Koje su kvalitete Harisove

HRVojeVukcicHRVATinic
Posts: 76
Joined: 30/12/2004 23:00

#1 Koje su kvalitete Harisove

Post by HRVojeVukcicHRVATinic »

Haris Silajdžić, je bosanskohercegovački političar. Rođen 1. oktobra 1945. godine u Brezi sin Hadži Hafiza Kamila efendije Silajdžića. Doktor je historijskih nauka a radi kao profesor na Filozofskom fakultetu u Sarajevu i drži predavanja na univerzitetima širom svijeta. Obavljao je dužnost ministra vanjskih poslova u Vladi Republike Bosne i Hercegovine (1990.-1993.), bio Premijer Vlade RBiH (1993.-95.). Bio je premijer Republike Bosne i Hercegovine za vrijeme rata u Bosni i Hercegovini. Uz rahmetli predsjednika Izetbegovića, podnio je najveći teret ratnog liderstva napadnute i dobrim dijelom okupirane države.

Od 1997. godine obavljao je dužnost dopredsjednika Vijeća ministara BiH. Izabran je za profesora na Filozofskom fakultetu u Sarajevu 1996. i na Cornell University Ithaca, u New Yorku - 1998. Važi za velikog bh. patriotu i intelektualca. Uživa značajan ugled u međunarodnim krugovima, a pogotovo u nekadašnjoj američkoj administraciji pod rukovodstvom demokrata. Govori nekoliko jezika. Osnivač je Stranke za Bosnu i Hercegovinu.

Fakultet arapskog jezika i islamistike završio je u Bengaziju, magistrirao je i doktorirao u Prištini. Nikada nije bio član Saveza komunista, ali jeste Stranke demokratske akcije. Oženjen je i ima sina: Mirzi je 21 godina i živi i školuje se u Istanbulu.


Da rezimiram:
1. Žena i djeca u Turskoj, valjda nemaju status izbjeglica
2. Arapski jezik i islamistika, prilično korisno arapski jezik je koristan kad je prodao želejzaru u Zenici kuvajćanima za 1 marku, a islamistika dobro dođe u modernoj ekonomskoj teoriji "Sve za 1 marku"
3. Jedan od dejtonskih kovača
4. Doktorat iz Prištine, koji mu omooguđuje da predaje "na fakultetima cijelog" svijeta.. :lol:
5. Sin vjerskog vođe, anitkomunist, ali nema veze mi te volimo, građani

Ovo je najbolje:
Haris Silajdžić je spolja Delon, a unutra demon by NIjaz
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#2

Post by sarlo »

Hrabar je.
Kad su se vodile borbe oko Celinog staba '93 u akciji Trebevic, Celo se je obecao predati ako Silajdzic dodje po njega kao garancija da nece biti ubijen. Dogovoreno je primirje i Silajdzic je dosao po Celu u njegov stab u Romanijskoj i odvezao Celu u predsjednistvo.
Uporan je.
Pohadjao je tri srednje skole(iz dvije su ga istjerali zbog sukoba sa profesorima).
Tri puta se zenio (dva puta razvodio).
Tri puta se kandidovao za Predsjednika. Zadnji put je osvojio 350 000 glasova i trijumfalno pobijedio.

Za srednje skole i zenidbe je mahalska i 100% provjereno :)
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#3

Post by hool »

induendo wrote:Njegove vrline.Napudrana frajla :oops: oblajhana. :oops: :D Kriminalac.Željezara,Tuzlanska banka,Jata komerc. :D
Grobar ove države.Želio je podijeliti ovu državu još 93 godine dok je Bosanska mladost davala živote za istu.Pokopao nas sa dobričinom u Dejtonu.Pobjegao iz SDA. :D Osnovao kurvanjsku stranku koja je bila u svim koalicijama i alijansama.Doktorat u Prištini neka okači mački o rep.Vjerovatno ga je koštao 20.000 dinara. :D U Turskoj uživa tri i po godine i onda pola godine prodaje muda za bubrege kako je on 100% za BiH.Lakovjerni seljak isprepadan predizbornim lajanjem Mileta ronhila povjeruje u njegova baljezganja pa glasa za njega. :roll: On je 100% za pljačku.Zna se da je antikomunist vidi se na njegovim simpatizerima na ovome forumu tipa sarlo i sl. koji ljube Hitlera u guzicu. :D
Mana:Teški je srčani bolesnik.

Nije ovo mana, ovo je nada za "nas" :D
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#4

Post by sarlo »

induendo wrote:Njegove vrline.Napudrana frajla :oops: oblajhana. :oops: :D Kriminalac.Željezara,Tuzlanska banka,Jata komerc. :D
Grobar ove države.Želio je podijeliti ovu državu još 93 godine dok je Bosanska mladost davala živote za istu.Pokopao nas sa dobričinom u Dejtonu.Pobjegao iz SDA. :D Osnovao kurvanjsku stranku koja je bila u svim koalicijama i alijansama.Doktorat u Prištini neka okači mački o rep.Vjerovatno ga je koštao 20.000 dinara. :D U Turskoj uživa tri i po godine i onda pola godine prodaje muda za bubrege kako je on 100% za BiH.Lakovjerni seljak isprepadan predizbornim lajanjem Mileta ronhila povjeruje u njegova baljezganja pa glasa za njega. :roll: On je 100% za pljačku.Zna se da je antikomunist vidi se na njegovim simpatizerima na ovome forumu tipa sarlo i sl. koji ljube Hitlera u guzicu. :D
Mana:Teški je srčani bolesnik.
Simpaticno i nezrelo. Govori o frustracijama pisca ovog posta. Porazeni imaju pravo dfa se zale :) Sudija je valjda kriv za sve.
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#5

Post by Dezze »

Prednost mu je sto ima spiku.

Prednost mu je sto je doktorat radio na balkanskom Cambridge-u (Pristinskom univerzitet).

Prednost mu je sto je trebao obnasati funkciju generalnog sekretara UN-a, ali je od toga odustao jer je shvatio da je BiH u opasnosti zbog Mileta pa nam se (na nasu srecu :roll: ) vratio. I sad nama predsjedava.

Prednost mu je sto ima sina u Turskoj, pa ga niko nece namlatiti zbog babe.

Prednost mu je sto se druzi sa Jatom koji ce (u ime drzave a za svoj racun) napraviti asfaltiran put do Turske, da Hare more jos brze u Tursku stici.

Prednost mu je sto ga reis cijeni, pa je ovaj njega nanijetio da nam ustav pise.

I naj mu je prednost sto ima ganjc nove zube 8)
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#6

Post by ragib »

hool wrote:
induendo wrote:Njegove vrline.Napudrana frajla :oops: oblajhana. :oops: :D Kriminalac.Željezara,Tuzlanska banka,Jata komerc. :D
Grobar ove države.Želio je podijeliti ovu državu još 93 godine dok je Bosanska mladost davala živote za istu.Pokopao nas sa dobričinom u Dejtonu.Pobjegao iz SDA. :D Osnovao kurvanjsku stranku koja je bila u svim koalicijama i alijansama.Doktorat u Prištini neka okači mački o rep.Vjerovatno ga je koštao 20.000 dinara. :D U Turskoj uživa tri i po godine i onda pola godine prodaje muda za bubrege kako je on 100% za BiH.Lakovjerni seljak isprepadan predizbornim lajanjem Mileta ronhila povjeruje u njegova baljezganja pa glasa za njega. :roll: On je 100% za pljačku.Zna se da je antikomunist vidi se na njegovim simpatizerima na ovome forumu tipa sarlo i sl. koji ljube Hitlera u guzicu. :D
Mana:Teški je srčani bolesnik.

Nije ovo mana, ovo je nada za "nas" :D
radovati se tudjoj bolesti
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#7

Post by hool »

ragib wrote:
hool wrote:
induendo wrote:Njegove vrline.Napudrana frajla :oops: oblajhana. :oops: :D Kriminalac.Željezara,Tuzlanska banka,Jata komerc. :D
Grobar ove države.Želio je podijeliti ovu državu još 93 godine dok je Bosanska mladost davala živote za istu.Pokopao nas sa dobričinom u Dejtonu.Pobjegao iz SDA. :D Osnovao kurvanjsku stranku koja je bila u svim koalicijama i alijansama.Doktorat u Prištini neka okači mački o rep.Vjerovatno ga je koštao 20.000 dinara. :D U Turskoj uživa tri i po godine i onda pola godine prodaje muda za bubrege kako je on 100% za BiH.Lakovjerni seljak isprepadan predizbornim lajanjem Mileta ronhila povjeruje u njegova baljezganja pa glasa za njega. :roll: On je 100% za pljačku.Zna se da je antikomunist vidi se na njegovim simpatizerima na ovome forumu tipa sarlo i sl. koji ljube Hitlera u guzicu. :D
Mana:Teški je srčani bolesnik.

Nije ovo mana, ovo je nada za "nas" :D
radovati se tudjoj bolesti
Kad njega libo racku za moje probleme, sto bi se ja brinuo za njegove :?
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#8

Post by ragib »

hool wrote:
ragib wrote:
hool wrote:
Nije ovo mana, ovo je nada za "nas" :D
radovati se tudjoj bolesti
Kad njega libo racku za moje probleme, sto bi se ja brinuo za njegove :?
mah nisam ja rekao da se trebas brinuti o njegovim problemima i pomagati njemu.
procitaj ponovo
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#9

Post by vatra i voda »

ragib wrote:
hool wrote:
ragib wrote: radovati se tudjoj bolesti
Kad njega libo racku za moje probleme, sto bi se ja brinuo za njegove :?
mah nisam ja rekao da se trebas brinuti o njegovim problemima i pomagati njemu.
procitaj ponovo
Ma procitaj ti hiljadu puta , sta se furate vise na price seoskih baba i lokalnih hodza , kako se ne treba radovati tudjoj nesreci , i tudjoj bolesti i kako o mrtvima treba pricati sve najbolje ......radujem se svakoj nesreci i svakoj bolesti svih ljudi koji su unistavali moju bosnu i hercegovinu i koji su potpisivali njenu kapitaluciju i podjelu , ne zato sto su morali nego zato sto su htjeli.Onaj ko je za podjelu BiH meni je potpuno nevazno da li se on zove Haris , Mujo , Radovan ili Franjo .to su sve neprijatelji Bosne.Zar treba biti pametan pa zakljuciti to. Zar treba biti los covjek pa ovim ljudima zeljeti pakao .NE! Treba biti pravi covjek pa se radovati smrti onih koji su ubijali BiH. Ja bi sebe hraknuo kada bi imao pozitivnih osjecaja kada su krepavali Franjo I Slobo.To su dva lucifera.Da Hrvoji Hrvatinicu ne uporopastim temu zavrsicu post sa recenicom .Haris Sicardzic je ojebina od covjeka , lopina i dzukela koja nije zasluzila ovaj mandat.Ako njegovi glasaci vide u njemu ono sto ja ne vidim ( spasioca Bosne ) ja cu biti najsretniji covjek na svijetu. Smrt fasizmu sloboda suverenoj i jedistvenoj Bosni.
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#10

Post by Teufik iz Los Angelesa »

meni hare politicki stvarno ne lezi, nikad ne bih glasao za nikoga iz ZAgraBIH, al ste na forumu fakat postali NENORMALNO DOSADNI SA PONAVLJANJEM JEDNOG TE ISTOG tako da mi pocinje bit simpatican :x kad vidim ko je sve protiv njega :x

ko god vam je platio da serete toliko, znajte da ste poceli stvarat kontraefekat :x
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#11

Post by zavrzlama »

Haris Silajdzic je postavljen covjek od strane zapada..sta mu je misija znat cemo uskoro...ono sto je sigurno je da ce ili podici BIH na noge i napraviti normalnom drzavom ili ce se podijeliti za ove 4 godine njegove i Dodikove vladavine...sta god da je ,zapadu treba covjek kome najbrojniji narod treba da vjeruje pa bilo sta da se tome narodu ponudi kao rjesenje za BIH.
Dolina avalona
Posts: 474
Joined: 12/07/2006 21:13
Location: BiH

#12

Post by Dolina avalona »

Haris je bio u Bosni kada je bilo najteze i najpotrebnije!

Za zlocine, agresiju, genocid i sve ono sto se desavalo u zemlji nebi se ni znalo da on nije po svijetu vukao za rukav svjetsku diplomatsku djubrad!

Niko mu nemoze prigovoriti za njegovo zalaganje za BiH.

Mnogima smeta jer je oponent hudom Zlaji, jer je ponosan bosnjak/bosanac/misliman i jer je covjek koji svakom kaze u brk.......!

Zato je i dobio preko 300 000 glasova gradjana Be i Ha!
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#13

Post by vatra i voda »

Dolina avalona wrote:Haris je bio u Bosni kada je bilo najteze i najpotrebnije!

Za zlocine, agresiju, genocid i sve ono sto se desavalo u zemlji nebi se ni znalo da on nije po svijetu vukao za rukav svjetsku diplomatsku djubrad!

Niko mu nemoze prigovoriti za njegovo zalaganje za BiH.

Mnogima smeta jer je oponent hudom Zlaji, jer je ponosan bosnjak/bosanac/misliman i jer je covjek koji svakom kaze u brk.......!

Zato je i dobio preko 300 000 glasova gradjana Be i Ha!
Covjek koji je vukao ( H.S.) svjetsku diplomatsku djubrad po svijetu da im objasni sta se desava u bosni je izjavio sljedece : " Ja nisam znao da HVO ( HV nije ni spomenuo ) i Armija BiH ratuju do augusta 1993 .To je izjavio ministar vanjskih poslova drzave kome je HVO i HV spalila pola drzave do augusta 1993.Za one ljude koji misle da rat bio samo u sarajevu HVO i Hv su napali Gornji Vakuf u junu 1992 a Prozor je bio pometen i izbrisan sa mape u oktobru iste 1992.Do datuma kojim barata Silajdzic je sruseno pola Mostara i otvoreno je desetine konc logora za bosanske mulimane u koje se kune H.S. Za blacenje lika i djela Silajdzica dobio sam cek od 100 000 $ ali mi je posiljalac nepoznat.Ipak sam lovu stavio u dzep i kupio stan u Istanbulu tik do Maje i Harisa.Doduse njihov kosta malo vise.
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#14

Post by lindjo »

znam sam da haris nece morat ukinuti RS

jer kao sto znamo ...to obecanje je ispunio suljo tihic... :)

ooppss...greska.. :oops: .Seada Palavric mu je odbila zahtjev i o preispitivanju ustavnosti imena RS :shock: ...a kamoli da je dokida...k'o sto je suljo na skupovima,a li i javno onomad obecavao.. 8-)

a ko je seada tihic?pa ona ista sto ju je sam tihic progurao na taj

polozaj...dozivotnog sudije... :lol: ..ako ovo nije zivotna ironija onda ne znam sta je :-)

Suljo Tihic...eee to je bio igrac...ukido bi Titinu ulicu,a do heftu kasnije ide u kucu cvijeca :lol:

Alija se rotira u grobu,zbog ove karikature :-) ...i najvece mu poslijeratne greske
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#15

Post by vatra i voda »

lindjo wrote:znam sam da haris nece morat ukinuti RS

jer kao sto znamo ...to obecanje je ispunio suljo tihic... :)

ooppss...greska.. :oops: .Seada Palavric mu je odbila zahtjev i o preispitivanju ustavnosti imena RS :shock: ...a kamoli da je dokida...k'o sto je suljo na skupovima,a li i javno onomad obecavao.. 8-)

a ko je seada tihic?pa ona ista sto ju je sam tihic progurao na taj

polozaj...dozivotnog sudije... :lol: ..ako ovo nije zivotna ironija onda ne znam sta je :-)

Suljo Tihic...eee to je bio igrac...ukido bi Titinu ulicu,a do heftu kasnije ide u kucu cvijeca :lol:

Alija se rotira u grobu,zbog ove karikature :-) ...i najvece mu poslijeratne greske
Meni licno uopce se nije tesko boriti protiv Karadjica.On je tamo ti si ovdje , izmedju nas rov i ko ima bolje oko i hrabrije srce.ali kako se boriti protiv ove cistacice Seade P.ili kako li vec zove ona plavojka koja sada sjedi u Ustavnom sudu Bih i radi sve ama bas sve kako odgovara cetnicama.sve sto je do sada rekla i napravila ni Biljana Plavsic ne bolje uradila.Ko ce meni reci , kako se boriti protiv nje i otkud ljudi ovakvog kova medju nama.Otkud medju bosanskim muslimanima ljudi koji hoce podjelu zemlj Bosne .Otkud .Koji su motivi , razlozi .Kako mozes sebi kopati ispod nogu mezar.Jer raditi na podjeli bosne znaci raditi na unistenju bosanskih muslimanna.Zar ima neko ko misli da ce bosanski muslamani opstati u podijeljoj Bosni.Ima li iko da mi objasni jer me to trga i razvaljuje.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#16

Post by Abu FEED el-Castro »

Teufik iz Los Angelesa wrote:meni hare politicki stvarno ne lezi, nikad ne bih glasao za nikoga iz ZAgraBIH, al ste na forumu fakat postali NENORMALNO DOSADNI SA PONAVLJANJEM JEDNOG TE ISTOG tako da mi pocinje bit simpatican :x kad vidim ko je sve protiv njega :x

ko god vam je platio da serete toliko, znajte da ste poceli stvarat kontraefekat :x
Teufik ova ti je zlatna. Ja sam mu vec dao glas (samo njemu - ne i njegovoj stranci), no kad vidim ove isfrustrirane levate pozelim da uhvatim zlatnu ribicu pa da sve tri zelje iskoristim za po jos jedan glas za Hareta. Pa nek pocrkaju lakse, pardon - teze :D :D :D

Ni s Harisom ni bRez njega nama nece bit bolje. Ko ne mere durat nek se liferuje dok je jos vakat, a ko je znatizeljan da gleda drugo, zapravo stoto poluvrijeme te dokle ovo sve more ic nek ostane i stisne zube i trpi i uziva u tome :D Ja sam licno medju ovim drugima :evil:

Lijepo je Haretu, ako nista sad moze likovat zbog vaske sviju, i zbog onih dosadnih i odvratnih novinara koji ga pljuju konstantno i nemilosrdno unazad godinu dana i to su sebi u misliju pretvorili. Mislim da su zapravo ti glupani i naprvili kontraefekat kod velikog broja ljudi pa su i glasali za njega, ili im je to barem bio jedan dodatni motiv da prevagnu na njegovu stranu.
Crknite !
Zivio Haris, zivjela stranka za BiH !!

:-) :-D :-D :D :D
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#17

Post by Helem »

Cornell University Ithaca, u New Yorku -

bas mi se dopada Ithaca, bio sam tamo prosle hefte ali eto nisam znao do sada da Haris tu predaje.
Ithaca, da ne bude zabune i mijesanja sa New York-om City, gradic je sa oko 20.000 stanovnika i nalazi se udaljen 6 i i vise sati voznje autom od Njujork Sitija, u drzavi New York.
Tacnije Ithaca se nalazi izmedju Binghamtona i Sirakuze, svega 2 sata voznje je udaljena od Kanade.
Radi se o vrlo zivopisnom planinskom gradicu sa prelijepim jezerom, na nadmorskoj visini od 200 do 400 fita.
Cornell University smjesten je na brdu iznad Ithace, pravi univerzitetski grad sa nekoliko fakulteta, Od Veterine, Medicine, Prava, Biologije,Umjetnosti,Mikrobiologije,.. na Cornell-u nema Filozofskog niti slicnog fakulteta.
Nije mi jasno sta Haris predaje na Corrnell-u ?????
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#18

Post by Abu FEED el-Castro »

Zivio Hare !!! :evil:

Hare povedi nas u isto sutra gdje ce ovi guzozlatkoljupci i ovi sto te mrze pocrkat sto od zavisti i sto su kivni na Tebe, sto od toga sto su jos vise kivni na "glupi" narod koji je za Tebe glaso. I, sto je jos gore opet ce! :evil: :lol: :D :D


P.S.
Harise legendo oni ne mogu gledati tvoj lijepo nasminkano lice iako znaju da ti nisi metroseksualac

:run:
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#19 Re: Koje su kvalitete Harisove

Post by dizZaster »

HRVojeVukcicHRVATinic wrote:

Da rezimiram:
1. Žena i djeca u Turskoj, valjda nemaju status izbjeglica
2. Arapski jezik i islamistika, prilično korisno arapski jezik je koristan kad je prodao želejzaru u Zenici kuvajćanima za 1 marku, a islamistika dobro dođe u modernoj ekonomskoj teoriji "Sve za 1 marku"
3. Jedan od dejtonskih kovača
4. Doktorat iz Prištine, koji mu omooguđuje da predaje "na fakultetima cijelog" svijeta.. :lol:
5. Sin vjerskog vođe, anitkomunist, ali nema veze mi te volimo, građani

Ovo je najbolje:
Haris Silajdžić je spolja Delon, a unutra demon by NIjaz
ovako gubitnici rezimiraju.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#20

Post by ztluhcs »

Pa ne mogu da vjerujem dokle ide glupo recikliranje glupih tema i frustracija... :roll: :? :(
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#21

Post by Odisej »

Koje su kvalitete Harisove ?

Pravo je dobar pjevač.
Mislim - Džinović..
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11013
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#22

Post by Prpa.ba »

induendo wrote: U Turskoj uživa tri i po godine i onda pola godine prodaje muda za bubrege kako je on 100% za BiH.

Sad će ovdje biti 4 godine.Osim ako se ne zarati. :oops:
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#23

Post by Abu FEED el-Castro »

Harise ne daj se, glupi narod je uz tebe!! :evil: :evil:

Pa nek ovih malo "pametnih" pocrka! :evil:

:D :D :D
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#24

Post by branimir_s »

Haris je pakšu kosmičkih razmjera. Ma i ova lista za bošnjačkog člana Predsjedništva je bila sastavljena od mase karaktera sličnih njemu tako da sam ja kao Bošnjak najboljeg Bošnjaka i Bosanca prepoznao u Z. komšiću.
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#25

Post by vatra i voda »

Helem wrote:Cornell University Ithaca, u New Yorku -

bas mi se dopada Ithaca, bio sam tamo prosle hefte ali eto nisam znao do sada da Haris tu predaje.
Ithaca, da ne bude zabune i mijesanja sa New York-om City, gradic je sa oko 20.000 stanovnika i nalazi se udaljen 6 i i vise sati voznje autom od Njujork Sitija, u drzavi New York.
Tacnije Ithaca se nalazi izmedju Binghamtona i Sirakuze, svega 2 sata voznje je udaljena od Kanade.
Radi se o vrlo zivopisnom planinskom gradicu sa prelijepim jezerom, na nadmorskoj visini od 200 do 400 fita.
Cornell University smjesten je na brdu iznad Ithace, pravi univerzitetski grad sa nekoliko fakulteta, Od Veterine, Medicine, Prava, Biologije,Umjetnosti,Mikrobiologije,.. na Cornell-u nema Filozofskog niti slicnog fakulteta.
Nije mi jasno sta Haris predaje na Corrnell-u ?????
A meni je jos manje jasno kako je jedan od najozbiljnih forumasa ovdje stavio prije nekoliko dana da je Haris S . profeosor na Harvardu.Harvard je univerizitet koji spada medju tri najjaca a po mnogima to je najbolja skola na svijetu.U Americi ima toliko drzavnih i privatnih skola za sirotinju i mediokritete ciji renome i znanje nisu veci od jednog djecijeg vrtica u Cakrcicima.Na tim skolama moze biti predavac i Paravac.Ali Harvard ?
Tom fakuletu Haris nije ni prismrdio niti on zna gdje se nalazi.
Post Reply