Ko je gazda u Tuzli sad kad se Naser vratio ?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#76

Post by halo_ba »

BimmerX wrote:
outkast wrote:
BimmerX wrote:-Ti ocito ne znas ko je Mrco outcast.....I jaran ti bio u posmatrackoj ekipi ispred cipelica. :D Jeli on fasovo.. :D
I samo znam da je Mrco iso' gdje je god bilo potrebno i to prvi, i kako se onda dugovi vracaju "lahko"

- Bilo to vama krivo ili ne al' "ljudi razvaljuju"...!!!!!!!!!!!!
Znam Mrcu, vozi Opel Corsa, stara jedno 7-8 godina, vidi se da je cojk gazda u Tuzli :-). Osim toga, taj isti Mrco je znao zavrsit na gradini jer se zamjeri sa poluopasnim fajterima po Tuzli. :D Sto se tice jarana koji je gledo fight ispred cipelica, sta ti mislis jel fasovo :roll: Svjedocio je u Naserovu korist kad smo vec kod toga, on se nekako poput tebe, lozi na te fajtere.



- smijesno mi ovo malo.. :-D
Care ne znas ko sam, i nekada su ti komentari suvisni.
Kad smo vec kod toga ja se prezivam Oric i naravno cu da branim i velicam svoju "krvnu srodnost".... A ne kako govoris da se ovdje neko "lozi na neke fajtere"... I zato nevolim suvisne komentare o Naseru jer ja znam situaciju bolje od mnogih vas... :-x

I posto se prezivas Oric, ti si naravno 100% objektivan.

Ja bih se stidjela srodstva sa tim sitnim kokosarom.

A ko si ti, to su vec svi primjetili: jadni kompleksas koji se nema na nesto drugo pozvati osim na srodstvo sa "herojem".
BimmerX
Posts: 106
Joined: 10/09/2006 01:51
Location: Daleko

#77

Post by BimmerX »

-Stvarno raja ne znam koji vam je Qurac, pogotovo tebi halo_ba, Ne mogu da skontam sta su vam ti ljudi ucinili , da toliku mrznju gajite prema njima.

- I cuj ti bi se 'stidjela srodstva sa tim sitnim kokosarom'
A da li bi se stidjela Ratka, ili mozda drazena erdemovica, ili mozda nekog drugog krvolocnog zlocinca,

-A mozda si ti ustvari samo jos jedna "chetnikusa", koja nije osijetila obrezani jos..
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#78

Post by latinalover »

mr2 wrote:romi iz italije..sa sjedistem u zivinicama,su daleko najaci u finansiskom ma u svakom pogledu.u tuzlanskom kraju...od novih ferraia....porschea....mercedesa amg....kupuju kuce ali se ne cjenkaju....izvade pare i plate...... par puta je policija upadala u motel gdje se skupljaju,ali im ne mogu nista....

ja bi ipak rekao da su samo finansijski jaki...ovo ostalo :roll:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#79

Post by halo_ba »

BimmerX wrote:-Stvarno raja ne znam koji vam je Qurac, pogotovo tebi halo_ba, Ne mogu da skontam sta su vam ti ljudi ucinili , da toliku mrznju gajite prema njima.

- I cuj ti bi se 'stidjela srodstva sa tim sitnim kokosarom'
A da li bi se stidjela Ratka, ili mozda drazena erdemovica, ili mozda nekog drugog krvolocnog zlocinca,

-A mozda si ti ustvari samo jos jedna "chetnikusa", koja nije osijetila obrezani jos..
Nije mi ucinio nista licno, ali jedno je sigurno: u Tuzli ne zelim nikakvog "gazdu" od cijih ce hirova ovisiti neciji zivot.
Hvala mu za sve sto je ucinio za Srebrenicu, neka bude miran i neka radi neki posao koji je u skladu sa zakonom, ja cu mu prva reci aferim.
Ne zelim da djeca na putu do skole gledaju dva levata koji sakama pokusavaju da utvrde "cija se melje".
BimmerX
Posts: 106
Joined: 10/09/2006 01:51
Location: Daleko

#80

Post by BimmerX »

-Donekle se i slazem.. Ali ipak da nije Nasera bio bi neko drugi, ko i vazda..
-Ustvari njega nije bilo tri god... i jeli vam u Tuzli cvijece cvijetalo u medjuvremenu. Ne bih reko'!
-I prvo provjerite svoje gradonacelnike, direktore, profesore, nacelnike i ostale Qurce za korupciju, pa onda nesto govorite za "ostale"....
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#81

Post by Salko sto je u vodu skako »

BimmerX wrote:-Stvarno raja ne znam koji vam je Qurac, pogotovo tebi halo_ba, Ne mogu da skontam sta su vam ti ljudi ucinili , da toliku mrznju gajite prema njima.

- I cuj ti bi se 'stidjela srodstva sa tim sitnim kokosarom'
A da li bi se stidjela Ratka, ili mozda drazena erdemovica, ili mozda nekog drugog krvolocnog zlocinca,

-A mozda si ti ustvari samo jos jedna "chetnikusa", koja nije osijetila obrezani jos..
dobro si im ovo objasnio...naser je heroj!!!!!
vaspitac
Posts: 3
Joined: 15/12/2006 21:48

#82

Post by vaspitac »

ma naser je gosp.cojk, mrco je najobicniji primitivac
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#83

Post by Maraschino »

vaspitac wrote:ma naser je gosp.cojk, mrco je najobicniji primitivac
Nije lako biti gospodin ili mozda jeste preko noci, ako imas malo para pa platis drugima kafu a oni igraju oko tebe. :oops:
Post Reply