Ko kome prvi prilazi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#151 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by SmokingMan »

Ja uvijek čekam neku budalu kao što sam ja,a uvijek naletim na normalne ljude misleći da im nešto fali,ili barem mislim da su normalni,ili barem mislim da sam ja pukotina.Kuda,kako sa koje strane,sve ide kako treba,ali ofanziva se uvijek završi sa neuspjehom,polomljenih suba,osmjehom.Hebo ga bugarin wtf with me.:D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#152 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Connaisseur Karlin »

sabina1 wrote:
S4mpion wrote:Ja se divim vama koji prilazite ženskoj pred 10 ljudi.
Uvijek sam "čekala" zanimljive ljude i bilo je sasvim svejedno da li je to nasamo ili na koncertu.
:thumbup:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#153 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by manijak1 »

:oops: eh :D ko da je jučer bilo :D
Image
Image
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#154 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Bellomo »

manijak1 wrote: Image
Sve cekam kad se ono obletit nogom oko srca ko Ronaldinho. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#155 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Možeš kako hoćeš, al ne možeš dokle hoćeš. :)
:sladoled:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#156 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by manijak1 »

:oops: Slovenka se ne slaže s tobom :D :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#157 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Zavisi,zar ne. :)
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#158 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by pirmin »

Kako je @manijak nekad harao ovim forumom. 8-)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#159 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by manijak1 »

:oops: haj ne izmišljaj :D :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#160 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by pirmin »

Realno 8-)

A glede teme:
- pol je nebitan, prilazi onaj ili ona koji/-a ima aktivniji temperament.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#161 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

Ma da, ne gubite vrijeme. Zna to biti zabavno :-D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#162 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote: da, jesam, ali treba uzeti u obzir kako kad i gdj se tako nesto desilo :D
ali ovdje sam primjetila , da je vecina vas izabrala iskljucivo takvu opciju , jer pretpostavljate da ima brzi rezultat/uspjeh /neuspjeh :D
Ne zbog brzog rezultata. Dok ti tandrle mandrle hoćeš nećeš je li signal nije, pa te još i zamori/optereti - drugi kao padobranac uleti i sav posao završi za manje od 5 minuta sa razmjenom informacija i sličnim.
to nema veze : mi zene , ne odbijamo vise prilika odjednom :D meni to nikad nije smetalo, jos bolje za mene, imam trenutni veci izbor :D od tebe ovisi , kako ces reagirati :D :kiss:
Ima, MarlboroMan (Jeboga sto ne uze ovaj nick, legendaran je ...) je u pravu. Prvi ulet rjesava sve, ako prenoci vec sutra imas sansu da se to pocne razvlaciti do besvijesti.
A kada napasti, to je drugo pitanje. Zavisno od situacije mozes djevojku zavesti na prvu, ako si odlucan, direktan i ako si ju uspio zainteresirati trenutak prije ... ili si bio odredjeno vrijeme na pristojnoj razdaljini i subjektivno radio na tome da joj se pocnes svidjati, pa iskoristis pogodan trenutak i atmosferu kad je ona raspolozena da joj pridjes i zavrsis poceto.
Ako si joj se svidio trenutak prije i nisi prisao odmah, sutradan ce vec biti drugacija situacija i tad mozes zeznuti stvar, mozda je bolje preci na taktiku kontakta sa distance do pogodnog trenutka.
Uglavnom, najbitnije je prepoznati trenutak kad je raspolozena da joj pridjes, a to je trenutak kada je opustena, kada se smije i pogledom pretrazuje osobe oko sebe. Ako je dosla neraspolozena, kad joj pridjes postaces joj tezak i taj ce osjecaj uvijek vezati za tvoju pojavu. :wink:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#163 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Samo da kažem, ima nas kod kojih "padobranski ulet" ne može nikako upalit...ako sam uopšte dobro razumjela da je to nekakav ulet klizeći, i da si bukvalno u pet minuta zbario curu.

Na osnovu čega? Jedino na osnovu izgleda. To, bar meni, nije dovoljno.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#164 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:Samo da kažem, ima nas kod kojih "padobranski ulet" ne može nikako upalit...ako sam uopšte dobro razumjela da je to nekakav ulet klizeći, i da si bukvalno u pet minuta zbario curu.

Na osnovu čega? Jedino na osnovu izgleda. To, bar meni, nije dovoljno.
Ne bario te ja sest mjeseci da si od zlata sva satkana ... :lol:

Ma ne u pet, za cca dva sata ... maksimalno. Sasvim dovoljno. :oops:

E drugo je ako hoces da je zenis ... onda trebas psihologu da te odvrati od toga ... :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#165 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Pa eto...bil halalio par dana...ako znaš znanje, može biti dovoljno. :oops: :lol:
Nisam htjela reći da se zamišljam ko sam ti ko ja, nego da me u osobi privuče način na koji komunicira sa mnom i sa ostalima oko sebe, način na koji neko razmišlja i kako se šali...takvo nešto, otprilike, nije to mjerljivo.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21492
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#166 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote: Ima, MarlboroMan (Jeboga sto ne uze ovaj nick, legendaran je ...) je u pravu. Prvi ulet rjesava sve, ako prenoci vec sutra imas sansu da se to pocne razvlaciti do besvijesti.
A kada napasti, to je drugo pitanje. Zavisno od situacije mozes djevojku zavesti na prvu, ako si odlucan, direktan i ako si ju uspio zainteresirati trenutak prije ... ili si bio odredjeno vrijeme na pristojnoj razdaljini i subjektivno radio na tome da joj se pocnes svidjati, pa iskoristis pogodan trenutak i atmosferu kad je ona raspolozena da joj pridjes i zavrsis poceto.
Ako si joj se svidio trenutak prije i nisi prisao odmah, sutradan ce vec biti drugacija situacija i tad mozes zeznuti stvar, mozda je bolje preci na taktiku kontakta sa distance do pogodnog trenutka.
Uglavnom, najbitnije je prepoznati trenutak kad je raspolozena da joj pridjes, a to je trenutak kada je opustena, kada se smije i pogledom pretrazuje osobe oko sebe. Ako je dosla neraspolozena, kad joj pridjes postaces joj tezak i taj ce osjecaj uvijek vezati za tvoju pojavu. :wink:
:thumbup:
Tako to i funkcioniše. Nema mi ništa jače kad čujem od nekog da se mjesecima sa nekom dopisuje, a ništa konkretno... ono wtf... neki normalan period od par dana do eventualno 2 sedmice je sasvim ok.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#167 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by moonca »

A sta je dopisivanje? Hava :zoka: :lol:
maliq53
Posts: 376
Joined: 25/08/2011 01:20

#168 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by maliq53 »

cendlerbing wrote:Pa eto...bil halalio par dana...ako znaš znanje, može biti dovoljno. :oops: :lol:
Nisam htjela reći da se zamišljam ko sam ti ko ja, nego da me u osobi privuče način na koji komunicira sa mnom i sa ostalima oko sebe, način na koji neko razmišlja i kako se šali...takvo nešto, otprilike, nije to mjerljivo.
A zasto ne moze npr momak kojeg ne znas nikako osim mozda par pogleda u kaficu pa vidi da ima nesta (barem on misli :-D ), da ti pridje i zatrazi broj ili te pozove na kafu...I onda se na kafi bolje upoznajete kakav je ko, i shodno tome odlucite da li cete dalje nastaviti ili ne... Ne moras ga vidjati negdje dvije sedmice da bi ti tek mogao prici :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#169 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Ramzess Veliki »

maliq53 wrote:
cendlerbing wrote:Pa eto...bil halalio par dana...ako znaš znanje, može biti dovoljno. :oops: :lol:
Nisam htjela reći da se zamišljam ko sam ti ko ja, nego da me u osobi privuče način na koji komunicira sa mnom i sa ostalima oko sebe, način na koji neko razmišlja i kako se šali...takvo nešto, otprilike, nije to mjerljivo.
A zasto ne moze npr momak kojeg ne znas nikako osim mozda par pogleda u kaficu pa vidi da ima nesta (barem on misli :-D ), da ti pridje i zatrazi broj ili te pozove na kafu...I onda se na kafi bolje upoznajete kakav je ko, i shodno tome odlucite da li cete dalje nastaviti ili ne... Ne moras ga vidjati negdje dvije sedmice da bi ti tek mogao prici :D
... ali ga onda ne bi mogla setati k'o goluba na Bas-carsiji I hraniti svoj ego dok se on pati i nervira.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#170 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Jedem momke za doručak, kad mi nestane hljeba. :jedekolac:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#171 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Bloo »

cendlerbing wrote:Pa eto...bil halalio par dana...ako znaš znanje, može biti dovoljno. :oops: :lol:
Nisam htjela reći da se zamišljam ko sam ti ko ja, nego da me u osobi privuče način na koji komunicira sa mnom i sa ostalima oko sebe, način na koji neko razmišlja i kako se šali...takvo nešto, otprilike, nije to mjerljivo.
Tehnicki,idealna sam.osoba za tebe :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#172 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by Tomahawk11 »

Ma, šta imaš komunicirati....slomiš se pričajući, ono ništa :-?
Bitna je duševna povezanost, empatija :)
Ono, ti okom, ona skokom....ona migne, ti :balkanac:
I tako to :oops:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#173 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Blo, osvojila si me za manje od par dana. :trep1:

Tomo, džaba to, ako nije dovoljno debeo da mi nahrani ego. :oops:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#174 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by mad_max_ba »

cendlerbing wrote:Blo, osvojila si me za manje od par dana. :trep1:

Tomo, džaba to, ako nije dovoljno debeo da mi nahrani ego. :oops:
pih
:roll:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#175 Re: Ko kome prvi prilazi?

Post by cendlerbing »

Ti Maxo, dođi s Benijem :eh:
Post Reply