Koje muskarce treba zaobilaziti

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#276 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

medvjed23 wrote:iskusni, okorjeli ženskaroši
:lol: a ja mlada, naivna :oops1:
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#277 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by medvjed23 »

a štaš, nema ti druge nego da učiš na greškama
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#278 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Ramzess Veliki »

Zejnep wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pa ne mogu sad napisati zaobilazite n.n. jer ce vas povalit' I zbrisat ... trazit cete mi broj u PP ... :lol:

Da, stvarno ... kakve muskarce vi zaobilazite?
I nemojte lagat' ... :oops:
Takve ko ti :mrgreen:
Molio sam bez laganja ... :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#279 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Ramzess Veliki »

Billy The Pljuc wrote:
Ramzess Veliki wrote:Tema za dame, a svako od nas muskih ima nekog poznanika kojeg bi dame trebale zaobilaziti nadaleko.

Evo da pocnem - pickopacenici ... :lol:
Jedna grozna osobina pojedinih tipova, kad mu je svaki komentar na djevojku koja prodje "Ja bih nju ...", I kad prijateljice udavi nabijajuci joj obavezu da mu nadje curu jer on nije dugo imao seks. Da ne spominjem da bi kresn'o svaku tu prijateljicu da ima priliku ...
Jbga Ramo, ovo treba izdefinisati. Ja npr imam obicaj za sebe reci da sam pickopacenik ali u kontekstu da stvarno volim picku, da se mogu ikako citav zavuci u istu ja bih bio najsretniji, ono nek ostane prostora da vire samo dva prsta da cigaretu drze.
Sve ovo sto si napisao za pickopacenike mi fakat nije svojstveno zato drug moj ovaj izraz bi trebalo malo rastabiriti.

"Izvinjajem" se cijenjenim damama na malom skretanju sa teme i zauzimanju prostora al' moradoh odreagovati.
Dobra konstatacija uvazeni kolega ... pod "pickopacenikom" u ovom slucaju mislim na muske osobe (ne nuzno) koje imaju izrazenu potrebu da jebu I to proklamiraju javno misleci da zene vole da ih pitas "Daj mi, znam da imas", I to im postaje zivotni stil. Obicno oko sebe sakupe istomisljenike te jedni druge podrzavaju u istom, a istovremeno zajednicki kukaju kako su sve zene kurve kojer ne daju tako lako, I one su generator svih ratova i svjetskih problema. Misle da je lokacija za sankom najbolje mjesto za privuci zenke, I ako dovoljno dugo i mnogo pijes na jednom mjestu, zenke ce se napaliti na cifru koju su izvalili na alkohol, a od alkohola njihovi feromoni ce se razliti po objektu i sve ce zene nahrpiti ka njima. Ako neka ne nahrpi, to je j... kurva po defaultu. Razlog sto im zenke ne prilaze je sto se one pale samo na Maseratija I sto izlazak sa zenom treba da bude placen bar 200 KM, jer oni su dzentlmeni i vole da damu zadovolje novcem, ali su trenutno kokuzi i mole dame da se strpe dok ne saberu kakvih parica, pa ce naknadno da ih caste, a pozeljno je da dama izadje u susret svojim novcem dok oni ne zarade neke milione.


:D Svaka kafana ima nekoliko ovakvih likova, a neke su ih pune. I bitno je da tu radi "dobra" konobarica.
Srecom kultura na njih djeluje frustrirajuce (za njih su umjetnici propali hipsteri bez para a bolje razumiju Da Vincija nego on sam sebe) I odbijajuce tako da ih na urbanijim lokacijama tesko mozete sresti.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#280 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Euridika »

sherbett wrote:Treba iubjegavati sujetne kompleksase sa nikakvim stiskom ruke
Oooj, da. :lol: :lol: :lol:
Znam ih par takvih, mlitavih nikakvih, a napuhani do bola. :-)
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#281 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by cLo »

Sad nes kontam koja je neizvjesnost u Japanu, a mozda japanke mjere brzinu, dubinu i ostrinu zamaha pri naklonu, pa tako osajcavaju, haj znaj :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#282 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by animus »

Ako je stisak bitan onda bi ja imao prolaz kod kolegica na forumu. Fakat je i meni to pravo pi..sto kad ko sline pruze ruku.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#283 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

animus wrote:Ako je stisak bitan onda bi ja imao prolaz kod kolegica na forumu. Fakat je i meni to pravo pi..sto kad ko sline pruze ruku.

Bljaaaak :cry:

Najgore su mi žene koje se sa ženama tako rukuju, ono ko biva ona nježnica, bespomoćna, treba joj zaštitinik da je brani od surovog svijeta :diva: :-)
Last edited by Zejnep on 03/01/2018 12:14, edited 1 time in total.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#284 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

.
Last edited by Zejnep on 03/01/2018 12:15, edited 1 time in total.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#285 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by zipoo »

sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#286 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

zipoo wrote:sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
Šta znači grize čelik? :hm:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#287 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by animus »

Zejnep wrote:
animus wrote:Ako je stisak bitan onda bi ja imao prolaz kod kolegica na forumu. Fakat je i meni to pravo pi..sto kad ko sline pruze ruku.

Bljaaaak :cry:

Najgore su mi žene koje se sa ženama tako rukuju, ono ko biva ona nježnica, bespomoćna, treba joj zaštitinik da je brani od surovog svijeta :diva: :-)
Valjda taj stisak odaje i karakter osobe. Meni nekako dodje kao nepostovanje.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#288 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by animus »

zipoo wrote:sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
A i talibana mi je pun k. sto ne pruzaju ruku zenama. Glume neku formu a sustine vjere ni na vidiku.
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#289 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by medvjed23 »

meni jak stisak i treskanje ruke tukne na krkanluk.. nije čudo što me žene ne vole..
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#290 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by zipoo »

Zejnep wrote:
zipoo wrote:sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
Šta znači grize čelik? :hm:
pa jak covjek, nije mlitav
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#291 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by azurna_obala »

Ove koji se nazivaju pi...paćenici :roll:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#292 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

zipoo wrote:
Zejnep wrote:
zipoo wrote:sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
Šta znači grize čelik? :hm:
pa jak covjek

:chmoljava:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#293 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Euridika »

sherbett wrote:
Euridika wrote:
sherbett wrote:Treba iubjegavati sujetne kompleksase sa nikakvim stiskom ruke
Oooj, da. :lol: :lol: :lol:
Znam ih par takvih, mlitavih nikakvih, a napuhani do bola. :-)
Jel mi vjerujes da ja njih i u poslu odfikarim? Nemas stisak ruke? Vozdra!
Nedavno mi bio tip na sastanku.. sve neke nagrade spominje ovo ono genijalac. E kad je on meni pruzio ruku a ja prihvatila.. odlucila sam da ne bi da s njim bas nesto radimo :-)
I ja takve zaobilazim na poslu. Fakat mi to djeluje kao pokazatelj slabog karaktera. Ako muškarac hoće da nastupi "džentlmenski" prema ženi, pa ne želi da joj stisne ruku, neka onda radije poljubi ruku ženi umjesto tog mlitavog stiska. Naravno, ako govorimo o romantičnom odnosu muškarca i žene, a ne o poslovnom odnosu. Inače, nek se normalno rukuje, ne treba ni stiskati da joj ruku zgnječi, ali neki normalan stisak je očekivan i više nego poželjan.
zipoo wrote:sta ako je efendija i nikako ne pruzi ruku, a grize celik :oops:
Efendija se neće uopće direktno obraćati ženi, pa ovo i nema smisla. :D
Zejnep wrote:
animus wrote:Ako je stisak bitan onda bi ja imao prolaz kod kolegica na forumu. Fakat je i meni to pravo pi..sto kad ko sline pruze ruku.

Bljaaaak :cry:

Najgore su mi žene koje se sa ženama tako rukuju, ono ko biva ona nježnica, bespomoćna, treba joj zaštitinik da je brani od surovog svijeta :diva: :-)
Uh, ne volim ni ja kad se i žene počnu preseravati, da prostiš. :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#294 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by irac300 »

Jebo vas stisak ruke. Kod mene je šaka k'o lopata Alije Sirotanovića, normalno da neću žensku stisnut ruku, kad mi je ženska ruka u mojoj šaci k'o dječija. Ako će me neka po tome procijenjivati, nabijem je.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#295 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by Zejnep »

irac300 wrote:Jebo vas stisak ruke. Kod mene je šaka k'o lopata Alije Sirotanovića, normalno da neću žensku stisnut ruku, kad mi je ženska ruka u mojoj šaci k'o dječija. Ako će me neka po tome procijenjivati, nabijem je.

:pisnula:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#296 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by azurna_obala »

:lol: :lol:

Ja znam jednog koji uopšte ne raširi dlan kad se rukuje, a o jačini stiska je suvišno govoriti, jer ga nema :cry:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#297 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by irac300 »

sherbett wrote::lol: a cuj ovog irca :lol:
Nije poanta slomiti ruku.. niti snazan stisak. Pianta je mlitavo pruzanje ruke ono ko da spuzvu primam.. ucvrsti dlan jbte nije spuzva!
I nema sanse da dam sansu nekome ko mi tako pruza ruku i tocka!

Vrijedi i za zene i za muskarce. Ja se automatski nakon takvog rukivanja sjebem.. ono.. o ne.. jbte spuzva opet.. jer najcesce ispadne i takvog karaktera
Strah me ženska glavo, imam stvarno jake šake. :D
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#298 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by azurna_obala »

Mislim da rukovanje treba izbjegavati, Bog zna kad su oprane zadnji put i šta se sve dira njima :run:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#299 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by irac300 »

azurna_obala wrote:Mislim da rukovanje treba izbjegavati, Bog zna kad su oprane zadnji put i šta se sve dira njima :run:
Vama je bar lako, zamotajte se i niko vam nece pruziti ruku. :D Inace, ja obavezno perem ruke nakon pozdravljanja, pogotovu s muskim. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#300 Re: Koje muskarce treba zaobilaziti

Post by moonca »

azurna_obala wrote::lol: :lol:

Ja znam jednog koji uopšte ne raširi dlan kad se rukuje, a o jačini stiska je suvišno govoriti, jer ga nema :cry:
Jel' dr? :D
Post Reply