Kome stvarno smeta Erdogan

Post Reply
mesarkoni
Posts: 16
Joined: 19/04/2018 23:22
Location: Sarajevo

#1 Kome stvarno smeta Erdogan

Post by mesarkoni »

Dobra većer ...Otvoriću vam oči narode...smeta bankarima uglavnom iz austrije koji su ovdje lafo najviše uložili a njihove banke pod ogromnim kamatama svakodnevno iznose kapital iz naše zemlje. Njima ne odgovara stabilnost i razvoj BiH već stalna nestabilnost i poslovna nesigurnost kako bi naš narod gulili za nevjerovatno visoke kamate. Sami razmislite ko je uzeo debeo dinar da prikaže u najgorem svjetlu Erdoganovu posjetu...Erdogana koji je iste te banke nabio nogom iz Turske... da vidim šta vi mislite :bih:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#2 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by славянин »

mesarkoni wrote:Dobra većer ...Otvoriću vam oči narode...smeta bankarima uglavnom iz austrije koji su ovdje lafo najviše uložili a njihove banke pod ogromnim kamatama svakodnevno iznose kapital iz naše zemlje. Njima ne odgovara stabilnost i razvoj BiH već stalna nestabilnost i poslovna nesigurnost kako bi naš narod gulili za nevjerovatno visoke kamate. Sami razmislite ko je uzeo debeo dinar da prikaže u najgorem svjetlu Erdoganovu posjetu...Erdogana koji je iste te banke nabio nogom iz Turske... da vidim šta vi mislite :bih:
Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by General War »

mesarkoni wrote:Dobra većer ...Otvoriću vam oči narode...smeta bankarima uglavnom iz austrije koji su ovdje lafo najviše uložili a njihove banke pod ogromnim kamatama svakodnevno iznose kapital iz naše zemlje. Njima ne odgovara stabilnost i razvoj BiH već stalna nestabilnost i poslovna nesigurnost kako bi naš narod gulili za nevjerovatno visoke kamate. Sami razmislite ko je uzeo debeo dinar da prikaže u najgorem svjetlu Erdoganovu posjetu...Erdogana koji je iste te banke nabio nogom iz Turske... da vidim šta vi mislite :bih:
Tako je, ujedinimo se sa " susjednom turskom". :mrgreen:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by sadie_forever »

Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
mesarkoni
Posts: 16
Joined: 19/04/2018 23:22
Location: Sarajevo

#5 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by mesarkoni »

General War wrote:
mesarkoni wrote:Dobra većer ...Otvoriću vam oči narode...smeta bankarima uglavnom iz austrije koji su ovdje lafo najviše uložili a njihove banke pod ogromnim kamatama svakodnevno iznose kapital iz naše zemlje. Njima ne odgovara stabilnost i razvoj BiH već stalna nestabilnost i poslovna nesigurnost kako bi naš narod gulili za nevjerovatno visoke kamate. Sami razmislite ko je uzeo debeo dinar da prikaže u najgorem svjetlu Erdoganovu posjetu...Erdogana koji je iste te banke nabio nogom iz Turske... da vidim šta vi mislite :bih:
Tako je, ujedinimo se sa " susjednom turskom". :mrgreen:
:D i tata bi sine
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by high_volume »

sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Identično misli i 6 miliona Turaka u Njemačkoj i Austriji :D

Od danas, Bošnjaci su postali veći Turci od Turaka :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#7 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by HAVANA »

Jebo vas vise on usta.Eto.
User avatar
dale cooper
Posts: 28476
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#8 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by dale cooper »

sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Image
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#9 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by horkesh »

high_volume wrote:
sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Identično misli i 6 miliona Turaka u Njemačkoj i Austriji :D

Od danas, Bošnjaci su postali veći Turci od Turaka :D
Takoreći, sami odabrali da budu poturice?

Mada moram reći, vrlo sam zadovoljan svime što se vidjelo danas, uključujući i to da čak ni Sarajlije nisu bile previše impresionirane Sultanom.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#10 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by hAZNADAR »

Turkofilija i turkofobija su isto sranje.

Pitanje je samo koji ljudi su gori. Ovi sto nabise fesove danas na glavu u u Zetri prizivaju Tursku - majku. Ili FGR sa poznatim bljuvotinama gdje se jasno vidi da im osim Erdogana smeta nesto mnogo vise od tek njega.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#11 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by славянин »

hAZNADAR wrote:Turkofilija i turkofobija su isto sranje.

Pitanje je samo koji ljudi su gori. Ovi sto nabise fesove danas na glavu u u Zetri prizivaju Tursku - majku. Ili FGR sa poznatim bljuvotinama gdje se jasno vidi da im osim Erdogana smeta nesto mnogo vise od tek njega.
Dali je ovo misljenje ispravno ? Da Bog da da Erdoan dodje u zvanicnu posjetu 20 x , da ne saziva Turke i upucuje poruke Evropi iz BiH nego da dodje obidje sta god oce,nek obidje i Sarajevo,Mostar,Banja Luku.Ugovori mnoge poslove i veze.

Ali ako moze da ne vrsi kampanju svoju izbornu u BiH dok lupa sa vjerskim nabojem i prisjecanju na Otomansko carstvo i sultane dok mu politicari u BiH govore da je Boziji poslanik i da Turci svi trebaju da glasaju za njega... moze li tako ??? dali to zvuci normalno ???
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by General War »

...A ima i onih koji se osjecaju bas nezgodno kad ih realnost demantuje :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#13 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Connaisseur Karlin »

hAZNADAR wrote:Turkofilija i turkofobija su isto sranje.

Pitanje je samo koji ljudi su gori. Ovi sto nabise fesove danas na glavu u u Zetri prizivaju Tursku - majku. Ili FGR sa poznatim bljuvotinama gdje se jasno vidi da im osim Erdogana smeta nesto mnogo vise od tek njega.
tocno, a jos je zanimliviji govor o Alahu i bozijem poslanstvu dva politicara :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#14 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by HAVANA »

sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Gdje ono ti zivis? Okruzena krmetinom,bludom i nemoralom. :oops:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#15 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by animals »

HAVANA wrote:
sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Gdje ono ti zivis? Okruzena krmetinom,bludom i nemoralom. :oops:
Ma pusti je..
svekrva joj uzela mozak :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#16 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by hAZNADAR »

славянин wrote:
hAZNADAR wrote:Turkofilija i turkofobija su isto sranje.

Pitanje je samo koji ljudi su gori. Ovi sto nabise fesove danas na glavu u u Zetri prizivaju Tursku - majku. Ili FGR sa poznatim bljuvotinama gdje se jasno vidi da im osim Erdogana smeta nesto mnogo vise od tek njega.
Dali je ovo misljenje ispravno ? Da Bog da da Erdoan dodje u zvanicnu posjetu 20 x , da ne saziva Turke i upucuje poruke Evropi iz BiH nego da dodje obidje sta god oce,nek obidje i Sarajevo,Mostar,Banja Luku.Ugovori mnoge poslove i veze.

Ali ako moze da ne vrsi kampanju svoju izbornu u BiH dok lupa sa vjerskim nabojem i prisjecanju na Otomansko carstvo i sultane dok mu politicari u BiH govore da je Boziji poslanik i da Turci svi trebaju da glasaju za njega... moze li tako ??? dali to zvuci normalno ???
Naravno da ne. Samo i u kritici se vidi Ko je Ko. Ko realno a Ko iz neke druge krajnosti.

Ovo je licna karta SDA. Cak se i za glasace SDA ne moze reci da svi vjeruju o to sto si iznio.
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#17 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by dingosp0 »

kratko i jasno smeta srbadiji i ustasama...
smeta EU, ona ista koja nas je 90tih sprimla za nestanak...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#18 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by HAVANA »

animals wrote:
HAVANA wrote:
sadie_forever wrote:Draza mi turska nego 100 austrija kojima se cuje iz usta na krmetinu
Gdje ono ti zivis? Okruzena krmetinom,bludom i nemoralom. :oops:
Ma pusti je..
svekrva joj uzela mozak :D
Ja bi joj predlozio da preseli.Mislim,ja bi.Ne bi mogao biti tako dvolican, plus nerviralo bi me da zivim tamo gdje mi ne pase.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#19 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by animals »

dingosp0 wrote:kratko i jasno smeta srbadiji i ustasama...
smeta EU, ona ista koja nas je 90tih sprimla za nestanak...
Cuj, jebo ustase i srbadiju..
kako si mi ti..Turcine..
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#20 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by HAVANA »

dingosp0 wrote:kratko i jasno smeta srbadiji i ustasama...
smeta EU, ona ista koja nas je 90tih sprimla za nestanak...
Da mi nije turske u ratu bilo ne znam sta bi. :lol: :-) Inace svabo me primio,slovenac me operisao,belgijanac me zaposlio i postavio nazad na noge.Turcin mi je prodo picu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#21 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Fudo387 »

Smeta uglavnom onima koji su odrasli slusajuci price o strasnim Turcima koji uzimaju harac, danak u krvi i uzivaju pravo prve bracne noci. To je odlijepljeno od stvarnosti, zarobljeni u 1389. godini. Za njega je svaki Mujo brkati Turcin koji samo gleda kako da napakosti njegovim tradicionalnim vrEdnostima.
Tu im se jos pridruzi i grupa nekih qrcevih lafo ljevicara, koji bi od Bosne sutra napravili uredjeno socijalno i gradjanski drustvo al’ jebu ih ovi sto idu u dzamiju, kao nedaju im.
U biti, tupavi kompleksi.
Boli Tursku qrac, i za Bosnom, i za njenim narodima.
Ulagali su u pametne stvari, obrazovanje, ekonomiju, vojsku, i sad melju, uzimaju “danak u dolarima” lopatom.
Ako se nekad sjete i dobrijeh Bosnjana, kanu koju kintu, poslic, dobro je, elhamdulila. Ako ih zauzvrat moras nekad staviti na poster, il’ televizor da blebecu, pa stavi. Sta? Koga boli qrac?
sweet dreams
Posts: 58
Joined: 09/12/2015 14:39

#22 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by sweet dreams »

.
Last edited by sweet dreams on 28/12/2019 13:35, edited 1 time in total.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#23 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by Maraschino »

Fudo387 wrote:Smeta uglavnom onima koji su odrasli slusajuci price o strasnim Turcima koji uzimaju harac, danak u krvi i uzivaju pravo prve bracne noci. To je odlijepljeno od stvarnosti, zarobljeni u 1389. godini. Za njega je svaki Mujo brkati Turcin koji samo gleda kako da napakosti njegovim tradicionalnim vrEdnostima.
Tu im se jos pridruzi i grupa nekih qrcevih lafo ljevicara, koji bi od Bosne sutra napravili uredjeno socijalno i gradjanski drustvo al’ jebu ih ovi sto idu u dzamiju, kao nedaju im.
U biti, tupavi kompleksi.
Boli Tursku qrac, i za Bosnom, i za njenim narodima.
Ulagali su u pametne stvari, obrazovanje, ekonomiju, vojsku, i sad melju, uzimaju “danak u dolarima” lopatom.
Ako se nekad sjete i dobrijeh Bosnjana, kanu koju kintu, poslic, dobro je, elhamdulila. Ako ih zauzvrat moras nekad staviti na poster, il’ televizor da blebecu, pa stavi. Sta? Koga boli qrac?
tako nekako...a na pitanje, zasto vam smeta turska i erdogan, svi cute a u glavi im se mota 1389.god. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#24 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by hAZNADAR »

dingosp0 wrote:kratko i jasno smeta srbadiji i ustasama...
smeta EU, ona ista koja nas je 90tih sprimla za nestanak...
Samim tim sto koristis termin srbadija umjesto srpski nacionalisti, cetnici, velikosrbi, mitomani,.... dovoljno pokazuje.

Turci itekako mnogo ulazu u jednoj susjednoj zemlji punoj srbadije.

Koga briga za visok tlak susjednih nacionalista i domacih Jugoslovena. Ali odnos prema EU nije stvar ljubavi, mrznje, principa,... vec pukog prezivljavanja. Buduci da nismo nista hajrili ovim danasnjim cirkusom(osim familije Izetbegovic i priljepaka) - to nam nije trebalo.

Iz kulture i naravno interesa ga nismo trebali odbiti. Ali praviti onaj cirkus u Zetri je totalno nepotrebno.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#25 Re: Kome stvarno smeta Erdogan

Post by славянин »

Maraschino wrote:
Fudo387 wrote:Smeta uglavnom onima koji su odrasli slusajuci price o strasnim Turcima koji uzimaju harac, danak u krvi i uzivaju pravo prve bracne noci. To je odlijepljeno od stvarnosti, zarobljeni u 1389. godini. Za njega je svaki Mujo brkati Turcin koji samo gleda kako da napakosti njegovim tradicionalnim vrEdnostima.
Tu im se jos pridruzi i grupa nekih qrcevih lafo ljevicara, koji bi od Bosne sutra napravili uredjeno socijalno i gradjanski drustvo al’ jebu ih ovi sto idu u dzamiju, kao nedaju im.
U biti, tupavi kompleksi.
Boli Tursku qrac, i za Bosnom, i za njenim narodima.
Ulagali su u pametne stvari, obrazovanje, ekonomiju, vojsku, i sad melju, uzimaju “danak u dolarima” lopatom.
Ako se nekad sjete i dobrijeh Bosnjana, kanu koju kintu, poslic, dobro je, elhamdulila. Ako ih zauzvrat moras nekad staviti na poster, il’ televizor da blebecu, pa stavi. Sta? Koga boli qrac?
tako nekako...a na pitanje, zasto vam smeta turska i erdogan, svi cute a u glavi im se mota 1389.god. :D
Da Turska ima barem pola privrede zemalja prema kojim se zamjerimo ovim ispadima i da nam dijaspora u 90% slucajeva ide u Tursku da radi - kao i da direkto ovisimo (mislim na drzavu) od volje Turske - dosao bi ja sa 4 zastave Turske mahao a Erdoganovu sliku bi na celo zalijepio. :mrgreen:
Post Reply