koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#6226 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by bhnapoleon1 »

Moje misljenje je da je bolje kupiti neki La Riva ili drugi, za njih barem znas da su prosli određena testiranja dok te tursko-kineske testere nemaš pojma ko je smućkao i kako.

Inače La Riva Cash nevjerovatna stvar za manje od 10 KM, po postojanosti bez problema na crtu mnogim parfemima koji su po 3 -4 puta skuplji.
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6227 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

bhnapoleon1 wrote:Moje misljenje je da je bolje kupiti neki La Riva ili drugi, za njih barem znas da su prosli određena testiranja dok te tursko-kineske testere nemaš pojma ko je smućkao i kako.

Inače La Riva Cash nevjerovatna stvar za manje od 10 KM, po postojanosti bez problema na crtu mnogim parfemima koji su po 3 -4 puta skuplji.
La rive cash, po meni jedan od najboljoh klonova PR one milion. Ja cesto uzimam aftershave la rive cash....
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6228 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by DaffyDuck »

Jel neko zna na kojoj stranici se mogu kupiti ona mala pakovanja originala- sample ili travel a da dostavljaju u ovaj vilajet :-)
THEC
Posts: 547
Joined: 05/01/2016 14:49

#6229 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by THEC »

DaffyDuck wrote:Jel neko zna na kojoj stranici se mogu kupiti ona mala pakovanja originala- sample ili travel a da dostavljaju u ovaj vilajet :-)
Znam za ovo

https://www.franciskurkdjian.com/samples-en.html

...dok sto se ostalih parfema tice nmg se sad sjetiti mada sam nailazio na neke stranice koje salju u Bosnu, potrazi malo na google-u vjerujem da ces nesto naci
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#6230 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Nisrin »

konektovan wrote:
Nisrin wrote:A kad krenu da uvjeravaju da su original testeri iz Njemacke, Italije, Francuske, da nisu kineske ili turske kopije :D
Ma nema, na nasem trzistu je milijarda TESTERA originalnih, kako im niko vise ne stane u kraj?
Dosadili su...
Ja znam neke koji kupuju te "originalne" testere, i ljudi zadovoljni :mrgreen:
Nedavno, zena dosla na ideju da proba i ona, pošto neke kolegice to redovno kupuju, coco chanel no.5 za 50 malaka, e ima da nećes zeno..... :mrgreen:
Jedva je odgovorio.... :mrgreen:

Nasjela sam i ja, nazalost nisam mogla vratiti, pa sam proslijedila dalje, jer nekim ljudima ne smeta...mene je najvise strah radi osjetljivosti koze, a i culo mirisa mi je preizrazeno...ma zenama upakuj go*no lijepo, mi cemo nasjesti :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#6231 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Nisrin »

DaffyDuck wrote:Jel neko zna na kojoj stranici se mogu kupiti ona mala pakovanja originala- sample ili travel a da dostavljaju u ovaj vilajet :-)

https://www.galimard.com/en
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6232 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

1 februara narucio silver black sa ekupi, danas zovu i kazu da ne mogu isporuciti parfem. Sljedecu kupovinu imam 8 % popust, zbog tog propusta.....
lexington1
Posts: 90
Joined: 03/08/2013 18:03

#6233 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by lexington1 »

kad se naruči sa ekupi da li pozovu prije dostavljanja ili samo dođu? pitam iz razloga što nisam stalno kod kuće :lol:
kontao naručiti —> https://www.ekupi.ba/Davidoff-Zino-edt- ... 99559.aspx
THEC
Posts: 547
Joined: 05/01/2016 14:49

#6234 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by THEC »

konektovan wrote:1 februara narucio silver black sa ekupi, danas zovu i kazu da ne mogu isporuciti parfem. Sljedecu kupovinu imam 8 % popust, zbog tog propusta.....
ja sam narucio Night Time prije mozda dvije sedmice i jos uvijek nije doslo, tacno cu ih morati kontaktirati da vidim gdje je zapelo
lexington1 wrote:kad se naruči sa ekupi da li pozovu prije dostavljanja ili samo dođu? pitam iz razloga što nisam stalno kod kuće :lol:
kontao naručiti —> https://www.ekupi.ba/Davidoff-Zino-edt- ... 99559.aspx

mene su iz brze poste uvijek zvali malo prije nego ce doci pa sam im ja onda davao adresu na kojoj radim jer mi posiljke svaki put dolaze kad sam na poslu, i tu su mi i dostavljali, a sad sam i na ekupi postavio tu adresu da se ne peglamo ni ja a ni ovi iz brze poste pa mi dolaze pred firmu :D
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6235 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

lexington1 wrote:kad se naruči sa ekupi da li pozovu prije dostavljanja ili samo dođu? pitam iz razloga što nisam stalno kod kuće :lol:
kontao naručiti —> https://www.ekupi.ba/Davidoff-Zino-edt- ... 99559.aspx
Konzsktira te dostavljac prije dolaska na adresu..
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6236 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by DaffyDuck »

THEC wrote:
DaffyDuck wrote:Jel neko zna na kojoj stranici se mogu kupiti ona mala pakovanja originala- sample ili travel a da dostavljaju u ovaj vilajet :-)
Znam za ovo

https://www.franciskurkdjian.com/samples-en.html

...dok sto se ostalih parfema tice nmg se sad sjetiti mada sam nailazio na neke stranice koje salju u Bosnu, potrazi malo na google-u vjerujem da ces nesto naci
Hvala i tebi i @Nisrin, ali nije to sto trazim. Mislim na mini pakovanja raznih dizajnerskih parfema a ne odredjenih mirisnih kuca :)
User avatar
basicm
Posts: 10482
Joined: 16/01/2012 21:38

#6237 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by basicm »

TF oud wood...nema dalje. Sad bih sve ove svoje u smece bacio. :(
noviclan
Posts: 10981
Joined: 31/10/2013 06:48

#6238 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by noviclan »

konektovan wrote:
lexington1 wrote:kad se naruči sa ekupi da li pozovu prije dostavljanja ili samo dođu? pitam iz razloga što nisam stalno kod kuće :lol:
kontao naručiti —> https://www.ekupi.ba/Davidoff-Zino-edt- ... 99559.aspx
Konzsktira te dostavljac prije dolaska na adresu..
Kaze jesi li ti pripremio novac za ovaj "muski parfem" a pise edt pa jevem im selo komercijalno
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#6239 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Rugafet »

Nabasao na jednu parfumeriju u komšiluku, nema čega nema od Tom Fordova po $125 i raznoraznih chanela do ovih bisera što sam ih 'otkrio' i pazario po $15 za 100 ml. Inače mirišu mi extra a nema kakvih nema

https://imgur.com/a/a60VTe5
noviclan
Posts: 10981
Joined: 31/10/2013 06:48

#6240 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by noviclan »

Koliko im dodje chanel bleu de chanel 150ml nezz koliko ozzova
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#6241 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by bhnapoleon1 »

čini mi se da su na ekupi skocile cijene parfema.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#6242 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Rugafet »

Danas uzo nautica Voyager 100ml $, 19 platiJo, fino miriše baš
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#6244 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Rugafet »

U USA
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#6245 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Kataklinger »

Pozdrav

Trebam kupiti parfem, mladjoj zenskoj osobi na poklon. Preporuke a da nema fule? Probao sam zasad neki novi od Lancoma, Armani Si i kontao jos Hypnotic Poison. I sad razmisljam o Si. Napomena: nemam nekih naznaka koji bi joj se mogao svidjeti....a ono sto joj se bas svidja trenutno ima...
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6246 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Kataklinger wrote:Pozdrav

Trebam kupiti parfem, mladjoj zenskoj osobi na poklon. Preporuke a da nema fule? Probao sam zasad neki novi od Lancoma, Armani Si i kontao jos Hypnotic Poison. I sad razmisljam o Si. Napomena: nemam nekih naznaka koji bi joj se mogao svidjeti....a ono sto joj se bas svidja trenutno ima...
Ide proljece, uzmi nešto za taj period. Mozda bvlgari green jade, shiseido zen, bvlgari crystalline, Chloe l' Eau de chloe......
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#6247 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Kataklinger »

konektovan wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav

Trebam kupiti parfem, mladjoj zenskoj osobi na poklon. Preporuke a da nema fule? Probao sam zasad neki novi od Lancoma, Armani Si i kontao jos Hypnotic Poison. I sad razmisljam o Si. Napomena: nemam nekih naznaka koji bi joj se mogao svidjeti....a ono sto joj se bas svidja trenutno ima...
Ide proljece, uzmi nešto za taj period. Mozda bvlgari green jade, shiseido zen, bvlgari crystalline, Chloe l' Eau de chloe......
A ovi koje sam naveo ne odgovaraju za predstojeci period? Izdvojio sam samo nekoliko koji su bas predobro mirisali, a sad dalja analiza, za koji period sta kako, nisam upucen.
noviclan
Posts: 10981
Joined: 31/10/2013 06:48

#6248 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by noviclan »

Kataklinger wrote:
konektovan wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav

Trebam kupiti parfem, mladjoj zenskoj osobi na poklon. Preporuke a da nema fule? Probao sam zasad neki novi od Lancoma, Armani Si i kontao jos Hypnotic Poison. I sad razmisljam o Si. Napomena: nemam nekih naznaka koji bi joj se mogao svidjeti....a ono sto joj se bas svidja trenutno ima...
Ide proljece, uzmi nešto za taj period. Mozda bvlgari green jade, shiseido zen, bvlgari crystalline, Chloe l' Eau de chloe......
A ovi koje sam naveo ne odgovaraju za predstojeci period? Izdvojio sam samo nekoliko koji su bas predobro mirisali, a sad dalja analiza, za koji period sta kako, nisam upucen.
Sa sisom definitivno neces pogrijesiti
https://www.fragrantica.com/perfume/Gio ... 43453.html
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6249 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

E cuj sa sisom..... :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40641
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#6250 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Kataklinger wrote:
konektovan wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav

Trebam kupiti parfem, mladjoj zenskoj osobi na poklon. Preporuke a da nema fule? Probao sam zasad neki novi od Lancoma, Armani Si i kontao jos Hypnotic Poison. I sad razmisljam o Si. Napomena: nemam nekih naznaka koji bi joj se mogao svidjeti....a ono sto joj se bas svidja trenutno ima...
Ide proljece, uzmi nešto za taj period. Mozda bvlgari green jade, shiseido zen, bvlgari crystalline, Chloe l' Eau de chloe......
A ovi koje sam naveo ne odgovaraju za predstojeci period? Izdvojio sam samo nekoliko koji su bas predobro mirisali, a sad dalja analiza, za koji period sta kako, nisam upucen.

Poison je za zime definitivno, Si moze proci i za toplije....
Post Reply