"Ko zeli biti milioner"

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#51

Post by pirmin »

Mashta li iko da ce jednog dana dici milju?
Ja mashtam :) .
Intenzivno.
:)
srh
Posts: 19
Joined: 11/04/2006 12:49

#52

Post by srh »

objavili su telefone za prijavu...pokusala sam dobiti, ali ne ide
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#53

Post by Panta Rei »

_MaYa_ wrote:he he :) nemoj me više ogriješit ću se,... nije on loš... samo je malo... nako... preloš brate :lol:

raste broj kombinacija s 12 pogodaka :D
Nepravedni ste prema Hazimu. Gledao sam ga u nekoliko predstava i sjajan je glumac. Uz to je i veoma obrazovan (magistar nauka, predaje na Akademiji scenskih umjetnosti u Tuzli). BINGO je glupa emisija sama po sebi, pa se tako ni on nije baš mogao iskazati, a pretpostavljam, Lutrija ga dobro plaća.
:-)
Mislim da bi se on dobro snašao u ulozi voditelja Milijunaša.
:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#54

Post by horns&drums »

Ja usao u uzi krug :)
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#55

Post by kub lajkan »

Panta Rei wrote:
_MaYa_ wrote:he he :) nemoj me više ogriješit ću se,... nije on loš... samo je malo... nako... preloš brate :lol:

raste broj kombinacija s 12 pogodaka :D
Nepravedni ste prema Hazimu. Gledao sam ga u nekoliko predstava i sjajan je glumac.
Niko nije govorio o njemu kao glumcu...
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#56

Post by Panta Rei »

kub lajkan wrote:
Panta Rei wrote:
_MaYa_ wrote:he he :) nemoj me više ogriješit ću se,... nije on loš... samo je malo... nako... preloš brate :lol:

raste broj kombinacija s 12 pogodaka :D
Nepravedni ste prema Hazimu. Gledao sam ga u nekoliko predstava i sjajan je glumac.
Niko nije govorio o njemu kao glumcu...
To je samo bio argument više da mislim da bi se dobro snašao i kao voditelj. Jer poznato je da se upravo glumci najbolje snalaze u voditeljskim poslovima te vrste. Sjetimo se Enisa, Milana, pa i Mace u nekim ranijim danima, Tarika...
:-)
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#57

Post by kub lajkan »

Panta Rei wrote:
kub lajkan wrote:
Panta Rei wrote: Nepravedni ste prema Hazimu. Gledao sam ga u nekoliko predstava i sjajan je glumac.
Niko nije govorio o njemu kao glumcu...
To je samo bio argument više da mislim da bi se dobro snašao i kao voditelj. Jer poznato je da se upravo glumci najbolje snalaze u voditeljskim poslovima te vrste. Sjetimo se Enisa, Milana, pa i Mace u nekim ranijim danima, Tarika...
:-)
Eto on se nije snasao...
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#58 Re: "Ko zeli biti milioner"

Post by Truba »

https://povijest.hr/nadanasnjidan/na-pr ... unas-2001/

sjećate se ovog cara

Međutim, isplata njegove nagrade je obustavljena jer je Ingram uskoro optužen da je varao i to tako da su mu njegova supruga Diana i prijatelj Tecwen Whittock kašljem signalizirali koji je odgovor točan dok ih je on jednog po jednog čitao na glas pred kamerama.
User avatar
mayab
Posts: 27021
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#59 Re: "Ko zeli biti milioner"

Post by mayab »

Nemam pojma o njemu, međutim , da konstatujem da evo i nakon toliko godina taj kviz ne dođe u BiH, dok, recimo, u Hr ili Njemačkoj ide "sto godina"!
Izgleda teško kod nas zatvoriti finansijsku konstrukciju, a ne sumnjam da bi interesenata za učešće bilo :oops:
Post Reply