Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40336
Joined: 29/06/2011 23:39

#76 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by dječak sa šibicama »

Dodik dovukao Srbiju u Banjaluku, docekali ih ko kraljeve, nosali ih na dlanu ko malo vode, Borik krcat ko sibica, Banjaluka navija za Srbiju, recite mi nesto novo.

Sto to toliko smeta nekome, nije mi jasno.

Neka navijaju ljudi za koga hoce, ko ima pravo nekome nametati slobodnu volju.

Meni jedino smeta sto nigdje nema BiH zastave, ili je ja nisam vidio, ne moraju pustiti ovu nasu himnu bez rijeci, ali bar postovati drzavu u kojoj se nalaze. Medjutim, u Srbiji je odavno postapalica "BiH i Republika Srpska", kao da se radi o dvije drzave.
Ta strana price je cisti bezobrazluk, ali takodje nista neocekivano od organizatora Dodika. U sustini, on je jedini dobitnik, koliko god ga i publika u BL izvizdala. On tacno zna sta ce popaliti Federaciju, i sta ce izazvati reakcije, i svaka reakcija, psovka, tema poput ove, samo je plus za njega.

Zato je najpametnije takve stvari izignorisati, opcenito Dodikove ublehe ignorisati jer on zivi od reakcija koje rezultiraju kontrareakcijama i onda je to jedan zacarani krug, ali za to treba imati pameti.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#77 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

dječak sa šibicama wrote:Dodik dovukao Srbiju u Banjaluku, docekali ih ko kraljeve, nosali ih na dlanu ko malo vode, Borik krcat ko sibica, Banjaluka navija za Srbiju, recite mi nesto novo.

Sto to toliko smeta nekome, nije mi jasno.

Neka navijaju ljudi za koga hoce, ko ima pravo nekome nametati slobodnu volju.

Meni jedino smeta sto nigdje nema BiH zastave, ili je ja nisam vidio, ne moraju pustiti ovu nasu himnu bez rijeci, ali bar postovati drzavu u kojoj se nalaze. Medjutim, u Srbiji je odavno postapalica "BiH i Republika Srpska", kao da se radi o dvije drzave.
Ta strana price je cisti bezobrazluk, ali takodje nista neocekivano od organizatora Dodika. U sustini, on je jedini dobitnik, koliko god ga i publika u BL izvizdala. On tacno zna sta ce popaliti Federaciju, i sta ce izazvati reakcije, i svaka reakcija, psovka, tema poput ove, samo je plus za njega.

Zato je najpametnije takve stvari izignorisati, opcenito Dodikove ublehe ignorisati jer on zivi od reakcija koje rezultiraju kontrareakcijama i onda je to jedan zacarani krug, ali za to treba imati pameti.
Mozes ignorisati Dodikove nebuloze jer su to stvarno postale price jednog maloumnog covjeka ali ne moze ignorisati nikako na nekin nacin upad dvije druge drzave na nasu teritoriju. Da se razumijemo potpuno isti arsin je i za Srbiju i za Sloveniju s tim sto je svakome jasno da je Srbija ovdje bila "domacin". Mene samo interesuje da li je o ovoj utakmici obavjesten KS BiH i bilo koja drzavna institucija?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#78 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Tomahawk11 »

dječak sa šibicama wrote:Dodik dovukao Srbiju u Banjaluku, docekali ih ko kraljeve, nosali ih na dlanu ko malo vode, Borik krcat ko sibica, Banjaluka navija za Srbiju, recite mi nesto novo.

Sto to toliko smeta nekome, nije mi jasno.

Neka navijaju ljudi za koga hoce, ko ima pravo nekome nametati slobodnu volju.

Meni jedino smeta sto nigdje nema BiH zastave, ili je ja nisam vidio, ne moraju pustiti ovu nasu himnu bez rijeci, ali bar postovati drzavu u kojoj se nalaze. Medjutim, u Srbiji je odavno postapalica "BiH i Republika Srpska", kao da se radi o dvije drzave.
Ta strana price je cisti bezobrazluk, ali takodje nista neocekivano od organizatora Dodika. U sustini, on je jedini dobitnik, koliko god ga i publika u BL izvizdala. On tacno zna sta ce popaliti Federaciju, i sta ce izazvati reakcije, i svaka reakcija, psovka, tema poput ove, samo je plus za njega.

Zato je najpametnije takve stvari izignorisati, opcenito Dodikove ublehe ignorisati jer on zivi od reakcija koje rezultiraju kontrareakcijama i onda je to jedan zacarani krug, ali za to treba imati pameti.
Hljeba i igara....hm, nema hljeba....steta....nek se onda igra.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#79 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

Mene samo iznenadjuje to sto je nas narod kao iznenadjen podrskom navijaca u Boriku? Pa ne kontam, sta su ocekivali da ce navijati za Sloveniju? :-)
Jednostavno ti ljudi vole Srbiju, ok neka vole. Ja nemam problem s tim.

Ono sto ja ne mogu da pojmim je da mrze sopstvenu drzavu. Ja to ne mogu da shvatim. Dakle, sutra da igra BiH - XXX, njima je svejedno. Ono...rece ti, pa eto sta ja znam, navijam za BiH.

Pa je li problem da se navija i za BiH i za Srbiju!? Zasto je to nemoguce.

Nijedna jedina zastava drzave u kojoj se igra? Ponasanje ko da igraju u nišu, a ne usred Bosne i Hercegovine.

Jebe se meni za koga ce ko navijati. Dakle, taj Srbin iz BL sto navija za Srbiju je meni isto kao sto ja navijam evo za Italiju, pored BiH. Dakle, nit sam tamo rodjen ni nista. Bio nekoliko puta tamo, imam prijatelja talijana itd. Eto, nije bas isto. Ali tu je to negdje. Pola Srba nije bilo u Srbiji, njihovi pra pra pra pra djedovi mozda rodjeni u Srbiji - a mozda i nisu.

I opet kazem. Ok, navijaj...al cemu mrznja sopstvene zemlje u kojoj si rodjen?! To je vec za mene psihopatski poremecaj, koji ce se kad tad morati ispitati.

Meni je vise to cudno i neshvatljivo, to neprihvatanje realnosti, cinjenica. :roll: cuj njima je drina kicma...pa jbt 21 vijek i oni i dalje misle i razmisljaju o nekoj velikoj srbiji... :skoljka:
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#80 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Patriotska_Liga »

hrasno38 wrote: Neka se igraju i u BL i u Ljubuskom ako to dozvoli zvanicno neko iz drzave BiH i isto tako u Novom Pazaru ako to dozvoli Srbija. I za tebe vazi ista prica i nemoj bezveze da potez pricu o ljiljanima koja nije tacna. Pusti tog kvazi-patriotizma i prospianja suplje price ljudima koji su ti napravili drzavu u kojoj ti niko ne brani da mases ljiljanima ali ti brani da mases zastavom sa ljiljanima na kojoj pise ARMIJA BIH.
Dakle u oba slučaja o tome treba da odluče isključivo Srbi i Hrvati? Eto tvoje logike, daj Srbima i Hrvatima što u Srbiji i Hrvatskoj, što u BiH da odlučuju o tome gdje će ko igrati. Kakav gmizavac.

Meni niko ne može zabraniti da mašem ni zastavom Armije RBiH, ako mi je ćeif mahat ću ti ispred nosa tom zastavom. Ti ćeš nekom nešto zabranit :lol: Ti napravio državu :lol: Šta se meni tu trsiš, idi se trsi onima protiv kojih si navodno ratovao da bi napravio državu. Takav gmizavac poput tebe može samo da se trsi preko interneta.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

Patriotska_Liga wrote:
hrasno38 wrote: Neka se igraju i u BL i u Ljubuskom ako to dozvoli zvanicno neko iz drzave BiH i isto tako u Novom Pazaru ako to dozvoli Srbija. I za tebe vazi ista prica i nemoj bezveze da potez pricu o ljiljanima koja nije tacna. Pusti tog kvazi-patriotizma i prospianja suplje price ljudima koji su ti napravili drzavu u kojoj ti niko ne brani da mases ljiljanima ali ti brani da mases zastavom sa ljiljanima na kojoj pise ARMIJA BIH.
Dakle u oba slučaja o tome treba da odluče isključivo Srbi i Hrvati? Eto tvoje logike, daj Srbima i Hrvatima što u Srbiji i Hrvatskoj, što u BiH da odlučuju o tome gdje će ko igrati. Kakav gmizavac.

Meni niko ne može zabraniti da mašem ni zastavom Armije RBiH, ako mi je ćeif mahat ću ti ispred nosa tom zastavom. Ti ćeš nekom nešto zabranit :lol: Ti napravio državu :lol: Šta se meni tu trsiš, idi se trsi onima protiv kojih si navodno ratovao da bi napravio državu. Takav gmizavac poput tebe može samo da se trsi preko interneta.
Kuci pa masi jer jedino u zivotu i mozes da mases...sto zastavom...sto usima....da jedan metak sutra pukne sa Trebevica bilo bi lijepi Zapad...ali je vazno da si ti stavio nick "Patriotska liga" da bi kao ono bio zajeban....onako ko Svrakici 92, organizatori otpora iz Zagreba, Milana, istanbula.......ajde odjezdi "PATRIOTO SA MINDERA" kad nemas dovoljno mozga da skontas sta sam napisao i zasto sam i postavio ovu temu !!!!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#82 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by It_is_a_Leclerc »

Patriotska_Liga wrote:
hrasno38 wrote: Neka se igraju i u BL i u Ljubuskom ako to dozvoli zvanicno neko iz drzave BiH i isto tako u Novom Pazaru ako to dozvoli Srbija. I za tebe vazi ista prica i nemoj bezveze da potez pricu o ljiljanima koja nije tacna. Pusti tog kvazi-patriotizma i prospianja suplje price ljudima koji su ti napravili drzavu u kojoj ti niko ne brani da mases ljiljanima ali ti brani da mases zastavom sa ljiljanima na kojoj pise ARMIJA BIH.
Dakle u oba slučaja o tome treba da odluče isključivo Srbi i Hrvati? Eto tvoje logike, daj Srbima i Hrvatima što u Srbiji i Hrvatskoj, što u BiH da odlučuju o tome gdje će ko igrati. Kakav gmizavac.

Meni niko ne može zabraniti da mašem ni zastavom Armije RBiH, ako mi je ćeif mahat ću ti ispred nosa tom zastavom. Ti ćeš nekom nešto zabranit :lol: Ti napravio državu :lol: Šta se meni tu trsiš, idi se trsi onima protiv kojih si navodno ratovao da bi napravio državu. Takav gmizavac poput tebe može samo da se trsi preko interneta.
Prijavljen si.
Kakav bezobrazan ispad.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#83 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:
Patriotska_Liga wrote:
hrasno38 wrote: Neka se igraju i u BL i u Ljubuskom ako to dozvoli zvanicno neko iz drzave BiH i isto tako u Novom Pazaru ako to dozvoli Srbija. I za tebe vazi ista prica i nemoj bezveze da potez pricu o ljiljanima koja nije tacna. Pusti tog kvazi-patriotizma i prospianja suplje price ljudima koji su ti napravili drzavu u kojoj ti niko ne brani da mases ljiljanima ali ti brani da mases zastavom sa ljiljanima na kojoj pise ARMIJA BIH.
Dakle u oba slučaja o tome treba da odluče isključivo Srbi i Hrvati? Eto tvoje logike, daj Srbima i Hrvatima što u Srbiji i Hrvatskoj, što u BiH da odlučuju o tome gdje će ko igrati. Kakav gmizavac.

Meni niko ne može zabraniti da mašem ni zastavom Armije RBiH, ako mi je ćeif mahat ću ti ispred nosa tom zastavom. Ti ćeš nekom nešto zabranit :lol: Ti napravio državu :lol: Šta se meni tu trsiš, idi se trsi onima protiv kojih si navodno ratovao da bi napravio državu. Takav gmizavac poput tebe može samo da se trsi preko interneta.
Prijavljen si.
Kakav bezobrazan ispad.
ma jok bolan pusti ga ja obozavam ovakve Komancerose.....koji ne mogu da skontaju poentu necega pa bi onda kao i patrioti 92-96 samo mahali zastavama i cuvali centrale stranaka!!!!
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4116
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#84 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

KENJAC wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Isto tako, ministar vanjskih poslova BiH je obišao košarkaše Srbije izjavivši kako će "mnogi ljudi iz RS navijati za njih", te im uručio poklon ispred ministarstva vanjskih poslova BiH. Trebam li reći da se naših košarkaša nije ni sjetio, kako kadeta, tako i seniora ?!

Pitanje itetkako stoji. Mogu samo zamisliti kuknjavu i lelek forumskih, a bogami i vanforumskih Srba i salonaca, kad bi BIH odigrala utakmicu u Novom Pazaru, pred hiljadama Bošnjaka iz Srbije koji mašu zastavama i ljiljanima, i pjevaju "Jedna si jedina".

Zasad je Košarkaški savez BiH dao odgovor na svojoj fb stranici - "Zato što to nije u našoj nadležnosti". U čijoj li je, i u kakvoj nadležnosti, nije jasno.
A ovaj tvoj lelek za ovom utakmicom mozemo nazvati kako ??? Baj d vej neki dan je u Italiji odigrana prijateljska ragbi utakmica izmedju meni se cini Argentine i Francuske.
Evo da ti nacrtam. :D

Nije problem sto se igra utakmica, vec sto se igra bez odobrenja odgovarajucih sportkih ili drzavnih organizacija. ;-)

Sta ako G. Maoca pozove na tekmu ISIS-ovu ekipu da se malo poigraju? :oops: :lol:

Jbga, ako svaka mraka u ovoj drzavi moze da radi sto mu volja, sto to ne bi mogli i oni. :evil:
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#85 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Patriotska_Liga »

hrasno38 wrote: Kuci pa masi jer jedino u zivotu i mozes da mases...sto zastavom...sto usima....da jedan metak sutra pukne sa Trebevica bilo bi lijepi Zapad...ali je vazno da si ti stavio nick "Patriotska liga" da bi kao ono bio zajeban....onako ko Svrakici 92, organizatori otpora iz Zagreba, Milana, istanbula.......ajde odjezdi "PATRIOTO SA MINDERA" kad nemas dovoljno mozga da skontas sta sam napisao i zasto sam i postavio ovu temu !!!!
Kako rekoh, vrlo hrabar na internetu a u realnosti obični miš. Kad odeš tamo gdje se maše pomenutim zastavama i zabraniš nekom da maše onda ćeš biti smatran ozbiljnim u svojim namjerama. Za tebe se pouzdano ne zna ni da li si u stanju da naređuješ u vlastitoj kući.
It_is_a_Leclerc wrote: Prijavljen si.
Kakav bezobrazan ispad.
Tačno onako kako je provokator i zaslužio.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

Patriotska_Liga wrote:
hrasno38 wrote: Kuci pa masi jer jedino u zivotu i mozes da mases...sto zastavom...sto usima....da jedan metak sutra pukne sa Trebevica bilo bi lijepi Zapad...ali je vazno da si ti stavio nick "Patriotska liga" da bi kao ono bio zajeban....onako ko Svrakici 92, organizatori otpora iz Zagreba, Milana, istanbula.......ajde odjezdi "PATRIOTO SA MINDERA" kad nemas dovoljno mozga da skontas sta sam napisao i zasto sam i postavio ovu temu !!!!
Kako rekoh, vrlo hrabar na internetu a u realnosti obični miš. Kad odeš tamo gdje se maše pomenutim zastavama i zabraniš nekom da maše onda ćeš biti smatran ozbiljnim u svojim namjerama. Za tebe se pouzdano ne zna ni da li si u stanju da naređuješ u vlastitoj kući.
It_is_a_Leclerc wrote: Prijavljen si.
Kakav bezobrazan ispad.
Tačno onako kako je provokator i zaslužio.
Pa dobro si napisao....bas onako kako si i zasluzio @lecrerc te prijavio mada sam ga zamolio da to ne radi jer svaku tvoju rijec gledam kao mladelacku ludost i neiscrpan izvor mladelackog adrenalina. Samo sto ti nisi skontao da si prijavljen ti a ne ja! Bez veze mi trolas temu i unosis nekakav vjestacki patriotizam u nju a ovdje se radi o vrlo ozbiljnim stvarima koja krse izmedju ostalog i pitanje samostalnosti ove zemlje. Idi zavrsi skolu pa se onda ukljucuj u ovakve teme.
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#87 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Patriotska_Liga »

hrasno38 wrote: Pa dobro si napisao....bas onako kako si i zasluzio @lecrerc te prijavio mada sam ga zamolio da to ne radi jer svaku tvoju rijec gledam kao mladelacku ludost i neiscrpan izvor mladelackog adrenalina. Samo sto ti nisi skontao da si prijavljen ti a ne ja! Bez veze mi trolas temu i unosis nekakav vjestacki patriotizam u nju a ovdje se radi o vrlo ozbiljnim stvarima koja krse izmedju ostalog i pitanje samostalnosti ove zemlje. Idi zavrsi skolu pa se onda ukljucuj u ovakve teme.
Na svaku moju riječ ti možeš gledati kao na mladalačku (nikako mladelačku) ludost ali na moju žalost ipak nisam baš tako mlad, a moj višak adrenalina je posljedica činjenice da i dalje živim život punim plućima i što nisam sebi dozvolio da budem mrzovoljni lik poput tebe koji do podne mrzi sebe, a od podne cijeli svijet.

Ko zna koliko puta sam ja prijavljen na ovom forumu, ali prijava naravno nije nikakva cijena da se istina takvim poput tebe saspe u brk. To vrijedi puno više od prijave.

Izraz kršenje pitanja samostalnosti leksički je nekorektan i može ga sastaviti isključivo polupismena ili nepismena osoba. Toliko o tome kome ovdje treba neka škola.

Konačno, temu trolaš ti jer si se svojim postom zakačio na moj post, a u istom naravno nisi rekao ništa pametno što bi rezultiralo konstruktivnom raspravom na temi, nego si se isključivo okomio na mene lično zbog čega si dobio odgovor kakav zaslužuješ.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#88 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

Patriotska_Liga wrote:
hrasno38 wrote: Pa dobro si napisao....bas onako kako si i zasluzio @lecrerc te prijavio mada sam ga zamolio da to ne radi jer svaku tvoju rijec gledam kao mladelacku ludost i neiscrpan izvor mladelackog adrenalina. Samo sto ti nisi skontao da si prijavljen ti a ne ja! Bez veze mi trolas temu i unosis nekakav vjestacki patriotizam u nju a ovdje se radi o vrlo ozbiljnim stvarima koja krse izmedju ostalog i pitanje samostalnosti ove zemlje. Idi zavrsi skolu pa se onda ukljucuj u ovakve teme.
Na svaku moju riječ ti možeš gledati kao na mladalačku (nikako mladelačku) ludost ali na moju žalost ipak nisam baš tako mlad, a moj višak adrenalina je posljedica činjenice da i dalje živim život punim plućima i što nisam sebi dozvolio da budem mrzovoljni lik poput tebe koji do podne mrzi sebe, a od podne cijeli svijet.

Ko zna koliko puta sam ja prijavljen na ovom forumu, ali prijava naravno nije nikakva cijena da se istina takvim poput tebe saspe u brk. To vrijedi puno više od prijave.

Izraz kršenje pitanja samostalnosti leksički je nekorektan i može ga sastaviti isključivo polupismena ili nepismena osoba. Toliko o tome kome ovdje treba neka škola.

Konačno, temu trolaš ti jer si se svojim postom zakačio na moj post, a u istom naravno nisi rekao ništa pametno što bi rezultiralo konstruktivnom raspravom na temi, nego si se isključivo okomio na mene lično zbog čega si dobio odgovor kakav zaslužuješ.
Oooooo izvinjavam se "kolektore" nisam te prepoznao al ja sam ucio "srpsko-hrvatski" a ne "bosanski" jezik!!!!! hehheheh ja trolam svoju vlastitu temu....dobro je, kako si ti zivota ti?!
Bodkin
Posts: 21514
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#89 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Bodkin »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote:
KENJAC wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Isto tako, ministar vanjskih poslova BiH je obišao košarkaše Srbije izjavivši kako će "mnogi ljudi iz RS navijati za njih", te im uručio poklon ispred ministarstva vanjskih poslova BiH. Trebam li reći da se naših košarkaša nije ni sjetio, kako kadeta, tako i seniora ?!

Pitanje itetkako stoji. Mogu samo zamisliti kuknjavu i lelek forumskih, a bogami i vanforumskih Srba i salonaca, kad bi BIH odigrala utakmicu u Novom Pazaru, pred hiljadama Bošnjaka iz Srbije koji mašu zastavama i ljiljanima, i pjevaju "Jedna si jedina".

Zasad je Košarkaški savez BiH dao odgovor na svojoj fb stranici - "Zato što to nije u našoj nadležnosti". U čijoj li je, i u kakvoj nadležnosti, nije jasno.
A ovaj tvoj lelek za ovom utakmicom mozemo nazvati kako ??? Baj d vej neki dan je u Italiji odigrana prijateljska ragbi utakmica izmedju meni se cini Argentine i Francuske.
Evo da ti nacrtam. :D

Nije problem sto se igra utakmica, vec sto se igra bez odobrenja odgovarajucih sportkih ili drzavnih organizacija. ;-)

Sta ako G. Maoca pozove na tekmu ISIS-ovu ekipu da se malo poigraju? :oops: :lol:

Jbga, ako svaka mraka u ovoj drzavi moze da radi sto mu volja, sto to ne bi mogli i oni. :evil:
a znamo li da ksbih nije bio obavijesten?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#90 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

radostan dan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
sto je to raduljica smetljar,kakve on ima veze sa BiH?
evo i ja čekam odgovor... :D
i što bogdanović?


nacekaces se ti na odgovor
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#91 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
radostan dan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
sto je to raduljica smetljar,kakve on ima veze sa BiH?
evo i ja čekam odgovor... :D
i što bogdanović?
nacekaces se ti na odgovor
Nebitno za temu!!!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#92 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa dobili ste odgovor. Što ne čitate...
Bodkin
Posts: 21514
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#93 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Bodkin »

Izjave koje ponizavaju igrace i bh repku. Da ih vidimo :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#94 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by It_is_a_Leclerc »

Imate ih na ovoj temi gdje Raduljica u svojoj izjavi ni ne spomene reprezentaciju BiH kad govori o podršci naroda "Republike Srpske za reprezentaciju Srbije". To parafraziram. Za istu izjavu u originalu premetnite ovu temu.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#95 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

Kad budemo imali drzavu znat cemo ko je dao dozvole itd.

Mi nemamo drzavu. RS ima ogromnu autonomiju koja im je zagarantovana i tu garanciju smo mi sami potpisali.

Zasto je RS sada jaca nego prije 15 godina, treba upitati vodje tzv probosanskih stranaka. RS jeste jaca, mozda ne finansijski, ali u glavama ljudi se mozda prije 15 godina mozda i moglo nesto promjeniti, sad je to nemoguce, jer je tamo stasala citava jedna generacija u takvom zatvorenom okruzenju i mozgovi su im isprani do daske.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#96 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

hrasno38 wrote:
radostan dan wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
sto je to raduljica smetljar,kakve on ima veze sa BiH?
evo i ja čekam odgovor... :D
i što bogdanović?
nacekaces se ti na odgovor
Nebitno za temu!!![/quote]



tacno,ali cisto da spomenem necije nebuloze
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#97 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Imate ih na ovoj temi gdje Raduljica u svojoj izjavi ni ne spomene reprezentaciju BiH kad govori o podršci naroda "Republike Srpske za reprezentaciju Srbije". To parafraziram. Za istu izjavu u originalu premetnite ovu temu.


i zato je smetljar??

sta je sa bogdanovicem,kakve su to njegove izjave da bi bio smetljar?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#98 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

Rođenje 18. travnja 1989.
Mostar, Bosna i Hercegovina

Za mene dovoljno da bude smetljar. Ne mora nista govoriti. Zna se sta misli.
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#99 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

ja argumenata, u p.čku materinu... :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40336
Joined: 29/06/2011 23:39

#100 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by dječak sa šibicama »

Emir Spahić
Rođenje: 18. kolovoza 1980. (dob 35), Dubrovnik, Hrvatska

Jel onda i ovo smecar?
Locked