Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBIH"

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#426 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Hafis »

Vi svi iz te daljine gledate na ovo ovdje u Mostaru kao borbu ''na život i smrt'', a uopće nije tako. stvari su ovdje jednostavno zakovane, i nikakvi ih izbori ne mogu promijeniti. I svatko im,alo upućen u to, svjestan je te činjenice.

Inače što se tiče atmosfere uoči ali i nakon izbora, primjetna je velika doza apatije među ljudima, neovisno o nacionalnoj pripadnosti.
A ja inače u ovoj raspravi sudjelujem samo iz zajebancije, i da ga po koji put viknem ovim malo upaljenijim ali i ovim zluradijim i pakosnijim... zašto ne priznati.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#427 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by spreca »

Hafiz potpiso kapitulaciju :mrgreen: :lol:
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#428 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Bradafilozof »

spreca wrote:Hafiz potpiso kapitulaciju :mrgreen: :lol:
prdnuo u šišu

no mi to odavno znamo, samo njemu nije niko rekao.
User avatar
BHCluster
Posts: 23434
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#429 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by BHCluster »

simic_weekly wrote: Hajde ne zajabaji Hafise, kad znamo da ce Srbi biti upotrebljeni kao jokeri za lokalne izbore. Pripreme u toku, zato se saborna i obnavlja u stolnom. :D :lol:

Image
Kolega Saborna nije na Covicevoj strani mostara.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#430 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Bradafilozof »

otišao hafisaga trgati grožđe
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#431 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Bradafilozof »

za hafisagu maksuz krmeću koljenicu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#432 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Hafis »

Bradafilozof wrote:otišao hafisaga trgati grožđe
A jok. Duša mi je raspravljti s filoizofima.
Nego, što ćemo s ovim Komaricom?
Biskup je to, organizacija, svugdje ono dospije i tko zna. Nije to neki lokalni hodža iz Jelaha, pa da veliš ko ga ferma.
Treba tim štetnim anomalijama u našem društvu u samom startu stati na rep.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#433 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Bradafilozof »

Hafis wrote:
Bradafilozof wrote:otišao hafisaga trgati grožđe
A jok. Duša mi je raspravljti s filoizofima.
Nego, što ćemo s ovim Komaricom?
Biskup je to, organizacija, svugdje ono dospije i tko zna. Nije to neki lokalni hodža iz Jelaha, pa da veliš ko ga ferma.
Treba tim štetnim anomalijama u našem društvu u samom startu stati na rep.
ma jok, meni je ovo njegovo kmečanje milozvučno. :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#434 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by hizo ramidovic »

Hafis wrote: A jok. Duša mi je raspravljti s filoizofima.
Nego, što ćemo s ovim Komaricom?
Biskup je to, organizacija, svugdje ono dospije i tko zna. Nije to neki lokalni hodža iz Jelaha, pa da veliš ko ga ferma.
Treba tim štetnim anomalijama u našem društvu u samom startu stati na rep.
komarica je dobio svoj zadatak: sa ordenom slobodarske republike na svojim prsima, koji je primio od najveceg precednika svih vremena, on treba da diljem svijeta siri istinu o teroru i zulumu islamista i fundamentalista koji se kontinuirano vec 20 godina desava u srcu krscanske europe...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#435 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Hafis »

hizo ramidovic wrote:
Hafis wrote: A jok. Duša mi je raspravljti s filoizofima.
Nego, što ćemo s ovim Komaricom?
Biskup je to, organizacija, svugdje ono dospije i tko zna. Nije to neki lokalni hodža iz Jelaha, pa da veliš ko ga ferma.
Treba tim štetnim anomalijama u našem društvu u samom startu stati na rep.
komarica je dobio svoj zadatak: sa ordenom slobodarske republike na svojim prsima, koji je primio od najveceg precednika svih vremena, on treba da diljem svijeta siri istinu o teroru i zulumu islamista i fundamentalista koji se kontinuirano vec 20 godina desava u srcu krscanske europe...
Jebi ti to zohi. Orden je orden, pa da je od Pol Pota...vrijedi nešto.
Sjećam se ja ovdje nekih staraca što su zaslužili mirovinu u njemačkoj vojsci u drugom svjetskom ratu...pusti priču, misliš da im nisu ovi naši peMzioneri zavidjeli na guti?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#436 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by hizo ramidovic »

Hafis wrote:
hizo ramidovic wrote: komarica je dobio svoj zadatak: sa ordenom slobodarske republike na svojim prsima, koji je primio od najveceg precednika svih vremena, on treba da diljem svijeta siri istinu o teroru i zulumu islamista i fundamentalista koji se kontinuirano vec 20 godina desava u srcu krscanske europe...
Jebi ti to zohi. Orden je orden, pa da je od Pol Pota...vrijedi nešto.
Sjećam se ja ovdje nekih staraca što su zaslužili mirovinu u njemačkoj vojsci u drugom svjetskom ratu...pusti priču, misliš da im nisu ovi naši peMzioneri zavidjeli na guti?
materijalne povlastice koje nosi ovaj orden su nebitne.
naglasak je na duhovnom: nemjerljiva je cast i ponos nositi orden jedne takve slobodarske i demokratske republike, siriti istinu o njenom nastanku i tlacenju od strane turaka. i k tomu jos urucen od strane glavnog baje, glavom i bradom.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#437 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Hafis »

hizo ramidovic wrote:
Hafis wrote:
hizo ramidovic wrote: komarica je dobio svoj zadatak: sa ordenom slobodarske republike na svojim prsima, koji je primio od najveceg precednika svih vremena, on treba da diljem svijeta siri istinu o teroru i zulumu islamista i fundamentalista koji se kontinuirano vec 20 godina desava u srcu krscanske europe...
Jebi ti to zohi. Orden je orden, pa da je od Pol Pota...vrijedi nešto.
Sjećam se ja ovdje nekih staraca što su zaslužili mirovinu u njemačkoj vojsci u drugom svjetskom ratu...pusti priču, misliš da im nisu ovi naši peMzioneri zavidjeli na guti?
materijalne povlastice koje nosi ovaj orden su nebitne.
naglasak je na duhovnom: nemjerljiva je cast i ponos nositi orden jedne takve slobodarske i demokratske republike, siriti istinu o njenom nastanku i tlacenju od strane turaka. i k tomu jos urucen od strane glavnog baje, glavom i bradom.
Pa valjda biskup najbolje zna procijeniti priliči li mu primiti neku zahvalnicu, orden i sl.
Uostalom, za takve stvari postoje svakako dodatne konsultacije na odgovarajućim instancama, to jest zbrajaju se sve moguće implikacije primanja kojekavih poziva, plaketa, nagrada, medalja i sl.
Vjerojatno je bila procjena da se primi ta nagrada, mada su vjerojatno tijekom kalkuliranja uzeli u obzir i raznorazna subjektivna mišljenja, poput recimo ovog tvog.
The BEN10
Posts: 7577
Joined: 19/09/2011 09:03

#438 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by The BEN10 »

Image
E moja braćo hrvati, ništa od stolnog...
Kulopia3
Posts: 2
Joined: 01/11/2014 00:34

#439 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Kulopia3 »

simic_weekly wrote:
Image
pao stoNi

:postar:
Kulopia3
Posts: 2
Joined: 01/11/2014 00:34

#440 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Kulopia3 »

Je'l pao stoni? Gdje je Hafis? :nevjerujem:

:odustajem:
Mr Majestic
Posts: 203
Joined: 04/10/2014 15:52

#442 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Mr Majestic »

Ta mapa nije vazna, ova je majka svih mapa, po popisu iz 1991 godine

Image[/quote]
Koje ovaj Varjacic Vladimir koji je nacrto ovu mapu da mi jednom za svagda objasni kako je opstina Kotor Varos srpska :-) kad je po popisu odno bio B-S-H 30%-30%-30% odnosno uvjek se oboljezava kao srpska opstina iako je bilo Srba 30% a ostalih 70% . Drgo kako je Derventa oboljezena kao srpska kad je Hrvata bilo 40 % a svih ostalih manje :-) ? Itd.
Pokajnik
Posts: 476
Joined: 08/07/2014 18:32

#443 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Pokajnik »

I ove mape pokazuju da je dejtonska podjela u najvećoj mjeri fer naravno koliko podjela jedne višenacionalne zemlje uopšte može biti fer.
Last edited by Pokajnik on 01/11/2014 19:19, edited 1 time in total.
Pokajnik
Posts: 476
Joined: 08/07/2014 18:32

#444 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Pokajnik »

simic_rovokopac wrote:
Pokajnik wrote:I ove mape pokazuju da je dejtonska podjela u najvećoj mjeri fer naravno koliko podjela jedne višenacionalne zemlje uopšte biti može fer.
Ti se salis, je li tako? Podjela je radjena u odnosu na Bosnjake po sistemu, gdje su Srbi i Hrvati bili u vecini, to je danas srpsko ili hrvatsko, a gdje su Bosnjaci u vecini, na mnogim mjestima to danas nije bosnjacko, plus ako nista drugo, otkidali su vecinske bosnjacke opcine i pravili od njih srpske ili hrvatske.

Podjela je apsolutno nepravedna, Bosnjacima je ukradeno barem 30% BIH teritorije gdje su oni bili vecina. Ukradena je cijela Istocna Bosna (Rogatica, Visegrad, Srebrenica, Foca, Bratunac, Vlasenica, Zvornik itd), ukraden je Doboj, prepolovljeno Brcko i Mostar, ukraden Stolac, ukraden je Prijedor, ukraden je dio Sanskog Mosta, ukraden je veliki komad administrativnog grada Sarajeva, ukraden je veliki dio Gradacca, Gorazda itd. Podjela je za kurac. Alija ako nije bio izdajica, onda su ga napili u Daytonu. Na ovo bi pristao i najgori neprijatelj Bosnjaka.
Ne znam o čemu pišeš.Bošnjaci su bili tek relativna većina tj.manjina u mnogim mjestima koja su danas pretežno bošnjačka.U nekim čak nisu bili ni relativna većina... Prije bi se moglo reći da su Bošnjaci dobili previše,bar je to moj utisak.
sportman1
Posts: 1505
Joined: 26/12/2013 22:36

#445 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by sportman1 »

Mr Majestic wrote:Ta mapa nije vazna, ova je majka svih mapa, po popisu iz 1991 godine

Image
Koje ovaj Varjacic Vladimir koji je nacrto ovu mapu da mi jednom za svagda objasni kako je opstina Kotor Varos srpska :-) kad je po popisu odno bio B-S-H 30%-30%-30% odnosno uvjek se oboljezava kao srpska opstina iako je bilo Srba 30% a ostalih 70% . Drgo kako je Derventa oboljezena kao srpska kad je Hrvata bilo 40 % a svih ostalih manje :-) ? Itd.[/quote]



u derventi i kotor-varosi su srbi imali relatinu vecinu.
ova mapa je ispravna.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#446 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Bradafilozof »

kakva je ovo najezda majoriziranih i iskorjenjenih?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#447 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by mO k3 »

spreca wrote:Hafiz potpiso kapitulaciju :mrgreen: :lol:
:lol:

Treći , daj mu treći :mrgreen:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#448 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Da čovjek sudi po Komarici reko bi da su katolici u BiH zbijeni na Veležu, k'o Jezuiti u Iraku na planini Sinjar, a Amerikanci ih izvlače helikopterima od pomahnitalih Alijinih bojovnika (preteča ISIS-a). :oops: :roll:
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#449 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Mister Yes »

Pokajnik wrote:I ove mape pokazuju da je dejtonska podjela u najvećoj mjeri fer naravno koliko podjela jedne višenacionalne zemlje uopšte može biti fer.
Ma naravno. A još se bolje vidi kada se pogleda ova mapa koja pokazuje etničku pripadnost po popisu iz 91-e ali po DANAŠNJIM opštinama:

Image
Pokajnik
Posts: 476
Joined: 08/07/2014 18:32

#450 Re: Komarica: "Katolici pred fizičkim iskorjenjivanjem u FBI

Post by Pokajnik »

Mister Yes wrote:
Pokajnik wrote:I ove mape pokazuju da je dejtonska podjela u najvećoj mjeri fer naravno koliko podjela jedne višenacionalne zemlje uopšte može biti fer.
Ma naravno. A još se bolje vidi kada se pogleda ova mapa koja pokazuje etničku pripadnost po popisu iz 91-e ali po DANAŠNJIM opštinama:

Image
Saglasan sam sa vašom porukom ali zašto Simića stalno banišu :o
Post Reply