Ko kome prvi prilazi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21608
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#301 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Nastasia wrote: Pa ja, većinom jesu. I vi to znate i opet :D Glavom kroz zid. :pisnula:

Ma generalno se meni to prilaženje po kafanama ne dopada.
Jednostavno budeš komunikativan, nasmijan, u svakoj situaciji možeš upoznati nekoga. Ja sam jednog momka upoznala na kasi u Konzumu jer se red otego dva kilometra i počeli pričati iz dosade, kad ono, super momak.
To je najbolje i to čisto spontano. Ja sam tako upoznao jednu u videoteci kad smo tražili sebi filmove, pa onda ušli u priču da bismo uskoro nakon toga zajedno gledali filmove 8-)
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#302 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Nastasia »

MarlboroGold wrote:
Nastasia wrote: Pa ja, većinom jesu. I vi to znate i opet :D Glavom kroz zid. :pisnula:

Ma generalno se meni to prilaženje po kafanama ne dopada.
Jednostavno budeš komunikativan, nasmijan, u svakoj situaciji možeš upoznati nekoga. Ja sam jednog momka upoznala na kasi u Konzumu jer se red otego dva kilometra i počeli pričati iz dosade, kad ono, super momak.
To je najbolje i to čisto spontano. Ja sam tako upoznao jednu u videoteci kad smo tražili sebi filmove, pa onda ušli u priču da bismo uskoro nakon toga zajedno gledali filmove 8-)
Ma masa je tih situacija stvarno. I to je i najbolje što kažeš. Spontano.
Onda ne bi bilo tema na forumu, upoznali smo se u Slogi bila je predivna kad smo sutradan se u toku dana našli - grob :chmoljava:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21608
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#303 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Nastasia wrote: Ma masa je tih situacija stvarno. I to je i najbolje što kažeš. Spontano.
Onda ne bi bilo tema na forumu, upoznali smo se u Slogi bila je predivna kad smo sutradan se u toku dana našli - grob :chmoljava:
Ili onih situacija kad je lik opalio žensku u hotelu pa ga na Spottedu tražila, što se vrtilo i ovdje :D
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#304 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Nastasia »

MarlboroGold wrote:
Nastasia wrote: Ma masa je tih situacija stvarno. I to je i najbolje što kažeš. Spontano.
Onda ne bi bilo tema na forumu, upoznali smo se u Slogi bila je predivna kad smo sutradan se u toku dana našli - grob :chmoljava:
Ili onih situacija kad je lik opalio žensku u hotelu pa ga na Spottedu tražila, što se vrtilo i ovdje :D
Eldar sa mašinstva :D

Stavila ja u grupu na fbu za faks, reko ko je ovaj Eldar? :D :D
A ima ih masa baš.
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#305 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Edin25 »

Prilazim.
Prilazit se mora.
Ponekad pridjem cisto iz interesa.
User avatar
Ludzak
Posts: 5530
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#306 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ludzak »

Niti one meni, niti ja njima.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#307 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Pa , sta se desi kad se desi? :-)
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#308 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Heller »

ovo_mi_je_nick wrote:
Dinostula wrote:Kod tog anketiranja uvijek nadju neke manekenke da ti oduzimaju 20 minuta zivota a ne nekog groba.
Valjda kontaju da cu biti spreman da svoje vrijeme trosim samo zato sto dobro izgledaju.
Ove volim izofirati više nego hljeba se najest. Toliko ih ispreskačem tako da mi je bude žao, samo što ne zaplače ali moram na nekoj vratiti sva ona sramotna odbijanja kad sam prilazio identičnim osobama po stajlingu, tenu i nacrtanim obrvama.

Jesam kreten al boli me tuki :lol: :izet:
treba napadat čoporativno, ako je teren tskav bit đubre, izbjegavat one koje se slikaju tristopet puta i piju neka idiotska pića
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#309 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:Pa , sta se desi kad se desi? :-)
:shock: ... dotle jos nisam dosao ... :oops:
User avatar
Truba
Posts: 81996
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#310 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Truba »

ženjskinje u rulji iste kao i muški
dobacuju vrijeđaju na seksualnoj osnovi, samo fali da počnu tući

njih 5 a ja sam na bajku
niske po 150 cm
Post Reply