Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post Reply
nlt
Posts: 2557
Joined: 18/05/2014 18:02

#201 Re: Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post by nlt »

Ariel
Bilo koji osim onaj sa nekim natpisom na turskom
saraxy
Posts: 97
Joined: 08/01/2017 21:00

#202 Re: Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post by saraxy »

Image

Zanima me koji od deterdženata koristite od DITE, koji su vam se pokazali kao najbolji.

Ja sam nekad davno probala arix praškasti i tad mi nije bio dovoljno dobar i nisam ga više kupovala - sad vidim ima arix i tečni.
Čula sam u par navrata da su se zadnje vrijeme dosta popravili da je raja dosta zadovoljna. Za probu sam kupila IDA - tečni u zelenoj ambalaži za šareni veš i stvarno je dobar..S njim sam oprala džempere bijele jako osjetljive i prezadovoljna sam kako je oprao.
Sad me zanima najviše ova nova linija DEON deterdženata praškasti i tečni, i ako neko koristi njihove omekšivače.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72086
Joined: 03/10/2011 20:11

#203 Re: Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post by Chloe »

Neko me na ovoj temi ispravljao vezano za moju tvrdnju da Ariel i Persil nisu iste kvalitete za EU i Balkansko tržište.

Nešto na tu temu


https://www.slobodnaevropa.org/a/kvalit ... 81934.html
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66248
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#204 Re: Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post by _BataZiv_0809 »

Bozani ves bolje mirise otkako je u DE, a tuce samo frankfurtsku Nutellu jelde @konektovan :D
saraxy wrote: 17/01/2024 01:12 Image

Zanima me koji od deterdženata koristite od DITE, koji su vam se pokazali kao najbolji.

Ja sam nekad davno probala arix praškasti i tad mi nije bio dovoljno dobar i nisam ga više kupovala - sad vidim ima arix i tečni.
Čula sam u par navrata da su se zadnje vrijeme dosta popravili da je raja dosta zadovoljna. Za probu sam kupila IDA - tečni u zelenoj ambalaži za šareni veš i stvarno je dobar..S njim sam oprala džempere bijele jako osjetljive i prezadovoljna sam kako je oprao.
Sad me zanima najviše ova nova linija DEON deterdženata praškasti i tečni, i ako neko koristi njihove omekšivače.
Voli Ditu i kupujem od njih rado ali tecna IDA mi se nije pokazala, nema mi taj miris ves jednostavno. Pocne se osjecat na vlagu. Konto umisljam, uzmem Persil-razlika drastiĆna.

Deon i Arix su mi ok u praskastim varijantama narocito.
User avatar
konektovan
Posts: 40661
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#205 Re: Koji prasak i omeksivac za ves koristite?

Post by konektovan »

E Bozana Bozana,..da si jedina...ali nisi.. :lol:
Post Reply