koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#476 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Ramzess Veliki wrote:
zoomba wrote:Samo sto vecina muski il se bolji i ne zna kako izaci sa takvim zenama na kraj..
Ovdje se vecina muskaraca boji da kad upoznaju zenu, ne izvuku deblji kraj. :pisnuo:
Kakve kukavice. I drago mi što me/će me takvi zaobići, ne znam šta sa takvim beskičmenjacima da radim.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#477 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Pitar_na_motoru wrote:Zasto cekati i biti u vezi ako postoji zelja i strast!?
Napisala sam na nekoj od prethodnih stranica zašto ja ne čekam i zašto je meni to besmisleno. Ali imam prijateljica koje su čekale da prođe obaveznih mjesec (ili tako nešto) veze prije nego to urade. Naravno, ne moram ni reći da sam tu ja crna ovca :D
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#478 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Faruk »

Klitemnestraaa wrote:Zašto bi neko bio u vezi bez seksa? :roll:
zbog onog šta će ljudi reć
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#479 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

anchor85 wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Zasto cekati i biti u vezi ako postoji zelja i strast!?
Napisala sam na nekoj od prethodnih stranica zašto ja ne čekam i zašto je meni to besmisleno. Ali imam prijateljica koje su čekale da prođe obaveznih mjesec (ili tako nešto) veze prije nego to urade. Naravno, ne moram ni reći da sam tu ja crna ovca :D
Mislim... postujem svacije ali se ne moram sloziti....
Ne kontam
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#480 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Ramzess Veliki »

anchor85 wrote:
Ramzess Veliki wrote:
zoomba wrote:Samo sto vecina muski il se bolji i ne zna kako izaci sa takvim zenama na kraj..
Ovdje se vecina muskaraca boji da kad upoznaju zenu, ne izvuku deblji kraj. :pisnuo:
Kakve kukavice. I drago mi što me/će me takvi zaobići, ne znam šta sa takvim beskičmenjacima da radim.
Mislio sam na ladyboy ... :D
Zene sa debljim krajem ... onim krajem ... ono dolje. :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#481 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by cendlerbing »

Pitar_na_motoru wrote:
anchor85 wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Zasto cekati i biti u vezi ako postoji zelja i strast!?
Napisala sam na nekoj od prethodnih stranica zašto ja ne čekam i zašto je meni to besmisleno. Ali imam prijateljica koje su čekale da prođe obaveznih mjesec (ili tako nešto) veze prije nego to urade. Naravno, ne moram ni reći da sam tu ja crna ovca :D
Mislim... postujem svacije ali se ne moram sloziti....
Ne kontam
koliko ja kontam po tudjim odgovorima...a i po sebi, svako djeluje i razmislja u skladu sa svojim iskustvom, ako ga ima, jel.
sta jos ne kontas? :P
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#482 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

Ne kontam zasto ljudi odgadjaju nesto sto zele i vole...
Kao on/ona ce se prema njoj/njemu ponasati bolje ako mu da nakon mjesec, a ne nakon 2 sata dejta?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#483 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by cendlerbing »

Pitar_na_motoru wrote:Ne kontam zasto ljudi odgadjaju nesto sto zele i vole...
Kao on/ona ce se prema njoj/njemu ponasati bolje ako mu da nakon mjesec, a ne nakon 2 sata dejta?
zar nismo vec rijesili tu nedoumicu, motoristo...predrasude, ebiga :)
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#484 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

cendlerbing wrote:
Pitar_na_motoru wrote:Ne kontam zasto ljudi odgadjaju nesto sto zele i vole...
Kao on/ona ce se prema njoj/njemu ponasati bolje ako mu da nakon mjesec, a ne nakon 2 sata dejta?
zar nismo vec rijesili tu nedoumicu, motoristo...predrasude, ebiga :)
Ma znam.... papanluk
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#485 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Pitar_na_motoru wrote:Ne kontam zasto ljudi odgadjaju nesto sto zele i vole...
Kao on/ona ce se prema njoj/njemu ponasati bolje ako mu da nakon mjesec, a ne nakon 2 sata dejta?
Ja to ne kontam. Bilo bi super da se javi neko ko konta pa da nam objasni/dočara/šta god :) :) :)
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#486 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Ramzess Veliki wrote: Mislio sam na ladyboy ... :D
Zene sa debljim krajem ... onim krajem ... ono dolje. :lol:
Jbg, stalno zaboravljam da si ti otišao u te tamo krajeve gdje ima svega :lol: :lol: :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#487 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by annoy »

Zašto netko želi čekati? Na stranu žene koje manipuliraju pičkom, to mi je gadljivo, ali nemaju svi jednak odnos prema svom tijelu i prema seksu. Nekome je to zaista nešto čisto fizički i nemaju nikakvih susprezanja kad upoznaju nekog tko im je privlačan, nekome pak to znači više i ne može to gledati na taj način, netko ima problema sa svojom seksualnošću i svojim tijelom, nesigurnosti, nekome treba duže vremena da stekne povjerenje i da se osjeća ugodno, netko ima loša prošla iskustva zbog kojih je oprezan, a netko jednostavno ne želi odmah u krevet nego želi da se stvari sporije odvijaju. Svatko ima pravo odabrati za sebe, svačija odluka je legitimna i to što netko radi sa svojim tijelom stvarno nije moja stvar, ili bilo čija osim isključivo stvar te osobe koja odlučuje. Ono što je bitno je biti iskren s partnerom i razgovarati o tome, da se zna na čemu su, i da nema manipuliranja ili ucjenjivanja. Ja imam svoje principe, poštujem tuđe, ne osuđujem, ne petljam se, a ovo što netko misli da je zbog toga što je spreman odmah u krevet, na neki način osvješteniji, napredniji, ili na bilo koji način "bolji" od onih koji to ne rade, mi je presmiješno
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#488 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

Tebe annoy odavno nije bilo
Kafa?
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#489 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by annoy »

kao da jesam
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#490 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

Nema to kao da jesam
Kad se neko nakon dugo vremena vrati mora kafa nije to sex da se ceka
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#491 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Nastasia »

annoy wrote:Zašto netko želi čekati? Na stranu žene koje manipuliraju pičkom, to mi je gadljivo, ali nemaju svi jednak odnos prema svom tijelu i prema seksu. Nekome je to zaista nešto čisto fizički i nemaju nikakvih susprezanja kad upoznaju nekog tko im je privlačan, nekome pak to znači više i ne može to gledati na taj način, netko ima problema sa svojom seksualnošću i svojim tijelom, nesigurnosti, nekome treba duže vremena da stekne povjerenje i da se osjeća ugodno, netko ima loša prošla iskustva zbog kojih je oprezan, a netko jednostavno ne želi odmah u krevet nego želi da se stvari sporije odvijaju. Svatko ima pravo odabrati za sebe, svačija odluka je legitimna i to što netko radi sa svojim tijelom stvarno nije moja stvar, ili bilo čija osim isključivo stvar te osobe koja odlučuje. Ono što je bitno je biti iskren s partnerom i razgovarati o tome, da se zna na čemu su, i da nema manipuliranja ili ucjenjivanja. Ja imam svoje principe, poštujem tuđe, ne osuđujem, ne petljam se, a ovo što netko misli da je zbog toga što je spreman odmah u krevet, na neki način osvješteniji, napredniji, ili na bilo koji način "bolji" od onih koji to ne rade, mi je presmiješno

:thumbup:

Naravno da treba poštovati svačije odabire.

MIslim da smo svi mi pričali ovdje o ljudima koji: čekaju jer TAKO TREBA i jer mora proći dva mjeseca, tri izlaska, pola godine, jer eto tada su to ozbiljni i fini ljudi i grade ozbiljne odnose.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#492 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by annoy »

Nastasia wrote:
:thumbup:

Naravno da treba poštovati svačije odabire.

MIslim da smo svi mi pričali ovdje o ljudima koji: čekaju jer TAKO TREBA i jer mora proći dva mjeseca, tri izlaska, pola godine, jer eto tada su to ozbiljni i fini ljudi i grade ozbiljne odnose.
Slažem se da je stavljati takve specifične vremenske rokove glupo, jer kako ćeš u dan procijeniti kad ćeš se osjećati spremno.

Smiješni su mi općenito ljudi koji sude druge prema tome koliko su brzo spremni u krevet, nebitno jel se radi o nekom tko želi čekati ili nekome tko ide u krevet na prvom spoju. Netko je spominjao da ju osuđuju prijateljice, mislim da ne bi tako trebalo biti. Mene stvarno nije briga koliko su moje prijateljice spremne čekati ili ne. Imam neke koje su čekale do zaruka, imam ih što im seks za jednu noć nije nikakav bauk. Svakom svoje :thumbup:
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#493 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HowForWhom »

Annoy je lijepo prikazala i drugu stranu medalje. Najvaznije po meni je postovanje i razgovor.... pa ko voli nek' izvoli.

Samo mi smetaju predrasude tipa "ako odmah odemo u krevet, mislit ce da sam drolja". Ne kazem da nas nema i takvih al eto.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#494 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Nastasia »

annoy wrote:
Nastasia wrote:
:thumbup:

Naravno da treba poštovati svačije odabire.

MIslim da smo svi mi pričali ovdje o ljudima koji: čekaju jer TAKO TREBA i jer mora proći dva mjeseca, tri izlaska, pola godine, jer eto tada su to ozbiljni i fini ljudi i grade ozbiljne odnose.
Slažem se da je stavljati takve specifične vremenske rokove glupo, jer kako ćeš u dan procijeniti kad ćeš se osjećati spremno.

Smiješni su mi općenito ljudi koji sude druge prema tome koliko su brzo spremni u krevet, nebitno jel se radi o nekom tko želi čekati ili nekome tko ide u krevet na prvom spoju. Netko je spominjao da ju osuđuju prijateljice, mislim da ne bi tako trebalo biti. Mene stvarno nije briga koliko su moje prijateljice spremne čekati ili ne. Imam neke koje su čekale do zaruka, imam ih što im seks za jednu noć nije nikakav bauk. Svakom svoje :thumbup:
Apsolutno, suditi o nečijoj ličnosti na osnovu toga kada će s nekim završit u krevetu - besmisleno.
Za te što sude ljudima na osnovu toga, želim da i meni dosude i odustanu od druženja sa mnom, prosto.

Imam prijateljicu koja ne može spavati sa nekim dok se ne zaljubi u njega. Sasvim okej. Ne mislim da se time pravi fina i poštena, već jednostavno djevojka neće i ne može ništa na silu i protiv sebe. Ali možda se zaljubi za mjesec, možda odmah, možda nikad. I prema tome i odlučuje.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#495 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by annoy »

Nastasia wrote: Apsolutno, suditi o nečijoj ličnosti na osnovu toga kada će s nekim završit u krevetu - besmisleno.
Za te što sude ljudima na osnovu toga, želim da i meni dosude i odustanu od druženja sa mnom, prosto.

Imam prijateljicu koja ne može spavati sa nekim dok se ne zaljubi u njega. Sasvim okej. Ne mislim da se time pravi fina i poštena, već jednostavno djevojka neće i ne može ništa na silu i protiv sebe. Ali možda se zaljubi za mjesec, možda odmah, možda nikad. I prema tome i odlučuje.
A vrlo se brzo skuži kad se netko bavi takvim moraliziranjima, ja ne volim imati takve ljude oko sebe, pa se elegantno maknem od takvih pojedinaca
Mislim da je u takvim slučajevima problem što ljudi umisle kako postoji samo jedna, univerzalno ispravna interpretacija seksa, i samo jedna ispravna vrsta odnosa prema seksu i svome tijelu. Onda dođe do toga da se nekoga proziva "kurvom" i sličnim epitetima jer npr. prakticira neobavezan seks, ili pak, s druge strane, one koji žele "čekati" se proziva konzervama, nazadnima i primitivnima, jer se misli kako svi moraju na seks gledati kao isključivo na fizički odnos koji ne povlači sa sobom nikakve druge interpretacije.
A stvarnost je takva da svatko ima drugačiji pristup seksu i drugačiji odnos prema svom tijelu. Ja to razumijem i zato ne namećem svoj stav, jer mislim da svatko ima pravo na svoju interpretaciju.
Naravno, ako netko ima problema sa seksom jer ima nekakve traume, nesigurnosti i slično, mislim da bi u tom slučaju trebao raditi na tim stvarima, uz pomoć partnera ili uz stručnu pomoć ako se radi o dubljim problemima. Ako se pak ne radi o tome, nego se svodi jednostavno na to što nekome seks predstavlja i u skladu s time se ponaša - dok god su karte na stolu i nema manipulacija - neka cvjeta tisuću cvjetova
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#496 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Nastasia »

annoy wrote:
Nastasia wrote: Apsolutno, suditi o nečijoj ličnosti na osnovu toga kada će s nekim završit u krevetu - besmisleno.
Za te što sude ljudima na osnovu toga, želim da i meni dosude i odustanu od druženja sa mnom, prosto.

Imam prijateljicu koja ne može spavati sa nekim dok se ne zaljubi u njega. Sasvim okej. Ne mislim da se time pravi fina i poštena, već jednostavno djevojka neće i ne može ništa na silu i protiv sebe. Ali možda se zaljubi za mjesec, možda odmah, možda nikad. I prema tome i odlučuje.
A vrlo se brzo skuži kad se netko bavi takvim moraliziranjima, ja ne volim imati takve ljude oko sebe, pa se elegantno maknem od takvih pojedinaca
Mislim da je u takvim slučajevima problem što ljudi umisle kako postoji samo jedna, univerzalno ispravna interpretacija seksa, i samo jedna ispravna vrsta odnosa prema seksu i svome tijelu. Onda dođe do toga da se nekoga proziva "kurvom" i sličnim epitetima jer npr. prakticira neobavezan seks, ili pak, s druge strane, one koji žele "čekati" se proziva konzervama, nazadnima i primitivnima, jer se misli kako svi moraju na seks gledati kao isključivo na fizički odnos koji ne povlači sa sobom nikakve druge interpretacije.
A stvarnost je takva da svatko ima drugačiji pristup seksu i drugačiji odnos prema svom tijelu. Ja to razumijem i zato ne namećem svoj stav, jer mislim da svatko ima pravo na svoju interpretaciju.
Naravno, ako netko ima problema sa seksom jer ima nekakve traume, nesigurnosti i slično, mislim da bi u tom slučaju trebao raditi na tim stvarima, uz pomoć partnera ili uz stručnu pomoć ako se radi o dubljim problemima. Ako se pak ne radi o tome, nego se svodi jednostavno na to što nekome seks predstavlja i u skladu s time se ponaša - dok god su karte na stolu i nema manipulacija - neka cvjeta tisuću cvjetova
Ja se apsolutno slažem sa svakim tvojim slovom.

Problem je u suštini nastao u društvu jer se seks posmatra kao predmet manipulacije, pička je postala tržišna valuta, i otuda predrasude, osuđivanja, stereotipi i slično.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#497 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by cendlerbing »

svaka cast annoy
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#498 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by moonca »

Onda dođe do toga da se nekoga proziva "kurvom" i sličnim epitetima jer npr. prakticira neobavezan seks, ili pak, s druge strane, one koji žele "čekati" se proziva konzervama, nazadnima i primitivnima, jer se misli kako svi moraju na seks gledati kao isključivo na fizički odnos koji ne povlači sa sobom nikakve druge interpretacije.
Koliko ja vidim stvari oko sebe i reagovanje muskaraca na dodjeljivanje epiteta 'kurva' je vise za osobu koja cesto mjenja partnere i to se u odredjenim krugovima primjeti. Cak nitko ni ne naslucuje da ta osoba mozda i ne prakticira sex, jednostavno trazi osobu koja njoj odgovara.
Za epitete je krivac i -ponasanje, stav, izgled....

Posmatram ovdje - liberale i konzervativce- vrlo interesantno kako se razlikuju u intreperetaciji i usluzi sexa.

Rekla bi da su liberali razvratnici no s druge strane interpretacija konzervativac me baca u razmiljanje. :-)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#499 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Sad sam miran dva dana :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#500 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by ho oponopono »

REMB wrote:Ukras zene je stid. Skromnost je takodje njen ukras. Tako da ona koja dulje vremena neda kod mene ima plus. I kad napokon docekam onda svu onu energiju koja se nakupljala na jednom ispoljim. Tad ona zali sto nije odmah dala.
...joj jesi ti podoban za manipulaciju pičetinom...:pusi2:

...još ti bičarka fino servira privid da si ti "dominirao" sve dok ju nisi naguzio...još ko fol taj žal na kraju, trep trep što ju ranije nisi kresno...pih...:pusi2:
Post Reply