Ko umjesto Komšića?

Post Reply
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#226 načelnik općine novo sarajevo

Post by palestinka »

N
Last edited by palestinka on 22/04/2015 16:29, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81706
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#227

Post by Truba »

koldžo uspješan čovjek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

u čemu??? :roll:
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#228

Post by suncica24 »

Citajuci dio ovih poruka ne mogoh da ne primjetim jedno: Za Fazliju, uz komentare da je zaista vrhunski sportista, posten, dobar covjek, priznavanje njegovih sportskih uspjeha, toga da je bio student generacije, pa dobitnik sestoaprilske nagrade Grada Sarajeva, iskren patriota kakvih malo ima (ma da ga vise ne hvalim, k'o da sam mu... :D ), kao jedina mana navodi se to sto, boze moj, covjek nema politickog iskustva.
Pa rekoh, da vas pitam: Sjecate li se izbora Damira Hadzica, Zeljke Komsica, kada je isto glavna tema bilo njihovo neiskustvo? I da li vise volite vidjeti kao nacelnika neiskvarenog, postenog covjeka bez oraha u dzepu ili jednog iskompleksiranog Koldzu, u sto ukrasnih papira umotanog Velica...
i da li biste bili sretniji da je SDP kandidovao Lagumdziju, Ivanisevica, Pudarica... ili nekog drugog "politicki iskusnog" vuka?
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#229

Post by radeljas »

suncica24 wrote:i da li biste bili sretniji da je SDP kandidovao Lagumdziju, Ivanisevica, Pudarica... ili nekog drugog "politicki iskusnog" vuka?
je l' ovo sto si nabrojala sve sto imaju? :-) zar predsjednik za sva vremena da bude nacelnik opstine?
mrki medvjed
Posts: 99
Joined: 10/01/2007 16:40

#230

Post by mrki medvjed »

suncica24 wrote:Citajuci dio ovih poruka ne mogoh da ne primjetim jedno: Za Fazliju, uz komentare da je zaista vrhunski sportista, posten, dobar covjek, priznavanje njegovih sportskih uspjeha, toga da je bio student generacije, pa dobitnik sestoaprilske nagrade Grada Sarajeva, iskren patriota kakvih malo ima (ma da ga vise ne hvalim, k'o da sam mu... :D ), kao jedina mana navodi se to sto, boze moj, covjek nema politickog iskustva.
Pa rekoh, da vas pitam: Sjecate li se izbora Damira Hadzica, Zeljke Komsica, kada je isto glavna tema bilo njihovo neiskustvo? I da li vise volite vidjeti kao nacelnika neiskvarenog, postenog covjeka bez oraha u dzepu ili jednog iskompleksiranog Koldzu, u sto ukrasnih papira umotanog Velica...
i da li biste bili sretniji da je SDP kandidovao Lagumdziju, Ivanisevica, Pudarica... ili nekog drugog "politicki iskusnog" vuka?
onima koji kritikuju Fazliju zbog "političkog neiskustva" je to samo izgovor, jer ne mogu da prihvate da je čovjek njegovg kalibra član i kandidat SDP-a ...on bi im bio "zlatan" da je u nekoj drugoj stranci
dijaliza
Posts: 301
Joined: 15/11/2006 14:12

#231

Post by dijaliza »

LDS-ova podrška kandidaturi Nedžada Fazlije za načelnika Općine Novo Sarajevo

Liberalno Demokratska Stranka BiH će na izborima za načelnika Općine Novo Sarajevo podržati kandidata SDP-a gospodina Nedžada Fazliju.

Oslanjajući se na bogatu sportsku i organizacionu karijeru Nedžada Fazlije i na pouzdanost dosadašnjih kandidata na ovoj i sličnim funkcijama SDP-a, LDS je odlučila da bi SDP-ov kandidat trebao biti adekvatan za ovu odgovornu funkciju ove važne i velike sarajevske općine.

LDS je prije izvjesnog vremena radila na projektu zajedničkog kandidata za načelnika općine Novo Sarajevo skupa sa još četiri stranke: PZP, PPM, E-5 i GDS. Na žalost, ova aktivnost nije završena uspješno mahom zbog sitnih tehničkih propusta.

Zato je LDS odlučila da podrži kandidata neke druge stranke koji je u dosadašnjem radu, a i kroz predizbornu kampanju pokazao da ima kvalitete neophodne za ovu funkciju.

Predsjednica LDS Lamija Tanović je razgovarala sa gospodinom Nedžadom Fazlijom i prenijela mu najmjere LDS-a, navodi se u saopštenju LDS-a.

(Sarajevo-x.com)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#232

Post by mIRCerka »

AFERIM SDA!!!
SEREM VAM SE U SVU PRICU KAD KRSITE ZAKONE OFIRNO!!!
Image
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#233

Post by Vingo »

suncica24 wrote:Citajuci dio ovih poruka ne mogoh da ne primjetim jedno: Za Fazliju, uz komentare da je zaista vrhunski sportista, posten, dobar covjek, priznavanje njegovih sportskih uspjeha, toga da je bio student generacije, pa dobitnik sestoaprilske nagrade Grada Sarajeva, iskren patriota kakvih malo ima (ma da ga vise ne hvalim, k'o da sam mu... :D ), kao jedina mana navodi se to sto, boze moj, covjek nema politickog iskustva.
Pa rekoh, da vas pitam: Sjecate li se izbora Damira Hadzica, Zeljke Komsica, kada je isto glavna tema bilo njihovo neiskustvo? I da li vise volite vidjeti kao nacelnika neiskvarenog, postenog covjeka bez oraha u dzepu ili jednog iskompleksiranog Koldzu, u sto ukrasnih papira umotanog Velica...
i da li biste bili sretniji da je SDP kandidovao Lagumdziju, Ivanisevica, Pudarica... ili nekog drugog "politicki iskusnog" vuka?

Da....ne bih izlazila iz Opstine.... :D

Nego...jutros mi u sanducetu osvane vizitka Hakina i Ugovor...nepotpisan....Clan 15 me skoro natjerao da se predomislim oko kandidata za kog cu glaati. Kaze da ce raditi na poboljsanju statusa estradnih umjetnika s podrucja ONS.....Moj covek! :D
User avatar
Rania
Posts: 395
Joined: 09/10/2006 11:40
Location: Sarajevo

#234

Post by Rania »

suncica24 wrote:Citajuci dio ovih poruka ne mogoh da ne primjetim jedno: Za Fazliju, uz komentare da je zaista vrhunski sportista, posten, dobar covjek, priznavanje njegovih sportskih uspjeha, toga da je bio student generacije, pa dobitnik sestoaprilske nagrade Grada Sarajeva, iskren patriota kakvih malo ima (ma da ga vise ne hvalim, k'o da sam mu... :D ), kao jedina mana navodi se to sto, boze moj, covjek nema politickog iskustva.
Pa rekoh, da vas pitam: Sjecate li se izbora Damira Hadzica, Zeljke Komsica, kada je isto glavna tema bilo njihovo neiskustvo? I da li vise volite vidjeti kao nacelnika neiskvarenog, postenog covjeka bez oraha u dzepu ili jednog iskompleksiranog Koldzu, u sto ukrasnih papira umotanog Velica...
i da li biste bili sretniji da je SDP kandidovao Lagumdziju, Ivanisevica, Pudarica... ili nekog drugog "politicki iskusnog" vuka?
Ne mogu nikako ada opet ne napomenem da nacelnici opcina nisu politicari, oni vode opcinu kao izvrsna vlast. Opcinski vjecnici su "politicari" i predstavljaju zakonodavnu vlast.

Ja licno zamjeram SDP-u sto nije ponudio boljeg kandidata, sa iskustvom u javnoj upravi ili bar sa menadzerskim iskustvom u upravljanju nekom firmom. U pravu si Nedzad se cini kao posteno celjade, nadam se da nece biti samo lutka na koncu raznih vukova. To me najvise i plasi.

Ipak, obzirom na ostale kandidate, i iako nije rodjeni Sarajlija (napadajte koliko hocete znam da se mnogima nece svidjeti ali ja bih iskreno voljela da nacelnik moje opcine to jeste) ima moj glas. Ako nista onda zato sto je obecao da ce se boriti protiv saobracajnice preko Vilsonovog.

A moram jos i da dodam Zeljko Komsic je zmaj i malo je pretenciozno porediti Fazliju sa Komsicem.
User avatar
Better Man
Posts: 16770
Joined: 01/10/2006 20:10

#235

Post by Better Man »

Jedina pametna opcija je Fazlija, jer samo lud čovjek može glasati za bagru iz SDA i SBiH!
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#236

Post by melb26sa »

Je li ko bio na promociji Velica u Grandu? Dosao mu je i Silajdzic, na "upoznavanje sa Velicem - buducim nacelnikom". Kazu oni koji su bili tamo da je Velic samo pozdravio prisutne, rekao standardno glasajte za mene i onda ih uputio na hranu. Niko nije imao sansu ni da postavi koje pitanje pretendentu za nacelnika....
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#237

Post by Suicidal Siberian »

Koldzo je momak za 10 :-D :-D

i on ce dobiti.... :oops:
ena20
Posts: 1
Joined: 02/02/2007 13:52

#238

Post by ena20 »

glasajte svi za fazliju
bolji je on nego koldzo koji hoce da unisti vilsonovo setaliste i da cestu gradi covjek to javno kaze
GLADAJTE ZA POSTENJE A NE ZA COVJEKA KOJI SE KITI TUDJIM PERIJEM(tacnije pljuje sve sto je zeljkokomsic do sada uradio)
kon-tiki
Posts: 114
Joined: 20/11/2006 12:52

#239

Post by kon-tiki »

ena20 wrote:glasajte svi za fazliju
bolji je on nego koldzo koji hoce da unisti vilsonovo setaliste i da cestu gradi covjek to javno kaze
GLADAJTE ZA POSTENJE A NE ZA COVJEKA KOJI SE KITI TUDJIM PERIJEM(tacnije pljuje sve sto je zeljkokomsic do sada uradio)




Tako je ena! SVI ZA FAZLIJU! :thumbup: :bih: :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#240

Post by mIRCerka »

melb26sa wrote:Je li ko bio na promociji Velica u Grandu? Dosao mu je i Silajdzic, na "upoznavanje sa Velicem - buducim nacelnikom". Kazu oni koji su bili tamo da je Velic samo pozdravio prisutne, rekao standardno glasajte za mene i onda ih uputio na hranu. Niko nije imao sansu ni da postavi koje pitanje pretendentu za nacelnika....
pa sta ga ima iko ista pitati vise, dovoljno je bilo sto su skinuli njegove komentare na forumu i dobili su njegov stav :D

sto se tice sutrasnjih izbora, mislim da ce ljudi slabo da se odazovu...
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#241

Post by buzzer »

mIRCerka wrote:
melb26sa wrote:Je li ko bio na promociji Velica u Grandu? Dosao mu je i Silajdzic, na "upoznavanje sa Velicem - buducim nacelnikom". Kazu oni koji su bili tamo da je Velic samo pozdravio prisutne, rekao standardno glasajte za mene i onda ih uputio na hranu. Niko nije imao sansu ni da postavi koje pitanje pretendentu za nacelnika....
pa sta ga ima iko ista pitati vise, dovoljno je bilo sto su skinuli njegove komentare na forumu i dobili su njegov stav :D

sto se tice sutrasnjih izbora, mislim da ce ljudi slabo da se odazovu...
jel ovo fakat istina? koji mu je nick?

povlacim pitanje nakon sto sam procitao prethodnih 10 strana... :shock:
AA CA
Posts: 152
Joined: 23/12/2005 22:47
Location: ptica selica

#242

Post by AA CA »

Zna li neko do kada su otvorena birališta ? :?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11003
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#243

Post by Prpa.ba »

Glasao za Fazliju. Neka se i on malo obogati :D
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#244

Post by stripiii »

AA CA wrote:Zna li neko do kada su otvorena birališta ? :?
Do 19.00
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#245

Post by branimir_s »

Jos jedan od Klonova...Image[/img]
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#246

Post by bos »

branimir_s wrote:Jos jedan od Klonova...Image[/img]
Nazalost... :x
apoliticni_politikant
Posts: 116
Joined: 28/01/2007 13:04

#247

Post by apoliticni_politikant »

Do 15 sati na biralista u Novom Sarajevu izaslu 12,8 % gradjana Opcine sa pravom glasa.
Uzimajuci u obzir dosadasnje trendove na nedovnim izborima,moze se ocekivati odziv do 30% registriranih biraca.
Aferim omladino.
Na birlista su do sada,prema podacima OIK-a, izasli uglavnom penzioneri koji su i najodgovorniji biraci.
Dakle i dalje drugi biraju za nas, u ovom slucaju za Vas postovane dame i gospodo i drugarice i drugovi.

Nisam se htio vise javljati jer sam ocito ni kriv ni duzan bio svrstan u odredjeni tabor, kojem ne pripadam.

POZZ
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#248

Post by buzzer »

apoliticni_politikant wrote:Do 15 sati na biralista u Novom Sarajevu izaslu 12,8 % gradjana Opcine sa pravom glasa.
Uzimajuci u obzir dosadasnje trendove na nedovnim izborima,moze se ocekivati odziv do 30% registriranih biraca.
Aferim omladino.
Na birlista su do sada,prema podacima OIK-a, izasli uglavnom penzioneri koji su i najodgovorniji biraci.
Dakle i dalje drugi biraju za nas, u ovom slucaju za Vas postovane dame i gospodo i drugarice i drugovi.

Nisam se htio vise javljati jer sam ocito ni kriv ni duzan bio svrstan u odredjeni tabor, kojem ne pripadam.

POZZ
vela jarane provaljen si. ostaje samo da se nadas da ce od onih 30% biti dovoljno njih ocarano tvojom dubokoumnom pozom na plakatu. :D
kakogod ja ti jarane zelim sve najbolje. drag si mi nesto... ;-)
apoliticni_politikant
Posts: 116
Joined: 28/01/2007 13:04

#249

Post by apoliticni_politikant »

vela jarane provaljen si. ostaje samo da se nadas da ce od onih 30% biti dovoljno njih ocarano tvojom dubokoumnom pozom na plakatu. :D
kakogod ja ti jarane zelim sve najbolje. drag si mi nesto... ;-)[/quote]


Vi zaista niste normalni. Nemojte me tjerati da se zaista predsavim, jer nema smisla.
Ovaj je forum pun predrasuda, pogotovo prema onima s cijem se misljenjem ne slozi nekoliko indoktriniranih " moderatora" ili cega vec.
Ako si primjetio da se zbog takvih kvalifikacija poput tvoje nisam javljao posljednjih dana.

12,8 % REGISTRIRANIH BIRACA JE DO 15 SATI IZASLO NA IZBORE. TO SU CINJENICE CARE KOJE SI TREBAO KOMENTARISATI I ZBOG NJIH SE ZABRINUTI.

Ali ne. Najlakse je nekome imputirati odredjene gluposti.
No to je opet stvar tvoje percepcije i mogucnosti prihvatanja necijeg promisljanja.
I samo da ti kazem. Ja da sam na mjestu tog tvog Vele, znao bih kako pobjediti na ovim izborima.

Ostaj mi zdravo dobri moj i "pametni" djecace.

P.S. Evo nesto u tvom stilu.
Provaljen si Fazlija, ali ja sam nesto siguran da je Nedzad pa cak i Koldzo puno pametniji i vispreniji od tebe.
Trbic i Zvizdic nisi jer cak i tvoja inteligencija prevazilazi njihove mogucnosti intelektualnog promisljanja.

MOLIM VAS DA ME NE SVRSTAVATE U TOROVE.NISAM NICIJI SIMPATIZER NITI SAM NEKO OD OVIH. SAMO COVJEK (MLADIC,MOMAK) KAKO GOD HOCETE SA IZGRADJENIM STAVOM I ANALITICKIM PROMISLJANJEM.
MOJ JE PROBLEM MOZDA STO SE ZA SVAKU TEMU NA FORUMU REGISTRUJEM SA NICKOM KOJI U STARTU PRIKAZUJE MOJ STAV. ALI AVAJ, KAKO SAM MOGAO OCEKIVATI DA UPRAVO VI, RAJA SA OVOG FORUMA NECE ZNATI KONZUMIRATI TAKVE PORUKE NA PRAVI NACIN.
NA KRAJU ISPADE IPAK DA JE PROBLEM U ONOME KO POKUSAVA POSLATI PORUKU,JER JE IZABRAO POGRESAN NACIN ZA TO, SMATRAJUCI DA STE UPRAVO VI LJUDI KOJI RAZMISLJAJU O ONOME O CEMU PISU, A NE BRANE VLASTITE PREDRASUDE DO POSLJEDNJEG SLOVA

P.P.S. AKO NISTE DO SADA IZADJITE NA BIRACKA MJESTA I GLASAJTE. NIJE VAZNO ZA KOGA SAMO NEKA NISU KOLDZO,TRBIC I ZVIZDIC.
OSTAJE VAM JOS 5 KANDIDATA,MADA IZBOR NIJE NEKA PLJACKA.

12,8% (malo brate)


pozz
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#250

Post by buzzer »

apoliticni_politikant wrote:vela jarane provaljen si. ostaje samo da se nadas da ce od onih 30% biti dovoljno njih ocarano tvojom dubokoumnom pozom na plakatu. :D
kakogod ja ti jarane zelim sve najbolje. drag si mi nesto... ;-)

Vi zaista niste normalni. Nemojte me tjerati da se zaista predsavim, jer nema smisla.
Ovaj je forum pun predrasuda, pogotovo prema onima s cijem se misljenjem ne slozi nekoliko indoktriniranih " moderatora" ili cega vec.
Ako si primjetio da se zbog takvih kvalifikacija poput tvoje nisam javljao posljednjih dana.

12,8 % REGISTRIRANIH BIRACA JE DO 15 SATI IZASLO NA IZBORE. TO SU CINJENICE CARE KOJE SI TREBAO KOMENTARISATI I ZBOG NJIH SE ZABRINUTI.

Ali ne. Najlakse je nekome imputirati odredjene gluposti.
No to je opet stvar tvoje percepcije i mogucnosti prihvatanja necijeg promisljanja.
I samo da ti kazem. Ja da sam na mjestu tog tvog Vele, znao bih kako pobjediti na ovim izborima.

Ostaj mi zdravo dobri moj i "pametni" djecace.

P.S. Evo nesto u tvom stilu.
Provaljen si Fazlija, ali ja sam nesto siguran da je Nedzad pa cak i Koldzo puno pametniji i vispreniji od tebe.
Trbic i Zvizdic nisi jer cak i tvoja inteligencija prevazilazi njihove mogucnosti intelektualnog promisljanja.

MOLIM VAS DA ME NE SVRSTAVATE U TOROVE.NISAM NICIJI SIMPATIZER NITI SAM NEKO OD OVIH. SAMO COVJEK (MLADIC,MOMAK) KAKO GOD HOCETE SA IZGRADJENIM STAVOM I ANALITICKIM PROMISLJANJEM.
MOJ JE PROBLEM MOZDA STO SE ZA SVAKU TEMU NA FORUMU REGISTRUJEM SA NICKOM KOJI U STARTU PRIKAZUJE MOJ STAV. ALI AVAJ, KAKO SAM MOGAO OCEKIVATI DA UPRAVO VI, RAJA SA OVOG FORUMA NECE ZNATI KONZUMIRATI TAKVE PORUKE NA PRAVI NACIN.
NA KRAJU ISPADE IPAK DA JE PROBLEM U ONOME KO POKUSAVA POSLATI PORUKU,JER JE IZABRAO POGRESAN NACIN ZA TO, SMATRAJUCI DA STE UPRAVO VI LJUDI KOJI RAZMISLJAJU O ONOME O CEMU PISU, A NE BRANE VLASTITE PREDRASUDE DO POSLJEDNJEG SLOVA

P.P.S. AKO NISTE DO SADA IZADJITE NA BIRACKA MJESTA I GLASAJTE. NIJE VAZNO ZA KOGA SAMO NEKA NISU KOLDZO,TRBIC I ZVIZDIC.
OSTAJE VAM JOS 5 KANDIDATA,MADA IZBOR NIJE NEKA PLJACKA.

12,8% (malo brate)

nemo se jarane ljutiti, jbga nisam mog'o izdurat'.
kako god jos par sati nervoze i znacemo na cemu smo.
ja da sam glasac u novom sarajevu glas'o bih za tebe iako ti stranku ne mogu ni s maslom, nego si mi ti nesto drag...


pozz[/quote] :D
Post Reply