koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#501 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by palestinka »

ho oponopono wrote:
REMB wrote:Ukras zene je stid. Skromnost je takodje njen ukras. Tako da ona koja dulje vremena neda kod mene ima plus. I kad napokon docekam onda svu onu energiju koja se nakupljala na jednom ispoljim. Tad ona zali sto nije odmah dala.
...joj jesi ti podoban za manipulaciju pičetinom...:pusi2:

...još ti bičarka fino servira privid da si ti "dominirao" sve dok ju nisi naguzio...još ko fol taj žal na kraju, trep trep što ju ranije nisi kresno...pih...:pusi2:
Hopono :D
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#502 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by palestinka »

annoy wrote:Zašto netko želi čekati? Na stranu žene koje manipuliraju pičkom, to mi je gadljivo, ali nemaju svi jednak odnos prema svom tijelu i prema seksu. Nekome je to zaista nešto čisto fizički i nemaju nikakvih susprezanja kad upoznaju nekog tko im je privlačan, nekome pak to znači više i ne može to gledati na taj način, netko ima problema sa svojom seksualnošću i svojim tijelom, nesigurnosti, nekome treba duže vremena da stekne povjerenje i da se osjeća ugodno, netko ima loša prošla iskustva zbog kojih je oprezan, a netko jednostavno ne želi odmah u krevet nego želi da se stvari sporije odvijaju. Svatko ima pravo odabrati za sebe, svačija odluka je legitimna i to što netko radi sa svojim tijelom stvarno nije moja stvar, ili bilo čija osim isključivo stvar te osobe koja odlučuje. Ono što je bitno je biti iskren s partnerom i razgovarati o tome, da se zna na čemu su, i da nema manipuliranja ili ucjenjivanja. Ja imam svoje principe, poštujem tuđe, ne osuđujem, ne petljam se, a ovo što netko misli da je zbog toga što je spreman odmah u krevet, na neki način osvješteniji, napredniji, ili na bilo koji način "bolji" od onih koji to ne rade, mi je presmiješno
Tako je.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#503 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Vremena su drugacija dosla.. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#504 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Ramzess Veliki »

Pitar_na_motoru wrote:Annoy je lijepo prikazala i drugu stranu medalje. Najvaznije po meni je postovanje i razgovor.... pa ko voli nek' izvoli.

Samo mi smetaju predrasude tipa "ako odmah odemo u krevet, mislit ce da sam drolja". Ne kazem da nas nema i takvih al eto.
Ima nas i ovakvih i onakvih ... svijetu nikad ugoditi.
Mislim da veliki broj muskaraca jos razmislja stereotipno stila "mala je pala" prije ili poslije.
Neki muskarci zene uvijek gledaju kao sredstvo za zadovoljavanje samog sebe, predmet dokazivanja sebe drugim takvim likovima.
U takvom okruzenju zena mora misliti na sebe i ne dati im lako ... ili nikako.
Ali ima i zena koje su par takvim tipovima ...
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#505 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by duminjo »

Trenutno sam u takvoj situaciji da mi se ne zabavlja i ne hoda. Ako postanem blizak SA nekom, odma joj kazem sta zelim. Ne petljam i mogu SA svakom popiti i pivu i rakiju i prosetati i popricati i SA sexom ili bez. Nebitno.
Jednu sam jednom ceko 6 mjeseci i ostavila me :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#506 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Euridika »

@Annoy
Slažem se sa svim što si rekla, nismo svi isti. Ne reagiramo isto. Ali dokle smo iskreni i otvoreni, ne lažemo, ne petljamo, ne manipuliramo, mislim da je sve ok.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5506
Joined: 29/11/2015 22:33

#507 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

Euridika wrote:@Annoy
Slažem se sa svim što si rekla, nismo svi isti. Ne reagiramo isto. Ali dokle smo iskreni i otvoreni, ne lažemo, ne petljamo, ne manipuliramo, mislim da je sve ok.
Ovo je u sustini najvaznije....
Al odredjivati unaprijedi "tek za mjesec" "za pola godine" "za 15 dana" to mi bas nema smisla.... bolje da kaze "kad ja osjetim zelju, potrebu i strast" pa da to bude i za pola godine je postenije nego odredjivanje broja dana.

@Ramzes, dobrim dijelom smo i mi muski krivi naravno.
REMB
Posts: 66
Joined: 25/01/2016 22:43

#508 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by REMB »

ho oponopono wrote:
REMB wrote:Ukras zene je stid. Skromnost je takodje njen ukras. Tako da ona koja dulje vremena neda kod mene ima plus. I kad napokon docekam onda svu onu energiju koja se nakupljala na jednom ispoljim. Tad ona zali sto nije odmah dala.
...joj jesi ti podoban za manipulaciju pičetinom...:pusi2:

...još ti bičarka fino servira privid da si ti "dominirao" sve dok ju nisi naguzio...još ko fol taj žal na kraju, trep trep što ju ranije nisi kresno...pih...:pusi2:
Jesam ja sta slago? :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#509 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Ramzess Veliki »

REMB wrote:
ho oponopono wrote:
REMB wrote:Ukras zene je stid. Skromnost je takodje njen ukras. Tako da ona koja dulje vremena neda kod mene ima plus. I kad napokon docekam onda svu onu energiju koja se nakupljala na jednom ispoljim. Tad ona zali sto nije odmah dala.
...joj jesi ti podoban za manipulaciju pičetinom...:pusi2:

...još ti bičarka fino servira privid da si ti "dominirao" sve dok ju nisi naguzio...još ko fol taj žal na kraju, trep trep što ju ranije nisi kresno...pih...:pusi2:
Jesam ja sta slago? :mrgreen:
Ma to ti je nasa ho oponopono ... ona i da napises da si ubrao tratincicu iz toga iskopa da ce te neka zena odvalit' asteroidom i raskucit' te nakon sto ti uzme dusu i odvede je u pakao.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#510 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Bloo »

Ramzess Veliki wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Annoy je lijepo prikazala i drugu stranu medalje. Najvaznije po meni je postovanje i razgovor.... pa ko voli nek' izvoli.

Samo mi smetaju predrasude tipa "ako odmah odemo u krevet, mislit ce da sam drolja". Ne kazem da nas nema i takvih al eto.
Ima nas i ovakvih i onakvih ... svijetu nikad ugoditi.
Mislim da veliki broj muskaraca jos razmislja stereotipno stila "mala je pala" prije ili poslije.
Neki muskarci zene uvijek gledaju kao sredstvo za zadovoljavanje samog sebe, predmet dokazivanja sebe drugim takvim likovima.
U takvom okruzenju zena mora misliti na sebe i ne dati im lako ... ili nikako.
Ali ima i zena koje su par takvim tipovima ...
Zato ja prvo izabranika svog srca u datom momentu, odvalim štocem, tako da on padne prvi...pa se bacim na njega. :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#511 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Uvjek si bila njezna ..
User avatar
ing-ecc
Posts: 18120
Joined: 31/03/2013 09:58

#512 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by ing-ecc »

Bloo wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Annoy je lijepo prikazala i drugu stranu medalje. Najvaznije po meni je postovanje i razgovor.... pa ko voli nek' izvoli.

Samo mi smetaju predrasude tipa "ako odmah odemo u krevet, mislit ce da sam drolja". Ne kazem da nas nema i takvih al eto.
Ima nas i ovakvih i onakvih ... svijetu nikad ugoditi.
Mislim da veliki broj muskaraca jos razmislja stereotipno stila "mala je pala" prije ili poslije.
Neki muskarci zene uvijek gledaju kao sredstvo za zadovoljavanje samog sebe, predmet dokazivanja sebe drugim takvim likovima.
U takvom okruzenju zena mora misliti na sebe i ne dati im lako ... ili nikako.
Ali ima i zena koje su par takvim tipovima ...
Zato ja prvo izabranika svog srca u datom momentu, odvalim štocem, tako da on padne prvi...pa se bacim na njega. :mrgreen:
Vjetovatno sam ti ja bio 'onaj drugi' :P pa si me samo bockala bockavom travicom :wink: kad sve skontam opet sam dobro prosao :kiss:
Kontam neka mene na vjecito II mjestu al je sigurno sto jest jest :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#513 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Bloo »

zoomba wrote:Uvjek si bila njezna ..
iskrena i direktna :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#514 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Bloo wrote:
zoomba wrote:Uvjek si bila njezna ..
iskrena i direktna :D
Malo direkt , malo aperkat :-D
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#515 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by palestinka »

Ima nešto u odgađanju seksa do kojeg su oboje svjesni da će doći. Nije manipulacija ni dominacija nego posebno. Ti gutaš njega očima on tebe, a dogodi se taj pravi trenutak. Ne mora biti odmah, a ni proračunato za mjesec ili koliko već dana ili izlazaka.
I mnoge žene inače mogu dugo bez seksa, dok se ne zaljube ili osjete strast prema nekome, koju također nazovu zaljubljenošću, jer je ovo valjda manje vrijedno. Šteta zato što istinska želja za nekim muškarcem je jednako rijetka kao i ljubav. Zanimljivo je da muškarci (neki) ne pomisle da žena nije mogla da im odoli umjesto da pomisle ma ja tako ona stalno.
Postoji taj seks kao fizička potreba, uvijek postoji, I tad se može odlagati, manipulirati, taktizirati, a ima I ovaj kad ne želiš I ne možeš ništa da odlažeš.
a ima I taj za
User avatar
HowForWhom
Posts: 5506
Joined: 29/11/2015 22:33

#516 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

Svega ima al najodvratnija i najgora je vaginalna manipulacija i zuti kisobran.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#517 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Tomahawk11 »

duminjo wrote: Jednu sam jednom ceko 6 mjeseci i ostavila me :lol:
Đe si je čeko :?
Mislim, možda si bio na krivom mjestu :-?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#518 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Cemu cekanje ako je potreba jaka :D
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#519 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:
duminjo wrote: Jednu sam jednom ceko 6 mjeseci i ostavila me :lol:
Đe si je čeko :?
Mislim, možda si bio na krivom mjestu :-?
Ja ceko za vares a ona ode za olovo. Jebes GA. :mrgreen:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#520 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by ovo_mi_je_nick »

Neka jednostavno ne da pichetine da ne bi išla na abortuse.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#521 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

il hoce il nece , trecega nema..
Last December
Posts: 686
Joined: 13/10/2014 11:55

#522 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Last December »

Pitar_na_motoru wrote:Svega ima al najodvratnija i najgora je vaginalna manipulacija i zuti kisobran.
Šta je žuti kišobran? :?
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#523 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by lmo »

atomsko sklonište
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#524 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by mad_max_ba »

Last December wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Svega ima al najodvratnija i najgora je vaginalna manipulacija i zuti kisobran.
Šta je žuti kišobran? :?
Sjoo...
Post Reply