Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Teufik
Posts: 4841
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#26 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Teufik »

Gledao sam, al nit sam ih cuo nit sam ih vidio...od nervoze.

Jebo program.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#27 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Kemal Malovčić »

It_is_a_Leclerc wrote:Pa normalno da bih.

Meni su Igor Kristić i Velid Spaho draži od Drage "športa" Ćosića taman da prije svake utakmice odrecituju "Moj me Hašim kao bubanj dere" u epskom desetercu.

:bih:
Naravno da jesu.

Jer očito imaš neke lične veze sa BHT-om.

Branioče lošeg programa.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#28 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Kemal Malovčić »

Program prije, tokom i posle utakmice je MRTVO GOVNO.

Bokte stvorio PEGLA muhamed konjić nas POPEGLA svojim "stručnim" komentarima.

MRŠ!
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#29 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by cancel »

daky585 wrote:Uf, oni će se baš potresti što ih ne gledaš. I ti si sad veći patriota jer ne gledaš HRT i RTS? Ja gledam tamo gdje je kvalitetnije, a vidim da bi neki zbog patriotizma gledali BHT čak da je slika još gora (iako je to teško postići).
Sacuvaj me Boze takvih "patriota" koji na jednoj temi se hvale kako ne placaju pretplatu BHT-u, a na drugoj nacionalisticki kenjaju o vaznosti gledanja bas tog kanala. Svjetla je buducnost BiH pored takvih "patriota".

Leclerc, budi "veliki Bosanac" pa uplati koju marku tom napacenom servisu a mani se ovakvih nacionalistickih baljezganja gdje im nije mjesto. To mu nece pomoci, budi siguran.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#30 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by It_is_a_Leclerc »

Kemal Malovčić wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Pa normalno da bih.

Meni su Igor Kristić i Velid Spaho draži od Drage "športa" Ćosića taman da prije svake utakmice odrecituju "Moj me Hašim kao bubanj dere" u epskom desetercu.

:bih:
Naravno da jesu.

Jer očito imaš neke lične veze sa BHT-om.

Branioče lošeg programa.
A vidim, imamo i šaljivdžiju.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#31 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by It_is_a_Leclerc »

cancel wrote:
daky585 wrote:Uf, oni će se baš potresti što ih ne gledaš. I ti si sad veći patriota jer ne gledaš HRT i RTS? Ja gledam tamo gdje je kvalitetnije, a vidim da bi neki zbog patriotizma gledali BHT čak da je slika još gora (iako je to teško postići).
Sacuvaj me Boze takvih "patriota" koji na jednoj temi se hvale kako ne placaju pretplatu BHT-u, a na drugoj nacionalisticki kenjaju o vaznosti gledanja bas tog kanala. Svjetla je buducnost BiH pored takvih "patriota".

Leclerc, budi "veliki Bosanac" pa uplati koju marku tom napacenom servisu a mani se ovakvih nacionalistickih baljezganja gdje im nije mjesto. To mu nece pomoci, budi siguran.
Zašto izmišljate ?

Ja redovito izvršavam sve svoje obaveze prema državi. Ponekad voljno, a ponekad nevoljno. Ali ih redovno izvršavam. Ako treba skenirati priznanice, pa vam dostaviti na kućnu adresu, i to sam voljan uraditi ?

Prvo, ne radi se ni o kakvom nacionalizmu. Jednostavno, slušam program na svom jeziku i uvijek ću, u izboru hrvatskog, srpskog i bosanskog, izabrati jezik svog naroda. To što vi i vama slične, sve što ima veze sa BiH tretirate kao fašizam, nacionalizam, povampirene Bošnje itd. je samo dokaz da suštinski ne razumijete ništa.

Drugo, s obzirom da sa funkcionalno nevaspitanim pojedincima kojima se pokušaji konverzacije zasnivaju na glagolima tipa - "kenjati", "baljezgati", po defaultu i iz kućnog odgoja, ne raspravljam, savjetujem vam da ih sačuvate za quoteanje za nekog drugog. Kod mene, zbog ovog baljezganja i kenjanja, ideš na blok listu. Pa baljezgaj i kenjaj do sutra :)
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#32 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by cancel »

Jel to ovako plaćaš pretplatu? :lol:

BHT
by It_is_a_Leclerc on 10/06/2014 17:01
It_is_a_Leclerc wrote: Znači, ja u sklopu računa za Moja TV plaćam tv pretplatu i želim da mi se, kao redovnom preplatniku omogući sve što imaju drugi pretplatnici.
Dobro da nisi rekao da u sklopu kredita za auto plaćaš i BHT pretplatu :-) :-)
pianist
Posts: 223
Joined: 04/03/2008 22:11

#33 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by pianist »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja se stvarno čudim pojedincima.

Prvo. Jel znate vi da HRT ima PET (brojem 5) kanala. Njima nije problem rezervisati cijeli program HTV 2 za cjelodnevnu emisiju sa "voditeljicom, Beusanom i smiješnim fazonima". BHT mora emitovati vijesti, dječiji program, filmski program, kulturni program i još tri utakmice dnevno, jer ih na to obavezuje zakon.
Drugo. Ne znam da na HRT-u u upravi imate tri čovjeka iz Republike Srpske koji su poslani sa zadatkom da u startu sjebu svaki pokušaj digitalizacije, inovacije, poboljšanja programa i produkcije. To su ljudi koji bi, da se sutra zarati, zapalili sivi dom ko poštu na Obali.
Treće. Ja vas stvarno ne razumijem. Jeste vi ikad probali komentarisati utakmicu - javiti se sa stadiona sa 70 000 duša u program koji gleda makar 2 miliona ljudi, držati emocije po strani, gledati u 20 papira, i u monitor, i pritom biti svjestan da te 10 ogorčenih klixovaca čeka da te popljuje i izvrijeđa ?! Pa nije to, sjedeš i pričaš šta vidiš na terenu, majka mu stara.
Četvrto. Što se tiče programa. I ja sam pomalo razočaran. Rekao sam prije da sam očekivao da će napraviti nešto kao stručni tim ljudi koji će svakodnevno gostovati, a ne ovaj - "Dobro došli" tip gostovanja gdje je čovjeka jednostavno teško i slušati i gledati.
Peto. Muhamedu Konjiću zamjeriti nedostatak patriotizma je kao zamjeriti Messiju nedostatak tehnike. To što je čovjek par puta pretjerao u hvalospjevkama na račun Argentine je samo pokušaj da se pokaže koliko treba biti ponosan na sjajan otpor naših.

P.S. Ne bih nikad ništa gledao na HTV-u iz principa. Kao ni na RTS-u. Ni na bilo kojoj stranoj televiziji, ukoliko to imam i na našoj. Ovu državu je i ujebalo to što našem znamo podapeti nogu.

Ma svaka cast, od kad je pocela prica o BHT-u i HD-u javljaju se pojedinci sa svakakvim komentarima.
Ovo je odlican osvrt, i apsolutno ti je svaka na mjestu! Bravo!
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#34 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by recto-verso »

pianist wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ja se stvarno čudim pojedincima.

Prvo. Jel znate vi da HRT ima PET (brojem 5) kanala. Njima nije problem rezervisati cijeli program HTV 2 za cjelodnevnu emisiju sa "voditeljicom, Beusanom i smiješnim fazonima". BHT mora emitovati vijesti, dječiji program, filmski program, kulturni program i još tri utakmice dnevno, jer ih na to obavezuje zakon.
Drugo. Ne znam da na HRT-u u upravi imate tri čovjeka iz Republike Srpske koji su poslani sa zadatkom da u startu sjebu svaki pokušaj digitalizacije, inovacije, poboljšanja programa i produkcije. To su ljudi koji bi, da se sutra zarati, zapalili sivi dom ko poštu na Obali.
Treće. Ja vas stvarno ne razumijem. Jeste vi ikad probali komentarisati utakmicu - javiti se sa stadiona sa 70 000 duša u program koji gleda makar 2 miliona ljudi, držati emocije po strani, gledati u 20 papira, i u monitor, i pritom biti svjestan da te 10 ogorčenih klixovaca čeka da te popljuje i izvrijeđa ?! Pa nije to, sjedeš i pričaš šta vidiš na terenu, majka mu stara.
Četvrto. Što se tiče programa. I ja sam pomalo razočaran. Rekao sam prije da sam očekivao da će napraviti nešto kao stručni tim ljudi koji će svakodnevno gostovati, a ne ovaj - "Dobro došli" tip gostovanja gdje je čovjeka jednostavno teško i slušati i gledati.
Peto. Muhamedu Konjiću zamjeriti nedostatak patriotizma je kao zamjeriti Messiju nedostatak tehnike. To što je čovjek par puta pretjerao u hvalospjevkama na račun Argentine je samo pokušaj da se pokaže koliko treba biti ponosan na sjajan otpor naših.

P.S. Ne bih nikad ništa gledao na HTV-u iz principa. Kao ni na RTS-u. Ni na bilo kojoj stranoj televiziji, ukoliko to imam i na našoj. Ovu državu je i ujebalo to što našem znamo podapeti nogu.

Ma svaka cast, od kad je pocela prica o BHT-u i HD-u javljaju se pojedinci sa svakakvim komentarima.
Ovo je odlican osvrt, i apsolutno ti je svaka na mjestu! Bravo!
:thumbup:
User avatar
fortaleza
Posts: 5588
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#35 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by fortaleza »

sprej wrote:aha mi bi program i kvalitet, a RTV taksu nek plaća neko drugi
usporedite procenat naplate HRT-a i cijenu iste, nije problem kad se ima.
Da prihodi BHT-a iznose polovicu HTV-ovih prihoda program opet ne bi bio ni upola blizu HTV-ovog programa, znači to nije primarni razlog. Isto tako BHT je u zadnje vrijeme svakako bolji nego prije.
reufaga wrote:najavne emisije na BHT su gubljenje vremena za prosječnog ljubitelja fudbala. ni govora o taktici, sastavima timova, karakteristikama ekipa čije utakmice slijede.
sve se svodi na prognozu rezultata gostiju u studiju i anketama u kojima se isto traži od domaćica koje se vraćaju sa pijace.
Ovo meni bode oči. Ajde kontam, Konjić jeste bio nogometaš al izgleda da nema pojma o taktici, ne čita igru pa da iskomentira situacije, sastave, taktiku ekipa, trenera pa da dadne osvrt. Zar stvarno ne mogu naći nekog tko je imalo kompetentniji? Nije toliko stvar u novcu kako je ovaj iznad naveo. Danas su u emisiju pozvali nekog Nijemca koji radi u BiH nešto kao "ataše" za fucking kulturu da komentira. Nit je kompetentan, nit lik ima veze s nogometom, nit ne znam zašto su to uradili. Jedina stvar zašto su ga pozvali je to što je lik Nijemac, radi u BiH, a taj dan igra Njemačka. A možda stvarno nisu imali koga za zvati. Kad pogledam Štimca i Scoriu, nikakvi treneri, vidjeli smo kako je prošao Štimcev mandat u Hrvatskoj, al sere li ga sere tijekom emisije, pa nešto zapisuje za poslije da izjavi itd.
It_is_a_Leclerc wrote:Ja se stvarno čudim pojedincima.

Prvo. Jel znate vi da HRT ima PET (brojem 5) kanala.
Imaju četiri programa. Dalje, HTV2 i BHT imaju skoro pa podjednako sati tv programa dnevno posvećeno svjetskom prvenstvu uključujući i utakmice tako da i taj argument otpada.
Cop21
Posts: 24
Joined: 25/06/2013 14:53

#36 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Cop21 »

Vidim opet uspoređujete HRT i BHRT.
HRT mjesečno kupi približno 22 miliona KM, dok javni servisi u BiH mjesečno ne skupe ni 3 miliona KM (koja se potom dijele tako što polovina ide BHRT-u i po 25% FTV-u i RTRS-u).
Znači HRT skupi skoro 15× više novca mjesečno od naše državne televizije. Hoćemo li ih konačno prestati uspoređivati?

Emisije prije i poslije utakmice su loše, uopće ne branim naše producente (čisto da ne bude zabune). Mislim da se to trebalo puno bolje uraditi. Ali na drugu stranu, možda se treba zapitati imaju li novca za to. Ja se prvi ne razumijem u to koliko njih košta da idu kroz BH gradove i intervjuiraju građane, da plate i dovode neke posebne goste i stručnjake da komentiraju utakmice, da naprave dobru scenu u studiju. Jedino što znam i što sam naučio jeste da je najlakše skrivati se iza nicka na forumu i pljuvati sve redom tako bahato i arogantno, iako u većini slučajeva pljuvač nije ni najmanje upoznat s pravim stanjem i pozadinom situacije koja mu ne odgovara.
Cop21
Posts: 24
Joined: 25/06/2013 14:53

#37 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Cop21 »

I da odgovorim na pitanje iz naslova teme (izvinjavam se na duplom postu):

Za loš program prije i poslije utakmice indirektno je kriva država u kojoj je puno ljudi siromašno. Država ne radi u korist građana, ne razvijamo se, ekonomija nam je gora iz dana u dan. Ljudi nemaju para. Ne plaća se pretplata (ima i bezobrazluka tu, a ne samo siromaštva), javni servisi nemaju dovoljno novaca. Loš program prije i poslije utakmice sigurno imaju i druge evropske zemlje koje su u sličnoj situaciji kao i mi (Albanija, Moldavija?).
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#38 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by JoseMujica »

Kemal Malovčić wrote:Image
puna podrška supruzi, al me čudi da je poželjela nake notorne gluposti slušati...čoek nekad bio profesionalni fudbaler a prosječan pemzioner iz parka ima bolji vokabular i taktičko-formacijsko razumjevanje fudbala
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#39 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Toffee karamela »

cancel wrote:
awekenings wrote:Konjic i onaj drugi balvan svrsavali citavu tekmu na Argentinu .
al zato su Ćosić i Vlaović na HRT-u svršavali na BiH - naši susjedi ovo, naši susjedi ono :lol:
imao sam osjećaj da igra Hrvatska a ne BiH :lol:
Ja ću zato skinuti taj njihov prijenos ako ga bude negdje na tubeu kao jednu od najljepših uspomena na ovaj Mundijal :-D

Goranu Vlaoviću :kiss:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#40 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by irac300 »

Može BHT imati prihod od 50 miliona KM od pretplate, ja se kladim u desno jaje da program ništa ne bi bio bolji. Jednostavno na toj telelviziji radi toliki nestručan kadar da nema tih para koji od njih može stvoriti kvalitet. Za patriJote, evo ja plaćam pretplatu redovno, a gledam prijenos na HRT2 u HD-u (srećom pa živim blizu granice). Šta trebam? Gledati ono govno od slike (nemam kablovsku) uz idiotske emisije iz studija, koje više liči na pogrebnu ceremoniju nego na uvodnu emisiju neke utakmice, a na drugoj strani imam HD sliku, odlične i zabavne emisije pred i poslije utakmice uz stručne komentare, trenera, sudija, zanimljive reportaže iz Brazila...itd, itd...
Mi i jesmo ovdje gdje jesmo iz razloga što uvijek idemo linijom manjeg otpora, u stilu ''Ma haj' naši su kak'i god da su''. Nabijem ih više!!!
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#41 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Toffee karamela »

irac300 wrote:Može BHT imati prihod od 50 miliona KM od pretplate, ja se kladim u desno jaje da program ništa ne bi bio bolji. Jednostavno na toj telelviziji radi toliki nestručan kadar da nema tih para koji od njih može stvoriti kvalitet.
Potpis na ovo. Nisu kod nas problem pare nego truhla močvara koja zadnjih 20 godina guta sve kvalitetno i inteligentno a izbacuje na površinu bljuzgavi otpad! Slušam sinoć onu spikericu BHT1 Ivanu Crnogorac, ton i dikciju, pa ona prije rata ne bi mogla raditi ni na Radio Busovači! Ili ona Lemana Rašić koja se na FTV bukvalno dere dok vodi Dnevnik! Ljudi moji gdje ono pokupiše i uvedoše u studio ??? :shock:
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#42 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by cancel »

kad se već priča o brojkama, ovako bi one izgledale na prostoru bivše YU

HRT godišnji prihod je 310 miliona KM od pretplate i 80-90 miliona KM od reklama. Ukupno cca 400 miliona KM godišnje iliti 34 mil KM mjesečno.

RTV SLO godišnji prihod je 180 miliona KM od pretplate i 35 miliona KM od reklama. Ukupno cca 215 miliona KM godišnje iliti 18 miliona KM mjesečno.

RTS i RTV Vojvodine zajedno prošle godine su dobili 137 miliona KM iz državnog budžeta (koji dijele) a dodatno su još zaradili 30 miliona KM od reklama. Ukupno dakle 167 miliona KM godišnje, iliti 15 miliona KM mjesečno.

BHT godišnji prihod je 23 miliona KM od pretplate, 4 miliona KM od reklama i 10 miliona KM od refundacije troškova RTV F BiH., zakup prostora i ostalih prihoda. Ukupno cca 37 miliona KM godišnje, iliti cca 3 mil KM mjesečno.

RTRS godišnji prihod (podatak iz 2012.) je 13 miliona od pretplate, 5 mil KM od reklama, 5 mil KM ostalo. Ukupno godišnje 23 miliona KM, iliti cca 2 miliona KM mjesečno.
Hendrix
Posts: 4107
Joined: 27/02/2004 00:00

#43 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by Hendrix »

Zasto se ne puste razgovori sa igracima poslije utakmice? Taman krenu i gotovo.

Odma presaltaju na onaj mevlud u studiju...bas bi volio cuti reakcije sa terena ali ne...idu analize eksperata i rezidentne bumbatre BHTa Maje Eurosong.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#44 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by rizibizi »

'Bem ti dan kad sam docekao da neko ima smisla da brani instituciju BHRT i njihov program i programsku semu. Suplja je prica da se samo kao federalci trude da nesto naprave od javnog servisa a kao srbi iz mrske to sve opstruisu, opstruiraju kako kome draze. Kad su ovi federalci takvi medijski strucnjaci sto Sabic ne napravi od FTV - CNN, 'oce al' u curcu. Sad su kao srbi krivi sto se tolike godine nije u stanju zavrsiti proces digitalizacije, da nisu krivi i sto je pred SP sve ovako nakaradno uradjeno? Pare su bile tu, pogledajte kako je rjeseno u komsiluku, pogledajte kako je kod nas. Vjerovatno su nam drugi krivi sto nam je studio crn i mracan ko supa i sto je program nula i sto smo poslali nepismenog novinara i ocekivano nepismenog fudbalera na SP. Onaj Marijan kakav god da je, a nije ni on neka premija 5 puta je bolji od kompletne postave BHRT koja radi na SP. Ne mogu da shvatim da ovi nasi komentatori prvo nisu u stanju da malo pogledaju SK, Arene, Euro Sport i slicne kanale pa da pokupe koju foru, a onda ako vec odluce da se bave ovim "sportom" fino krenu na vjezbe, pa malo dikcija, malo pravopis a ne ovako " Or'o ja njemu njivu" pa "Ojha". O placanju pretplate, shatro patriotizmu i ostalim nebulozama samo cu reci da se patriotizam dokazivao '92 - '95 sirom BiH, a ne danas gledanjem samo ovih ili onih kanala, slusanjem samo ovih ili onih komentatora i kupovinom samo "domacih" proizvoda.

EDIT: Debelu Maju ste ostavili u studiju, da Dejana Kukrica niste poveli na SP pa ga cuvate na klupi ako Konjicu pukne glas jer ipak kako ukinuse Eurosong doticni sve manje i manje putuje na racun drzave.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#45 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by O'zone »

Ognjen Dujković prisilno postade komentator pukao link prema Brazilu
pianist
Posts: 223
Joined: 04/03/2008 22:11

#46 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by pianist »

cancel wrote:kad se već priča o brojkama, ovako bi one izgledale na prostoru bivše YU

HRT godišnji prihod je 310 miliona KM od pretplate i 80-90 miliona KM od reklama. Ukupno cca 400 miliona KM godišnje iliti 34 mil KM mjesečno.

RTV SLO godišnji prihod je 180 miliona KM od pretplate i 35 miliona KM od reklama. Ukupno cca 215 miliona KM godišnje iliti 18 miliona KM mjesečno.

RTS i RTV Vojvodine zajedno prošle godine su dobili 137 miliona KM iz državnog budžeta (koji dijele) a dodatno su još zaradili 30 miliona KM od reklama. Ukupno dakle 167 miliona KM godišnje, iliti 15 miliona KM mjesečno.

BHT godišnji prihod je 23 miliona KM od pretplate, 4 miliona KM od reklama i 10 miliona KM od refundacije troškova RTV F BiH., zakup prostora i ostalih prihoda. Ukupno cca 37 miliona KM godišnje, iliti cca 3 mil KM mjesečno.

RTRS godišnji prihod (podatak iz 2012.) je 13 miliona od pretplate, 5 mil KM od reklama, 5 mil KM ostalo. Ukupno godišnje 23 miliona KM, iliti cca 2 miliona KM mjesečno.
Odron!
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#47 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by OldMayor »

Ali ajmo ljudi biti malo i realni, dobro neko napisa BHT da ima prihod 500 miliona, program bi sigurno bio malo kvalitetniji, ali bi opet zaostajao za ostalim.

Porastom prihoda i profita tu bi se samo jos vise uhljebilo 'strucnjaka'.

A ne treba ici daleko, pa da se dokaze da bi to bilo tako. Evo vam BH Telecom, firma ubija lovu, ali su karina. Pogledajte im samo web stranicu i njihov marketing, pa to je uzas zivi. Da im nije dosla konkurencija, mi bi jos imali mjesecno 9 giga internet downloada, kako je bilo prije nekoliko godina.

Jednostano neposobni ljudi su ubaceni na mjesta gdje trebaju biti sposobni - standardna boljka nasih drzavnih firmi.
I zato kazem, vi dajte BHT milijardu, oni opet nece znat kako da naprave dobar program.

Jer nije ni HRT izmislio toplu vodu, nego ljudi prate trendove i idu u skladu s tim. BHT je ostao u 70-im. Dovedu gosta, kako si, sta ima, sta mislis koji ce bit rezultat. Hvala i prijatno. Ustogljeni voditelji citaju pitanja, nema improvizacije, nema sala, nema nista, samo mi jos dodatnu nervozu unesu pred utakmicu.

Komentatore vala iskreno i ne slusam pretjerano, sreca slika ekstra, pa se i ne obazirem previse. Iskreno nemam ni pojma sta je Konjic baljezgo.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#48 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by rizibizi »

Jest malo off ali se izvinjavam. Sastanak ministara unutrasnjih poslova regiona, ispred HR tad je bio KaraMarko, u Sriji Dacic pogledas biografije, vidis da ljudi cijeli zivot ganjaju ono cim se bave, znaju svoj posao, imaju zvanje i titule a nas Sadik Ahemtovic isto mutav, ko da je iz RAD-a dosao, sa pranja kontejnera, ne zna dvije postene da sastavi bez da zamuckuje, odjelo mu stoji ko da ga je maznuo sa komsijskog strika. Dzaba nama pare, kad pare ne idu tamo gdje treba, ViK umjesto u infrastrukturu ulaze u vlastite plate, cijevi pucaju, oni kukaju, povecavaju cijenu kubika i tako u krug, ista situacija sa GRAS-om, telekomom. Umjesto da ulazu u posao pa da plate primaju od zarade oni prvo dignu sebi plate a nek radi neko drugi. Tako ti je i sa BH1/FTV, Durakovic, sad Sabic sve moj do mojega a sta su napravili za kuce u kojima rade, napravili su sebi kuce i bankovne racune, samo jebe se kome za to dok ne dodju na red. Digitalizacija je proces koji traje i na kojem se radi godinama, samo je kod nas bilo iz supljeg u prazno godinama i onda za 15 dana kao nesto izvol'te, sto je brzo to je kuso vazda bilo. Nikakvi "novinari", jos gori "strucni" komentatori, ocajan studio (mracan, sklepan, nadjidjan a nista konkretno) i "HD" signal su nas domet.
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#49 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by karanana »

jao glupih pitanja od ove koke.
prebacujem na hrt2 na brazuca show.
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#50 Re: Ko je kriv za loš program PRIJE I POSLIJE UTAKMICE?

Post by General_Jackson »

OldMayor wrote:Ali ajmo ljudi biti malo i realni, dobro neko napisa BHT da ima prihod 500 miliona, program bi sigurno bio malo kvalitetniji, ali bi opet zaostajao za ostalim.

Porastom prihoda i profita tu bi se samo jos vise uhljebilo 'strucnjaka'.

A ne treba ici daleko, pa da se dokaze da bi to bilo tako. Evo vam BH Telecom, firma ubija lovu, ali su karina. Pogledajte im samo web stranicu i njihov marketing, pa to je uzas zivi. Da im nije dosla konkurencija, mi bi jos imali mjesecno 9 giga internet downloada, kako je bilo prije nekoliko godina.

Jednostano neposobni ljudi su ubaceni na mjesta gdje trebaju biti sposobni - standardna boljka nasih drzavnih firmi.
I zato kazem, vi dajte BHT milijardu, oni opet nece znat kako da naprave dobar program.

Jer nije ni HRT izmislio toplu vodu, nego ljudi prate trendove i idu u skladu s tim. BHT je ostao u 70-im. Dovedu gosta, kako si, sta ima, sta mislis koji ce bit rezultat. Hvala i prijatno. Ustogljeni voditelji citaju pitanja, nema improvizacije, nema sala, nema nista, samo mi jos dodatnu nervozu unesu pred utakmicu.

Komentatore vala iskreno i ne slusam pretjerano, sreca slika ekstra, pa se i ne obazirem previse. Iskreno nemam ni pojma sta je Konjic baljezgo.
Suvišno je bilo šta dodati na ovo, sve je rečeno, dovoljno ti je vidjeti te cure u studiju koje sa fudbalom blage veze nemaju i to ni ne kriju, pa zar je zaista bilo tako teško naći 2-3 zgodne žene (ako je to već uslov) koje znaju sastaviti dvije prosto-proširene rečenice, a da znaju nešto o fudbalu, kada već toliko žena danas prati fudbal, nije to kao prije 20-30 godina.
Locked