Ko kome prvi prilazi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#251 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by edo_79 »

Kikibombona wrote:
edo_79 wrote:Stoji to do neke mjere, i slažem se s tobom ..... ali ...... uvijek ima ono ALI :mrgreen:

Šta je s onim djevojkama koje tako čekaju da im priđeš, ti normalan o sebi, pri sebi, kontaš hajd direktno probaš nešto, i šta bude .... PALJBA... Dočeka te cura na volej i tako te izofira da ti neznaš il si pošo il ošo ..... Ona lafo neka p...ka a ti levat i jado jer si joj prišao....

Koliko puta sam se nasuk'o tako .... maaaajko moja .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E jbg, kako izgleda kada te isfolira...? :D Ove sto su mene odbile, bile su veoma pristojne i prijatne, tako da se radi toga nikada nisam osjecao lose. Doduse, nije toga bilo puno, zato sto, volim misliti da je tako, imam dobru procjenu gdje mogu proci. :D Kada uspostavis kontakt pogledom, otprilike znas kakve su ti sanse.

Al' svejedno, gledaj to sa vedrije strane, mi smo privilegovani jer smo lovci. :D Zamisli kako je nesretnicama, svidja im se tip, otpilise sve zivo, samo cekaju njega. A on nece, ne svidja mu se, stidi se ili nesto cetvrto. Al' eto, pogleda tu i tamo, pa ona konta da je to to. Meni je cura rekla da sam kukavica jer je gledam godinama a nikad nisam prisao. :D A ja nikad nisam ni imao namjeru, ne znam ni da sam je gledao. Zar ne bi bilo bolje da je odmah prisla i stvari izvela na cistac? Makar se ne bi nadala uzaludno. Nije ni zenama lako, prilaze im svakakve budale, valja docekati da pridje neko odgovarajuci. Musakarac moze prici kad god hoce, jer se to od njega ocekuje. Muskarac bira, moze prifurati svaki dan novoj djevojci, izabrati jednu medju stotinu, dok one cekaju i nadaju se. Razmisli malo o tome pa ces shavatiti koliko je to losa pozicija.

Ja sam isto tezak kao zemlja kada je u pitanju izbor zene. Vise se to odnosi na karakterne nego fizicke predispozicije. Znao sam prekinuti sa djevojkom o kojoj imam izuzetno misljenje, jer bih shvatio da nam se karakteri nikako ne podudaraju. To je tako, jbg...

Isto sa tobom, mozda djevojka voli nabildane tipove, sa latino cuznama, a ti imas elegantan stil i 'naucnicku facu' (karikiram). I jbg, pomisli, sta hoce ovaj streber. Mozda prilazis pogresnim djevojkama. Nema nikakve sumnje da veliki broj djevojaka u tebi vidi dobru priliku, ali ih ti iz nekog razloga ne uzimas u razmatranje. :idea:
Meni je najgore kad joj priđeš, i krene to sve lijepo, kontaš moglo bi napokon nešto bit od svega ovog, kad odjednom završiš u frend zoni .... pa sam bih sebe išamaro jebote .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#252 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by superiska »

edo_79 wrote:
superiska wrote:Edo, nemoj da se ljutiš, prosto ne mogu da vjerujem, da se neko sa 30+ na ovaj način udvara ženama :skoljka:
Pa druže, ne radi se to tako :D
Meni je ovo što si naveo totalno pogrešan pristup.
Možda ne izlaziš na mjesta gdje bi mogao upoznati pravu?
Zašto bih se ljutio?

Ja ti govorim kako to sad izgleda .... ne udvaram se davno sam to prestao, jer imam neki čudan osjećaj da na današnjem vaktu čim pokažeš emocije budeš sasječen u korijenu, onda bolje biti miran i đubre i to je to....

Ne MOŽDA ... već se ne sjećam kad sam zadnji put izašao ..... jbg .... ne ide ....
Izvini, možda sam bila pregruba.
Ako te je neko ranije povrijedio, trebaš to da preboliš i da ne dozvoliš da to u budućnosti utiče na tebe.
Ne treba biti đubre bolan, ima normalnih i pristojnih i žena i muškaraca.
Samo eto, zaparalo mi oči kad sam pročitala način prilaženja djevojci, nekako se to radilo (na taj način) sa 16, 17 godina. Imaš more diskretnijih solucija za prići. Uostalom, što moraju njene drugarice odmah da vide i znaju :?
Mrdni se, izađi u normalan klub 8-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#253 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Kikibombona »

franceska wrote:Svaka čast :thumbup:
Muka mi je od priče kako je ženama samo bitan novac, i kako muški koji ga nemaju upravo zbog nedostatka istog ne mogu naći djevojku/ženu :roll:
Ako nemaš ništa da mi "daš" (smisao za humor, nježnost, pažnju, ljubav, poštovanje etc.) osim novca, onda neću ni njega :-)
Novac je jako bitan za normalan život, i ženama i muškarcima, ali daaaaleeeeeko od toga da je to presudni faktor pri pronalaženju i izboru partnera.
Novac je presudan faktor zenama koje nece da rade, koje su intelektualno inferiorne i koje za cilj imaju da se udome i prepuste da ih muskarac hrani, oblaci itd.

Mene takav profil zena ne zanima i moze ih imati ko hoce. Nemam nista protiv njih. Svako ima svoj izbor i zivotni put. Ne bi valjalo da smo svi isti.

Velika vecina zena ne stavlja novac na prvo mjesto. Rekao bih, makar 90% zena. Novac je vazan, bogat muskarac je u prednosti, sto je sasvim logicno. Bogastvo za sobom povlaci mnoge pozitivne osobine sto ne treba zanemariti. Recimo inteligencija, sposobnost, angazovanost itd. Uz bogastvo ide citav niz pozitivnih osobina koje muskarca cine privlacnim.

Jednako tako, misljenja sam, a ti me ispravi ako grijesim, zene privlaci moc i popularnost koje proizilaze iz bogastva. Zena se osjeca posebnom kada je pored popularnog i mocnog muskarca. Nije li tako? Dakle, jos jedan pozitivan efekat novca.

Nazalost, novac cesto povlaci neke negativne osobine, poput bahatosti, arogancije, samodopadnosti itd. Covjek cesto izgubi kontrolu kada ima puno novca. Poslovni ljudi se veoma trose na poslu i tako zapostavljaju porodicu ili cak prenose negativnu energiju radi poslovnih peripetija.

Sve ima prednosti i mane. Neka svako trazi ono sto ce ga uciniti sretnim. Na kraju, to je najvaznije, da covjek bude sretan.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#254 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by superiska »

Novac nije presudan, ali uopšte!
Novac, kao i ljepota, može biti samo dodatni plus, bonus na ono što je presudno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#255 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Kikibombona »

edo_79 wrote:Meni je najgore kad joj priđeš, i krene to sve lijepo, kontaš moglo bi napokon nešto bit od svega ovog, kad odjednom završiš u frend zoni .... pa sam bih sebe išamaro jebote .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Garant si dobrocudnog i njeznog karaktera. Zene vole u nekoj normalnoj dozi aroganciju, direktnost, agresivnost itd., sve u skladu sa prilikama. :D

Al' nista ne mijenjaj, samo bi pogorsao stvar. Budi kakav jesi. Ima dosta djevojaka koje vole osobe tvog profila, samo ih zaobilazis. Ti si mozda momak prefinjenih manira, a atakujes na djevojke koje vole dominantne, agresivne, arogantne... muskarce. I normalno da kod takvih nemas sanse.

Ima li kod nas agencija za uparivanje, kako se niko toga nije sjetio? :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#256 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Kikibombona »

superiska wrote:Novac nije presudan, ali uopšte!
Novac, kao i ljepota, može biti samo dodatni plus, bonus na ono što je presudno.
Ljepota je veoma vazna. Bez fizicke privlacnosti nema upoznavanja, posebno ako se ljudi ne poznaju.

Misljenja sam da je fizicka privlacnost pola veze. Bez toga nema nista, makar u mom slucaju. Moze mi odgovarati pefektno, 10plus, ali ako nema privlacnosti, pisi propalo. Odsustvo privlacnosti ne moze nista, ali bas nista, nadomjestiti.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#257 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by edo_79 »

Kikibombona wrote:
edo_79 wrote:Meni je najgore kad joj priđeš, i krene to sve lijepo, kontaš moglo bi napokon nešto bit od svega ovog, kad odjednom završiš u frend zoni .... pa sam bih sebe išamaro jebote .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Garant si dobrocudnog i njeznog karaktera. Zene vole u nekoj normalnoj dozi aroganciju, direktnost, agresivnost itd., sve u skladu sa prilikama. :D

Al' nista ne mijenjaj, samo bi pogorsao stvar. Budi kakav jesi. Ima dosta djevojaka koje vole osobe tvog profila, samo ih zaobilazis. Ti si mozda momak prefinjenih manira, a atakujes na djevojke koje vole dominantne, agresivne, arogantne... muskarce. I normalno da kod takvih nemas sanse.

Ima li kod nas agencija za uparivanje, kako se niko toga nije sjetio? :D
Pa čuj sigurno nisam jedan od onih tipa ''daj mi p..ke znam da imaš''
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#258 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by superiska »

Slažem se, privlačnost je presudna i to nije upitno. Privlačnost zauzima prvo mjesto.
Ali ja nisam spomenula privlačnost, spomenula sam ljepotu :gunjastajl:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#259 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by kiligonzales »

ko se kome svidi taj i pridje :)

jel to jos nekome ofirno prici :D
maliq53
Posts: 376
Joined: 25/08/2011 01:20

#260 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by maliq53 »

Kikibombona wrote: Meni je cura rekla da sam kukavica jer je gledam godinama a nikad nisam prisao. :D A ja nikad nisam ni imao namjeru, ne znam ni da sam je gledao. Zar ne bi bilo bolje da je odmah prisla i stvari izvela na cistac?

Meni se upravo ovako nesto desilo zadnjih godina...Manje mjesto znali smo se vise puta u carsiji gledati tim nekim pogledima kada prodje pored mene i slicno (barem ja mislim da je pokusavala dati signal pogledom i ocima, moguce da sam u krivu)...Uglavnom u zadnje vrijeme me i ne benda toliko cura, a ja zbog privatnih zdravstvenih razloga koji moram reci da su opravdani nisam zelio da joj se javim...Ono sto mene zanima jeste da li postoji sada ikakva sansa da joj pridjem sada kada sam u mugucnosti gdje ranije nisam mogao :-) Primjeti se da je cura ohladila jer vjerovatno misli da sam totalni debil i kukavica koja se ne smije javiti, e sad da li tu jos necega ima ne znam...Ali me najvise tangira to sto su cure izgleda spremne toliko daleko ici da ti se ni pod koju cijenu nece javiti iako ocigledno vide da tu ima "necega"...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#261 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Pa javi se kada budes u prilici. :roll:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#262 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by klixoris »

Meni prilaze stalno, posebno onaj sto prodaje olovke :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#263 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Dobar znak.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#264 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by kiligonzales »

to su olovke koje yivot znace
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#265 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by sekerbay »

moonca wrote:Seceru, pusti te 'klinke' poplasene. Samo budi 'svoj' i malo 'prepotentan', vidjet ces :caocao:
Imaš li neki dobar ulet da ga isprobam na ovoj cendlerbing :)
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#266 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by kiligonzales »

sekerbay wrote:
moonca wrote:Seceru, pusti te 'klinke' poplasene. Samo budi 'svoj' i malo 'prepotentan', vidjet ces :caocao:
Imaš li neki dobar ulet da ga isprobam na ovoj cendlerbing :)
cao licis na moju trecu zenu, a koliko si ih imao :D
dvije haha
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#267 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by sekerbay »

cendlerbing wrote:Možda je problem u tvom načinu smisla za humor. :hm:
cao licis na moju trecu ženu, a imo sam ih dvije :kiselavoda:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#268 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

sekerbay wrote:
cendlerbing wrote:Možda je problem u tvom načinu smisla za humor. :hm:
cao licis na moju trecu ženu, a imo sam ih dvije :kiselavoda:
To u svakom slučaju čini da se osjećam ko potencijalna treća posebna osoba u tvom životu. :trep1:
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#269 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by sekerbay »

cendlerbing wrote:To u svakom slučaju čini da se osjećam ko potencijalna treća posebna osoba u tvom životu.
Prve dvije nisu bile posebne :|
Zbog njih sam izgubio vjeru u posebne žene.
Misliš li da to možeš promijeniti?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#270 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by triconja »

'ta kaes secerbeze, jel se to dotle propalo da se mora preko foruma barit?

A ti kendlerbinze? :lol: :lol: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#271 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Seceru- ne pomonji prosle :-)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#272 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Preko foruma se samo zezamo.
Osim ako me ko ne zezne. :zoka: :D
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#273 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by sekerbay »

triconja wrote:'ta kaes secerbeze, jel se to dotle propalo da se mora preko foruma barit?
A ti kendlerbinze? :lol: :lol: :lol:
Bari se i na samrtnoj postelji :mrgreen:
moonca wrote:Seceru- ne pomonji prosle :-)
To mi je reko ovaj gonzales, i upalilo je.
cendlerbing wrote:Preko foruma se samo zezamo.
Ja sam ozbiljan. En, metno sam ti izazov na atributima :zoka:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#274 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Priđem ako vidim da jede čokoladu, keks ili slično, uzmem komad i odem. Ne mora se ni riječ progovoriti.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#275 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by S4mpion »

superiska wrote:Novac nije presudan, ali uopšte!
Novac, kao i ljepota, može biti samo dodatni plus, bonus na ono što je presudno.
Hmm, možda je ljepota samo plus, ali je izgled definitivno presudan.
Post Reply