao do EUa moras da ispunis neke zadatke a da bi ispunio te zadatke valja malo guzicu ustranu ali jebi ga lakse je zaprijetit talibanatom pa da nas navrat nanos prime. Pa onda cim malo sta zaskripi opet zprijeti radikalizacijom. Odmah im zaprijetit na startu, hocu plate ko u Njemackoj ili mijenjamo kurs :mrgreen: .
Pa sta da radis kad oni ne zele Bosnu u EU?
Mozes se okrenuti naopacke, nece da te prime i zdravo.
Pogotovo sad kad pucaju po svim savovima, od brexita do halasa ekonomija koje su na vrat na nos primili.
Da iskreno zele, sutra bi to mogli napraviti bez da osjete ikakvu zajebanciju. Mi bi se utopili, bili bi neprimjetni. Malo kredita za infrastrukturu, malo pomoci, pet sest ozbiljnih industrijskih pogona da se narod zaposli, pa cak i blago povecanje standarda pomoglo bi da se nacionalisticke harange posalju u istoriju.
Sposobniji smo i kreativniji od svih ti qrac slovaka, rumuna, bugara, samo da dobijemo sansu.
Al’ jok, nece, neda, i jebi mu mater onu svapsku pedersku. :twisted:
Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#210 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

pemanapemani wrote:
Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Kome nama?

Ti si se skrasio u EU, a na BiH bi provodio eksperimente.
Ono, hajde da baš vidimo šta će biti ako se uradi ovo ili ono. :-)

Vrati se u BiH, pa onda tako govori.
Ovako je licemjerno u pizdu materinu. Svoju guzicu izvukao, pa ti BiH dođe kao eksperimentalna videoigra.
Ne kazu dzabe "lako je tudjim kurcem gloginje mlatit" :mrgreen: .
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#211 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote:Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Sta mene boli qrac za makedonijom, kosovo, srbijom i albanijom, sa njima neka rade sta hoce.
Pa sta koju pm svako malo dolaze i nude uslove bezveze ako smo im nebitni?
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#212 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Dr. Kuca wrote:
detroit-mercy wrote:
Dr. Kuca wrote:Smeta debilima i kompleksasima koji nisu otputovali dalje od svog sela iz kojeg su sljegli.
Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
Ma dobro. bake ko bake, zar njega iko shvata ozbiljno? mislim da se i u kuci sprdaju sa njim.
Raja ne gotivi erdogana jer je dobar sa bakirom. Klasicni baliluk.
Neko ga ne gotivi sto je dobar sa baketom neko ga gotivi zbog toga. Neko ga ne gotivi sto mu se pokazuje podanicki mentalitet i ono mi smo braca, neko ga gotivi jer se odmah osjeca vaznijim jer ima brata :mrgreen: .
Meni, niti smrdi niti mirise, odradi svoja dva mandata ili koliko vec mozes i odjebitis, ni prvi ni zadnji politicar.
Nervira me samo kada ljudi misle da neko nesto radi iz ljubavi ili zbog sta ti ja znam kakvih veza, iza svega stoji samo goli interes i nista drugo, nema tu nikakve ljubavi.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#213 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by LBVIEW »

detroit-mercy wrote: Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Cekaj, postavljane uvjeta za prijem, koji se kasnije razvodne do neprepoznatljivosti, govori sta?
Npr. prvo Sejdic-Finci i prava pojedinca, a onda moze i aparthejd u vidu IZ po volji nositelja EU vrijednosti. :-)
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#214 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Sta mene boli qrac za makedonijom, kosovo, srbijom i albanijom, sa njima neka rade sta hoce.
Pa sta koju pm svako malo dolaze i nude uslove bezveze ako smo im nebitni?
Pa mi smo ti kojim je strategija ulazak u EU i mi smo ti koji apliciramo. Cuj, sto stalno dolaze a nama stanovnistvo iscuri tamo :mrgreen: .
Izgleda da si i ti jedan od onih koji bi vrsili experimente dole a sebe si smjestio u Chicago :mrgreen:.
Btw, tako i onaj u Albaniji kaze, sta mene boli kurac za BiH, Srbijom, Makedonijom, nek rade sa njima sta hoce :mrgreen: .
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#215 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

LBVIEW wrote:
detroit-mercy wrote: Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Cekaj, postavljane uvjeta za prijem, koji se kasnije razvodne do neprepoznatljivosti, govori sta?
Npr. prvo Sejdic-Finci i prava pojedinca, a onda moze i aparthejd u vidu IZ po volji nositelja EU vrijednosti. :-)
A to IZ promijenjen :mrgreen: .
Koji su to uvjeti razvodnjeni, postoji upitnik, postoje zakoni koji se usvajaju i postoji road map.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#216 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by LBVIEW »

detroit-mercy wrote:
LBVIEW wrote:
detroit-mercy wrote: Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Cekaj, postavljane uvjeta za prijem, koji se kasnije razvodne do neprepoznatljivosti, govori sta?
Npr. prvo Sejdic-Finci i prava pojedinca, a onda moze i aparthejd u vidu IZ po volji nositelja EU vrijednosti. :-)
A to IZ promijenjen :mrgreen: .
Koji su to uvjeti razvodnjeni, postoji upitnik, postoje zakoni koji se usvajaju i postoji road map.
Kreni od reforme policije, pa nadalje.
I nemoj reci da ti je nepoznato guranje ADZ-og prijedloga IZ od strane pojedinih EU drzava.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#217 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by spreca »

detroit-mercy wrote:
Dr. Kuca wrote:Smeta debilima i kompleksasima koji nisu otputovali dalje od svog sela iz kojeg su sljegli.
Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
Bake ima pravo da lupa sta hoce ali dok je clan predsjednistva iz reda Bosnjaka mora da VAGA svaku javno izrecenu rijec.....pa dosta nas je vec osramotio i izblamiro do sada sa onim svojim i cacinim mu amanetom i ovo zadnje iz Zetre.....pa jesmo mi to stoka pa nas se odaje ili poklanja nekome da radi sa nama sta hoce ...Izetbegovici i oni oko vas...ma gonite se u tri fine amanetovske
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#218 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:Nece da te prime kad se tebi kurac digne, u tome je problem. Sto smo to mi veci prioritet od Makedonije, Kosova, Srbije, Moldavije, Albanije. Za svaku od tih drzava, mozes reci pet-sest fabrikica i sve oko.
Nikako da si izbijete iz glave da ovo nije 92a i da se ne vrtimo na CNNu non stop, kome si bolan interesantan.
Sta mene boli qrac za makedonijom, kosovo, srbijom i albanijom, sa njima neka rade sta hoce.
Pa sta koju pm svako malo dolaze i nude uslove bezveze ako smo im nebitni?
Pa mi smo ti kojim je strategija ulazak u EU i mi smo ti koji apliciramo. Cuj, sto stalno dolaze a nama stanovnistvo iscuri tamo :mrgreen: .
Izgleda da si i ti jedan od onih koji bi vrsili experimente dole a sebe si smjestio u Chicago :mrgreen:.
Btw, tako i onaj u Albaniji kaze, sta mene boli kurac za BiH, Srbijom, Makedonijom, nek rade sa njima sta hoce :mrgreen: .
Jesmo, al' su oni tu strategiju prihvatili sa porukom da su nam vrata otvorena, a na terenu sve radi da te odjebe.
Kakav experiment?
Sta je experimentalno u tome da ih se fino pita,
Sto vi nas jebete?
Hocete li u Nato?
Hocemo.
Hocete li u EU?
Hocemo.
Hocete li prihvatiti sve zakonske i civilizacijske norme koje sa tim clanstvom dolaze?
Hocemo.
I onda se pojavi dodik i covic, kazu, imamo mi i nekih drugih nacistickih stavki koje bi vi trebali uvaziti.
I sta se desava?
Eto vas tamo, dogovorite se, pa kad sve sredite javite nam.
Pa jebemte, kako cu se dogovoriti kad si mu ti da sve mehanizme da me jebe dok sam ziv?
I jos ga vodas po nekakvim pederskim konvencijama, ljudska prava, socijalisticka inteernacionala, demokratski procesi...bla, bla, bla.
Na kraju eto erdogana, i svi zabezeknuti,
a otkud vam sad on?
Pa eto, dos'o, sto, sa'ce i putin pa se sa njima dvojicom dogovarajte i jebatajte.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#219 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by spreca »

Dr. Kuca wrote:
detroit-mercy wrote:
Dr. Kuca wrote:Smeta debilima i kompleksasima koji nisu otputovali dalje od svog sela iz kojeg su sljegli.
Posjeta ko posjeta, nista posebno, ali brate ono Baketovo da ga je bog posalo :mrgreen:.
To Bake ima boga na speed-dial-u pa zna koga salje na zemlju :-), ono je bilo ipak malo previse.
Mada razumijem, kompleks malih naroda :skoljka: .
Ma dobro. bake ko bake, zar njega iko shvata ozbiljno? mislim da se i u kuci sprdaju sa njim.
Raja ne gotivi erdogana jer je dobar sa bakirom. Klasicni baliluk.
Bake ne radi u GRASU ili na Sarajecskoj pijaci da moze da se glupira i babrlja sta hoce.....on valjda predstavlja minimalno jedan narod odnosno tri i ostale......necu da neko pomisli da sam glup ko moj predstavnik
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#220 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Maraschino »

detroit-mercy wrote:
pemanapemani wrote:
Maraschino wrote:Samo neka dolazi. Ili ce nam EU reci da definitivno ne pripadamo njihovom drustvu ili ce pozuriti da nas prime radi drugih uticaja.
Kome nama?

Ti si se skrasio u EU, a na BiH bi provodio eksperimente.
Ono, hajde da baš vidimo šta će biti ako se uradi ovo ili ono. :-)

Vrati se u BiH, pa onda tako govori.
Ovako je licemjerno u pizdu materinu. Svoju guzicu izvukao, pa ti BiH dođe kao eksperimentalna videoigra.
Ne kazu dzabe "lako je tudjim kurcem gloginje mlatit" :mrgreen: .
Sutra da Erdogan samo malo promijeni retoriku EU ce ga prihvatiti iz nekih svojih interesa a vi cete ostati kao popisani u istrajavanju ''neprijateljstva'' prema Turskoj.
Nas je interes da imamo sto vise prijatelja, da li se oni bas poklapaju sa istim kao u EU, ne mora uvijek biti.
Ova igranka oko Irana je dokaz o cemu ja pricam.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#221 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Maraschino »

Tema je trebala biti ZASTO VAM SMETA TURSKA I ERDOGAN a znamo kome smeta.

Zasto???
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#222 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

Bakir treba poslati pismo podrske Trumpu zbog povlacenja iz pariskog sporazuma i iranske zajebancije.
Jos na kraju dodati, dabogda im svaki auspuh u parizu i hamburgu progorio, supci jedni.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#223 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Maraschino wrote:
detroit-mercy wrote:
pemanapemani wrote:
Kome nama?

Ti si se skrasio u EU, a na BiH bi provodio eksperimente.
Ono, hajde da baš vidimo šta će biti ako se uradi ovo ili ono. :-)

Vrati se u BiH, pa onda tako govori.
Ovako je licemjerno u pizdu materinu. Svoju guzicu izvukao, pa ti BiH dođe kao eksperimentalna videoigra.
Ne kazu dzabe "lako je tudjim kurcem gloginje mlatit" :mrgreen: .
Sutra da Erdogan samo malo promijeni retoriku EU ce ga prihvatiti iz nekih svojih interesa a vi cete ostati kao popisani u istrajavanju ''neprijateljstva'' prema Turskoj.
Nas je interes da imamo sto vise prijatelja, da li se oni bas poklapaju sa istim kao u EU, ne mora uvijek biti.
Ova igranka oko Irana je dokaz o cemu ja pricam.
Problem ovog foruma je sto nema drugacijeg misljenja nego samo etiketiranje. Iskreno boli me kurac za Turskom, niti sam im prijatelj niti neprijatelj (kako lako dobijes etiketu :mrgreen:), niti posebno svrsavam sto Erdo dolazi niti mi je krivo, iskreno zaboli me.
Ono sto podvlacim da u ovom svijetu ne postoje "prijatelji" nego svako gleda svoje interese i kako da ostvari svoje interese, sve drugo je prdimahovina.
detroit-mercy
Posts: 16094
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#224 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:
Sta mene boli qrac za makedonijom, kosovo, srbijom i albanijom, sa njima neka rade sta hoce.
Pa sta koju pm svako malo dolaze i nude uslove bezveze ako smo im nebitni?
Pa mi smo ti kojim je strategija ulazak u EU i mi smo ti koji apliciramo. Cuj, sto stalno dolaze a nama stanovnistvo iscuri tamo :mrgreen: .
Izgleda da si i ti jedan od onih koji bi vrsili experimente dole a sebe si smjestio u Chicago :mrgreen:.
Btw, tako i onaj u Albaniji kaze, sta mene boli kurac za BiH, Srbijom, Makedonijom, nek rade sa njima sta hoce :mrgreen: .
Jesmo, al' su oni tu strategiju prihvatili sa porukom da su nam vrata otvorena, a na terenu sve radi da te odjebe.
Kakav experiment?
Sta je experimentalno u tome da ih se fino pita,
Sto vi nas jebete?
Hocete li u Nato?
Hocemo.
Hocete li u EU?
Hocemo.
Hocete li prihvatiti sve zakonske i civilizacijske norme koje sa tim clanstvom dolaze?
Hocemo.
I onda se pojavi dodik i covic, kazu, imamo mi i nekih drugih nacistickih stavki koje bi vi trebali uvaziti.
I sta se desava?
Eto vas tamo, dogovorite se, pa kad sve sredite javite nam.
Pa jebemte, kako cu se dogovoriti kad si mu ti da sve mehanizme da me jebe dok sam ziv?
I jos ga vodas po nekakvim pederskim konvencijama, ljudska prava, socijalisticka inteernacionala, demokratski procesi...bla, bla, bla.
Na kraju eto erdogana, i svi zabezeknuti,
a otkud vam sad on?
Pa eto, dos'o, sto, sa'ce i putin pa se sa njima dvojicom dogovarajte i jebatajte.
Pa Dodik i Covic predstavljaju polovinu stanovnistva :mrgreen:.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#225 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Maraschino »

Vidis i mene zaboli i za Turskom i za Erdoganom ali se puno bolje osjecam kada odem u Tursku nego u Grcku ili Bugarsku.

Ako cemo o etiketama, vise ih se lijepi onima koji na pomen Turske budu popljuvani.
Post Reply