Ko je kome prvi prišao?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#276 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by hadzinicasa »

zoom66 wrote:
hadzinicasa wrote: ne zachatavaj! :x
necu, predobra si :x

:lol:
ha ja. šta vas dvoje tu prilazite jedno drugom na moje oči! ova do srca preko stomaka, a ti do srca preko riječi :)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#277 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
zoom66 wrote:
hadzinicasa wrote: ne zachatavaj! :x
necu, predobra si :x

:lol:
ha ja. šta vas dvoje tu prilazite jedno drugom na moje oči! ova do srca preko stomaka, a ti do srca preko riječi :)
sto si bona ljubomorna, ti imas komsiju Chmolju
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#278 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:sto si bona ljubomorna, ti imas komsiju Chmolju
Chmoljo me od*ebao. ne javlja se više ni fol slučajno.

šta ću - ljubomorna jesam i eto.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#279 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
wewa wrote:sto si bona ljubomorna, ti imas komsiju Chmolju
Chmoljo me od*ebao. ne javlja se više ni fol slučajno.

šta ću - ljubomorna jesam i eto.
ma briga te, ionako sam cula da ne cupa obrve!
*mima*

#280 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by *mima* »

hocel ko meni pric :cry:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#281 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by hadzinicasa »

*mima* wrote:hocel ko meni pric :cry:
tebi niko ne smije prići.
*mima*

#282 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by *mima* »

a umal mi fadila nije prisla :cry:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#283 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by wewa »

sumirprimus
Posts: 81625
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#284 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by sumirprimus »

*mima* wrote:a umal mi fadila nije prisla :cry:
umal ti ne...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#285 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by hadzinicasa »

*mima* wrote:a umal mi fadila nije prisla :cry:
ti se nikad nisi izjasnila - zašto ti ne bi njoj prišla? ili nekom drugom :)
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#286 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by shin »

MedenoSrce wrote:Sjedila s jednom drugaricom u Escobaru, i u nju stvarno zuri momak.
Neprijatno je njoj jer on baš što se ono kaže "zino". Kad će nakon nekog vremena ona njemu rezignirano "Šta si bleno?"

Kaže on njoj sav zbunjen, "Gledam utakmicu bnb"

Naime, TV je bio tačno iznad njene glave.

Toliko o šmekanju.
Image

Ja ne bih izasao iz kuce nikad vise :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#287 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by MedenoSrce »

shin wrote:
Image

Ja ne bih izasao iz kuce nikad vise :lol:

Udala se nakon dva mjeseca, tako da ti to dođe na isto. :D
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#288 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Eleonora »

Ady88 wrote:Ja sam danas imao slucaj na trolejbuskoj stanici kod dzamije KRALJ FAHD Bin Abdul Aziz Alsaud :mrgreen: djevojka crna, lijepa, visoka, a o osmijehu da ne pricam, mogao bih je danima nasmijavati i uzivati gledajuci, ukratko, idealna 90-60-90 :oops:
Problem je sto nisam smio prici, ustvari neugodno bi mi bilo da me odbije ili nesto slicno a na stanici nismo sami, reko hoce kontati vidi manijaka po stanicama prilazi. Dode trolejbus, udem, a ona ostane na stanici, kako sam krenuo pogledam kroz prozor i vidim gleda me, gledam ja nju, gleda ona mene, gledamo se medusobno :mrgreen: Kontam u sebi, konju jedan da si prisao mozda bi bilo sta a ovako mozes samo nagadati sta bi bilo. Evo sad kuci tugujem i placem sta sam propustio :oops: :razz:
Nisam daba sve ovo napisao, zanima me kako bi reagovale i da li su vam prilazili po danu, dakle ovako stanica, market i slicno? Da li odmah pomislite on ovako svakoj prilazi itd.?


PS. ako kojim slucajem post procita djevojka sa stanice nek mi se javi na PM, volio bih da se gledamo malo duze :mrgreen: :lol:
Oko koliko sati je ovo bilo?! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#289 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Ady88 »

Eleonora wrote:
Ady88 wrote:Ja sam danas imao slucaj na trolejbuskoj stanici kod dzamije KRALJ FAHD Bin Abdul Aziz Alsaud :mrgreen: djevojka crna, lijepa, visoka, a o osmijehu da ne pricam, mogao bih je danima nasmijavati i uzivati gledajuci, ukratko, idealna 90-60-90 :oops:
Problem je sto nisam smio prici, ustvari neugodno bi mi bilo da me odbije ili nesto slicno a na stanici nismo sami, reko hoce kontati vidi manijaka po stanicama prilazi. Dode trolejbus, udem, a ona ostane na stanici, kako sam krenuo pogledam kroz prozor i vidim gleda me, gledam ja nju, gleda ona mene, gledamo se medusobno :mrgreen: Kontam u sebi, konju jedan da si prisao mozda bi bilo sta a ovako mozes samo nagadati sta bi bilo. Evo sad kuci tugujem i placem sta sam propustio :oops: :razz:
Nisam daba sve ovo napisao, zanima me kako bi reagovale i da li su vam prilazili po danu, dakle ovako stanica, market i slicno? Da li odmah pomislite on ovako svakoj prilazi itd.?


PS. ako kojim slucajem post procita djevojka sa stanice nek mi se javi na PM, volio bih da se gledamo malo duze :mrgreen: :lol:
Oko koliko sati je ovo bilo?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja taman sa dzume izasao, bio u Kralj Fahd :mrgreen: , zezam se :) , ako si se pronasla u opisu gore ja cu napisati koliko god tebi sati odgovara :oops: :lol: ne mogu se sjetiti tacno ali sigurno je bilo oko 11-12h
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#290 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Eleonora »

Ady88 wrote:
Eleonora wrote:
Ady88 wrote: Ma ja taman sa dzume izasao, bio u Kralj Fahd :mrgreen: , zezam se :) , ako si se pronasla u opisu gore ja cu napisati koliko god tebi sati odgovara :oops: :lol: ne mogu se sjetiti tacno ali sigurno je bilo oko 11-12h
Desilo mi se bas isto prije 5-6 dana i to bas na pomenutoj lokaciji, ali doduse kad sam se vracala sa posla. :D Nije tako rano.
A i pretpostavljam da je ovaj broj uz tvoj nick tvoje godiste, a ovaj nije bio tamo mlad. :-D

Helem, cudni su to momenti. Zapravo lijepi. Al eto, prodje... Rijetko ko zastane, i ucini nesto. Raja se prepadne, iskulira, konta da umislja... Bla bla... I nista... :D
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#291 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Mis mekinjas »

Eleonora wrote: Desilo mi se bas isto prije 5-6 dana i to bas na pomenutoj lokaciji, ali doduse kad sam se vracala sa posla. :D Nije tako rano.
A i pretpostavljam da je ovaj broj uz tvoj nick tvoje godiste, a ovaj nije bio tamo mlad. :-D

Helem, cudni su to momenti. Zapravo lijepi. Al eto, prodje... Rijetko ko zastane, i ucini nesto. Raja se prepadne, iskulira, konta da umislja... Bla bla... I nista... :D
Sljedeći put uzmi stvar u svoje ruke, i odmah mu reci :"KukavicO, ja sam NINJA." :lol: :lol: :lol:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#292 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by kritichar »

imaju elenorine oci, pa se moze provjeriti :mrgreen:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#293 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by fatamorgana »

E nebi ja prvi prišo' pa makar krepo', :lol:
nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#294 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by nihil_ »

Ma hej, treba biti samo opusten i prirodan, bez nasrtanja, ne budi seronja, udjelis koji kompliment, nasmjesis se, ja pricam sa svima. Jednostavno pridjes i pocnes pricati, sta bilo, ako se njoj ne svidja skontat ces to ubrzo, okrenes se i svojim putem. Pa ne mozes se svima u zivotu svidjati, normalno je da ce te neko odbiti, sve je to prirodno i ljudski.
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#295 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by 4m3l »

fatamorgana wrote:E nebi ja prvi prišo' pa makar krepo', :lol:
a prilazi li iko tebi, ako ti vec neces prvi ?
User avatar
cvjece13
Posts: 114
Joined: 07/02/2011 11:39

#296 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by cvjece13 »

Meni je super kad je neko opušten i direktan, bez puno razmišljanja.
Meni je moj dragi prišao na vrlo jednostavan, direktan, malo čak i sirov način, nije bilo nikakvih neugodnosti, a ni usiljenosti. Sve stalo u par riječi, sjećam se svake i nakon 5 godina : " Ćao, hoš da izađemo na kafu ako nemaš momka? mislim..... i ako hoćeš?" I dok sam ja u sebi kontala šta je ovome, nesvjesno sam rekla "pa hajd" (iako nisam bila sigurna kao se uopće zove) I sve je super ispalo:)
mislim da ljudi komplikuju kad previše razmišljaju, paze kako prići, šta reći i tako to.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#297 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by fatamorgana »

4m3l wrote:
fatamorgana wrote:E nebi ja prvi prišo' pa makar krepo', :lol:
a prilazi li iko tebi, ako ti vec neces prvi ?
Naravno, ma prilaze mi stalno razni ljudi .... ne znam ni što, :?
User avatar
Zvek
Posts: 1430
Joined: 16/10/2010 19:58

#298 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Zvek »

Zašto momci više ne prilaze?

http://www.b92.net/zivot/antitabu.php?y ... _id=569851

Moje iskustvo je sljedece, podijelicu ga na 2 dijela, grad i Ilidza

1) grad - klubovi Jež, Sloga i slični - za stolovima su i muškarci i cure obično prijatelji ili parovi, ali ima dosta i solo varijanti. Muskarac prilazi curi, fino se upoznaju, uglavnom nema odbijanja na prvu, ali to bude tu noć ili još 1, 2 izlaska i prekida se. Pri tom prvom kontaktu cure su manje-više prijatne.

2) Ilidza - klub Tropikana (tu jedino odem) - 80% su solo varijante, muski stolovi, zenski stolovi i svi se gledaju. Pridje muskarac curi, ona k'o iz topa Ja imam momka!. Nakon par rijeci kako bi je spustio na zemlju, cura ce Jesi li ti normalan, ko ti je dozvolio da mi pridješ? i sl gluposti. Iste te kad odu u grad, skroz druga priča :D
User avatar
nevidljiva_
Posts: 39327
Joined: 17/09/2010 21:38
Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........

#299 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by nevidljiva_ »

Zvek wrote:Zašto momci više ne prilaze?

http://www.b92.net/zivot/antitabu.php?y ... _id=569851

Moje iskustvo je sljedece, podijelicu ga na 2 dijela, grad i Ilidza

1) grad - klubovi Jež, Sloga i slični - za stolovima su i muškarci i cure obično prijatelji ili parovi, ali ima dosta i solo varijanti. Muskarac prilazi curi, fino se upoznaju, uglavnom nema odbijanja na prvu, ali to bude tu noć ili još 1, 2 izlaska i prekida se. Pri tom prvom kontaktu cure su manje-više prijatne.

2) Ilidza - klub Tropikana (tu jedino odem) - 80% su solo varijante, muski stolovi, zenski stolovi i svi se gledaju. Pridje muskarac curi, ona k'o iz topa Ja imam momka!. Nakon par rijeci kako bi je spustio na zemlju, cura ce Jesi li ti normalan, ko ti je dozvolio da mi pridješ? i sl gluposti. Iste te kad odu u grad, skroz druga priča :D
ne slažem se sa svim tvojim stavkama :D :lol: :lol: :lol:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#300 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Mr.Penguin »

Post Reply