Kolinda Grabar-Kitarović

Locked
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#1 Kolinda Grabar-Kitarović

Post by broj dva »

Prva dama hrvatske politike naizgled ima posebno mjesto u srcu za Bosnu i Hercegovinu. Kako drugačije shvatiti njeno konstantno obaziranje na situaciju u BiH i njeno dobronamjerno uplitanje. Evo danas nam je objasnila još jednom, baš kao što se trudi objasniti i međunarodnoj zajednici, da smo leglo islamskog fundamentalizma (za one koji nisu vješti čitanju između redova, islamski fundamentalizam = terorizam = mi)
Bez njenog dobronamjernog komentara naivčine poput mene bi mogle provesti i stotinu godina u BiH bez da ugledaju naš problem sa islamskim fundamentalizmom. Na svu sreću u mom rodnom gradu imam most Doktora Franje Tuđmana, ulice Mate Bobana i Gojka Šuška, Trg Hrvatske Slobode i takvi nositelji europskih vrijednosti me štite pogubnog utjecaja islamskog fundamentalizma ali šta sa ostatkom države, kako vas zaštiti ? Nemam rješenja ali da možda razmatramo kolektivno samoubojstvo ? Mislim da bi gospođa Grabar-Kitanović toplo pozdravila taj čin naše konačne europske integracije i usvajanja vrijednosti naših europskih susjeda.
Last edited by broj dva on 30/07/2019 21:06, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by General War »

broj dva wrote:Prva dama hrvatske politike naizgled ima posebno mjesto u srcu za Bosnu i Hercegovinu. Kako drugačije shvatiti njeno konstantno obaziranje na situaciju u BiH i njeno dobronamjerno uplitanje. Evo danas nam je objasnila još jednom, baš kao što se trudi objasniti i međunarodnoj zajednici, da smo leglo islamskog fundamentalizma (za one koji nisu vješti čitanju između redova, islamski fundamentalizam = terorizam = mi)
Bez njenog dobronamjernog komentara naivčine poput mene bi mogle provesti i stotinu godina u BiH bez da ugledaju naš problem sa islamskim fundamentalizmom. Na svu sreću u mom rodnom gradu imam most Doktora Franje Tuđmana, ulice Mate Bobana i Gojka Šuška, Trg Hrvatske Slobode i takvi nositelji europskih vrijednosti me štite pogubnog utjecaja islamskog fundamentalizma ali šta sa ostatkom države, kako vas zaštiti ? Nemam rješenja ali da možda razmatramo kolektivno samoubojstvo ? Mislim da bi gospođa Grabar-Kitanović toplo pozdravila taj čin naše konačne europske integracije i usvajanja vrijednosti naših europskih susjeda.
Sta kaze Munira, to je njeZina haverka? :mrgreen:
baglama
Posts: 985
Joined: 13/11/2010 16:09

#3 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by baglama »

Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#4 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by poostar »

Mogu misliti u kakvim govnima je Hrvatska kad ova kobila u Izraelu priča o BiH
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by General War »

baglama wrote:Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
Tsss, a mogo si ti, bas si propustio zicer
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#6 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by broj dva »

baglama wrote:Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
I još sam joj bio pogrešno napisao prezime, tako to ide na mobilu a bez naočala. Halaliće to ona meni...
baglama
Posts: 985
Joined: 13/11/2010 16:09

#7 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by baglama »

broj dva wrote:
baglama wrote:Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
I još sam joj bio pogrešno napisao prezime, tako to ide na mobilu a bez naočala. Halaliće to ona meni...
mozda jer si iscapljine

lako bi upao u cvijece (dalje nastavi sam....) :bih:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#8 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Nadzornik »

Kazu da postene Hrvate prozima onaj poznati osjecaj neugode - susramlje.
baglama
Posts: 985
Joined: 13/11/2010 16:09

#9 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by baglama »

General War wrote:
baglama wrote:Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
Tsss, a mogo si ti, bas si propustio zicer
Jesam ali me boli neka stvar za nju.
Nemojte zaboraviti da je ona dugo radila za Nato i da ove bombe sto ona baca su bombe pod nadzorom. :run:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#10 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Heller »

Jel poklonila domaćinu kakvu knjigu, tipa Mit o Jasenovcu, il ga možda pozdravila tradicionalno, ZDS.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#11 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by bingov buraz »

Opet ova lupeta :lol:
Naslikavanje sa iole uspjesnim individuama joj puno bolje ide od ruke,ne znam sto se petlja u politiku uopste :mrgreen:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#12 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Haman2 »

Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#13 Re: Kolinda Grabar-Kitarnović

Post by General War »

baglama wrote:
General War wrote:
baglama wrote:Nemas ti iskustvo za otvoriti temu.
Da si reko da je kolinda sve dobro kazala imo bi vec 15 strana i plus hebavanja matere :D
Tsss, a mogo si ti, bas si propustio zicer
Jesam ali me boli neka stvar za nju.
Nemojte zaboraviti da je ona dugo radila za Nato i da ove bombe sto ona baca su bombe pod nadzorom. :run:
Ona sto je radila za NATO i koliko je zasluzna jeste dizanje morala :mrgreen: gdje joj ja skidam kapu, sto jes jes..
megaman4
Posts: 4925
Joined: 08/08/2011 23:59

#14 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by megaman4 »

Heller wrote:Jel poklonila domaćinu kakvu knjigu, tipa Mit o Jasenovcu, il ga možda pozdravila tradicionalno, ZDS.
Izrael dobro zna o ulozi NDH u II svj. ratu i odnosa prema Jevrejima. Nemoj biti naivan.

Isto tako dobro znaju da cuvamo Hagadu i da smo nakon progona Jevreja iz Spanije, njih docekali kao da su nase domace stanovnistvo a pored toga, stitili smo ih u II ratu od bas te iste NDH.

Izraelu BiH nije neprijatelj jer su dosad nekoliko puta iskazali zahvalnost BiH zbog njenog odnosa prema Jevrejima i Hagadi.

Kolinda nek se najede govana...
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#15 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Korisničkoime »

Kokolinda gubi u HR krajnju desnicu kao glasacko tijelo stoga mora izjavit nesto islamofobno i popisat se po Bosni jer s time dize svoj rejting kod tog dijela birackog tijela a da o kamenjarina ne pricam samo s ovom izjavom je zagarantovala glasove komplete zapadne Hercegovine za slijedece izbore.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#16 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by General War »

Haman2 wrote:Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
Kakvu stetu, ko je jos slusa ba? Pa nije izrael od jucer, niti se tako objasnjava situacija u svijetu.
Najveca steta za BiH su domaci izdajnici i sluge.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#17 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Nadzornik »

Evo i Informera... :-)

Koja ce to naslovnica sutra biti.... :shock:

KOLINDA PRIZNALA DA JE DODIK U PRAVU: BIH JE NESTABILNA ZEMLJA POD KONTROLOM MILITANTNOG ISLAMA!
Brutalna "ćuška" Sarajevu iz Zagreba!

https://informer.rs/vesti/politika/4503 ... vu-zagreba
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by alibaba_i_30_godina »

Ne mogu ni Srbi ni Hrvati da nas ne spomenu, ma to je neko cudo. Toliko se jadnici brinu za nas i vole nas. Ne bi me čudilo da se međusobno počnu gadjati raznim diplomatskim frazama i provokacijama kako bi konačno dobili našu djevojačku bosansku naklonost.

Kome će ipak pripasti nase srce, ostaje da se vidi. Opasni su i oni Njemci i Austrijanci, dobre dase, imaju više love. Bit će guravo.
megaman4
Posts: 4925
Joined: 08/08/2011 23:59

#19 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by megaman4 »

General War wrote:
Haman2 wrote:Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
Kakvu stetu, ko je jos slusa ba? Pa nije izrael od jucer, niti se tako objasnjava situacija u svijetu.
Najveca steta za BiH su domaci izdajnici i sluge.
Veci nam je prijatelj Izrael od ovakve Hrvatske. Upamtite to.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#20 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by General War »

megaman4 wrote:
General War wrote:
Haman2 wrote:Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
Kakvu stetu, ko je jos slusa ba? Pa nije izrael od jucer, niti se tako objasnjava situacija u svijetu.
Najveca steta za BiH su domaci izdajnici i sluge.
Veci nam je prijatelj Izrael od ovakve Hrvatske. Upamtite to.
Nisam ni mislio drugacije, sisulji nije dovoljno sto je cijela EU i USA i Turska izofirala, vec ide dalje sa sirenjem gluposti na stetu hrvatske prvenstveno...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#21 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by salik79 »

General War wrote:
Haman2 wrote:Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
Kakvu stetu, ko je jos slusa ba? Pa nije izrael od jucer, niti se tako objasnjava situacija u svijetu.
Najveca steta za BiH su domaci izdajnici i sluge.
Identican stav po pitanju BiH, Islama i nuslimana u njoj, ima i Izrael. Znam, to tebe ne tangira...
User avatar
freelancerusk
Posts: 480
Joined: 19/07/2018 16:05

#22 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by freelancerusk »

megaman4 wrote: Veci nam je prijatelj Izrael od ovakve Hrvatske. Upamtite to.

:thumbup:

Zna Izreal dobro koje su države i koji su narodi sprovodili Holokaust, a pogotovo, da su Hrvati to radili sa zadovoljstvom.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#23 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Nadzornik »

megaman4 wrote:
Veci nam je prijatelj Izrael od ovakve Hrvatske. Upamtite to.
Eh,kao Izraelci nisu culi za Hrvatsko cvijece... :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#24 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by General War »

salik79 wrote:
General War wrote:
Haman2 wrote:Cudo jedno koliko lupeta ova predsjednica Hrvatske. Slabo obrazovana, nacional-sovinisticki nastrojena, puno stete nanosi BiH ali i Hrvatskoj.
Kakvu stetu, ko je jos slusa ba? Pa nije izrael od jucer, niti se tako objasnjava situacija u svijetu.
Najveca steta za BiH su domaci izdajnici i sluge.
Identican stav po pitanju BiH, Islama i nuslimana u njoj, ima i Izrael. Znam, to tebe ne tangira...
Zna Izrael kao i ja oderdjene fakte, koji tebe isto ne zanimaju nadati se da se doslo pameti.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#25 Re: Kolinda Grabar-Kitanović

Post by Hajvan »

Kolinda nije nista slagala, jer 100x ponovljena laz postane istina…
dakle zena ne laze, samo ponavlja vec dokazanu istinu… ponavljanjem...
Locked