Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

daario naharis
Posts: 587
Joined: 17/06/2015 19:42

#126 Re: Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Post by daario naharis »

Nema nista gore od ufurane zenke
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#127 Re: Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Post by L u c i f e r »

Sta imaju biti osvjestene
Primaju ga i cao
Dangubic
Posts: 794
Joined: 01/12/2019 15:11

#128 Re: Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Post by Dangubic »

daario naharis wrote: 15/06/2022 16:58 Nema nista gore od ufurane zenke
Ufurana upravo nije seksualno osviještena, ufurana je nesigurna.
Dangubic
Posts: 794
Joined: 01/12/2019 15:11

#129 Re: Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Post by Dangubic »

auspuhc wrote: 15/06/2022 16:44
Spiritbreaker wrote: 15/06/2022 09:36 I zasluzuju da budu same. Vecina ih ceka nekog apolona sa primanjima Elona Muska. Pogotovo u Sarajevu.
Ja se divim samopouzdanju zena. Mnoge nemaju ni izgleda ni drugih kvaliteta, a misle da su savrsenstvo.
To je problem kod naših žena, ne možeš se ni šaliti bez ikakvih namjera, nešto preozbiljno sve ili opet nesigurnost.
Dangubic
Posts: 794
Joined: 01/12/2019 15:11

#130 Re: Koliko su ustvari žene danas seksualno osviještene?

Post by Dangubic »

Johnny_x wrote: 10/05/2022 13:48 Svaka zena koja prilikom sexa samo legne i rasiri noge zasluzuje da i bude sexualno nezadovoljna. Mnoge zene su danas sexualno frustrirane, a da pri tome nisu svjesne da je upravo do njih. Nekad zelim i ja samo leci, ne mogu uvijek biti gore, zelim da me partnerica dodiruje, ljubi, ali danas je to za mnoge zene i dalje tabu teme, veliki broj zena misli da je sex cin u kojem muskarac treba da se olaksa i da samo trebaju da mu rasire noge. Te zene mozda nikad ne dozive vrhunac i tu moze biti i do partnera ali prvenstveno je do njih samih, jer ocito ne znaju da se je*u i sto je najgore nisu ni svjesne toga. Muskarci vole da imaju incijativu u sexu i da oni vode, ali takodjer nam prija nekada kad i zena preuzme ulogu. 4 sexa mogu ja voditi glavnu rijec, ali 5 bi bilo odlicno da i partnerica preuzme incijativu.
To je tačno i problem kod nasih žena, uzrok je upravo ona seljačka hoću da ozenim nevinu, od toga polazi to seksualno ponašanje kod žena i ta ogranicenje u seksu(ne smije se ko kurva ponašati) . Na drugu stranu i te koje hoće da se ponašaju po tim pravilima koje društvo nameće i nisu bas najpametnije.
Post Reply