Kodi/XBMC Media centar

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Totimoshi
Posts: 198
Joined: 13/05/2007 10:45

#4101 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Totimoshi »

Hvala svima na preporukama. Ja sam zaboravio napomenuti da sam par puta deinstalirao Kodi, i testnu Leia verziju, i Krypton 17.6. Imam obje verzije Kodija instalirane, jednu na C prticiji i jednu na D particiji kao portable verziju. Obje verzije sam deinstalirao i instalirao nanovo (pri tom sam tokom deinstalacije izabrao opciju da se obrise userdata folder i svi fajlovi u njemu) i nisam dodavao svoje filmove i serije nego sam samo instalirao Quasar addon, znaci to je bio jedini Addon u obje verzije Kodija i ista stvar. 2 sekunde nakon sto kliknem na film prijavi mi da nema providera.

Razlog zbog kojeg sam spomenuo providers opciju u Quasar addonu je ta sto na android uredjaju mi uredno instalira oba addona, Quasar i Burst, i u providers postavkama unutar Quasar addona se vidi Quasar Burst i pise enabled - Ok, tako nesto. U Windows verizji toga nema iako sam pratio iste korake prilikom instalacije. Sta god da sam pokusao ista stvar.

Jucer sam na svom android box-u instalirao SPMC kao i Kodi 17.6 i pratio isti metod prilikom instaliranja Quasar addona i Burst-a i na obje verzije radi bez problema. Android box je stariji i slabasan tako da ima dosta prekidanja itd, pa sam zato htio na windows masini da instaliram ovaj addon i da budem miran. Ali nece pa nece :) Mislim da cu odustati. Probacu preporuku da izbrisem citav Kodi folder is %APPDATA% i opet instaliram oba addona pa cu da vidim ali nisam optimista uopste. Probao sam i preko Gaia da otvorim link sa Quasarom ali nije upalilo... Ovo me bes j*** u zdrav mozak :) Hvala svima na prijedlozima.
User avatar
vicious
Posts: 6860
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4102 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vicious »

Totimoshi wrote:Hvala svima na preporukama. Ja sam zaboravio napomenuti da sam par puta deinstalirao Kodi, i testnu Leia verziju, i Krypton 17.6. Imam obje verzije Kodija instalirane, jednu na C prticiji i jednu na D particiji kao portable verziju. Obje verzije sam deinstalirao i instalirao nanovo (pri tom sam tokom deinstalacije izabrao opciju da se obrise userdata folder i svi fajlovi u njemu) i nisam dodavao svoje filmove i serije nego sam samo instalirao Quasar addon, znaci to je bio jedini Addon u obje verzije Kodija i ista stvar. 2 sekunde nakon sto kliknem na film prijavi mi da nema providera.

Razlog zbog kojeg sam spomenuo providers opciju u Quasar addonu je ta sto na android uredjaju mi uredno instalira oba addona, Quasar i Burst, i u providers postavkama unutar Quasar addona se vidi Quasar Burst i pise enabled - Ok, tako nesto. U Windows verizji toga nema iako sam pratio iste korake prilikom instalacije. Sta god da sam pokusao ista stvar.

Jucer sam na svom android box-u instalirao SPMC kao i Kodi 17.6 i pratio isti metod prilikom instaliranja Quasar addona i Burst-a i na obje verzije radi bez problema. Android box je stariji i slabasan tako da ima dosta prekidanja itd, pa sam zato htio na windows masini da instaliram ovaj addon i da budem miran. Ali nece pa nece :) Mislim da cu odustati. Probacu preporuku da izbrisem citav Kodi folder is %APPDATA% i opet instaliram oba addona pa cu da vidim ali nisam optimista uopste. Probao sam i preko Gaia da otvorim link sa Quasarom ali nije upalilo... Ovo me bes j*** u zdrav mozak :) Hvala svima na prijedlozima.
E ne znam što te to tako handri, meni na windows 10 otkako sam prvi put instalirao radi bez problema. I baš sam večeras gledao ono što sam rekao ranije, nema Bursta u Quasar postavkama nigdje, a Burst je pod Program addonima, i u njegovim postavkama imaju ona opcija da se pojedinačno izaberu provideri. Hajde javi ako uspiješ šta.
User avatar
Totimoshi
Posts: 198
Joined: 13/05/2007 10:45

#4103 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Totimoshi »

vicious wrote:
Totimoshi wrote:Hvala svima na preporukama. Ja sam zaboravio napomenuti da sam par puta deinstalirao Kodi, i testnu Leia verziju, i Krypton 17.6. Imam obje verzije Kodija instalirane, jednu na C prticiji i jednu na D particiji kao portable verziju. Obje verzije sam deinstalirao i instalirao nanovo (pri tom sam tokom deinstalacije izabrao opciju da se obrise userdata folder i svi fajlovi u njemu) i nisam dodavao svoje filmove i serije nego sam samo instalirao Quasar addon, znaci to je bio jedini Addon u obje verzije Kodija i ista stvar. 2 sekunde nakon sto kliknem na film prijavi mi da nema providera.

Razlog zbog kojeg sam spomenuo providers opciju u Quasar addonu je ta sto na android uredjaju mi uredno instalira oba addona, Quasar i Burst, i u providers postavkama unutar Quasar addona se vidi Quasar Burst i pise enabled - Ok, tako nesto. U Windows verizji toga nema iako sam pratio iste korake prilikom instalacije. Sta god da sam pokusao ista stvar.

Jucer sam na svom android box-u instalirao SPMC kao i Kodi 17.6 i pratio isti metod prilikom instaliranja Quasar addona i Burst-a i na obje verzije radi bez problema. Android box je stariji i slabasan tako da ima dosta prekidanja itd, pa sam zato htio na windows masini da instaliram ovaj addon i da budem miran. Ali nece pa nece :) Mislim da cu odustati. Probacu preporuku da izbrisem citav Kodi folder is %APPDATA% i opet instaliram oba addona pa cu da vidim ali nisam optimista uopste. Probao sam i preko Gaia da otvorim link sa Quasarom ali nije upalilo... Ovo me bes j*** u zdrav mozak :) Hvala svima na prijedlozima.
E ne znam što te to tako handri, meni na windows 10 otkako sam prvi put instalirao radi bez problema. I baš sam večeras gledao ono što sam rekao ranije, nema Bursta u Quasar postavkama nigdje, a Burst je pod Program addonima, i u njegovim postavkama imaju ona opcija da se pojedinačno izaberu provideri. Hajde javi ako uspiješ šta.
Znaci kod tebe u Quasar addon kad udjes i odes u providers, nema Burst-a? I fercera bez problema?

Hm, kod mene je tako trenutno ali svaki video na youtube sto sam gledao kada instaliraju Quasar addon i Burst, nakon restartovanja Kodija udju u Quasar addon i pod providers imaju Burst, tu onda udju i iskljuce/ukljuce razne providers. Ja znam da pod prograrima u Kodiju mozes podesiti sve ovo u Burst addonu itd, ali sam mislio da kada je Burst pravilno instaliran da se pojavi u Quasar addonu pod providers.

Mogu li i ostali provjeriti/javiti da li u Quasar addonu pod providers imaju Quasar Burst i kao zelenim slovima pise enabled - ok, ili tako nesto. Mozda ovako bude na android uredjajima a na Windows-u ga nema pod providers. Ukoliko je ovo slucaj onda je kod mene neki skroz drugi problem u pm. Jebo te tito ko da kvantna fizika.
User avatar
vicious
Posts: 6860
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4104 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vicious »

Totimoshi wrote:
vicious wrote:
Totimoshi wrote:Hvala svima na preporukama. Ja sam zaboravio napomenuti da sam par puta deinstalirao Kodi, i testnu Leia verziju, i Krypton 17.6. Imam obje verzije Kodija instalirane, jednu na C prticiji i jednu na D particiji kao portable verziju. Obje verzije sam deinstalirao i instalirao nanovo (pri tom sam tokom deinstalacije izabrao opciju da se obrise userdata folder i svi fajlovi u njemu) i nisam dodavao svoje filmove i serije nego sam samo instalirao Quasar addon, znaci to je bio jedini Addon u obje verzije Kodija i ista stvar. 2 sekunde nakon sto kliknem na film prijavi mi da nema providera.

Razlog zbog kojeg sam spomenuo providers opciju u Quasar addonu je ta sto na android uredjaju mi uredno instalira oba addona, Quasar i Burst, i u providers postavkama unutar Quasar addona se vidi Quasar Burst i pise enabled - Ok, tako nesto. U Windows verizji toga nema iako sam pratio iste korake prilikom instalacije. Sta god da sam pokusao ista stvar.

Jucer sam na svom android box-u instalirao SPMC kao i Kodi 17.6 i pratio isti metod prilikom instaliranja Quasar addona i Burst-a i na obje verzije radi bez problema. Android box je stariji i slabasan tako da ima dosta prekidanja itd, pa sam zato htio na windows masini da instaliram ovaj addon i da budem miran. Ali nece pa nece :) Mislim da cu odustati. Probacu preporuku da izbrisem citav Kodi folder is %APPDATA% i opet instaliram oba addona pa cu da vidim ali nisam optimista uopste. Probao sam i preko Gaia da otvorim link sa Quasarom ali nije upalilo... Ovo me bes j*** u zdrav mozak :) Hvala svima na prijedlozima.
E ne znam što te to tako handri, meni na windows 10 otkako sam prvi put instalirao radi bez problema. I baš sam večeras gledao ono što sam rekao ranije, nema Bursta u Quasar postavkama nigdje, a Burst je pod Program addonima, i u njegovim postavkama imaju ona opcija da se pojedinačno izaberu provideri. Hajde javi ako uspiješ šta.
Znaci kod tebe u Quasar addon kad udjes i odes u providers, nema Burst-a? I fercera bez problema?

Hm, kod mene je tako trenutno ali svaki video na youtube sto sam gledao kada instaliraju Quasar addon i Burst, nakon restartovanja Kodija udju u Quasar addon i pod providers imaju Burst, tu onda udju i iskljuce/ukljuce razne providers. Ja znam da pod prograrima u Kodiju mozes podesiti sve ovo u Burst addonu itd, ali sam mislio da kada je Burst pravilno instaliran da se pojavi u Quasar addonu pod providers.

Mogu li i ostali provjeriti/javiti da li u Quasar addonu pod providers imaju Quasar Burst i kao zelenim slovima pise enabled - ok, ili tako nesto. Mozda ovako bude na android uredjajima a na Windows-u ga nema pod providers. Ukoliko je ovo slucaj onda je kod mene neki skroz drugi problem u pm. Jebo te tito ko da kvantna fizika.
Evo sad sam provjerio i na android tv-u, nema Bursta pod providers u Quasar settings. Dakle isto kao na windowsu. Quasar verzija 0.9.78.
User avatar
Totimoshi
Posts: 198
Joined: 13/05/2007 10:45

#4105 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Totimoshi »

Evo sad sam provjerio i na android tv-u, nema Bursta pod providers u Quasar settings. Dakle isto kao na windowsu. Quasar verzija 0.9.78.
I radi sve normalno?

Hvala ti na pomoci i odgovorima. I kod mene je ista verzija addona ali ovo onda nesto nije normalno, zaista ne kontam u cemu je problem. Nista, jos cu se onda zejbavati i pokusavati da skontam u cemu je stvar. Izbrisacu skroz Kodi folder u %APPDATA% i pokusati onda. Na kraju krajeva moracu koristiti Gaia addon, ovo ostalo je sve bezveze. Torrent streaming trenunto najpouzdaniji. Ako Quasar radi kako treba :)

Hvala jos jednom.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#4106 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vatrogasac »

Radi mi Quasar uredno na Androidu nego sam nešto čačkao po postavkama oko audio 5.1 i kada premotavam naprijed ili nazad nestane titl. Dok gledam i ne diram sve teče uredno. Prije sam premotavao i naprijed i nazad i titl je pratio sliku, a sada čim premotam moram ići nanovo na povezivanje titla.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4857
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#4107 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by typeOnegative »

@totimoshi

Evo kod mene ima "Burst" u providers i enabled je . Windows 10 koristim .

Image



Ne znam koju verziju Kodija imas , ja sam imao problema sa onom sa MS Storea , kako sam instalirao ovu sa njihove stranice radi sve bez problema . Najbolje sve iz pocetka , ocito imas kurslus neki .
User avatar
Totimoshi
Posts: 198
Joined: 13/05/2007 10:45

#4108 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Totimoshi »

typeOnegative wrote:@totimoshi

Evo kod mene ima "Burst" u providers i enabled je . Windows 10 koristim .

Image



Ne znam koju verziju Kodija imas , ja sam imao problema sa onom sa MS Storea , kako sam instalirao ovu sa njihove stranice radi sve bez problema . Najbolje sve iz pocetka , ocito imas kurslus neki .
Hvala na informaciji. Tako sam i mislio da jeste. Imam osjecaj da kod svakoga kod koga radi Quasar addon treba biti tako kao na tvojoj slici. Mislim da sam skinuo obje verzije Kodija koje trenutno imam instalirane, sa njihove oficijelne stranice. Ali batalit cu sve sto imam u download folder u skinuti opet, ispocetka. Izbrisat cu sve kodi foldere sto imam i poceti skroz ispocetka. Pa da vidim.
User avatar
vicious
Posts: 6860
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4109 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vicious »

Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
User avatar
Totimoshi
Posts: 198
Joined: 13/05/2007 10:45

#4110 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Totimoshi »

vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Jesam, probao sam i to. Evo upravo sam skinuo x86 verziju 17.6, svjezu instalaciju uradio, prije toga izbrasio sve ostatke prosle instalacije, samo Quasar instalirao sa Burstom, ali djaba. Isto. U providers nemam Burst-a uopste, iako je uredno instaliran, i zbog toga nemam uopste linkova. Zvanicno odustajem od ovog addona. Hvala svima na pomoci i izvinjavam sto sam zatrpavao temu sa ovom zajbancijom :)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4111 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
User avatar
vicious
Posts: 6860
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4112 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vicious »

irac300 wrote:
vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
Ma hajde ba sta ima veze, elementum, equlibrium... isti q.... vazno je da je na "E" :D

Vidiš da sam jutros u 7 pisao, tek iz kreveta :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4113 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

vicious wrote:
irac300 wrote:
vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
Ma hajde ba sta ima veze, elementum, equlibrium... isti q.... vazno je da je na "E" :D

Vidiš da sam jutros u 7 pisao, tek iz kreveta :lol:
Ma ja samo da se ogradim, da ne bude " bem ti irca i equilibrium". :D
User avatar
vicious
Posts: 6860
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4114 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by vicious »

irac300 wrote:
vicious wrote:
irac300 wrote:
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
Ma hajde ba sta ima veze, elementum, equlibrium... isti q.... vazno je da je na "E" :D

Vidiš da sam jutros u 7 pisao, tek iz kreveta :lol:
Ma ja samo da se ogradim, da ne bude " bem ti irca i equilibrium". :D
A vidi fakat ima i Equilibrium, ali nije addon nego skin. :D
Zorge
Posts: 337
Joined: 27/01/2018 13:15

#4115 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Zorge »

Pobriši sve iz appdata, pobriši obadva kodija. I instaliraj Kodi 17.6 .
Quasar.surge.sh tu skini quasar univerzal od 100 mb jer tu i burst dobiješ.
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#4116 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Reisova »

irac300 wrote:
vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
Pozdrav Irac, sta.nam je sa prevodima, ne rade ni titlovi ni opensuptitle.org. ?
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4117 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

Reisova wrote:
irac300 wrote:
vicious wrote:Aaa, do mene je, mislio sam da pričamo o settings Quasara, jer i tamo ima stavka Providers. Ovaj screen je kad se pokrene Quasar pa u prvom meniju ima movies, tv shows itd. i providers, to je i kod mene isto ovako.
Onda kod tebe definitivno nesto prilikom instalacije bursta zapinje.
A jesi li probao onaj equilibrium što je irac preporučivao? Valjda je to fork quasara samo sa urednom podrškom, možda da probaš to...?
Nemoj ljude zajebavat, addon se zove Elementum. :D
Pozdrav Irac, sta.nam je sa prevodima, ne rade ni titlovi ni opensuptitle.org. ?
Za opensubtitles, danima vec imaju neke probleme, stranica im cesto pada. Sto se tice titlova, normalno rade. Nadam se da koristis titlovi.com Official plugin?
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#4118 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Reisova »

Pozdrav Irac, sta.nam je sa prevodima, ne rade ni titlovi ni opensuptitle.org. ?[/quote]

Za opensubtitles, danima vec imaju neke probleme, stranica im cesto pada. Sto se tice titlova, normalno rade. Nadam se da koristis titlovi.com Official plugin?[/quote] Nisam bas sigurna. Mozes li mi za svaki slucaj dati hintove.. hvala
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4119 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

Reisova wrote: Nisam bas sigurna. Mozes li mi za svaki slucaj dati hintove.. hvala
Gdje li se ti izgubiš svih ovih dana, pa ti opet padne na pamet da pitaš? :D Ako koristiš Kodi 17, prvo deinstaliraj tu staru verziju titlovi.com addona, onda otiđi u settings-player-languages i u opciji default tv show/movie service nađi titlovi.com Official i skini. Onda otiđi na njihovu stranicu i registruj se, isto kao i za opensubtitles. Unesi user i pass u ovaj novi official addon. (settings-addons-my addons-subtitles-titlovi com official-settings) Nakon toga restartuj Kodi ili cijeli uređaj.
moke_31
Posts: 1879
Joined: 18/05/2011 14:54

#4120 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by moke_31 »

Ljudi pao je Adryanlist prije desetak dana, našao sam Sparkle za acestream kao zamjenu i Boom, ali vidim sinoć i devleoper Booma odusto od acestreama , valjda mu prijete. Castaway davno presto sa razvojem.

Je li neko naletio na neki adon sa dobrom acestream sekcijom, posebno ruskim kanalima ili da ima sekciju torrent-tv.ru?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4121 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by Pitarrr82 »

Koji je najbolji addon za IPTV trenutno?

Hvala
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4122 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

Pitarrr82 wrote:Koji je najbolji addon za IPTV trenutno?

Hvala
PVR Simple Client ili Playlist loader.
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#4123 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by krofnaa* »

Koji je addon trenutno ispravan, davno sam koristio kodi dok je exodus radio, medjutim nakon sto su ga ukinuli presao sam na stream sa raznih web stranica tipa 123movies, cmovieshd itd... Ima li neki kvalitetan addon za filmove i serije sada?
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#4124 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by irac300 »

krofnaa* wrote:Koji je addon trenutno ispravan, davno sam koristio kodi dok je exodus radio, medjutim nakon sto su ga ukinuli presao sam na stream sa raznih web stranica tipa 123movies, cmovieshd itd... Ima li neki kvalitetan addon za filmove i serije sada?
Neptun rising, Cerebro Box, Rebirth, Placenta, Uranus... svi su u par deka. Od torrent addona Quasar.
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#4125 Re: Kodi/XBMC Media centar

Post by friskyoreo »

Izvinite na off, ali ne znam gdje drugo da pitam...

Da li je ovo dobar deal?

https://www.klix.com/h96-max-tv-box ... 72801.html

Ili ako imate neki drugi prijedlog, bitno je samo da ima EU warehouse. Box bih uglavnom koristio za Kodi.

Hvala unaprijed!
Post Reply