Ko kome prvi prilazi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#276 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by duminjo »

superiska wrote: Ne treba biti đubre bolan, ima normalnih i pristojnih i žena i muškaraca.
Haj priznaj da nas zajebavas :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#277 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

Imao sam jednog druga, taj je prilazio na normu. Po cijeli dan besposlicari I prilazi gdje god stigne, pred izlogom, u tramvaju, bilo gdje i u bilo kojoj situaciji. Uvecer preda raport - "Danas sam startao dvadeset djevojaka, "izbio" sam dva broja telefona ..."
Uglavnom je dobivao lazne brojeve, dosadan i nama i njima. A zabavljao se u zivotu sa mozda 4-5 djevojaka, racunajuci suprugu.
Da je levat - nije ... atleticar, figura stat pa gledat' ... uvijek moderan i nevjerovatno elokventan, obrazovan ...

Doktor za prilazenje djevojkama.

I corak ... od tog prilazenja nema fajde. Samo trenutno podignes rejting nekoj djevojci, od kojeg ona tu noc zablista dok te korpira i ponosno izdigne nos pred prijateljicama, a ti odes u najboljem slucaju sa nadom da ces drugi put imati bolji prolaz, i cijelu noc razmisljas sta nedostaje tvojoj taktici.

Jednom prilikom me zadavio sa pitanjima koju taktiku koristim kad prilazim djevojkama ... rekoh - "Nemam taktiku. Ne prilazim uopce. Samo sam komunikativan, upoznajem se sa ljudima i ne glumim nekog ko nisam. Tako upoznam i neku djevojku, razgovaramo ... pa ako sta bude - bude. Ako se nista ne desi, ostane mi poznanstvo sto nije losa stvar."

I tako mislim i sada, da je to "prilazenje" jedno veliko trosenje vremena i energije, skraceni put u gubljenje samopouzdanja.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#278 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Ono što sve više primjećujem je da su prije desetak godina žene ipak u nekom stilu davale korpu od čega te nije bolila glava, ali ove današnje znaju biti katastrofalne za samopouzdanje i nekad treba imati čelične živce. Nije lako biti sam i tražiti normalnu curu/ženu u današnjem vremenu. Čak su i kavaljerstvo počele pretvarati u seksizam toliko da je muškarce strah ili sramota biti kavaljer, a onda se one koje ga žele žale kako trebaju pokazati više kavaljerstva. Pa ti budi pametan...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#279 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:Ono što sve više primjećujem je da su prije desetak godina žene ipak u nekom stilu davale korpu od čega te nije bolila glava, ali ove današnje znaju biti katastrofalne za samopouzdanje i nekad treba imati čelične živce. Nije lako biti sam i tražiti normalnu curu u današnjem vremenu. Čak su i kavaljerstvo počele pretvarati u seksizam toliko da je muškarce strah ili sramota biti kavaljer, a onda se one koje ga žele žale kako trebaju pokazati više kavaljerstva. Dođe ti da se zbodeš :D
Ove danasnje ti ga zabiju pred masom. Gledao sam jarana kad je junacki prisao djevojci koja je sjedila sa cetiri drugarice, bio je sasvim pristojan a ove ga ispratile sa salvom smijeha. Srecom po njega da je imao nas da mu damo moralnu podrsku nakon pada, sigurno bi se osjecao jadno.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#280 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by ovo_mi_je_nick »

Dinostula wrote:Kod tog anketiranja uvijek nadju neke manekenke da ti oduzimaju 20 minuta zivota a ne nekog groba.
Valjda kontaju da cu biti spreman da svoje vrijeme trosim samo zato sto dobro izgledaju.
Ove volim izofirati više nego hljeba se najest. Toliko ih ispreskačem tako da mi je bude žao, samo što ne zaplače ali moram na nekoj vratiti sva ona sramotna odbijanja kad sam prilazio identičnim osobama po stajlingu, tenu i nacrtanim obrvama.

Jesam kreten al boli me tuki :lol: :izet:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#281 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote: Ove danasnje ti ga zabiju pred masom. Gledao sam jarana kad je junacki prisao djevojci koja je sjedila sa cetiri drugarice, bio je sasvim pristojan a ove ga ispratile sa salvom smijeha. Srecom po njega da je imao nas da mu damo moralnu podrsku nakon pada, sigurno bi se osjecao jadno.
Ne bi tako reagovale kada bi prošao jedan Tom Hardy, Džeko i drugi 8-)
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#282 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by ovo_mi_je_nick »

edo_79 wrote:
franceska wrote:Svaka čast :thumbup:
Muka mi je od priče kako je ženama samo bitan novac, i kako muški koji ga nemaju upravo zbog nedostatka istog ne mogu naći djevojku/ženu :roll:
Ako nemaš ništa da mi "daš" (smisao za humor, nježnost, pažnju, ljubav, poštovanje etc.) osim novca, onda neću ni njega :-)
Novac je jako bitan za normalan život, i ženama i muškarcima, ali daaaaleeeeeko od toga da je to presudni faktor pri pronalaženju i izboru partnera.
Ja sam se ovog gore navedenog (osim novca) nadavo za 3 života, i šta bude na kraju, postanem najbolja prijateljica .... jebo to ba .... ako ja ne mogu s curom lijepu riječ progovorit, nasmijat se, i ako me gleda s visoka čim joj priđem .... jebo i to ..... nažalost danas je novac postao daaaaaleko najjači faktor u odabiru .... pa ti pričaj šta hoćeš ...
Naravno, predselekcija posao ugovor na neodređeni i minimalno prosječna plata pa tek onda ide koliko je ko pažljiv, društven, da li je ili nije žeskaroš, prangija i naravno, veliku ulogu igra mjesto prebivališta.

Možeš ti biti i najveći romantičar i biti pažljiv ali ako si u startu selektovan kao X nemaš prilike da dokažeš druge stvari.

I slažem se da novac treba biti presudan u odabiru, od ljubavi i pažnje se ne plaćaju računi, kada siromaštvo uđe na prozor, ljubav na vrata izađe.

Ovdje ne govorimo i milionima bogastva. Dok smo pubertetlije bili važno je bilo samo da si šega i zanimljiv. Kasnije se stvari mjenjaju. Pogledajte koliko ima slobodnih momaka sa minimalcem, koliko onih sa prosječnom platom, a koliko onih na nekoj državnoj sisi.

Svaka će prije odabrati finansijski dobro potkovana pažljiva momka nego mnogo pažljiva momka sa minimalcem kojeg dobija svaka 3 mjeseca.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#283 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:
Ramzess Veliki wrote: Ove danasnje ti ga zabiju pred masom. Gledao sam jarana kad je junacki prisao djevojci koja je sjedila sa cetiri drugarice, bio je sasvim pristojan a ove ga ispratile sa salvom smijeha. Srecom po njega da je imao nas da mu damo moralnu podrsku nakon pada, sigurno bi se osjecao jadno.
Ne bi tako reagovale kada bi prošao jedan Tom Hardy, Džeko i drugi 8-)
Ma kakav Dzeko, kad im gazda kafane klimne u prolazu dok unosi gajbe rastope se.
Jaro je pao jer je dosao prije njih pa nisu vidjele da je parkirao A8.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#284 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by djkurt »

ovo_mi_je_nick wrote:
edo_79 wrote:
franceska wrote:Svaka čast :thumbup:
Muka mi je od priče kako je ženama samo bitan novac, i kako muški koji ga nemaju upravo zbog nedostatka istog ne mogu naći djevojku/ženu :roll:
Ako nemaš ništa da mi "daš" (smisao za humor, nježnost, pažnju, ljubav, poštovanje etc.) osim novca, onda neću ni njega :-)
Novac je jako bitan za normalan život, i ženama i muškarcima, ali daaaaleeeeeko od toga da je to presudni faktor pri pronalaženju i izboru partnera.
Ja sam se ovog gore navedenog (osim novca) nadavo za 3 života, i šta bude na kraju, postanem najbolja prijateljica .... jebo to ba .... ako ja ne mogu s curom lijepu riječ progovorit, nasmijat se, i ako me gleda s visoka čim joj priđem .... jebo i to ..... nažalost danas je novac postao daaaaaleko najjači faktor u odabiru .... pa ti pričaj šta hoćeš ...
Naravno, predselekcija posao ugovor na neodređeni i minimalno prosječna plata pa tek onda ide koliko je ko pažljiv, društven, da li je ili nije žeskaroš, prangija i naravno, veliku ulogu igra mjesto prebivališta.

Možeš ti biti i najveći romantičar i biti pažljiv ali ako si u startu selektovan kao X nemaš prilike da dokažeš druge stvari.

I slažem se da novac treba biti presudan u odabiru, od ljubavi i pažnje se ne plaćaju računi, kada siromaštvo uđe na prozor, ljubav na vrata izađe.

Ovdje ne govorimo i milionima bogastva. Dok smo pubertetlije bili važno je bilo samo da si šega i zanimljiv. Kasnije se stvari mjenjaju. Pogledajte koliko ima slobodnih momaka sa minimalcem, koliko onih sa prosječnom platom, a koliko onih na nekoj državnoj sisi.

Svaka će prije odabrati finansijski dobro potkovana pažljiva momka nego mnogo pažljiva momka sa minimalcem kojeg dobija svaka 3 mjeseca.
Nažalost ali u pravu si.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#285 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by superiska »

duminjo wrote:
superiska wrote: Ne treba biti đubre bolan, ima normalnih i pristojnih i žena i muškaraca.
Haj priznaj da nas zajebavas :mrgreen:
A ko si ti? :D
Ovo je Edi odgovor, čitaj 8-)
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#286 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by duminjo »

superiska wrote:
duminjo wrote:
superiska wrote: Ne treba biti đubre bolan, ima normalnih i pristojnih i žena i muškaraca.
Haj priznaj da nas zajebavas :mrgreen:
A ko si ti? :D
Ovo je Edi odgovor, čitaj 8-)
I ja sam Edo :lol: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#287 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:Obicno 'poznatog' odbijaju, koji leti na svaki cvjetic. :zoka:
Stvarno ??? :shock:

Srecom ja nisam takav ... :thumbup:
Moze biti simpatican za drustvo, no imati takvog za ' supruga' je malo vjerovatno. :-)
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#288 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by bossnjak »

PA nek priđe dosad je trebala :mrgreen:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#289 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Nastasia »

Ramzess Veliki wrote: "Nemam taktiku. Ne prilazim uopce. Samo sam komunikativan, upoznajem se sa ljudima i ne glumim nekog ko nisam. Tako upoznam i neku djevojku, razgovaramo ... pa ako sta bude - bude. Ako se nista ne desi, ostane mi poznanstvo sto nije losa stvar."
Ovako se upoznaju momci/djevojke i stvaraju poznanstva, veze i prijateljstva. :thumbup:

Ja iskreno kad izađem sa prijateljicom, izađem jer želim sa njom da razgovaram, želim sa njom da provedem vrijeme i dobro se zabavim. Ne izlazim da bi se reprezentatovala, niti da bi nekoga ismijala, ponizila i tome slično. Svako ko mi priđe u trenutku kad ja sjedim sa prijateljicom i pijem kafu je meni smetnja. Može mi se sviđati, ali mi i dalje smeta.

Nikad nisam nikog ismijala i nikad nijedna moja prijateljica preda mnom nije nekog ismijala.

Ne znam kakvim to ženama muškarci sa teme prilaze pa im tol'ko srozavaju samopouzdanje i stvaraju ogorčenost prema upoznavanju i prilaženju generalno. U suštini, mislim da je problem do izbora žene kojoj ćete prići. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#290 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#291 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by sekerbay »

Niko nikome ne prilazi. To je demode.
Sad imaš stranice za upoznavanje i zaljubljivanje.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#292 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Kad si mlad kakvoj god da prilazis tesko ti pada. Kad omatoris pada i kad ti je skoro sve potaman ... :oops:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#293 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Nastasia »

MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Pa ustvari nije, samo što mnogi muškarci to ne mogu da vide dok ih ne otrese kao slinu.

Pazi, ako sjedi u čoporu od 4-5 drugarica, ako sve imaju plastične nokte i vještačku kosu, precrtane usne, piju neko fensy alkoholno piće i ne ispuštaju kamere iz ruku, šanse da će te ismijati je 99,99%.

Ne može me niko ubjedit da je prišao djevojci, koja u opuštenoj varijanti pije kafu sa drugaricom u pet popodne i bio ismijan.
E fazon je što vi crkoste za ovim prvoopisanim pa vam teško pada kad kaže: ne. Možda vas čak ni ne ismije.
rimsa91
Posts: 113
Joined: 21/07/2017 14:17

#294 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by rimsa91 »

Da se i ja uključim...

Bez nekog pljuvanja fakat moje razmišljanje je ovako:

Postoje 2 krajnosti tj. ili si lijep ili imaš para. U Sarajevu našim curama ako si lijep one te same završe eventualno ti treba 3 do 5 maraka za kafe, za sve ostalo ostaje ti Viber ili Messanger da se dalje dogovoriš. Ista je situacija sa novcem (sa njim izgledaš mnogooo ljepšeee).

Ova prosječna raja tzv. srednja žalost kao što sam i ja, njima ostaje da se pate i peglaju i da im se 35 stvari poklopi da bi ti dobio šansu i još Boga da moliš da u prvih 20 dana ništa ne usereš niti njoj da se desi nešto što bi joj pokvarilo raspoloženje.

Nažalost kod naših djevojaka nažalost vrijedi ono pravilo NIJE BITNO ŠTA KAŽEŠ, NEGO KO KAŽE. Tako da neka fina riječ, šega, šala vrlo rijetko naleti na plodno tlo.

Traženje fine djevojke ti je kao i posao- preporuka, internet ali jedno je sigurno u 4 zida je nečeš nači, mora se izlaziti :-D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#295 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

Nastasia wrote:
MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Pa ustvari nije, samo što mnogi muškarci to ne mogu da vide dok ih ne otrese kao slinu.

Pazi, ako sjedi u čoporu od 4-5 drugarica, ako sve imaju plastične nokte i vještačku kosu, precrtane usne, piju neko fensy alkoholno piće i ne ispuštaju kamere iz ruku, šanse da će te ismijati je 99,99%.

Ne može me niko ubjedit da je prišao djevojci, koja u opuštenoj varijanti pije kafu sa drugaricom u pet popodne i bio ismijan.
E fazon je što vi crkoste za ovim prvoopisanim pa vam teško pada kad kaže: ne. Možda vas čak ni ne ismije.
U pravu si. :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#296 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Nastasia wrote:
MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Pa ustvari nije, samo što mnogi muškarci to ne mogu da vide dok ih ne otrese kao slinu.

Pazi, ako sjedi u čoporu od 4-5 drugarica, ako sve imaju plastične nokte i vještačku kosu, precrtane usne, piju neko fensy alkoholno piće i ne ispuštaju kamere iz ruku, šanse da će te ismijati je 99,99%.

Ne može me niko ubjedit da je prišao djevojci, koja u opuštenoj varijanti pije kafu sa drugaricom u pet popodne i bio ismijan.
E fazon je što vi crkoste za ovim prvoopisanim pa vam teško pada kad kaže: ne. Možda vas čak ni ne ismije.
Meni se i to desilo - ne mora uvijek biti tako kako si opisala, ali većinom jesu te. Zato nikad, recimo, u kafanama ne prilazim niti me interesuju takve.
To ne teško pada na samom početku, jer se jedeš sa pitanjima šta sam skrivio, šta mi fali itd. Kasnije preraste u normalu. Ako ne preraste takvi postaju nice guys ili incel...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#297 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:To ne teško pada na samom početku, jer se jedeš sa pitanjima šta sam skrivio, šta mi fali itd. Kasnije preraste u normalu. Ako ne preraste takvi postaju nice guys ili incel...
Zato je bolje nesta skrivit' pa bar znas da si pokusao i onaj ti samar lakse padne ... :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#298 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote:
MarlboroGold wrote:To ne teško pada na samom početku, jer se jedeš sa pitanjima šta sam skrivio, šta mi fali itd. Kasnije preraste u normalu. Ako ne preraste takvi postaju nice guys ili incel...
Zato je bolje nesta skrivit' pa bar znas da si pokusao i onaj ti samar lakse padne ... :lol:
:thumbup:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#299 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Nastasia »

MarlboroGold wrote:
Nastasia wrote:
MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Pa ustvari nije, samo što mnogi muškarci to ne mogu da vide dok ih ne otrese kao slinu.

Pazi, ako sjedi u čoporu od 4-5 drugarica, ako sve imaju plastične nokte i vještačku kosu, precrtane usne, piju neko fensy alkoholno piće i ne ispuštaju kamere iz ruku, šanse da će te ismijati je 99,99%.

Ne može me niko ubjedit da je prišao djevojci, koja u opuštenoj varijanti pije kafu sa drugaricom u pet popodne i bio ismijan.
E fazon je što vi crkoste za ovim prvoopisanim pa vam teško pada kad kaže: ne. Možda vas čak ni ne ismije.
Meni se i to desilo - ne mora uvijek biti tako kako si opisala, ali većinom jesu te. Zato nikad, recimo, u kafanama ne prilazim niti me interesuju takve.
To ne teško pada na samom početku, jer se jedeš sa pitanjima šta sam skrivio, šta mi fali itd. Kasnije preraste u normalu. Ako ne preraste takvi postaju nice guys ili incel...

Pa ja, većinom jesu. I vi to znate i opet :D Glavom kroz zid. :pisnula:

Ma generalno se meni to prilaženje po kafanama ne dopada.
Jednostavno budeš komunikativan, nasmijan, u svakoj situaciji možeš upoznati nekoga. Ja sam jednog momka upoznala na kasi u Konzumu jer se red otego dva kilometra i počeli pričati iz dosade, kad ono, super momak.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#300 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by triconja »

Nastasia wrote:
MarlboroGold wrote:Zar je u ovom vremenu bitno ko kome prvi prilazi... svejedno je.

@Nastasia - Teško je odmah procijeniti kakvoj ženi prilazimo. Ja sam postao imun na takve reakcije, ali vidim okolo šta se dešava. Da sam 10 godina mlađi vjerovatno bi mi teško padalo. Zato sam i rekao da je toga puno manje bilo prije.
Pa ustvari nije, samo što mnogi muškarci to ne mogu da vide dok ih ne otrese kao slinu.

Pazi, ako sjedi u čoporu od 4-5 drugarica, ako sve imaju plastične nokte i vještačku kosu, precrtane usne, piju neko fensy alkoholno piće i ne ispuštaju kamere iz ruku, šanse da će te ismijati je 99,99%.

Ne može me niko ubjedit da je prišao djevojci, koja u opuštenoj varijanti pije kafu sa drugaricom u pet popodne i bio ismijan.
E fazon je što vi crkoste za ovim prvoopisanim pa vam teško pada kad kaže: ne. Možda vas čak ni ne ismije.
Sto bi neko prilazio tijema naprlitanijem? Bas bi bile porodicne zene, ma hajte molim vas :lol: :lol: :lol:
Post Reply