Koji telefon kupiti ??

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#151 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by sarajevomd »

kakav je to Samsung Galaxy Ace i-version ? Vidim da je 325KM kod univerzalno, a "obicnI" 315KM :S

Kakvih sve verzija Ace-a ima ? Svidja mi se izgledom te bi njega uzeo....
User avatar
Quaresma
Posts: 6698
Joined: 19/07/2010 16:37

#152 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Quaresma »

uzmes ace ko da si uzeo iphone 4/s :smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#153 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by sarajevomd »

Quaresma wrote:uzmes ace ko da si uzeo iphone 4/s :smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
E pa znam :) Izgledom mi se svidja, neka lici na Iphone. Interesuje me koji su modeli dostupni, ja bih uzeo sto bolji.
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#154 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by HaHaHa2 »

ja jos uvijek cekam :roll: :D
samoTEgledam
Posts: 719
Joined: 10/03/2011 16:36
Contact:

#155 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by samoTEgledam »

Firma mi poklonila Samsung Galaxy S III i mogu samo :thumbup:
User avatar
butterfly_01
Posts: 548
Joined: 13/02/2011 23:18

#156 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by butterfly_01 »

samoTEgledam wrote:Firma mi poklonila Samsung Galaxy S III i mogu samo :thumbup:
je li toliko dobar da se isplati dati za njega 1k KM??
User avatar
Quaresma
Posts: 6698
Joined: 19/07/2010 16:37

#157 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Quaresma »

ne, zato sto ce uskoro pojeftiniti

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
samoTEgledam
Posts: 719
Joined: 10/03/2011 16:36
Contact:

#158 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by samoTEgledam »

butterfly_01 wrote:
samoTEgledam wrote:Firma mi poklonila Samsung Galaxy S III i mogu samo :thumbup:
je li toliko dobar da se isplati dati za njega 1k KM??
Da ga nisam dobio, kupio bih ga. Vrijedi svake marke.
User avatar
butterfly_01
Posts: 548
Joined: 13/02/2011 23:18

#159 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by butterfly_01 »

ja se dvoumim izmedju:
Motorola RAZR
Xperia S
Galaxy 3

i najozbiljniji kandidat je galaxy 3
koliko ti traje baterija na njemu kad koristis 3G + prica ?
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#160 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by febo_acm »

Galaxy je klasa iznad ova dva modela...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#161 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Alfons Kauders »

butterfly_01 wrote:ja se dvoumim izmedju:
Motorola RAZR
Xperia S
Galaxy 3

i najozbiljniji kandidat je galaxy 3
koliko ti traje baterija na njemu kad koristis 3G + prica ?
Ako placas iz svog dzepa, mozda bi trebao pogledati Nexus... Slabija kamera i procesor, ali zato je fakat jeftin i vazda ces imati update na vrijeme.

Ako lova nije bitna, ja bi radije uzeo HTC One X nego Galaxy S3. Neznatno sporiji ali puuuno kvalitetnije uradjen...
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#162 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by muhanata »

Ljudi, jutros, uz jedan neobavezan razgovor sa poznanikom vezano za kupovinu telefona, saznah da neki lik uvozi telefone koji su "odlična kopija originala", kao, ko nije baš neki poznavalac, ne može skontati razliku. Navodno koštaju 7 funti, a prodaje ih ljudima koji ih kasnije nama prodaju :-)

E, sad mene zanima, obzirom da sam nanijetila kupiti Samsung II (dočekala da snize cijenu) ko mi može, sa nekom sigurnošću, nabrojati par radnji u kojima bih mogla kupiti mobitel da je original, da nije kopija ili sam samo ja "pala sa marsa" a oni svi inače tako rade, a mi kao ovce dajemo pare :x
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#163 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Alfons Kauders »

muhanata wrote:Ljudi, jutros, uz jedan neobavezan razgovor sa poznanikom vezano za kupovinu telefona, saznah da neki lik uvozi telefone koji su "odlična kopija originala", kao, ko nije baš neki poznavalac, ne može skontati razliku. Navodno koštaju 7 funti, a prodaje ih ljudima koji ih kasnije nama prodaju :-)

E, sad mene zanima, obzirom da sam nanijetila kupiti Samsung II (dočekala da snize cijenu) ko mi može, sa nekom sigurnošću, nabrojati par radnji u kojima bih mogla kupiti mobitel da je original, da nije kopija ili sam samo ja "pala sa marsa" a oni svi inače tako rade, a mi kao ovce dajemo pare :x
I ti u svasta vjerujes...
samoTEgledam
Posts: 719
Joined: 10/03/2011 16:36
Contact:

#164 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by samoTEgledam »

muhanata wrote:Ljudi, jutros, uz jedan neobavezan razgovor sa poznanikom vezano za kupovinu telefona, saznah da neki lik uvozi telefone koji su "odlična kopija originala", kao, ko nije baš neki poznavalac, ne može skontati razliku. Navodno koštaju 7 funti, a prodaje ih ljudima koji ih kasnije nama prodaju :-)

E, sad mene zanima, obzirom da sam nanijetila kupiti Samsung II (dočekala da snize cijenu) ko mi može, sa nekom sigurnošću, nabrojati par radnji u kojima bih mogla kupiti mobitel da je original, da nije kopija ili sam samo ja "pala sa marsa" a oni svi inače tako rade, a mi kao ovce dajemo pare :x
Koliko ja znam jedini ovlašteni distributer Samsung telefona za BiH je Kim Tec d.o.o. i u garanciji stoji da je Kim Tec-Servis d.o.o. jedini ovlašteni servisni centar. Ovo ne mora da znači da su kod ovih što ne nabavljaju preko Kim Tec-a neke kopije.
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#165 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by muhanata »

Alfons Kauders wrote: I ti u svasta vjerujes...
Nije da vjerujem, ali pored najezde kineza i njihovih proizvoda više ni u šta nisam sigurna. A realno, nisam neki ekspert za prepoznavanje lažnjaka i originala, zato i pitam :|
samoTEgledam wrote: Koliko ja znam jedini ovlašteni distributer Samsung telefona za BiH je Kim Tec d.o.o. i u garanciji stoji da je Kim Tec-Servis d.o.o. jedini ovlašteni servisni centar. Ovo ne mora da znači da su kod ovih što ne nabavljaju preko Kim Tec-a neke kopije.
Ok, hvala!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#166 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Alfons Kauders »

muhanata wrote:
Alfons Kauders wrote: I ti u svasta vjerujes...
Nije da vjerujem, ali pored najezde kineza i njihovih proizvoda više ni u šta nisam sigurna. A realno, nisam neki ekspert za prepoznavanje lažnjaka i originala, zato i pitam :|
samoTEgledam wrote: Koliko ja znam jedini ovlašteni distributer Samsung telefona za BiH je Kim Tec d.o.o. i u garanciji stoji da je Kim Tec-Servis d.o.o. jedini ovlašteni servisni centar. Ovo ne mora da znači da su kod ovih što ne nabavljaju preko Kim Tec-a neke kopije.
Ok, hvala!
Laznjak, koji se ne moze prepoznati, je nemoguce napraviti, a cak i jeftini laznjak koji se skonta sa kilometar ne moze kostati 7 funti... Stoga se nemoj zamarati tim mahalaskim pricama, slobodno uzmi sta ti godi i uzivaj
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#167 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by muhanata »

Alfons Kauders wrote:Laznjak, koji se ne moze prepoznati, je nemoguce napraviti, a cak i jeftini laznjak koji se skonta sa kilometar ne moze kostati 7 funti... Stoga se nemoj zamarati tim mahalaskim pricama, slobodno uzmi sta ti godi i uzivaj
E ,otprilike ovo sam htjela čuti :thumbup: Hvala!
Jeske2001
Posts: 1
Joined: 16/11/2012 12:06

#168 Re: Koji telefon kupiti ??

Post by Jeske2001 »

Brate Ja Sam Iz Srbije :DDd Ja Ti Preporucujem da kupis Sony ericsson xperia Arc S Ima Kameru od 8MP Procesor od 1.4 Gigaherca stvarno brz sjajne fotografije proizvodi i telefon je i muzicki!Ja ti preporucujem ovo posto kod nas u srbiji telefon kosta 250 E
Sad Ja ne znam koliko je to kuna :DDD :x :evil: :D :-D :) :-) :( :roll:
Post Reply