Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1 Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by PipiDugaDevetka »

Treba mi i broj telefona tog taxiste da ga dadnem turisti iz HONG-KONGA koji dolazi u regiju u maju 2013.g., pa njih nekoliko želi da se prevezu do PlitvicA NP. Molim na pp broj telefona taxiste, po mogućnosti sa znanjem engleskog jezika.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#2 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by Hodidid »

Obicno je markica kilometar. Tu negdje okvirno kontam da bi mogli proci sa 60-80KM u jednom pravcu.Jedino ako ih ne bi nesto extra oderao kad bi vidio da su stranci.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#3 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by Matijevic_Vlado »

engleski znaju samo nasa dva Sa taxista sa foruma :mrgreen:
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by CungaLunga »

Mozda ovi imaju informacije, a i stranica im je na eng, kratko ali je ipak nesto :D

http://taxi-bihac.jimdo.com/english/
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by PipiDugaDevetka »

Hvala na informacijama svima. Odoh dojaviti u Hong-Kong ovu web. stranicu putem e-mail poruke. Valjda taxisti neć puno odrati gospođu Ritu koja me je zamolila da joj dojavim za cijene.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#6 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by PipiDugaDevetka »

Greška je moja, izgleda da su Kinezi što dolaze u maju iz Tajwana. To sam utvrdio po extenziji e-mail adrese: ''tw''.
BISCANIN2
Posts: 1144
Joined: 22/09/2004 12:30
Location: Bihać

#7 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by BISCANIN2 »

Pipi odvešću ih ja na Plitvice čak im mogu preporučiti gdje da odjsednu šta vide itd ,jer sam u toj branši i imam dobre veze sa Plitvicama.
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by Edin H. »

Pa sto ne trazite taksiste koji govore kineski onda? :oops:

:D
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#9 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by swanfilter »

Ima da im prisjedne posjeta kad ih oderu ..
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#10 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by PipiDugaDevetka »

POZIV PRIVATNIM IZNAJMLJIVAČIMA, OBRTNICIMA I SVIM ZAINTERESIRANIM

Poštovani,

u tijeku je izrada novih web stranica JUNP „Plitvička jezera“. Želja nam je da sve posjetitelje web stranica, osim ljepote Jezera i ponude Nacionalnog parka, upoznamo i s bogatom ponudom lokalne zajednice.

Svima koji se bave ugostiteljstvom, bilo da je riječ o gastronomiji ili smještajnim kapacitetima, kao i ostalim obrtnicima, poduzetnicima ili obiteljsko poljoprivrednim gospodarstvima sa područja općina koje okružuju Nacionalni park Plitvička jezera koji imaju što ponuditi posjetiteljima Plitvičkih jezera, omogućujemo da na našim stranicama, bez ikakve naknade, imaju svoj link kojim će prezentirati svoju ponudu.

Da bismo vas uvrstili na stranice, molimo da nam pošaljete Rješenje o odobrenju za pružanje usluga u domaćinstvu, Registraciju obrta, odnosno Rješenje da su upisani u upisnik subjekata u ekološkoj proizvodnji s pravom proizvodnje ekoloških proizvoda.

Navedena rješenja moraju biti u originalu ili preslika ovjerena kod javnog bilježnika. Zahtjeve koji nemaju potpunu dokumentaciju nećemo uvrstiti na naše stranice. Uz navedena rješenja, molimo da nam dostavite i Vašu web adresu kako bismo je mogli postaviti na naše stranice. Svu dokumentaciju molimo poslati poštom na JU Nacionalni park Plitvička jezera, Znanstveno-stručni centar „dr. Ivo Pevalek”, Plitvička jezera bb, 53231 Plitvička jezera s opaskom : “za web stranice” zaključno s 05.11.2012.

Očekujemo Vas!

JUNP Plitvička Jezera

http://www.np-plitvicka-jezera.hr/hrv/i ... mitstart=7
_____________________________________________
Vidio sam putem tv. da Bišćani imaju super saradnju sa Plitvicama, pa ja mislim da nema problema da se Bišćani prijave na ovaj oglas.
HrvatMusliman
Posts: 91
Joined: 10/10/2013 21:47

#11 Re: Koliko košta taxi prevoz Bihać - Plitvice?

Post by HrvatMusliman »

To je napredak za nas turizam ako is bosne idu gledat plitvice:-) . To mogu samo Kinezi.:-). Steta sto nije bolja povezanost.
Post Reply