Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?+v

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#76 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

Transit romski kombi?
ma jok,evo ja danas snimih jednog bas za ovaj forum i ovu temu,zasto ga mrzim sresti,evo zasto :lol:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#77 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sinus »

Ne napisa nam šta ti konkretno smeta na ovom snimku ?

To što siječe krivine? I ti si isto sa njim radio....
Ide brzo ? I ti ideš istom brzinom...
Dimi mu iz auspuha? .... pretpostavljam da je to...pa šta očekivati od dizela...koji ima određeni broj godina.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#78 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

sinus wrote:Ne napisa nam šta ti konkretno smeta na ovom snimku ?

To što siječe krivine? I ti si isto sa njim radio....
Ide brzo ? I ti ideš istom brzinom...
Dimi mu iz auspuha? .... pretpostavljam da je to...pa šta očekivati od dizela...koji ima određeni broj godina.
apsolutno ne i ja sijecem krivine
ne ide brzo isli smo 60 km/h
smeta mi sto ford benzin kao i svaki koji je kod njih u vlasnistvu ima zauljena vrata,od ulja koje izlazi na auspuh,a takvo auto sa odredjenim brojem godina ili bilo koje ne smije bacati ulje na auspuh eto to mi smeta,slucajno radim odredjenu vrstu posla koja uveliko ima veze sa kriterijima za teh ispravnost vozila,ovo nikada nije smjelo vidjeti puta i ceste,plus sto isti i ne moze ici vise od 60 km/h sto mi u svakom slucaju smeta,tebi nesto smeta od ovoga sto meni smeta :lol:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#79 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sinus »

Bakir1 wrote:
sinus wrote:Ne napisa nam šta ti konkretno smeta na ovom snimku ?

To što siječe krivine? I ti si isto sa njim radio....
Ide brzo ? I ti ideš istom brzinom...
Dimi mu iz auspuha? .... pretpostavljam da je to...pa šta očekivati od dizela...koji ima određeni broj godina.
apsolutno ne i ja sijecem krivine
ne ide brzo isli smo 60 km/h
smeta mi sto ford benzin kao i svaki koji je kod njih u vlasnistvu ima zauljena vrata,od ulja koje izlazi na auspuh,a takvo auto sa odredjenim brojem godina ili bilo koje ne smije bacati ulje na auspuh eto to mi smeta,slucajno radim odredjenu vrstu posla koja uveliko ima veze sa kriterijima za teh ispravnost vozila,ovo nikada nije smjelo vidjeti puta i ceste,plus sto isti i ne moze ici vise od 60 km/h sto mi u svakom slucaju smeta,tebi nesto smeta od ovoga sto meni smeta :lol:
Meni je apsulutno svejedno...ja samo pitam.

Znaš ljudi imaju tendenciju da kroz vozilo ocjenjuju ljude, odnosno onoliko koliko im vrijedi vozilo da toliko i ljudi vrijede...pa reko da to nije slučaj i kod tebe.

A opet ti ne znaš da li je to auto maloprije počelo pušiti ili je takvo bilo i na teh pregledu, odnosno, da li mu se u putu nešto pokvarilo pa si se baš ti u tom momentu našao na tom mjestu da vidiš kako par puta zapuši...Ima milion razloga i za i protiv samo ljudi uvijek odabiru one koji im odgovaraju...svi mi.


pozz,
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#80 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

Meni je apsulutno svejedno...ja samo pitam.

Znaš ljudi imaju tendenciju da kroz vozilo ocjenjuju ljude, odnosno onoliko koliko im vrijedi vozilo da toliko i ljudi vrijede...pa reko da to nije slučaj i kod tebe.

A opet ti ne znaš da li je to auto maloprije počelo pušiti ili je takvo bilo i na teh pregledu, odnosno, da li mu se u putu nešto pokvarilo pa si se baš ti u tom momentu našao na tom mjestu da vidiš kako par puta zapuši...Ima milion razloga i za i protiv samo ljudi uvijek odabiru one koji im odgovaraju...svi mi.


pozz,
nije ti apsolutno svejedno jer trazis dlaku u jajetu u tome sto meni smeta ;-)
ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan,onda je i meni taj vlasnik generalno odvratan,jer se u svemu sto njemu ne smeta vozi istom cestom kojom i ja,i uveliko ugrozava mene i moj zivot,kao i sve nas koje smeta da mu je auto smece.za ovo se mozes zakaciti pa poceti pricati pricu o socijali,nema potrebe,auto nije ekstremitet da ga svako mora imati,auto je luksuz,posebno kada se odrzava kako spada i kako treba.
vozio sam iza ovog istog forda,natrpanog zeljezom 30-tak km,jer ga nisam mogao prestici,pa je pusio cijelo vrijeme,ta vrata su toliko masna,da je na njima vjerovatno jedna kolicina ulja potrebna za redovnu zamjenu ulja,lijeva pozicija ne radi,stop svjetla ne rade,na semaforu zmigavac nije potreban,i kada sam ga konacno pretekao farovi bacaju u nebo,sve razlozi zbog kojih mi smeta i zbog kojih mrzim ovakav auto a pogotovo vlasnika,gledam ljude kroz auto,mrzim sresti na cesti bilo ispred sebe ili u susret meni.
pozz
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#81 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sinus »

Bakir1 wrote: nije ti apsolutno svejedno jer trazis dlaku u jajetu u tome sto meni smeta ;-)
ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan,onda je i meni taj vlasnik generalno odvratan,jer se u svemu sto njemu ne smeta vozi istom cestom kojom i ja,i uveliko ugrozava mene i moj zivot,kao i sve nas koje smeta da mu je auto smece.za ovo se mozes zakaciti pa poceti pricati pricu o socijali,nema potrebe,auto nije ekstremitet da ga svako mora imati,auto je luksuz,posebno kada se odrzava kako spada i kako treba.vozio sam iza ovog istog forda,natrpanog zeljezom 30-tak km,jer ga nisam mogao prestici,pa je pusio cijelo vrijeme,ta vrata su toliko masna,da je na njima vjerovatno jedna kolicina ulja potrebna za redovnu zamjenu ulja,lijeva pozicija ne radi,stop svjetla ne rade,na semaforu zmigavac nije potreban,i kada sam ga konacno pretekao farovi bacaju u nebo,sve razlozi zbog kojih mi smeta i zbog kojih mrzim ovakav auto a pogotovo vlasnika,gledam ljude kroz auto,mrzim sresti na cesti bilo ispred sebe ili u susret meni.
pozz
Hajde ako ti kažeš da mi nije svejedno ona nije...valjda ti bolje od mene samog znaš da li mi je svejedno ili nije...

Vozio sam i ja iza Audija A8 sa močnim felgama, kromiranim lajsnama, pravo uglancan ali puši k'o dimnjak, ali bukvalno k'o dimnjak...i šta sad...izbjegavao sam sudare sa najnovijim autima koji su meni ugrožavali život...Gledao sam kako najnovije auto ubi pješaka na ulici...Gledao sam kako ljudi sa truljama staju pješacima da pređu cestu, a oni sa dobro očuvanim i novim pretiču te trulje dok ovi stoje da ljudi prođu... E onda su mi draži ovi iz boldirane kategorije nego ti što ga koriste kao luksuz...

Nisu auta problem, problem su ljudi...

Ali ako te tješi nisi ti jedini koji cijeni ljude po onome što imaju, odnosno, voze...ima još takvih ljudi :-D

pozz
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#82 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

opet ne citas dovoljno dobro,generalizujes kao sto si uradio u prvom postu,da ti malo skrenem paznju na napisano:
ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan,onda je i meni taj vlasnik generalno odvratan
cime se ovo cini apsolutno nepotrebnim
Ali ako te tješi nisi ti jedini koji cijeni ljude po onome što imaju, odnosno, voze...ima još takvih ljudi
citaj malo pa ces znati sta sam htio da kazem ;-)
edit: apsolutno teza da svakakvi voze svakakve aute pije vode :thumbup: , ali ja vozace mogu ocjeniti po onome sto vidim,a ljude po necemu drugom ;-)
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#83 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sinus »

Bakir1 wrote:opet ne citas dovoljno dobro,generalizujes kao sto si uradio u prvom postu,da ti malo skrenem paznju na napisano:
ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan
citaj malo pa ces znati sta sam htio da kazem ;-)
Evo ja imam dva auta

Jedno ima 23 godine gume mu nisu ćelave, ulje mu ne izlazi na auspuh,ali prljav zna biti pravoooo, ima udarena vrata ( neko me na parkingu udario) koja nikad nemam namjeru da napravim...nek stoji radi uroka...obrve su mu protruhle ali to nema nikakve veze sa sigurnosti na cesti...i kada ga vidiš izgleda pravooooo jadno, kao da ga najveća fukara vozi na svijetu.

S druge strane drugo auto ima skoro 20 godina manje od prvog i pravo je uredno i očuvano, redovno se pregleda...dva seta guma...jedino je prljavo kada kiša padne pa se osuši i one fleke ostanu od vode...I kada ga vidiš vjerovatno ćeš ga dobro pogledati i kazati ko li ovo vozi.

I šta sam sad ja po tebi, koja kategorija...znači i ti generalizuješ na malo drugačiji način

Susretao sam se ja sa ljudima koji su me ocjenjivali po vozilima i iskren da budem to je meni prava šega :-D na primjer kada sam sa svojim ljubimcem od 23 godine svi ovi sa dobrim autima nikada neće da me propuste ako se uključujem na cestu ( naravno ima izuzetaka) , dok kada sam sa ovim drugim sasvim je drugačija priča, a ja isti vozač, isto vozim, nikog ne ugrožavam itd.

Znači sve je to u ljudima kako će se postaviti prema datom problemu...

Slažem se ja sa tobom i za žmigavce i za neispravnu signalizaciju i sve to...Ali ono što sam ja vidio na snimku koji si postavio nije bilo ništa što bi reklo da je taj vozač papak, da se tako izrazim. Jedino eto da pronađem dlaku u jajetu kako kažeš za taj snimak, a što važi za vas obojicu...A to je da je cesta bila vlažna i da ste presijecali krivinu kada vam je auto išlo u susret...i moglo se desiti da dođe do udesa vašom krivicom :-D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#84 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

sinus wrote:
Bakir1 wrote:opet ne citas dovoljno dobro,generalizujes kao sto si uradio u prvom postu,da ti malo skrenem paznju na napisano:
ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan
citaj malo pa ces znati sta sam htio da kazem ;-)
Evo ja imam dva auta

Jedno ima 23 godine gume mu nisu ćelave, ulje mu ne izlazi na auspuh,ali prljav zna biti pravoooo, ima udarena vrata ( neko me na parkingu udario) koja nikad nemam namjeru da napravim...nek stoji radi uroka...obrve su mu protruhle ali to nema nikakve veze sa sigurnosti na cesti...i kada ga vidiš izgleda pravooooo jadno, kao da ga najveća fukara vozi na svijetu.

S druge strane drugo auto ima skoro 20 godina manje od prvog i pravo je uredno i očuvano, redovno se pregleda...dva seta guma...jedino je prljavo kada kiša padne pa se osuši i one fleke ostanu od vode...I kada ga vidiš vjerovatno ćeš ga dobro pogledati i kazati ko li ovo vozi.

I šta sam sad ja po tebi, koja kategorija...znači i ti generalizuješ na malo drugačiji način

Susretao sam se ja sa ljudima koji su me ocjenjivali po vozilima i iskren da budem to je meni prava šega :-D na primjer kada sam sa svojim ljubimcem od 23 godine svi ovi sa dobrim autima nikada neće da me propuste ako se uključujem na cestu ( naravno ima izuzetaka) , dok kada sam sa ovim drugim sasvim je drugačija priča, a ja isti vozač, isto vozim, nikog ne ugrožavam itd.

Znači sve je to u ljudima kako će se postaviti prema datom problemu...

Slažem se ja sa tobom i za žmigavce i za neispravnu signalizaciju i sve to...Ali ono što sam ja vidio na snimku koji si postavio nije bilo ništa što bi reklo da je taj vozač papak, da se tako izrazim. Jedino eto da pronađem dlaku u jajetu kako kažeš za taj snimak, a što važi za vas obojicu...A to je da je cesta bila vlažna i da ste presijecali krivinu kada vam je auto išlo u susret...i moglo se desiti da dođe do udesa vašom krivicom :-D
pa gledas snimak a ne vidis zauljena vrata,neispravnu signalizaciju,mozes li vidjeti na snimku kada usporava a kada ubrzava???vidis li da se pale svjetla od kocnica?ja ne ;-)
sto me uvlacis u raspravu koja mi ne lezi i u kojem je pravcu uopste nisam poceo?sam si se iskljucio iz nekih kriterija koje sam ja gore nametnuo,pa opet zelis da te na osnovu tih kriterija ja ocjenjujem kao vozaca :-)
uz naprijed navedene argumente kao i tvoje slabo zapazanje stvari (nisi mehanicar ali i ne trebas biti da vidis zauljena vrata i neispravnu signalizaciju) rekao bih da si prosjecan VOZAC(ne vlasnik auta kao dokaz tvoj materijalnog stanja) ;-)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#85 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by chuchumbamayumbe »

A uglavnom na cesti mrzim vidjeti one đilkoše sa kojekakvim bemveovima, uglavnom serije 5, nerijetko bez tablica

Image

Uglavnom su to lokalni kriminalci i dileri koji ne poštuju ljudski život, a kamoli saobraćajne propise.
I da, svima mrske balavce u GD2, sa lojavim "frizurama" i bubuljicama, koji se prestrojavaju iz trake u traku bez žmigavaca, uvaljuju se ljudima na metar, itd...
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#86 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sinus »

Bakir1 wrote:pa gledas snimak a ne vidis zauljena vrata,neispravnu signalizaciju,mozes li vidjeti na snimku kada usporava a kada ubrzava???vidis li da se pale svjetla od kocnica?ja ne ;-)
sto me uvlacis u raspravu koja mi ne lezi i u kojem je pravcu uopste nisam poceo?sam si se iskljucio iz nekih kriterija koje sam ja gore nametnuo,pa opet zelis da te na osnovu tih kriterija ja ocjenjujem kao vozaca :-)
uz naprijed navedene argumente kao i tvoje slabo zapazanje stvari (nisi mehanicar ali i ne trebas biti da vidis zauljena vrata i neispravnu signalizaciju) rekao bih da si prosjecan VOZAC(ne vlasnik auta kao dokaz tvoj materijalnog stanja) ;-)
Meni ne smeta što je neko auto zauljeno...to je stvar toga koliko neko vodi računa o tome da li mu je auto čisto, a ne toga kakav je vozač.
Da li je on kočio na snimku to se ne može razaznati...po meni nije kočio jer nisam vidio da se pale svjetla od kočnica, ali pošto si ti vozio iza njega tebi vjerujem na riječ i tu se slažemo. Mada ako si ti kočio ne mora značiti da je i on, vjerujem da se slažeš sa mnom...jednostavno neki ljudi znaju voziti, a da stalno ne pritiskaju kočnicu. Da li si ikada vozio na primjer od Kaknja do Zenice, a da ni jednom ne pritisneš kočnicu do petlje u Zenici? Ja sam vrlo često ( možda što sam više napamet naučio cestu, ko će ga znati )
U raspravu te ne uvlačim, jer ja ovo ne vidim kao raspravu niti svađu već razmjenu mišljenja...samo sam pitao šta ti smeta na snimku...ja se izvinjavam ako si se ti uvrijedio nečim što sam ja napisao ali to mi nije bila namjera...
Dalje...ja nisam tražio da me ocjenjuješ kao vozača niti si ti rekao da ocjenjuješ vlasnike auta kao vozače, ali ti si me ipak ocijenio kao vozača ( na osnovu čega to ne znam ) ali recimo da se slažem sa tobom da sam prosječan vozač, ni ne tvrdim drugačije...


A ti si napisao ovo, i decidno si napisao da ocjenjuješ/vrednuješ ljude na osnovu toga kakvo im je auto, a ne vozače kao vozače (koliko su sposobni za vožnju) :-D
Bakir1 wrote:ja vrednujem ljude prema stanju auta koje voze,ako su mu celave gume,truho pod,krajnice misaona imenica,ulje koje na auspuh izlazi normala,auto zapusten,prljav i generalno odvratan
pozz :thumbup:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#87 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

@chuchumbamayumbe jucer malo prije lasvanske petlje isti takav e39,zatamljen na par metara od prosirenja a odmah iza nepregledne okuke stoji jer mu je nestalo goriva,a nabildanim putnicima tesko gurnuti auto do prosirenja,kad par sati poslije stoji bmw na prosirenju ali ovaj put zguzvane straznjice :lol:
@sinus,nije govno nego se pas posrao,koliko puta ti jos moram reci ili podvuci paralelu da stariji auto,kako vec rekosmo na nekoj drugoj temi,sa dobrim gumama,dobrim limom i onako generalno dobar nije isto sto fabija stara tri godine u poluraspadnutom stanju sa ljetnim gumama kleber jutros u pola 8 na komaru sa zbunjenom vozacicom na 20 cm snijega,koja kaze "ja auto samo znam upaliti i ugasiti".
muda bi sebi pojeo na takvu konstataciju od pojedinih vozaca,sto ce reci i tvoja da tebi ne smetaju zauljena vrata na fordu,a smeta li tebi druze kada se na prvoj kisici izvrtis i pokupis koji trotoar i pri tome zguzvas koju lafetu sto tebi u konacnici donosi par stotina KM stete?da li ti to smeta?
jucer i danas sam presao ravno 900 km po bosni,sutra jos barem 200,dok prekosutra moram do b.krupe znaci nekih 620 km i tako cijelog zivota dan za danom,pri cemu sam navikao da vidim sve i svasta na cesti,raznih smetala,onih preopreznih vozaca kojima je to taj jedanput godisnje da izlaze iz svojih gradova,do neopreznih koji su navikli da po svome selu jurcaju dvjesta trista.
ovo gore navedeno me svakako ne cini vozacinom koja ce reci ko je dobar a ko ne,ali svakako mi daje za pravo da na osnovu vidjenog,dozivljenog mogu reci ko mi smeta i koga mrzim sresti na putu ;-)
_Astra_
Posts: 841
Joined: 29/08/2005 22:39

#88 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by _Astra_ »

U sustini niti jedan auto tj brend mi ne smeta....samo nek NE DIMI u pm.... 90% auta na nasim cestama dime ko furune... smeca u pm...

Ne mora mijenjati automobil, al' NE MORA ni sipat' loziku... *ebo ih otac ciganski...
will
Posts: 10
Joined: 24/04/2007 21:22

#89 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by will »

Bakir1 wrote:
Transit romski kombi?
ma jok,evo ja danas snimih jednog bas za ovaj forum i ovu temu,zasto ga mrzim sresti,evo zasto :lol:
jel ovo kiseljak-visoko?
User avatar
corolla02
Posts: 10370
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#90 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by corolla02 »

Image
Image
:run: :run:
Van Music
Posts: 51
Joined: 17/09/2008 15:41

#91 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Van Music »

1.golf 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
2.caddy
ostalo je uglavnom raja kulturna:)
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#92 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Van Halen »

Zabranit Golf 2 i imali bi puno čišće gradove, jer bi dvije trećine ljudi ostali bez auta.
User avatar
faruche
Posts: 129
Joined: 13/02/2008 13:24
Location: unknown

#93 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by faruche »

1.smetaju one lampice na špricaljkama vode na haubi (obično plave boje). ja ono kad vidim okrenem glavu jer zamantam gledajući u ono
2. smetaju mi likovi sa napucanim autima što pola sata prelaze preko ležećeg policajca
3. što ulaze/izlaze na pumpu sa pogrešne strane
4. najmrža auta: napucani bmw serije 3 (stari, mislim da se zove kocka), napucana golf dvojka sa jednim brisačem na sredini, golf dvojka sa maskom od jette,
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#94 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by dottore »

faruche wrote:1.smetaju one lampice na špricaljkama vode na haubi (obično plave boje). ja ono kad vidim okrenem glavu jer zamantam gledajući u ono
2. smetaju mi likovi sa napucanim autima što pola sata prelaze preko ležećeg policajca
3. što ulaze/izlaze na pumpu sa pogrešne strane
4. najmrža auta: napucani bmw serije 3 (stari, mislim da se zove kocka), napucana golf dvojka sa jednim brisačem na sredini, golf dvojka sa maskom od jette,
normalno, kad u mostaru ne znaju napraviti ležeći normalno, a sto je najgore i u sarajevu su zad poceli da rade ležeći 10m duzine :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#95 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by Bakir1 »

will wrote:
Bakir1 wrote:
Transit romski kombi?
ma jok,evo ja danas snimih jednog bas za ovaj forum i ovu temu,zasto ga mrzim sresti,evo zasto :lol:
jel ovo kiseljak-visoko?
jeste
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#96 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by sodom »

faruche wrote:1.smetaju one lampice na špricaljkama vode na haubi (obično plave boje). ja ono kad vidim okrenem glavu jer zamantam gledajući u ono
2. smetaju mi likovi sa napucanim autima što pola sata prelaze preko ležećeg policajca
3. što ulaze/izlaze na pumpu sa pogrešne strane
4. najmrža auta: napucani bmw serije 3 (stari, mislim da se zove kocka), napucana golf dvojka sa jednim brisačem na sredini, golf dvojka sa maskom od jette,
Ti su golfovi pravljeni za američko tržiste, vidiš:

Image
mladen76
Posts: 39
Joined: 25/10/2009 00:25

#97 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by mladen76 »

golf 2 definitivno iako mi :lol: je prva ljubav sto neko rece
User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#98 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by mayab »

Vidim ode ova tema na 4 stranice, pa da i ja napisem koju pametnu :D
Prvo, naziv teme mi je totalno bez vezei, jer ne mrzim ja sresti niti jednu marku vozila, a mislim niti iko drugi, prije bih rekao da mrzim sresti vozila koje voze likovi koji se ne znaju ponasati u voznji adekvatno odredjenim situacijama!
Npr.likovi koji "kruzaju" u vrijeme najveće prometne špice, sa 100-200m razmaka do auta ispred, zatim nadobudne balavce koji misle da su na trkačkoj stazi pa prave slalom izmedju auta bez davanja žmigavca, "spavače" na semaforima, likove koji stanu da bi bili fini i pustili nekoga u totalno neprimjerenoj situaciji, .......Za sada toliko :thumbup:
mladen76
Posts: 39
Joined: 25/10/2009 00:25

#99 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by mladen76 »

mayab wrote:Vidim ode ova tema na 4 stranice, pa da i ja napisem koju pametnu :D
Prvo, naziv teme mi je totalno bez vezei, jer ne mrzim ja sresti niti jednu marku vozila, a mislim niti iko drugi, prije bih rekao da mrzim sresti vozila koje voze likovi koji se ne znaju ponasati u voznji adekvatno odredjenim situacijama!
Npr.likovi koji "kruzaju" u vrijeme najveće prometne špice, sa 100-200m razmaka do auta ispred, zatim nadobudne balavce koji misle da su na trkačkoj stazi pa prave slalom izmedju auta bez davanja žmigavca, "spavače" na semaforima, likove koji stanu da bi bili fini i pustili nekoga u totalno neprimjerenoj situaciji, .......Za sada toliko :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#100 Re: Koja vozila,marke ili vrste vozila mrzite sresti na cesti?

Post by duboka_misao »

truhlovinu...nevazno na marku
Post Reply