Koja online kladionica?

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#1 Koja online kladionica?

Post by marketleader »

Ko ima kakvih iskustava sa online kladionicama? Koja nudi najviše bonusa? Najveće kvote, najbolju ponudu....
Namjeravam se učlaniti na neku pa razmišljam na koju bi :) poz
User avatar
Manijakus
Posts: 585
Joined: 19/07/2010 17:09
Location: Rumunija,Stadionul Naţional,2012 godina

#2 Re: Koja online kladionica?

Post by Manijakus »

bet 365 100 € daje
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#3 Re: Koja online kladionica?

Post by plejka2 »

Kod nas imas remi kladionicu barem znam za Sarajevo otvoris kod njih racun,uplatis i kladis se od kuce.Imas sve na njihovom sajtu. :P
experiment
Posts: 152
Joined: 10/09/2002 20:20
Contact:

#4 Re: Koja online kladionica?

Post by experiment »

bet-at-home.com ima najviše prilagođenu online kladionicu za BiH. Najviše su uložili u promociju te samim tim se i prilagodili našem tržištu... Ja sam probao i iskreno preporučujem...

:) sretno kladarenje :-)
User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#5 Re: Koja online kladionica?

Post by marketleader »

Manijakus wrote:bet 365 100 € daje
Jel to 100% depozit bonus do 100€ ili ?? Nevjerujem da je sad 100€ neovisno od uplate.
Koliki bonus nudi remi kladionica haha :D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#6 Re: Koja online kladionica?

Post by plejka2 »

Nemam pojma kod nas znas i sam samo uzmaju nema davanja :D
User avatar
Manijakus
Posts: 585
Joined: 19/07/2010 17:09
Location: Rumunija,Stadionul Naţional,2012 godina

#7 Re: Koja online kladionica?

Post by Manijakus »

Pa bet 365 daje najveci bonus .. normalno da ako uplatis 100 € dobit ces 100 nes dobit 100 na uplacenih 30 :D dok ostale daju najveci bonus do 30 € a bet at home daje 50 % od prve uplate do 22 € znaci uplatis 44 € da bi dobio bonusa 22 €
User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#8 Re: Koja online kladionica?

Post by marketleader »

plejka2 wrote:Nemam pojma kod nas znas i sam samo uzmaju nema davanja :D
Ma ja znam :dance: . Inace cuo sam da i millenium kladionica nudi sad online kladjenje. To je bolje naspram ovih online kladionica da je isplata brza, odmah na člansku karticu (tako je valjda), dok ovi strani uplate na visa karticu prodje 3,4,5 radna dana i jos mi se nesvidjaju oni €uri, ulazem previse a i ne osjetim hehe. Ali mislim da ovi stranu imaju bolju ponudu i eto, taj bonus.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#9 Re: Koja online kladionica?

Post by Urban B. »

marketleader wrote:
plejka2 wrote:Nemam pojma kod nas znas i sam samo uzmaju nema davanja :D
Ma ja znam :dance: . Inace cuo sam da i millenium kladionica nudi sad online kladjenje. To je bolje naspram ovih online kladionica da je isplata brza, odmah na člansku karticu (tako je valjda), dok ovi strani uplate na visa karticu prodje 3,4,5 radna dana i jos mi se nesvidjaju oni €uri, ulazem previse a i ne osjetim hehe. Ali mislim da ovi stranu imaju bolju ponudu i eto, taj bonus.

Prije par dana sam uplatio u milleniumu za ovo online kladjenje i ja sam pravo zadovoljan,ponuda je odlicna,kvote su pravo jake a jedina mana je sto nema ovih bonusa kao kod drugih internet kladionica al zato je velika prednost sto se na uplatu/isplatu ne mora cekati,to se odmah zavrsava!
User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#10 Re: Koja online kladionica?

Post by marketleader »

Urban B. wrote:
marketleader wrote:
plejka2 wrote:Nemam pojma kod nas znas i sam samo uzmaju nema davanja :D
Ma ja znam :dance: . Inace cuo sam da i millenium kladionica nudi sad online kladjenje. To je bolje naspram ovih online kladionica da je isplata brza, odmah na člansku karticu (tako je valjda), dok ovi strani uplate na visa karticu prodje 3,4,5 radna dana i jos mi se nesvidjaju oni €uri, ulazem previse a i ne osjetim hehe. Ali mislim da ovi stranu imaju bolju ponudu i eto, taj bonus.

Prije par dana sam uplatio u milleniumu za ovo online kladjenje i ja sam pravo zadovoljan,ponuda je odlicna,kvote su pravo jake a jedina mana je sto nema ovih bonusa kao kod drugih internet kladionica al zato je velika prednost sto se na uplatu/isplatu ne mora cekati,to se odmah zavrsava!
Evo i ja kontam uplaticu nesto love,pa cu vidjeti kako ide :).Gdje ima millenium kladionica blizu čengić vile.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#11 Re: Koja online kladionica?

Post by Urban B. »

imas na malti u envera sehovica koliko ja znam :-D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#12 Re: Koja online kladionica?

Post by plejka2 »

Urban B. wrote: Prije par dana sam uplatio u milleniumu za ovo online kladjenje i ja sam pravo zadovoljan,ponuda je odlicna,kvote su pravo jake a jedina mana je sto nema ovih bonusa kao kod drugih internet kladionica al zato je velika prednost sto se na uplatu/isplatu ne mora cekati,to se odmah zavrsava!
Kad prodjes tiket jel dobitak prebacuju na uplatu(tvoj racun) pa ti mozes podici kad hoces i koliko hoces?
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#13 Re: Koja online kladionica?

Post by c0d14c »

plejka2 wrote:
Urban B. wrote: Prije par dana sam uplatio u milleniumu za ovo online kladjenje i ja sam pravo zadovoljan,ponuda je odlicna,kvote su pravo jake a jedina mana je sto nema ovih bonusa kao kod drugih internet kladionica al zato je velika prednost sto se na uplatu/isplatu ne mora cekati,to se odmah zavrsava!
Kad prodjes tiket jel dobitak prebacuju na uplatu(tvoj racun) pa ti mozes podici kad hoces i koliko hoces?
Jeste.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#14 Re: Koja online kladionica?

Post by Urban B. »

plejka2 wrote:
Urban B. wrote: Prije par dana sam uplatio u milleniumu za ovo online kladjenje i ja sam pravo zadovoljan,ponuda je odlicna,kvote su pravo jake a jedina mana je sto nema ovih bonusa kao kod drugih internet kladionica al zato je velika prednost sto se na uplatu/isplatu ne mora cekati,to se odmah zavrsava!
Kad prodjes tiket jel dobitak prebacuju na uplatu(tvoj racun) pa ti mozes podici kad hoces i koliko hoces?
Ono sto dobijes direktno ide na tvoj racun i ako zelis mozes odmah podici,nema nikakvih ogranicenja i to je veliki plus u odnosu na ostale online kladionice :D
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#15 Re: Koja online kladionica?

Post by LongDong »

Kakav je milenium što se tiče uslova, može li se singlirat bilo koji par i ima li ograničenje što se tiče max. uplate?
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#16 Re: Koja online kladionica?

Post by Urban B. »

LongDong wrote:Kakav je milenium što se tiče uslova, može li se singlirat bilo koji par i ima li ograničenje što se tiče max. uplate?

nema nikakvih uslova,znaci mozes igrat bilo koji par kao singl bez da moras dodavat neke druge,ne znam kolika je kod tebe max. uplata al ja dosad ni sa tim nisam imao problema :D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#17 Re: Koja online kladionica?

Post by plejka2 »

Ovaj milenijum ne daje bonuse a sama kladionica na kojom se kladis(tipico.com)daje :sad:
Kakva im je ovo zvrcka 2km po ulogu? :roll:
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#18 Re: Koja online kladionica?

Post by Urban B. »

plejka2 wrote:Ovaj milenijum ne daje bonuse a sama kladionica na kojom se kladis(tipico.com)daje :sad:
Kakva im je ovo zvrcka 2km po ulogu? :roll:
To je minimalna uplata po listicu,ovo se vise isplati za ljude koji igraju singl,double i triple na manje kvote sa vecim ulozima,a za ostalo stare dobre kladionice bacis markicu na kvotu 100 pa se sekiras sto si izgubio stoju :D
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#19 Re: Koja online kladionica?

Post by Chivas1 »

Ja jucer iso u Milenium i radnica blehnula u mene isto da sam Brad Pit :D nema pojma ni o kakvim karticama i bakracima :D
User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#20 Re: Koja online kladionica?

Post by ranger »

Chivas1 wrote:Ja jucer iso u Milenium i radnica blehnula u mene isto da sam Brad Pit :D nema pojma ni o kakvim karticama i bakracima :D
ja juce isao u millenium na malti i radnica mi normala sve uplatila :P
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#21 Re: Koja online kladionica?

Post by Chivas1 »

Pfff to onda kod vas u sarajevu ima ..a u zenici nema :D posto su ove kladionice millenium bile prije mozda 6-7 godina i onda se zatvorile i evo sad opet se otvaraju po gradu vidim neke jos nisu ni pocele radit samo pise da je millenium ..ajd valjda ce bit ako je to tacno da odmah prebacuju lovu :D
User avatar
pringless
Posts: 267
Joined: 14/08/2009 13:11

#22 Re: Koja online kladionica?

Post by pringless »

Ja kad sam trazio kladionicu nasao sam ovdje usporedbe najboljih: sigurantip.com

ja igram na unibetu; odlicne kvote, odlicna ponuda, bez ikakvih limita
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#23 Re: Koja online kladionica?

Post by Chivas1 »

U Millenium kladionici kad uplatis na tu karticu u kladionici jel moras ic u kladionicu da dignes ili na das racun od banke karticu i tamo dizes ? :D Jer kod nas nema u Zenici ovo samo blehnu u mene pa reko da mi uplate u Sarajevu na racun a da ne moram tamo ici po pare :D al nesto en vjerujem da je tako
joli
Posts: 82
Joined: 09/01/2014 11:22

#24 Re: Koja online kladionica?

Post by joli »

Mene zanimaju ove online kladionice ,gledo sam malo po internetu ,nasao sam nekolio ovih kladionica ,ova Bet at home kladionica cini se zanimljiva ipouzdana ako se ne varam mislim da su bili sponzori reprezentacije BIH pre nekoliko godina,i cesto im se vide reklame na stadionima i sportskim terenima ,a tu je i ova engleska Bet365 kladionica na skoro svaoj tekmi engleske lige se vide ,i oni mi izgledaju pouzdano
Jel ima neko iskustva sa ovim da mi kaze iz prve ruke,nasao sam ovde malo ouplati i isplati online ,funkcionise li to,ima li prevara i tako to
Kazu da je ova Pinnacle kladionica za profesionalce ,a za nju nista nisam cuo osim ovog sto pisu po internetu
User avatar
newlevel
Posts: 1168
Joined: 30/03/2013 23:51

#25 Re: AW: Koja online kladionica?

Post by newlevel »

Ja sam cuo da se kod Wwina znaju desiti cudne situacije. Pogledas na racun, imas sto evrica, ujutru se probudis na nuli si. Kolega mi igra na bet365, kaze sve normala, cak su i bolji od bwin.

Sent from my Nokia 3310
Post Reply