Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#126 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bosanski_kralj wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:neko vec napisa,i emir spahic je po tome smetljar,bar za hrvatsku
Emir je smetljar, nevezano za temu.

Ne zavaravajte nas. Niko se od pomenutih nije odlučio za Hrvatsku ili Srbiju zbog financijskih, već isključivo etno-političkih razloga. Oni mrze BiH i ne žele joj pomagati.
Kod Preldžića je čisti interes prevladao, a ne neka mržnja prema BiH.


zato je on najveci smetljar
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#127 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Objektivni navijac »

It_is_a_Leclerc wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:neko vec napisa,i emir spahic je po tome smetljar,bar za hrvatsku
Emir je smetljar, nevezano za temu.

Ne zavaravajte nas. Niko se od pomenutih nije odlučio za Hrvatsku ili Srbiju zbog financijskih, već isključivo etno-političkih razloga. Oni mrze BiH i ne žele joj pomagati.
Mladim ljudima je veci motiv u zivotu karijera,sportski uspjeh i novac od mrznje i politike. I naravno da ce ici tamo gdje to mogu postici. Igranje za reprezentaciju ,,donos igracima korist,dize im rejting,tako da najmanje koliko pomazu oni reprezentaciju,pomaze i reprezentacija njima.
Ljubav prema BiH se precjenjuje. Ljubav treba zasluziti a ruku na srce,BiH je ne zasluzuje ni na koji nacin.
Formiraj jak u evropskim razmjerama kosarkaski klub,koji ce biti osnova reprezentacije,sa jakim ,odlicno placenim omladinskim kampom. Drzi i reprezentaciju organizaciono na visokom nivou,skautiraj,nudi ,obecavaj,davaj i u roku par godina ,svi ce htjeti igrati za reprezentaciju BiH. Ne samo Bosanci,nego svi ex yu.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#128 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Thorgerson wrote:
dječak sa šibicama wrote:Emir Spahić
Rođenje: 18. kolovoza 1980. (dob 35), Dubrovnik, Hrvatska

Jel onda i ovo smecar?
Kako mislis? Pa za Hrvate vjerovatno jeste. I sigurno ga ne gotive. Mislim ono...cisto sumnjam da imaju neko bilo kakvo misljenje o doticnom. Mozda ni ne obracaju previse paznju na njega, jer imaju sasvim dovoljno kvalitetnih fudbalera.

Bogdanovic je rodjen u BiH, igra za Hrvatsku. Jel ja sad treba da ga volim i gotivim?
gotivis li omica,preldžića,begića,đedovicva,rizvića?
Ma jest eto ne gotivim bogdanovica jer je hrvat. Jest zato ga mrzim...halo ba, lik je rodjen u ovoj zemlji i igra za drugu. Ma da se zove Muhammed ba necu ga volit. Boli me q kako se zove. Ili ako se zove Radovan a hoce da igra za nas, naravno da cu ga gotivit. Sta nije jasno?

Naravno da ne gotivim spomenute igrace, a pogotovo Djedovica koji je najnovije smetlje, sto se mene tice taj momak vise nije potreban repki. Hvala i dovidjenja. Samo nemoj molim te sad o posudjivanju 10k itd... Djedovic je dobio koristi od repke, samo takve + te pare su mu vracene.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#129 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

kakavdanakneiskustvu wrote:neko vec napisa,i emir spahic je po tome smetljar,bar za hrvatsku
Jebote, vama pojedinim fakat treba crtati.

Da je kojim slucajem Spahic bubam clan Reala i da je najbolji odbrambeni igrac svijeta - mislis da bi ga hrvati gotivili sto ne igra za njih? Pa daj molim te.

Ovako im je svejedno jer im nije potreban, budimo realni. Imaju dovoljno igraca.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#130 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

Mada naravno po obicaju kao i uvijek se ode daleko od naslova teme opet ova prica se tice kosarke i reci cu da je za iskrenu ljubav ipak potrebno dvoje iskrenih i postenih. Svi mi smo uvijek tezili u zivotu da izaberemo ljepsu djevojku pa tako i sportisti izabiraju tamo gdje ce im biti ljepse i gdje ce imati bolje uslove i sto je najvaznije gdje ce se osjecati kao kod kuce. Ne zamjeram ja ni Bogdanovicu ni petom ni desetom ali i te kako recimo zamjeram FS BiH sto se poigravao svojevremeno sa jednim Ibrahimovicem koji je zelio za nas da igra a takvih slucajeva je sigurno bilo i u kosarci i u ostalim sportovima. Ne mozemo uvijek kriviti igrace sto biraju tamo gdje im je bolje jer smi i mi isti takvi i da nam se sutra ukaze prilika da dobijemo negdje bolji posao u inostranstvu ili recimo da nam neko ponudi njemacko drzavljansvo nogom u guzicu vecina bi se lupala da sto prije to ostvari. Medjutim zadnjih godina stvari se mijenjaju po tom pitanju na bolje i to mozemo vidjeti u svim reprezentativnim selekcijama gdje djeca vise ne bjeze od nase reprezentacije nego bas obratno i sve vise i vise ce biti normalno da se igra za BiH ako drzava upravo sad reaguje na krilima ovogodisnjih uspjeha i pocne razmisljati o sportu kao o necemu vrlo vrlo ozbiljnom. Rezultati su poceli da dolaze iako tesko je skontati odakle i iz kojih uslova ali evo sad kad imas rezultate popravi uslove, daj vjetar u ledja i Tuki i Kosarkasima i Dzumhuru i fudbalerima i rukometasima i svim sportistima. Napravi okruzenje da se sportisti osjecaju vrijednima i svi ce igrati za BiH. Laz je da nema par......LAZ!!!! Para ima vise nego dovoljno za sport ali bi se moralo otkinuti od benificija politicara pa ako oni nece sami da otkinu krajnje je vrijeme da im narod otkine sve i da onome kome treba.
Imamo trenutno u BiH jednu nevjerovatnu situaciju da se jedan covjek iz stranke koja je rusila BiH prije dvadeset godina bori za prava gradjana ove zemlje svim srcem (Sarovic) i imamo opet sa druge strane Laktasenka koji bi sutra zapalio pola BiH samo da bude nedodirljivi sef. Ovo je uvijek bila i bice drzava apsurda i na Palama se primi dobitnik zlatne medalje ali u Banja Luci NE!!!
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#131 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

kako to misliš - na palama se primi dobitnik zlatne medalje, a u banja luci ne...?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#132 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

Mi treba da gledamo samo korist. I Srbi i Hrvati i Bosnjaci i ostali.

Korist.

Ne to, jel neko nosi ljiljane, sahovnicu il' trobojku. Jebo to. Imam i ja rodbine po dijaspori, puna im kuca nasih zastava...mislite da imaju zastavu drzave u kojoj zive...imaju moj qrac. Inace strance te zastave bas i ne zanimaju. Nit ih kace na svakom drugom drvetu. :-)

Kakve koristi sad ima radnik u Mljekari Livno. Eto nek je recimo Hrvat, mozda kuci ima i hrvatsku zastavu, mozda navija i za Hrvatsku. Pa vidi, opalise i njega po usima. Zasto? Zato jer Hrvatska drzava gleda svoju korist. Mogu oni pricat sta hoce, ali sto mi imamo razvijeniju privredu, oni nemaju gdje izvozit svoje smece - jer mi smo pofino trziste za Hrvatsku.

Kakve koristi Srbi imaju od Srbije? Pa Srbija sebe ne moze da izvadi iz govana, a eto njima ce pomoci. Srbi su im samo dobri da im budu lojalni kupci, jos jedno dodatno sigurica trziste od 1+ mil ljudi. Pa ko bi se toga odrekao?

Ne mora ni onaj hrvat prestati navijati za Hrvatsku. Ne mora bacit zastavu. Ali daj pocni gledat korist koju imas od drzave u kojoj zivis. Od lijepe rijeci iz Hrvatske nemas nista. Apsolutno nista. Hos da kupujes hrvatske proizvode, ok kupuj, ali znaj da svaku marku koju im das, oduzimas svom djetetu posao. I onda se nemoj cudit sto ne moze naci posao. TI SI MU uzeo posao. A dao si nekom djetetu iz susjedne Hrvatske. Je li ti vaznije to dijete, nego sopstveno?

Isto vazi i za Srbiju. Ljudi gledaju samo svoju korist. Pumpaju srpstvo ovih u RS-u...i onda im isporuce hrpe i hrpe proizvoda i roba, a ovi zive na plodnoj zemlji da ne moze bit plodnija, ali hej daj ti meni iz Srbije da ja jedem i pijem.


E da je to utuvit u glavu ljudima... a onda nek navijaju za koga hoce, jebe mi se.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#133 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

radostan dan wrote:kako to misliš - na palama se primi dobitnik zlatne medalje, a u banja luci ne...?
Pa fino Njegos Sikiras je imao primanje kod nacelnika opstine Pale a mali Jankovic nije u Banja Luci koliko znam imao nista.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#134 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

Thorgerson wrote:Mi treba da gledamo samo korist. I Srbi i Hrvati i Bosnjaci i ostali.

Korist.

Ne to, jel neko nosi ljiljane, sahovnicu il' trobojku. Jebo to. Imam i ja rodbine po dijaspori, puna im kuca nasih zastava...mislite da imaju zastavu drzave u kojoj zive...imaju moj qrac. Inace strance te zastave bas i ne zanimaju. Nit ih kace na svakom drugom drvetu. :-)

Kakve koristi sad ima radnik u Mljekari Livno. Eto nek je recimo Hrvat, mozda kuci ima i hrvatsku zastavu, mozda navija i za Hrvatsku. Pa vidi, opalise i njega po usima. Zasto? Zato jer Hrvatska drzava gleda svoju korist. Mogu oni pricat sta hoce, ali sto mi imamo razvijeniju privredu, oni nemaju gdje izvozit svoje smece - jer mi smo pofino trziste za Hrvatsku.

Kakve koristi Srbi imaju od Srbije? Pa Srbija sebe ne moze da izvadi iz govana, a eto njima ce pomoci. Srbi su im samo dobri da im budu lojalni kupci, jos jedno dodatno sigurica trziste od 1+ mil ljudi. Pa ko bi se toga odrekao?

Ne mora ni onaj hrvat prestati navijati za Hrvatsku. Ne mora bacit zastavu. Ali daj pocni gledat korist koju imas od drzave u kojoj zivis. Od lijepe rijeci iz Hrvatske nemas nista. Apsolutno nista. Hos da kupujes hrvatske proizvode, ok kupuj, ali znaj da svaku marku koju im das, oduzimas svom djetetu posao. I onda se nemoj cudit sto ne moze naci posao. TI SI MU uzeo posao. A dao si nekom djetetu iz susjedne Hrvatske. Je li ti vaznije to dijete, nego sopstveno?

Isto vazi i za Srbiju. Ljudi gledaju samo svoju korist. Pumpaju srpstvo ovih u RS-u...i onda im isporuce hrpe i hrpe proizvoda i roba, a ovi zive na plodnoj zemlji da ne moze bit plodnija, ali hej daj ti meni iz Srbije da ja jedem i pijem.

E da je to utuvit u glavu ljudima... a onda nek navijaju za koga hoce, jebe mi se.
Tako je :thumbup: ali kako da ljudima iz guzice dodje do mozga?!!!
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#135 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

hrasno38 wrote:
radostan dan wrote:kako to misliš - na palama se primi dobitnik zlatne medalje, a u banja luci ne...?
Pa fino Njegos Sikiras je imao primanje kod nacelnika opstine Pale a mali Jankovic nije u Banja Luci koliko znam imao nista.
Nacelnik Pala SDS
Gradonacelnik BL SNSD

Ne znam...ne bi me cudilo da im baja nije naredio ko primi kosarkase, dobit ce po labrnji. :D
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#136 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

hrasno38 wrote:
radostan dan wrote:kako to misliš - na palama se primi dobitnik zlatne medalje, a u banja luci ne...?
Pa fino Njegos Sikiras je imao primanje kod nacelnika opstine Pale a mali Jankovic nije u Banja Luci koliko znam imao nista.
pa imali su prijem i ova dvojica iz gradiške, kočić i đaković...i ostali. svaka sredina napravila prijem u skladu sa svojom veličinom (mislim na ovaj lokalni nivo).
dakle, smanjite ribu, pobiću ekskuziju... :-D
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#137 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by hrasno38 »

radostan dan wrote:
hrasno38 wrote:
radostan dan wrote:kako to misliš - na palama se primi dobitnik zlatne medalje, a u banja luci ne...?
Pa fino Njegos Sikiras je imao primanje kod nacelnika opstine Pale a mali Jankovic nije u Banja Luci koliko znam imao nista.
pa imali su prijem i ova dvojica iz gradiške, kočić i đaković...i ostali. svaka sredina napravila prijem u skladu sa svojom veličinom (mislim na ovaj lokalni nivo).
dakle, smanjite ribu, pobiću ekskuziju... :-D
Koliko ja znam a ispravit ce me sigurno neko ako nisam u pravu iz BL dolaze dvojca zlatnih momaka i njih niko nije jebo ni za suhu sljivu sto su evropski prvaci ali da to osvoji kadetska reprezentacija Srbije imali bi kompletni svecano primanje kod Dodika.
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#138 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

jel?
dobro, pošto su to kadeti i juniori srbije osvajali više puta (na evropskom nivou pogotovu, a za vijeme mandata m. dodika) možeš li me uputiti na link, vijest - da je milorad primio prvake juniore, kadete, pionire srbije, ako može?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#139 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

radostan dan wrote:jel?
dobro, pošto su to kadeti i juniori srbije osvajali više puta (na evropskom nivou pogotovu, a za vijeme mandata m. dodika) možeš li me uputiti na link, vijest - da je milorad primio prvake juniore, kadete, pionire srbije, ako može?
Izvoli.

Image

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ike-Srpske

Ocito se pravis lud, jer se ovo desilo nedavno i svi su brujili o tome. A mozes i do ove informacije doci sa bukvalno dva klika. Al nebitno. :roll:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#140 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by It_is_a_Leclerc »

Smetljari u nastanku.
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#141 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

Thorgerson wrote:
radostan dan wrote:jel?
dobro, pošto su to kadeti i juniori srbije osvajali više puta (na evropskom nivou pogotovu, a za vijeme mandata m. dodika) možeš li me uputiti na link, vijest - da je milorad primio prvake juniore, kadete, pionire srbije, ako može?
Izvoli.

Image

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ike-Srpske

Ocito se pravis lud, jer se ovo desilo nedavno i svi su brujili o tome. A mozes i do ove informacije doci sa bukvalno dva klika. Al nebitno. :roll:
pa šta...i treba da ih odlikuje.
odlikovaće i ove iz koš. reprezentacije, siguran sam.
i ne pravim se lud...šta ti misliš, da mi je smisao života da pratim prijeme u vladi ferecije ili srpske? šta će mi dva klika, ako imam nekog na forumu koji zna info, pa ga proslijedi?
pa jel tako?
pozz.
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#142 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by radostan dan »

It_is_a_Leclerc wrote:Smetljari u nastanku.
evo ga jedan finiširan smetljar -


ovaj dečko je prije dva mjeseca postao svjetski prvak sa srbijom u fudbalu...i igra za beogradski čukarički.
sutra ili preksutra će debitovati za reprezentaciju crne gore, jer ga je brnović (selektor cg) pozvao da debituje, a ćurčić (selektor srbije) nije.

Image

i sad je on smetljar po standardima sa ove teme?
nije on smetljar, nego je onako kako @objektivni piše.
sve ostalo je šuplje busanje u zanemoćale patriotske grudi.

da se podsjetimo -
Objektivni navijac wrote:
Mladim ljudima je veci motiv u zivotu karijera,sportski uspjeh i novac od mrznje i politike. I naravno da ce ici tamo gdje to mogu postici. Igranje za reprezentaciju ,,donos igracima korist,dize im rejting,tako da najmanje koliko pomazu oni reprezentaciju,pomaze i reprezentacija njima.
Ljubav prema BiH se precjenjuje. Ljubav treba zasluziti a ruku na srce,BiH je ne zasluzuje ni na koji nacin.
Formiraj jak u evropskim razmjerama kosarkaski klub,koji ce biti osnova reprezentacije,sa jakim ,odlicno placenim omladinskim kampom. Drzi i reprezentaciju organizaciono na visokom nivou,skautiraj,nudi ,obecavaj,davaj i u roku par godina ,svi ce htjeti igrati za reprezentaciju BiH. Ne samo Bosanci,nego svi ex yu.
:thumbup:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#143 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Thorgerson »

radostan dan wrote: pa šta...i treba da ih odlikuje.
odlikovaće i ove iz koš. reprezentacije, siguran sam.
i ne pravim se lud...šta ti misliš, da mi je smisao života da pratim prijeme u vladi ferecije ili srpske? šta će mi dva klika, ako imam nekog na forumu koji zna info, pa ga proslijedi?
pa jel tako?
pozz.
Pa neka radi sta hoce, nije u tome poenta. Nego u tome da ce odlikovati momke koji igraju za drugu drzavu, a momke koji igraju za sopstvenu nece. To je zesci poremecaj.

Ove Dodik nece odlikovat. Budi siguran u to. Zato jer su nastupili za BiH. ;-)
To je cinjenica, nazalost. :(

Da su igrali za Srbiju, docekani bi kao ovi gore.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#144 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by KENJAC »

Sjooo hipokrizije Svico draga ! Cuj sad se neko pita : "Okle to da je Srbima iz Bosne draza Srbija" :? Dajte ba ljudi smijesne su vam te "ja pao s Marsa" price ! Bilo bi fino sad , poslje svega igrat se one "zajedno smo skupa" Srbi iz Bosne navijaju (prije svega) za Srbiju. Hrvati za Hrvatsku a Bosnjaci za Bosnu. Zar je tako tesko to priznat. 'Ajmo sad malo glavu u pijesak i ibretit se kako to ? Kaze :"Ko je dozvolio odigravanje utakmice ..." ?? Ko treba da dozvoli ? Rat bio i mrtvi bili da se Bosna rasparca, a sad bi vi da Kosarkaski savez ima nadleznost u citavoj drzavi !? Ne znam cemu sva ova silna rasprava ? Mozda bi bilo bolje raspravljati o tome sto Bosna nikad nije ,a ne zna se ni kad ce , zaigrati u Banja Luci !
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#145 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

Thorgerson wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
dječak sa šibicama wrote:Emir Spahić
Rođenje: 18. kolovoza 1980. (dob 35), Dubrovnik, Hrvatska

Jel onda i ovo smecar?
Kako mislis? Pa za Hrvate vjerovatno jeste. I sigurno ga ne gotive. Mislim ono...cisto sumnjam da imaju neko bilo kakvo misljenje o doticnom. Mozda ni ne obracaju previse paznju na njega, jer imaju sasvim dovoljno kvalitetnih fudbalera.

Bogdanovic je rodjen u BiH, igra za Hrvatsku. Jel ja sad treba da ga volim i gotivim?
gotivis li omica,preldžića,begića,đedovicva,rizvića?
Ma jest eto ne gotivim bogdanovica jer je hrvat. Jest zato ga mrzim...halo ba, lik je rodjen u ovoj zemlji i igra za drugu. Ma da se zove Muhammed ba necu ga volit. Boli me q kako se zove. Ili ako se zove Radovan a hoce da igra za nas, naravno da cu ga gotivit. Sta nije jasno?

Naravno da ne gotivim spomenute igrace, a pogotovo Djedovica koji je najnovije smetlje, sto se mene tice taj momak vise nije potreban repki. Hvala i dovidjenja. Samo nemoj molim te sad o posudjivanju 10k itd... Djedovic je dobio koristi od repke, samo takve + te pare su mu vracene.[/quote]



sve ok
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#146 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by kakavdanakneiskustvu »

Thorgerson wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:neko vec napisa,i emir spahic je po tome smetljar,bar za hrvatsku
Jebote, vama pojedinim fakat treba crtati.

Da je kojim slucajem Spahic bubam clan Reala i da je najbolji odbrambeni igrac svijeta - mislis da bi ga hrvati gotivili sto ne igra za njih? Pa daj molim te.

Ovako im je svejedno jer im nije potreban, budimo realni. Imaju dovoljno igraca.

ma sve ok,ali gledajuci logiku po kojoj su bogdanovic ili paščanović smetljari onda je i spahic isti takav,ili ipak nije?
Bodkin
Posts: 21514
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#147 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Bodkin »

A jesu smetljari samo oni koji bi imali mjesto u reprezentaciji? Znaci da nam sad ode nekakav lijevi da igra za kosovo jer kod nas nema mjesta, on bi bio smetljar? Jel sasa vasiljevic smetljar?
Plus sto patrioti sa teme ne kontaju da ce se mirko iz mostara na golu hrvatske rukometne reprke ili raduljica iz odakle vec u repki srbije uvijek boriti za evropsko ili svjetsko zlato dok ce se kod nas boriti da prodju prvi krug.

Dakle pored ove sportske strane tu je i finansijska za momke koji igraju u velikim reprezentacijama. Dobijaju top ugovore.

Al tako je kad ti je svijet crno bijel i jos suzen kao konju kad stave ono na glavu

ps. Hoce iko potvrditi da ksbih nije znao za ovu tekmu
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#148 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by vade_mecum »

Bodkin wrote:A jesu smetljari samo oni koji bi imali mjesto u reprezentaciji? Znaci da nam sad ode nekakav lijevi da igra za kosovo jer kod nas nema mjesta, on bi bio smetljar? Jel sasa vasiljevic smetljar?
Plus sto patrioti sa teme ne kontaju da ce se mirko iz mostara na golu hrvatske rukometne reprke ili raduljica iz odakle vec u repki srbije uvijek boriti za evropsko ili svjetsko zlato dok ce se kod nas boriti da prodju prvi krug.

Dakle pored ove sportske strane tu je i finansijska za momke koji igraju u velikim reprezentacijama. Dobijaju top ugovore.

Al tako je kad ti je svijet crno bijel i jos suzen kao konju kad stave ono na glavu

ps. Hoce iko potvrditi da ksbih nije znao za ovu tekmu
:thumbup:
samo nase patriote ne kontaju da je fora u punom novcaniku, a ne u patriotizmu.
Bodkin
Posts: 21514
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#149 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Bodkin »

Bolan mrsic svojevremeno mensi govorio da ce igrati samo alo je na parketu 30 minuta jer sve manje od toga steti ugovoru njegovom...
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#150 Re: Ko je dozvolio odigravanje utakmice Srbija-Slovenija na teritoriji BiH???

Post by Heller »

Čuj ko je dozvolio kod je Vojska Srbije usla u RS, zakupis dvoranu i igraš :-)
Locked