Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
filozofija
Posts: 730
Joined: 19/03/2012 10:46
Location: Ojropa!

#1 Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by filozofija »

Koliko je siguran parking u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom? Dolazim par dana u Sarajevo na par sastanaka sa firminim automobilom koji je relativno skup. Interesuje me gdje mogu sigurno parkirati automobil, tj. sa čuvarom i video nadzorom i gdje se nikada nije desila krađa. Znam da imaju Roboti na Socijalnom i Hrasnom, ali ne znam koliko su sigurni, tj. da li se ikada desila krađa automobila tamo. Također ne znam kako se zove nova zgrada kod nekadšnjeg kina Kumrovec, gdje navodno ima parking sa video nadzorom i čuvarom. Ima li neko informacija koje bi mi bile od koristi?
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#2 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by liaar »

Robot u Hrasnom i Robot na Socijalnom oba imaju rampe na ulazu, te radnike na parkingu za naplatu, ne vjerujem da su sad neki aman čuvari. Možda bi bilo pametno da ako budeš parkirao na takve parkinge, obavezno sa sobom uzmeš onaj ticket od parkinga, te možda navesti onim ljudima što rade da ne puštaju to auto da izađe bez pokazivanja dokumenta tipa saobraćajna etc
Bavarac94
Posts: 385
Joined: 17/01/2013 20:50

#3 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by Bavarac94 »

Garaza Jadranka u blizini Pravnog fakulteta.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#4 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by vjesticanametli »

Hotel evropa ali niko ti ni za kakvu stetu ne odgovara nigdje ...ogradili su se bas. Haj ba easy vozilo je nas jos skupa auta po SA pa prezivismo.... 8) :D
filozofija
Posts: 730
Joined: 19/03/2012 10:46
Location: Ojropa!

#5 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by filozofija »

vjesticanametli wrote:Hotel evropa ali niko ti ni za kakvu stetu ne odgovara nigdje ...ogradili su se bas. Haj ba easy vozilo je nas jos skupa auta po SA pa prezivismo.... 8) :D
Meni lično nije neki problem za automobil, ali bi u zemlju propao od stida pred kolegama. Nahvalio sam grad samo tako i serem da su priče o kriminalu prenapuhane, pa ne bih baš da doživimo kontra iskustvo.
Bavarac94 wrote:Garaza Jadranka u blizini Pravnog fakulteta.
Izgleda kao dobra opcija, ali je malo daleko gore. Mi ćemo odsjesti u Novom Sarajevu.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#6 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by vjesticanametli »

E to ne mozes znati....meni su 1 noc pokusali otpuhat skupu DZiDZu :mrgreen: hahhah nisu uspjeli ali neugodno mi bi u firmi :-? Rupa na vratima zjapila :lol:
filozofija
Posts: 730
Joined: 19/03/2012 10:46
Location: Ojropa!

#7 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by filozofija »

Kontam ako ima čuvar i video nadzor u Robotu, nisu valjda ludi da ga tamo pokušaju ukrasti. Doduše, nisam još čuo za slučaj krađe u ovim centrima.
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#8 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by Cossack »

filozofija wrote:Kontam ako ima čuvar i video nadzor u Robotu, nisu valjda ludi da ga tamo pokušaju ukrasti. Doduše, nisam još čuo za slučaj krađe u ovim centrima.
Bas tako. Niko nikada nije ukrao auto iz Robotovih centara. Valjda i to nešto govori.
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#9 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by hekaton »

zamisli lopovi citaju forum :D
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15611
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#10 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by problemnatravunu »

Jbga drug, ako se ima toliki STRAH, onda nemojte ni dolaziti autom, jer ovo mi zvuči kao istinska fobija!
Kažeš , skuplji auto, OK, valjda ima kakvu zastitu, i valjda i kasko, i onda parkiraš u garazu sa izlazno ulaznom rampom, pa mislim , jedino još da ne dodješ autom, ako je to toliko problematično! :lol: :lol: :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#11 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by mk ultra »

filozofija wrote:Koliko je siguran parking u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom? Dolazim par dana u Sarajevo na par sastanaka sa firminim automobilom koji je relativno skup. Interesuje me gdje mogu sigurno parkirati automobil, tj. sa čuvarom i video nadzorom i gdje se nikada nije desila krađa. Znam da imaju Roboti na Socijalnom i Hrasnom, ali ne znam koliko su sigurni, tj. da li se ikada desila krađa automobila tamo. Također ne znam kako se zove nova zgrada kod nekadšnjeg kina Kumrovec, gdje navodno ima parking sa video nadzorom i čuvarom. Ima li neko informacija koje bi mi bile od koristi?
što se hrasnog tiče, siguran si prilično i u naseljima

ako baš hoćeš nešto malo sigurnije, idi bosmal garažu, samo ne znam može li na sat...
User avatar
Truba
Posts: 81657
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by Truba »

ovi naši iz imotskoga dođu u sarajevo na ćevape ( inače su sarajlije i po babu i stričevima pobjegli 1992.)
i parkiraju...i spavaju pazi sad


u FOJNICI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

strah ih da im ne ukradu auto

auto neki merđo star ba nikog nije briga :lol: :lol: :lol:
ITNet
Posts: 779
Joined: 30/09/2016 11:47

#13 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by ITNet »

Koliko je to skupo auto? Auta od 100-200k na ulici parkirana bez problema, a i ne kradu se bas tako random auta obicno se auta malo prate i tako to :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81657
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by Truba »

ma stipse neke nije ni 10000
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#15 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by KIseljak12 »

filozofija wrote:Koliko je siguran parking u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom? Dolazim par dana u Sarajevo na par sastanaka sa firminim automobilom koji je relativno skup. Interesuje me gdje mogu sigurno parkirati automobil, tj. sa čuvarom i video nadzorom i gdje se nikada nije desila krađa. Znam da imaju Roboti na Socijalnom i Hrasnom, ali ne znam koliko su sigurni, tj. da li se ikada desila krađa automobila tamo. Također ne znam kako se zove nova zgrada kod nekadšnjeg kina Kumrovec, gdje navodno ima parking sa video nadzorom i čuvarom. Ima li neko informacija koje bi mi bile od koristi?
Hvala na obavjestenju! :thumbup:
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#16 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by jazzer »

Povedite jos jednog kolegu, da dezura u autu :) .

Parkiras u Robotu i ne brini.
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#17 Re: Koliko su sigurni parkinzi u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom?

Post by ado_sar »

filozofija wrote:Koliko je siguran parking u Robotu na Hrasnom ili Socijalnom? Dolazim par dana u Sarajevo na par sastanaka sa firminim automobilom koji je relativno skup. Interesuje me gdje mogu sigurno parkirati automobil, tj. sa čuvarom i video nadzorom i gdje se nikada nije desila krađa. Znam da imaju Roboti na Socijalnom i Hrasnom, ali ne znam koliko su sigurni, tj. da li se ikada desila krađa automobila tamo. Također ne znam kako se zove nova zgrada kod nekadšnjeg kina Kumrovec, gdje navodno ima parking sa video nadzorom i čuvarom. Ima li neko informacija koje bi mi bile od koristi?
Ukrasce ti ga jos na ulazu u Sarajevo. Ipak je to sluzbeno malo skuplje auto a kod nas sve yugo i stojadin.

A sad ozbiljno, niko ti ga nece pogledati. Ja auto drzim u Robotu Hrasno i parkiram se pored Panamere redovno. Ako radis za apple, pa ti je sluzbeno auto mozda Tesla, onda se mozes malo sekirati, a s obzirom da dolazis sa Oktavijom ili nekom slicnom sluzbenom ragom, ne sekiraj se.
Post Reply