Ko se Maca laca, od Maca biva ubiven:)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#26 Re: Ko se Maca laca, od Maca biva ubiven:)

Post by HomeSweetHome »

Meni se cini da je mladi vitez naumio da ovdje neko smrtno strada, vidis ti, dva puta mac + ubiven samo u naslivu teme :D

dakleM, mladjahni viteze, iako nisam neki avanturisticki tip, ali evo, glede tvoje teme...

Krajnjeg uzbudjenja i vrhunca u seksu nema niti moze biti bez potpunog predavanja zene muskarcu, i to svaki realan i prema sebi iskren covjek moze primjetiti tokom odnosa sa zenom.
Da li je vrijedno prepustiti se svim svojim bicem bez zadrske i rezerve, baciti se u more uzitka i svjesno uci u avanturu zivota, iz koje znas da ces izaci povrijedjen i utucen?


Ne budi siguran da spadas u realne i prema sebi iskrene, mladi viteze, ako takvi i postoje :)

Ne znam da li za mene, jednu od zena, postoji izbor... Ja ne umijem drugacije nego da se u potpunosti predam. Ali, tome ima samo jedan uslov: da muskarcu kome se pruzam vjerujem. Mozda cak i samo da vjerujem da mu vjerujem... Mozda ga ne bih morala cak ni voljeti... Ali, ako bih najtanjim damarom ustreptalog srca osjetila da postoji i najmanja opasnost da mi se kakav mirkotrncic zabije u njega... Pa recimo da nisam bas sklona mazohizmu... vise sam hedonist :D
Locked