Ko umjesto Komšića?

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#76

Post by mIRCerka »

Bosanac, cuko je svakako moj.
I cuko ne voli politicke fanatike.
Presedan
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#77

Post by radeljas »

dijaliza wrote:Ne znam ni ko je ni šta je Velić, ali na plakatima izgleda kao kombinacija Crne Guje i Rizze Ruže. Ne znam samo šta bi trebala da predstavlja ona mislilačka poza!?

Mislim da su realniji pobjednici jedan od dva Nedžada!
ako ovaj lik, kako ga je dijaliza dobro opisao, bude izabran za nacelnika pa to ce biti samo jos jedan doprinos opstem cirkusu od politike kod nas. bojim se da cu morati izaci i po prvi put u zivotu dati svoj glas sda kandidatu. fazlija je smjesno da bude nacelnik, mislim kakve on veze i iskustva ima sa administracijom, politikom. a ovaj mislilac i diplomirani kriminolog, koji je radio svugdje negdje, pa se sada okusava i u politici, je smjesan. cuo sam iz provjerenog izvora da je i nepismen i neinteligentan. sta ocekivati od nekoga sa jednog od nasih u ratu nastalih fakulteta? goreg od fpna kojeg zavrsi svako ko se pojavljuje redovno. kao biti mlad, celav i imati mislilacku pozu je dovoljno i eto nacelnika. stvarno ova stranka za njih i zagrabih mi se gadi, a i njeni kandidati. zato glasajte protiv ovog nepismenog mladica, please
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#78

Post by mIRCerka »

Image[/quote]


Vidis, i mene muci to oko Fazlije, super je sportista i sve, ali ne znam koliko je za politicara...doduse, u streljastvu moras imati zivce ko konopce, mozda mu to dobro dodje...
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#79

Post by Vingo »

U zdravom tijelu zdrav duh......
Dakle Fazlija :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#80

Post by mIRCerka »

ima li im gdje programa?
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#81

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:13, edited 1 time in total.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#82

Post by _BosanaC »

Nancy Drew wrote:Izgleda niko sinoć nije gledao predstavljanje kandidata za načelnika na Studiju 99. :-)
:lol: :lol: :lol:
Ne znam ko je ko al ' sekunda je falila da neki Ako ili Hako sve redom izmariše.
Jedan sjedi na ćošku, sav izgubljen, i k'o Kenet Kaunda puše nos u salvetu, dvojica u polusnu blude u daljinu, Ako se dere 'neću da prestanem', Adil muca 'nemojte, molim vas', Fazlija (njega znam) šapće 'ja ne želim da govorim dalje...' :lol: :lol: :lol:

Monty Python čisti :lol: :lol: :lol:
Jel' ovo fakat ozbiljno? :shock: :?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#83

Post by Vingo »

Nancy Drew wrote:Izgleda niko sinoć nije gledao predstavljanje kandidata za načelnika na Studiju 99. :-)
:lol: :lol: :lol:
Ne znam ko je ko al ' sekunda je falila da neki Ako ili Hako sve redom izmariše.
Jedan sjedi na ćošku, sav izgubljen, i k'o Kenet Kaunda puše nos u salvetu, dvojica u polusnu blude u daljinu, Ako se dere 'neću da prestanem', Adil muca 'nemojte, molim vas', Fazlija (njega znam) šapće 'ja ne želim da govorim dalje...' :lol: :lol: :lol:

Monty Python čisti :lol: :lol: :lol:

Moja iskrena sućut, koga god da izaberete....
Koji je od ovih Velic? Ovaj sto bludi u daljinu? :D
Jedna je stvar utjesna.....
Sto hvalospjeve o Haretu ipak ne sklada obican smrtnik nego mladi kadar....mislilac...intelektualac

Poklanjam mu prigodne stihove..... :D

Ko se svoje majke i svoga oca stidi
jer ih tako reci uvek ko budale vidi?
Ko puni i onako punu glavu tudjim brigama
sto se mogu naci samo u debelim knjigama?

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

Okrugle naocare i uska ramena,
nikad ne primjecuje gdje je to realnost!
Kraj njih je obavezno ogromna zena,
sto je lako maznu na sentimentalnost!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

F.M. Dostojevski - zlocin, kazna u ljudska destrukcija!
Albert Ajnstajn - nuklearno-govorna hiperprodukcija!
Sigmund Frojd - svjesna, nesvjesna, podsvjesna stanja!
Zan Pol Sartr - sam je sebi stranac i ostala sranja!

Stranac. Intelektualac.
Necu da budem intelektualac!
Ne zelim oko k**** lanac!
Ocu da opalim Vesnu Zmijanac!
Jer Rambo Amadeus je ljubavni znalac!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
A ne zna iskopat' sanac!

Carls Darvin - prirodna selelekcija i evolucija.
Karl Marks - komunizam, burzoazija i svjetska revolucija!
Isak Njutn - privlacna sila zemljine teze.
Njegos Serbezovski - poratni opus gospodina Krleze.

Znalac. Intelektualac.
Sam je sebi stranac. Kao vanzemaljac.
Necu da budem intelektualac!
Ne zelim oko k** lanac!
Ocu da opalim Vesnu Zmijanac!
Jer Rambo Amadeus je ljubavni znalac!

Znalac. Intelektualac. Cinjenica znalac.
Ne zna iskopat' sanac!

Bambus meksikanac. Znanja punoglavac.
Kao vanzemaljac. S Marsa padobranac.
Vegetarijanac.
Ne zna iskopat sanac.
Vegetarijanac .....Intelektualac.
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#84

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:13, edited 1 time in total.
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#85

Post by Rania »

Nancy Drew wrote:
_BosanaC wrote:
Nancy Drew wrote:Izgleda niko sinoć nije gledao predstavljanje kandidata za načelnika na Studiju 99. :-)
:lol: :lol: :lol:
Ne znam ko je ko al ' sekunda je falila da neki Ako ili Hako sve redom izmariše.
Jedan sjedi na ćošku, sav izgubljen, i k'o Kenet Kaunda puše nos u salvetu, dvojica u polusnu blude u daljinu, Ako se dere 'neću da prestanem', Adil muca 'nemojte, molim vas', Fazlija (njega znam) šapće 'ja ne želim da govorim dalje...' :lol: :lol: :lol:

Monty Python čisti :lol: :lol: :lol:
Jel' ovo fakat ozbiljno? :shock: :?
'Upala' sam oko 23 h i zatekla ovo :lol: :lol: :lol: ...popravili su mi dan, posebno taj Ako, opasan šibicar... :roll: . Obzirom da 99 svoje programe reprizira nemilice 'zakačićeš' i ovo negdje. Ja sam gledala 10-ak minuta i bilo je :thumbup: , kad se situacija smirila okrenula sam drugi kanal al' ono što sam vidjela :sad:
progovori li Fazlija koju? :-)
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#86

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:13, edited 1 time in total.
User avatar
Sensei
Posts: 1061
Joined: 04/04/2005 19:01

#87 Re: NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by Sensei »

bedbin12 wrote:REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
Strelac, veliš... hmm...
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#88 Re: NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by radeljas »

bedbin12 wrote: NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE
ma ko haki dohaka? malo vidjeh taj monty paython kod adila. prvo sam cekao da adil odrzi uvodni govor od jedno 5 minuta da vidim likove. a onda ne znas sta je smjesnije da li scena sa neka dva povelika stola ili sami kandidati. pa mislim da albanija i ruanda imaju bolji studio i kandidate. ali nema veze. cuo sam samo kasnije haku, bivsu folk "zvijezdu", a evo cujem i BIZNISMENA I MENAGER-a, kad je obecao da ce iza hotela grand, tamo negdje gdje je sad kliziste i septicka jama izgraditi nekih cca 1100 stanova. Sta dalje, to vec nisam slusao jer sam se prepao sindroma dushevne bolnice i price da i doktori polude nakon nekog vremena provedenog sa ludjacima.
ali da se vratim na haku. kako bedbin12 rece on je RODZEN u sarajevu i to mu je u startu prednost. svestran je, poznatiji i ljepsi od elmira velica. jedina mu je mana sto su mu radnici hadzijali sa samo 1000 para mjesecno. jer u opstini hadzijaju sa malo manje, ali svejedno hadzijaju. kako ce hako rijesiti ovo pitanje, tako da svi opstinski funkcioneri hadzijaju sa vise od 1000 (recimo sa 2000), to je veliki problem. ako ima odgovor na ovo pitanje ja mislim da ga treba birati. haku za bolju nafaku. to je dobar slogan
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#89

Post by Rania »

Ne kontam zasto SDP ne izadje sa jacim kandidatom. Mislim svaka cast Fazliji na sportskim rezultatima, ali ima li on kakvog iskustva u javnoj upravi? Ili bar u vodjenju neke firme, nekog odjela, projekta, piljare?

Zna li neko koje je on struke?

A ko da gledam opet cu za njega glasati, jer kod nas se svi izbori svode na odabir najmanjeg zla...A metodom eliminacije ostade sam na listi :?
mrki medvjed
Posts: 99
Joined: 10/01/2007 16:40

#90

Post by mrki medvjed »

Fazlija se pokazao kao dobar sportista u gotovo nemogućim uslovima kakvi su u našoj zemlji za sve one koji se pokušavaju baviti sportom i živjeti od njega...pogotovo u individualnim sportovima...zato vjerujem da bi mogao biti dobar načelnik
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#91

Post by Vingo »

Nakon svega...imam samo jos jedno pitanje....



ZASTO SE JA NISAM KANDIDOVALA?




:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#92

Post by mIRCerka »

Vingo wrote:Nakon svega...imam samo jos jedno pitanje....



ZASTO SE JA NISAM KANDIDOVALA?




:D
Fakat, sto nisi?
Ljudi moji, ne mogu naci online biografije kandidata...
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#93

Post by Vingo »

Bice ih tek sastavljaju...
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#94

Post by ahmed&nedzad »

mIRCerka wrote:Image

[/quote]

Matere mi, onaj dobro napisa, kombinacija Rize Ruže i Crne Guje. :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44883
Joined: 29/12/2005 01:20

#95

Post by jeza u ledja »

bedbin12 wrote:Prvo da vas sviju pozdravim i poselamim i samo jedno kazem vidim da se prepirete ko je rodzen u Sarajevu pa da bude Nacelnik , pa ljudi pobogu si Hajrudin Zvizdić zvani Hako , nas novi treba da bude nacelnik , da tacno tako !
Covjek koji je rodzen u Sarajevu , i odma da kazem nista nema sa onim Denisom Zvizdicem , sto mi se nakostrijesi kosa kada kazu papci e sigurno mu je nesto Denis Zvizdic! Boze sacuvaj!
Ozbiljno vam kazem covjek je Sarajevska raja kao prvo znaju ga Sarajevska raja a ne Papci koji znaju Koldzu krkana jednog da nekazem sta .... koji nezna dvije rijeci sloziti kako treba a fol Sarajlila takvi nam je brate dosta SDA Demokratija , ma dajte boni probudite se , ovaj je covjek prvo menager , a nama treba Menager a ne Nacelnik koji se bavi politikom , ovaj gosp. Hajrudin zeli otvoriti oci ljudima stati jednom u kraj tom seljackom kriminalu ruralnom koji je poceo da vlada odkako smo mi gradzani grada Sarajeva poceli otvarati naivno vrata Seljacima pruzajuci im pomoc , da moji ljudi a evo kako nam vracaju tjeraju nas na selo da cuvamo ovce da bi imali sta da jedemo a oni da hadzijaju po carsiji kao mi nekad !
Cucete imace svako priliku cuti ovog covjeka na medijima , poslusajte sta vam covjek kaze , uostalom on je i autor mnogih Patriotskih pjesama koje su se u ratu vrtile i nas jadne Sarajlije i eto ruralce bodrile da ne puknemo koliko su nas samo Cetnici gadzali , i dusu nam uzimali!
Da moji ljudi ,moje Sarajlije , zato otvorite oci i glasajte za ovog covjeka Hajrudina Zvizdica zvanog Haku! Samo upisete broj 1 u kvadratic i to je sve!
bedbin12 wrote:REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
bedbin12 wrote:Svaka cast Velicu , treba nama tih mladih momaka ali njemu je mjesto na vecoj funkciji dragi moji glasaci , a ne na celu Nacelnika!
Jadi moji kada nije mogao naci posao kao Dipl. Kriminalista , sad ga pogotovo nece naci nikada , dzaba se skolovao bice zalozen od svoje stranke eto kako se brinu za mlade micu ga sa daljeg napredovanja , hajde mali idi ti tamo previse si pametan za dalju politiku , e to vam je ljudi prljava politika !
Nego opet ja vama kazem Hajrudin Zvizdic covjek koji je prosao najgore sto nam ova drzava moze uraditi , i opet covjek ne ode nego osta da popravi situaciju i da kaze Kriminalcima dosta!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mladi nas Velic , ce se upiskiti u gace kada udze u tzv. BiH birokratiju ma neka mu je sretno i neka mu je bog na pomoci a tamo boga nema !Ostat cemo mi mladi opet kratkih rukava bude li Velic Nacelnik ma hajde on ce mlade angazirati , pa sta je do sada radio ma hajte molim vas nemoj te biti smjesni jos on mora skole proci! Hajrudin Zvizdic br 1 u kvadratic!
:lol: :lol: :lol:
Gargamel wrote:
mIRCerka wrote:Image
Matere mi, onaj dobro napisa, kombinacija Rize Ruže i Crne Guje. :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Sjebace se covjek kad procita. :D
bedbin12
Posts: 11
Joined: 17/01/2007 20:11

#96 Glasaj za Hajrudina Zvizdica Haku- za bolju nafaku !

Post by bedbin12 »

Draga moja Gospodo , Sarajevska raja i cijenjena omladino priblizavaju se izbori u Novom Sarajevu , 4.02.2007 i ovim pute zelim svima vama koji ste nastanjenu u Opcini Novo Sarajevo da izadzete na izbore i glasate i obavezno u kvadratic upisete broj 1 ispred imena Gosp. Hajrudina Zvizdica zvanog Haku za naseg NOVOG NACELNIKA ZA NOVO SARAJEVO!
Zasto njega ?! On je jedini kompetentan i kompletan kao osoba i intelektualac koji moze voditi ovu Opcinu bolje od prikazanih ostalih Kandidata , ako se sjecate sad emisije na NTV 99 i te maskarade i tih nasih buducih Kandidata za nacelnika , Ovaj covjek Hajrudin Zvizdic je jedini koji je rekao njima svima da oni BACAJU PRASINU U OCI ljudima i da ih varaju i da zele samo Opcinu za sebe !I jeste to je istina , jedino ovaj covjek Hajrudin Zvizdic moze pomoci ovoj vec zaboravljenoj Opcini Novo Sarajevo u svakom pogledu !
Gospodin je Menager Biznismen , Dipl. Economista ozenjen , otac jedne curice ,ima iza sebe dosta odlikovanja za ovaj grad sto je bio u ratu i sto pripada ovome gradu kao borac za ovaj narod! I evo do dan danas ne odustaje ,bori se i borac je za pravdu i sigurnost i za bolje sutra , protiv bijede i neimastine !
Nebih dalje sami prosudite i glasajte izadzite na izbore dajte glas za njega dobri ljudi jer on ce dati sve za nas JA KAZEM HAKU ZA BOLJU NAFAKU!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#97 Re: Glasaj za Hajrudina Zvizdica Haku- za bolju nafaku !

Post by mIRCerka »

bedbin12 wrote:Draga moja Gospodo , Sarajevska raja i cijenjena omladino priblizavaju se izbori u Novom Sarajevu , 4.02.2007 i ovim pute zelim svima vama koji ste nastanjenu u Opcini Novo Sarajevo da izadzete na izbore i glasate i obavezno u kvadratic upisete broj 1 ispred imena Gosp. Hajrudina Zvizdica zvanog Haku za naseg NOVOG NACELNIKA ZA NOVO SARAJEVO!
Zasto njega ?! On je jedini kompetentan i kompletan kao osoba i intelektualac koji moze voditi ovu Opcinu bolje od prikazanih ostalih Kandidata , ako se sjecate sad emisije na NTV 99 i te maskarade i tih nasih buducih Kandidata za nacelnika , Ovaj covjek Hajrudin Zvizdic je jedini koji je rekao njima svima da oni BACAJU PRASINU U OCI ljudima i da ih varaju i da zele samo Opcinu za sebe !I jeste to je istina , jedino ovaj covjek Hajrudin Zvizdic moze pomoci ovoj vec zaboravljenoj Opcini Novo Sarajevo u svakom pogledu !
Gospodin je Menager Biznismen , Dipl. Economista ozenjen , otac jedne curice ,ima iza sebe dosta odlikovanja za ovaj grad sto je bio u ratu i sto pripada ovome gradu kao borac za ovaj narod! I evo do dan danas ne odustaje ,bori se i borac je za pravdu i sigurnost i za bolje sutra , protiv bijede i neimastine !
Nebih dalje sami prosudite i glasajte izadzite na izbore dajte glas za njega dobri ljudi jer on ce dati sve za nas JA KAZEM HAKU ZA BOLJU NAFAKU!
jedino sto znam za Haku je da je prezimenjak Denisov...
sta je konkretno uradio?
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#98

Post by lindjo »

fazla isti moby :D ..hebli zlaju svog svaki me dan probude vozilicom koja preko megafona reklamira njegovu necijenjenu licnost :twisted:

bjez ba...kakav fazlja,nek' se lati puske i prikljuci sintorima,lovciima na medjede i sl...cuj nacelnik...kompetentan u 16 :zzzz:


necu ni glasat...tako cu ih zajebat sviju :shock:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#99

Post by lindjo »

Image

Image

fazlaga is wrong :oops: :D
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#100 Re: Glasaj za Hajrudina Zvizdica Haku- za bolju nafaku !

Post by kub lajkan »

bedbin12 wrote:Ovaj covjek Hajrudin Zvizdic je jedini koji je rekao njima svima da oni BACAJU PRASINU U OCI ljudima i da ih varaju i da zele samo Opcinu za sebe !
Ovo je vec sasvim dovoljno da se glasa za njega... :D
Post Reply