koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#426 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

anchor85 wrote:
zoomba wrote:Ne moraju dvije zrele , mogu i dvije mahnite osobe :D
Zrele i mahnite, najbolja kombinacija.
Izmedjuostaloga :oops:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#427 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Samo sto vecina muski il se bolji i ne zna kako izaci sa takvim zenama na kraj..
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#428 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

zoomba wrote:Samo sto vecina muski il se bolji i ne zna kako izaci sa takvim zenama na kraj..
a to mi je i više nego poznato :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#429 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

anchor85 wrote:
zoomba wrote:Samo sto vecina muski il se bolji i ne zna kako izaci sa takvim zenama na kraj..
a to mi je i više nego poznato :D
Neko ko ce postovati onakvi kakvi jesmo stvarno, i stap mozes savijati do odredjene granice a poslje on ce puci..

Zene su jednostavne ako ih ne mjenjas , vec prihvatis onakve kakve zaista jesu..
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#430 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Nastasia »

anchor85 wrote:
zoomba wrote:
REMB wrote:Kakogod, al nije mi normalno da bas nakon dva-tri put odmah rasiri noge. Ono, necu se ja bunit, odradicu ja poso, al mi je poruka jasna; ovo je dobro za j.... al nije za zenit.
Tsss to su vec predrsude , ok malo je zatucano :D

Valjda je bitno da ti neko pase i odgovara i ispunjava ..

Bez igre skrivaca ..
Ovo je mnogo zatucano.
Vjerovatno nisi nikad osjetio takvu privlačnost prema nekome da bukvalno ostaješ bez daha kada pomisliš na tu osobu, gušiš se kada pomisliš na tu osobu, na njegov ili njen pogled koji ti govori da je i na drugooj strani isto. Kada se konstantno moraš podsjećati da trebaš disati. Kada ti je dovoljno da ukradeš preko stola najmanji dodir, samo da ti malo olakša patnju. A nekad i ne smiješ da gledaš u drugu osobu jer ćeš pregoriti odmah tu. Kada pijete kafu/sok/pivu i nervozno preturate sve što se nalazi na stolu rukama, brbljate najveće gluposti jer se ne možete koncentrisati na bilo šta drugo. I svaki put kada se trebate vidjeti se ponavlja isto. Koliko bi izlazaka izdržao?
Postoji jedna stvar koju muškarci ne shvataju, a i žene koje razmišljaju na gore opisani način. Ove koje ne čekaju da imaju seks dugo biraju onoga s kojim će odmah ili jako brzo leći u krevet. Nikad neće otići sa nekim ko ne izaziva ono što sam već napisala u njima, a takvih je izuzetno malo. Bez problema će biti dugo vremena bez seksa. I da, kada se sastavi sve, jako brzo će htjeti da provjere kvalitet suprotne strane jer im ne pada na pamet da budu sa nekim sa kim je seks onako ili loš, i kojiih ne zna zadovoljiti.
:thumbup:

Ljudi koji imaju ovakve predrasude ne razumiju da ako odmah završiš u krevetu sa nekim ko te jako privlači, ne znači da to radiš sa svima koji ti se nađu na putu.

Uglavnom, na prvi pogled vidim hoću l' mu dati ili ne, il' mi se koljena odsjeku kad me pogleda, il' me ne radi.
U prvom slučaju, se nema šta čekati, u drugom, nemamo se šta zavlačit.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#431 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by HAVANA »

anchor85 wrote:Svjesna sam ja da onakvi ne kontaju šta znači biti zrela osoba svjesna sebe, svojih želja i potreba. Živim u takvoj sredini da me i moje cure često znaju poprijeko pogledati jer neke stvari nisu "kako treba". Ali sam morala napisati.
Ne kontam,sta to kao nije kako treba? Imam 2 cerke,i ovo gore sto si napisala bi im pozelio da dozive,da ih ti trnci prodju ...a sex je sasvim nesto normalno sto slijedi iza toga,kad 2 osobe kliknu.Nikad,ali nikad im ne bi pozelio da se srame svoje odluke i izbora,da nesta cekaju na silu i na kraju zavrse nesretne s nakom budalom.Moja ima 20 godina i nema momka,ja bi volio da ga nadje,tog sto trnci prodju,a ona izgleda i nece dok je ne prodju...Njen zivot i njene odluke.Samo nek mi je sretna,ziva i zdrava.A jebo okolinu,to je svakako od malih nogu ucimo.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#432 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Ma nek svako radi sto misli da treba , valjda su dovoljno zreli da stoje iza svojih dijela i gresaka.. ne osudjujem nikoga, jedino sto mi smetaju su predrasude, ko sta voli nek izvoli :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#433 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

HAVANA wrote:
anchor85 wrote:Svjesna sam ja da onakvi ne kontaju šta znači biti zrela osoba svjesna sebe, svojih želja i potreba. Živim u takvoj sredini da me i moje cure često znaju poprijeko pogledati jer neke stvari nisu "kako treba". Ali sam morala napisati.
Ne kontam,sta to kao nije kako treba? Imam 2 cerke,i ovo gore sto si napisala bi im pozelio da dozive,da ih ti trnci prodju ...a sex je sasvim nesto normalno sto slijedi iza toga,kad 2 osobe kliknu.Nikad,ali nikad im ne bi pozelio da se srame svoje odluke i izbora,da nesta cekaju na silu i na kraju zavrse nesretne s nakom budalom.Moja ima 20 godina i nema momka,ja bi volio da ga nadje,tog sto trnci prodju,a ona izgleda i nece dok je ne prodju...Njen zivot i njene odluke.Samo nek mi je sretna,ziva i zdrava.A jebo okolinu,to je svakako od malih nogu ucimo.
Ma samo sam odreagovala na one predrasude, kojih je na žalost u ovom okruženju jako puno, pa čak i od onih od kojih se najmanje nadaš. Lijepo je znati da neko tako razmišlja kada su u pitanju njegove kćerke. :)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#434 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Ramzess Veliki »

anchor85 wrote: ... takvu privlačnost prema nekome da bukvalno ostaješ bez daha kada pomisliš na tu osobu, gušiš se kada pomisliš na tu osobu, na njegov ili njen pogled koji ti govori da je i na drugooj strani isto. Kada se konstantno moraš podsjećati da trebaš disati. Kada ti je dovoljno da ukradeš preko stola najmanji dodir, samo da ti malo olakša patnju. A nekad i ne smiješ da gledaš u drugu osobu jer ćeš pregoriti odmah tu. Kada pijete kafu/sok/pivu i nervozno preturate sve što se nalazi na stolu rukama, brbljate najveće gluposti jer se ne možete koncentrisati na bilo šta drugo. I svaki put kada se trebate vidjeti se ponavlja isto. Koliko bi izlazaka izdržao?
Postoji jedna stvar koju muškarci ne shvataju, a i žene koje razmišljaju na gore opisani način. Ove koje ne čekaju da imaju seks dugo biraju onoga s kojim će odmah ili jako brzo leći u krevet. Nikad neće otići sa nekim ko ne izaziva ono što sam već napisala u njima, a takvih je izuzetno malo. Bez problema će biti dugo vremena bez seksa. I da, kada se sastavi sve, jako brzo će htjeti da provjere kvalitet suprotne strane jer im ne pada na pamet da budu sa nekim sa kim je seks onako ili loš, i kojiih ne zna zadovoljiti.
:trep: Divno ... :ljubi1:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#435 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Ramzess Veliki wrote:
anchor85 wrote: ... takvu privlačnost prema nekome da bukvalno ostaješ bez daha kada pomisliš na tu osobu, gušiš se kada pomisliš na tu osobu, na njegov ili njen pogled koji ti govori da je i na drugooj strani isto. Kada se konstantno moraš podsjećati da trebaš disati. Kada ti je dovoljno da ukradeš preko stola najmanji dodir, samo da ti malo olakša patnju. A nekad i ne smiješ da gledaš u drugu osobu jer ćeš pregoriti odmah tu. Kada pijete kafu/sok/pivu i nervozno preturate sve što se nalazi na stolu rukama, brbljate najveće gluposti jer se ne možete koncentrisati na bilo šta drugo. I svaki put kada se trebate vidjeti se ponavlja isto. Koliko bi izlazaka izdržao?
Postoji jedna stvar koju muškarci ne shvataju, a i žene koje razmišljaju na gore opisani način. Ove koje ne čekaju da imaju seks dugo biraju onoga s kojim će odmah ili jako brzo leći u krevet. Nikad neće otići sa nekim ko ne izaziva ono što sam već napisala u njima, a takvih je izuzetno malo. Bez problema će biti dugo vremena bez seksa. I da, kada se sastavi sve, jako brzo će htjeti da provjere kvalitet suprotne strane jer im ne pada na pamet da budu sa nekim sa kim je seks onako ili loš, i kojiih ne zna zadovoljiti.
:trep: Divno ... :ljubi1:
Divna sam, znam :trep:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#436 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

Najveci problem ovoga je mentalitet ljudi ovdje posebno za zensku populaciju
Ako si imalo drugaciji po bilo cemu a da ne pricamo o sexu i tim stvarima odmah si za jagomira idi hodzi da ti prouci i sl
Evo uzmimo primjer muskarce
Svi bi da jebu a da nadju nevinu
Pa koga bi jebo ako bi svi trazili nevinu posebno ako si stariji preko 30 a trazis pribliznu dob kod zenske
Bas je ona tebe cekala da ga ne primi do 30-e i jos da joj ja pokazujem kako se to radi
Uglavnom ignorisem takve ljude i za sada mi fino ide

Joj havana ucrnjaci me :skoljka:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#437 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by heat »

da se zakljuciti, da ne nedostaje sexa ovdje. makar tekstualnog. cisti kupleraj :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#438 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

heat wrote:da se zakljuciti, da ne nedostaje sexa ovdje. makar tekstualnog. cisti kupleraj :mrgreen:
Hos na kafu :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#439 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Bloo »

supercali wrote:Najveci problem ovoga je mentalitet ljudi ovdje posebno za zensku populaciju
Ako si imalo drugaciji po bilo cemu a da ne pricamo o sexu i tim stvarima odmah si za jagomira idi hodzi da ti prouci i sl
Evo uzmimo primjer muskarce
Svi bi da jebu a da nadju nevinu
Pa koga bi jebo ako bi svi trazili nevinu posebno ako si stariji preko 30 a trazis pribliznu dob kod zenske
Bas je ona tebe cekala da ga ne primi do 30-e i jos da joj ja pokazujem kako se to radi
Uglavnom ignorisem takve ljude i za sada mi fino ide

Joj havana ucrnjaci me :skoljka:
A ja se za tebe cuvam :cry:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#440 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

Bloo wrote:
supercali wrote:Najveci problem ovoga je mentalitet ljudi ovdje posebno za zensku populaciju
Ako si imalo drugaciji po bilo cemu a da ne pricamo o sexu i tim stvarima odmah si za jagomira idi hodzi da ti prouci i sl
Evo uzmimo primjer muskarce
Svi bi da jebu a da nadju nevinu
Pa koga bi jebo ako bi svi trazili nevinu posebno ako si stariji preko 30 a trazis pribliznu dob kod zenske
Bas je ona tebe cekala da ga ne primi do 30-e i jos da joj ja pokazujem kako se to radi
Uglavnom ignorisem takve ljude i za sada mi fino ide

Joj havana ucrnjaci me :skoljka:
A ja se za tebe cuvam :cry:
Otisao sam u fratre :kiss:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#441 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Bloo »

supercali wrote: Otisao sam u fratre :kiss:
Do sada sam na forumu bila friendzoned javno...
Sad sam i fratarzoned... U pm..gdje ide ovaj svijet
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#442 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

Bloo wrote:
supercali wrote: Otisao sam u fratre :kiss:
Do sada sam na forumu bila friendzoned javno...
Sad sam i fratarzoned... U pm..gdje ide ovaj svijet
Veceras ide vani :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#443 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Euridika »

anchor85 wrote:
Euridika wrote:Objektivne, ono kad nemaš uslove za otići negdje. Znaš onaj vic, imam s kim,imam s čim, ali nemam gdje i sl. :D
Zato sam ja vozač :evil:
Može i to ponekad, ali treba imati i trajnije rješenje. :D

OT: Nemam pravila, kao ni za šta u životu, postupam onako kako se osjećam i kako mi objektivne okolnosti dozvoljavaju. Ne zavlačim nikad nikog namjerno, s ciljem ostvarivanja dominacije i manipulacije. I trudim se biti što korektnija i otvorenija.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#444 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by Euridika »

Bloo wrote:
supercali wrote: Otisao sam u fratre :kiss:
Do sada sam na forumu bila friendzoned javno...
Sad sam i fratarzoned... U pm..gdje ide ovaj svijet
+1... i javno i privatno... :roll:
Ali ću s tobom uvijek rado popiti kafu. :thumbup:
REMB
Posts: 66
Joined: 25/01/2016 22:43

#445 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by REMB »

Ovdje ima puno romanticara koji nit zive, nit vjeruju u to sta pisu...al eto bitno je ostavit nekakav utisak da neko misli kako si kao napredan i nadrastao si ovu vukojebinu.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#446 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

REMB wrote:Ovdje ima puno romanticara koji nit zive, nit vjeruju u to sta pisu...al eto bitno je ostavit nekakav utisak da neko misli kako si kao napredan i nadrastao si ovu vukojebinu.
A ti nas sve poznaješ i znaš da smo takvi?
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#447 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by anchor85 »

Euridika wrote:
Bloo wrote: Do sada sam na forumu bila friendzoned javno...
Sad sam i fratarzoned... U pm..gdje ide ovaj svijet
+1... i javno i privatno... :roll:
Ali ću s tobom uvijek rado popiti kafu. :thumbup:
Mogu i ja sa vama? :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#448 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by supercali »

REMB wrote:Ovdje ima puno romanticara koji nit zive, nit vjeruju u to sta pisu...al eto bitno je ostavit nekakav utisak da neko misli kako si kao napredan i nadrastao si ovu vukojebinu.
Nije to nikakva romantika nego jednostavno trebas shvatiti da neko ima drugacije misljenje od tebe
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#449 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by MarlboroGold »

REMB wrote:Ovdje ima puno romanticara koji nit zive, nit vjeruju u to sta pisu...al eto bitno je ostavit nekakav utisak da neko misli kako si kao napredan i nadrastao si ovu vukojebinu.
Dobrodošli na forum... ako uopšte znaš šta on predstavlja.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#450 Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by zoomba »

Ma nije sve tako crno... :D
Post Reply