Ko je bio bolji, Alija ili Tito?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#201

Post by mostarac »

zavrzlama wrote:
mostarac wrote:
Dolina avalona wrote:Znate sta, mozda sam ja u krivu ali ipak...

...drago mi je i ponosan sam sto svakom srbinu ili hrvatu mogu pogledati ravno u oci jer njihove crkve stoje neokrnjene u nasim gradovima, i jer mom dobrom drugu srbinu niko nikada od nas nije kazao niti jednu ruznu rijec, kao ni svim ostalim nemuslimanima u nasim gradovima!

A za to sve hvala Aliji, jer zbog njega i nasih ocuvanih crkava imamo puno pravo i ponos da svima pa i svjetskoj diplomatskoj djubradi kazemo; Da, mi smo europski muslimani!!

Ponosan sam svojim narodom i ratnim vodjstvom, kada prodjem pored nase crkve a ona stoji onako netaknuto i gordo, dok su dzamije tamo sravnjene sa zemljom. Zato se ponosim!!
samo jedna rijec je dovoljna: KAZANI
"kazani" nisu licna karta ARBIH i borbe Bosanaca i Hercegovaca za drzavu BIH. Zlocince za Kazane treba pohapsiti i kazniti....

Isto kao sto nije Alija Izetbegovic i njegova stranka jedini branioci BIH....
slazem se sa tobom, a ovom sam mamlazu gore samo postavio jedan plastican primjer zeleci mu pokazati da prica bajke i da se Alija nikada nije borio za nekakvu sekularnu BiH i to sto nije pobio nemuslimansko stanovnistvo u gradovima ga ni najmanje ne opravdava sto je to nemuslimansko stanovnistvo gurnuo u stranu prilikom odbrane BiH i etnbicki ocistio Armiju BiH zeleci od nje napraviti vjersku vojsku, a nista bolje to ne dokazuje kao naziv SEHID. Uz svo postovanje, ali ti ljudi nisu SEHIDI, jer oni nisu ginuli na Allahovom putu, nego na putu Bosne i hercegovine i odbrane zivota svojih najmilijih. Ti ljudi se nisu borili ni za vjeru ni za stranku i taj naziv SEHID je toliko stete nanio odbrani BiH da je ludilo. To je bio najbolji argument, seselju, karadzicu, bobanu, tudjmanu i svim ostalim zlikovcima da kazu da je ovde bio gradjanski rat u kojem su se borila 3 naroda medjusobno, ali aliju to nije briga, on je ioanko sanjao svoju islamsku drzavu, a za narod mu bas i nije bilo nesto posebno stalo, jer da jeste ne bi nas ovoliko poginulo njegovim politickim greskama i lijecenjem njegovih kompleksa. Broj zrtava u BiH mogao je biti troduplo manji, da smo na celu drzave imali nekog ko se borio za Bosnu i Hercegovinu, a ne lijecio na zrtvama naroda svoje licne komplekse, a sto je jos vaznije, rezultati rata su mogli biti mnogo pozitivniji po Bosnu i Hercegovinu, nego sto su to danas. Ali Aliji je bilo vazno da se ne ukine SDS. Jebiga, narod ga je birao, a sto je najgore i danas ga neki slave.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#202

Post by danas »

@mostarac:
jesam li ti rekla da mi u alju ne diras... :x :x :x a ti navro ko tele...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#203

Post by mostarac »

danas wrote:jesam li ti rekla da mi u alju ne diras... :x :x :x a ti navro ko tele...
:( :( :(

eto necu vise :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#204

Post by danas »

mostarac wrote:
danas wrote:jesam li ti rekla da mi u alju ne diras... :x :x :x a ti navro ko tele...
:( :( :(

eto necu vise :D
u oko mi diraj, al' u alju niposto! :x

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#205

Post by Nosferatu »

sto je to nemuslimansko stanovnistvo gurnuo u stranu prilikom odbrane BiH i etnbicki ocistio Armiju BiH zeleci od nje napraviti vjersku vojsku, a nista bolje to ne dokazuje kao naziv SEHID. Uz svo postovanje, ali ti ljudi nisu SEHIDI, jer oni nisu ginuli na Allahovom putu, nego na putu Bosne i hercegovine i odbrane zivota svojih najmilijih.
Ne slazem se po ovom pitanju. Iako nije tema - kakve veze ima Sehid za izjednacenjem agresije u gradjanski rat? Sehid je trudnica koja umre na porodu. Covjek koji izgori u kuci. Dijete koje se udavi. Znaci - Sehid nema veze s Allahovim putem - jer onda bi valjda nalagali svim trudnicama da umiru na porodu i ljudima da se spaljuju i dave u vodi - prije smrti - jer tako sticu - bolji status na onom svijetu. Ima veze sa Jihhadom. A Jihhad - je borba. Najveci Jihhad - jest upravo na Allahovom putu. Al' definicija istog - i interpretacija - je jako siroka. Jihhad je - svakodnevna borba drogerasa - samog sa sobom. Alkoholicara - ako se bori protiv svoje bolesti. Zene koja zivi sa alkoholicarem ili kockarom. Djeteta koje nema roditelja. Itd. Sve je to Jihhad. Al' najbolje je - uzeti jednu rijeci van konteksta - i dodijeliti joj islamofobnu vrijednost proizvoljno.

Titula Sehida se moze - dodijeliti na case to case bazi. Ako je neko bio musliman i zeljeo da ga sahrane ko muslimana - a pao je za Bosnu i Hercegovinu - on jeste sehid. Ako je neko ateista i pao je - za Bosnu i Hercegovinu - neka se definise termin - nije problem. Pali borac za slobodu. Za nezavisnost. Patriota. Kako god. Reci ce neko - pravite razlike u mrtiv - nije razlika u mrtvim, vec u terminu koji se koristi. Neko kaze makaze, neko skare - podrazumjeva istu stvar.

A, tema je - majmunluk - zesci.

Alija - covjek koji je od gotove drzave - napravio - pitu od govana.

I Tito koji je od pite govana - napravio drzavu - koja je trajala 40+ godina.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#206

Post by mostarac »

Nosferatu wrote:
sto je to nemuslimansko stanovnistvo gurnuo u stranu prilikom odbrane BiH i etnbicki ocistio Armiju BiH zeleci od nje napraviti vjersku vojsku, a nista bolje to ne dokazuje kao naziv SEHID. Uz svo postovanje, ali ti ljudi nisu SEHIDI, jer oni nisu ginuli na Allahovom putu, nego na putu Bosne i hercegovine i odbrane zivota svojih najmilijih.
Ne slazem se po ovom pitanju. Iako nije tema - kakve veze ima Sehid za izjednacenjem agresije u gradjanski rat? Sehid je trudnica koja umre na porodu. Covjek koji izgori u kuci. Dijete koje se udavi. Znaci - Sehid nema veze s Allahovim putem - jer onda bi valjda nalagali svim trudnicama da umiru na porodu i ljudima da se spaljuju i dave u vodi - prije smrti - jer tako sticu - bolji status na onom svijetu. Ima veze sa Jihhadom. A Jihhad - je borba. Najveci Jihhad - jest upravo na Allahovom putu. Al' definicija istog - i interpretacija - je jako siroka. Jihhad je - svakodnevna borba drogerasa - samog sa sobom. Alkoholicara - ako se bori protiv svoje bolesti. Zene koja zivi sa alkoholicarem ili kockarom. Djeteta koje nema roditelja. Itd. Sve je to Jihhad. Al' najbolje je - uzeti jednu rijeci van konteksta - i dodijeliti joj islamofobnu vrijednost proizvoljno.

Titula Sehida se moze - dodijeliti na case to case bazi. Ako je neko bio musliman i zeljeo da ga sahrane ko muslimana - a pao je za Bosnu i Hercegovinu - on jeste sehid. Ako je neko ateista i pao je - za Bosnu i Hercegovinu - neka se definise termin - nije problem. Pali borac za slobodu. Za nezavisnost. Patriota. Kako god. Reci ce neko - pravite razlike u mrtiv - nije razlika u mrtvim, vec u terminu koji se koristi. Neko kaze makaze, neko skare - podrazumjeva istu stvar.

A, tema je - majmunluk - zesci.

Alija - covjek koji je od gotove drzave - napravio - pitu od govana.

I Tito koji je od pite govana - napravio drzavu - koja je trajala 40+ godina
.
Iako o ostatku teksta mozemo raspravljati ovo je jedan od najgenijalnih opisa poredjenja tita i alije :D
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#207

Post by bos »

Spasi nas Boze "genijalaca" :P
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#208

Post by mala-i »

bos wrote:Spasi nas Boze "genijalaca" :P
Onih s HRT-a? :?
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#209

Post by bos »

mala-i wrote:
bos wrote:Spasi nas Boze "genijalaca" :P
Onih s HRT-a? :?
i njih :)
Dolina avalona
Posts: 474
Joined: 12/07/2006 21:13
Location: BiH

#210

Post by Dolina avalona »

A kakvu smo drzavu mogli imati da Alija nije organizovao vojni i diplomatski otpor agresoru!?

...Imali bi smo prosperitetnu Veliku Srbiju u kojoj bi zivjeli u nekoj masovnoj grobnici ispod neke svetosavske crkve!

Da bi se napravila "govno" drzava, trebalo ju je prvo (krvavo)braniti i odbraniti!! Svi bi da imaju sve, a niko se nepita kako smo opstali uopste, kao da je to doslo na gotovo...!

Ne baljezgajte iz rahatluka... :-?
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#211

Post by Any »

Alija je bio Titin omladinac stoga je suvisno porediti ova dva covjeka :)
Dok je bilo titove drzave niko nije bio gladan :?
Vecina nas kao klinci smo imali puno vise kesa nego sada kao odrasle osobe :D
Dolina avalona
Posts: 474
Joined: 12/07/2006 21:13
Location: BiH

#212

Post by Dolina avalona »

U svakom slucaju, ponosan sam na svoj narod!!

Dusa mi puna kada vidim pravoslavnu crkvu, kada vidim nedirnute crkve u FBiH, kada vidim nasu multietnicnost, kada se osvrnemo na goloruku odbranu, kada pogledam sehidska mezarja..., zaista se ponosim!!


Alija, hvala ti sto nam nisi dao da budemo kao oni drugi!!
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#213

Post by danas »

Dolina avalona wrote:Alija, hvala ti sto nam nisi dao da budemo kao oni drugi!!
pa ako si ti htio biti kao oni drugi, a alija ti haman nije dao...

onda...

Image
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#214

Post by forUMASH »

Dolina avalona wrote:U svakom slucaju, ponosan sam na svoj narod!!

Dusa mi puna kada vidim pravoslavnu crkvu, kada vidim nedirnute crkve u FBiH, kada vidim nasu multietnicnost, kada se osvrnemo na goloruku odbranu, kada pogledam sehidska mezarja..., zaista se ponosim!!


Alija, hvala ti sto nam nisi dao da budemo kao oni drugi!!
....malo ljudi to zna ali Alija je zasluzan za povecanje proizvodnje i uroda divljih borovnica po bosanskim sumama kroz smanjenje genetskih modifikacija usljed povecane duhovnosti generalne populacije, a gledano iz perspektive prosjecnog stanovnika ovih prostora sa kraja osamnaestog vijeka ovo je revolucionaran napredak....
....za razliku od Tita, kojeg je bolila neka stvar za bosanskim divljim borovnicama, Alija je postigao zadivljujuci uspjeh koji daje stabilne rezultate prije i poslijepodne.....zato, jedno veliko hvala ide Alji....
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#215

Post by Jara »

Dolina avalona wrote:U svakom slucaju, ponosan sam na svoj narod!!

Dusa mi puna kada vidim pravoslavnu crkvu, kada vidim nedirnute crkve u FBiH, kada vidim nasu multietnicnost, kada se osvrnemo na goloruku odbranu, kada pogledam sehidska mezarja..., zaista se ponosim!!


Alija, hvala ti sto nam nisi dao da budemo kao oni drugi!!
Dolinice, tema nije Alija vs Karadžić ( ne pita se ko je od njih dvojice bolji ).
Tema je Tito vs Alija
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#216

Post by DiplomataSaSela »

Nosferatu wrote:
Alija - covjek koji je od gotove drzave - napravio - pitu od govana.

I Tito koji je od pite govana - napravio drzavu - koja je trajala 40+ godina.
Daj nam bolan ovo za Aliju malo bolje objasni....a i ovo drugo...znas li jos neku"dobru" drzavu a da je trajala"toliko dugo"...osim DDR i CCCP...ja znam ovih"losih" sto evo jos traju...
Prazina
Posts: 145
Joined: 27/05/2006 23:40

#217

Post by Prazina »

Nisu nas "Hrvati", tj. HVO izdali jer mi smo ocekivali od HVO-a noz u ledja jos od pocetka rata, tako da nas oni nisu izdali, jer smo znali sta nam spremaju. Nas je izdao Alija i prodao i okrenuo nam ledja kad je najvise trebalo.
Sto se tice partijskih knjizica i moj otac je jos uvijek cuva, a i ja bi da sam bio dovoljno star da je imam ;)
To je bila casna i postena partija.[/quote]

Uzmi jedan pogolem kamen i spucaj se u vusegla!!!!!!
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#218

Post by Nosferatu »

DiplomataSaSela wrote:
Nosferatu wrote:
Alija - covjek koji je od gotove drzave - napravio - pitu od govana.

I Tito koji je od pite govana - napravio drzavu - koja je trajala 40+ godina.
Daj nam bolan ovo za Aliju malo bolje objasni....a i ovo drugo...znas li jos neku"dobru" drzavu a da je trajala"toliko dugo"...osim DDR i CCCP...ja znam ovih"losih" sto evo jos traju...
Evo da ti objasnim. Moj did je bio zemljoradnik, a nena - polupismena zena. Za vrijeme Tileta - moj otac je dva doktorata zavrsio. Jedan u Zagrebu drugi u Sarajevu. Mati mi je magistrirala - u Zagrebu takodje.

Za vrijeme Alije - njihov sin - fakultete je zavrsavao po Americi. A tokom bacanja bombi po turbetu laznog sehida - u procesu je doktoriranja u Americi.

Mogao bi tu dodati i cinjenicu - da najrahtnijih 12 godina koji sam zivjeo su bili u Jugi, najtezi 6 u Bosni - za vrijeme Alija-novanja.

Kao i cinjenicu da su me pri prijemu na program - u kojem sam sad - na interviju pitali - doktori Americki - sta mislim - o Josipu Brozu Titu. Ispostavilo se je kasnije da je jedan od njih Kubanac.

O Aliji - me niko ne pita. Dovoljan je i isaret - na zemlju koja drzavom ne moze postati vec 15 godina - da bi se "sve samo kazalo, nikome se ne ponovilo".
Prazina
Posts: 145
Joined: 27/05/2006 23:40

#219

Post by Prazina »

E, vidis!!!!

Da nismo bjezali, kao sto smo naucili imali bi drzavu!!!!!

Mi bi svi juris Alija mi cemo za tobom!!!!!

Alija se jedino zajebo sto nije dobro prokuzio Bosnjacki narod, trebao se pokupiti u svijet pa neka nas Srbi prce kako hoce!!!!
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#220

Post by mostarac »

Prazina wrote:Nisu nas "Hrvati", tj. HVO izdali jer mi smo ocekivali od HVO-a noz u ledja jos od pocetka rata, tako da nas oni nisu izdali, jer smo znali sta nam spremaju. Nas je izdao Alija i prodao i okrenuo nam ledja kad je najvise trebalo.
Sto se tice partijskih knjizica i moj otac je jos uvijek cuva, a i ja bi da sam bio dovoljno star da je imam ;)
To je bila casna i postena partija.
Uzmi jedan pogolem kamen i spucaj se u vusegla!!!!!![/quote]

prepusticu to tebi, potrebnije ti je ;)
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#221

Post by SiSaJuMe »

A jeste razvukli temu.,,,.

Kakav god je TITO bio, uspio je STOKU drzat u toru i dat im solidan zivot.

A alija je samo dio one stoke koja je sjebala sve sto se moglo sjebat.
Rezultat svega mozes vidjet samo ako se okrenes oko sebe. Vidjeces raseljene, nezaposlene, starce po kontenjerima u potrazi za klopom, kriminalce, "postene miljardere'' , naci kretene, korumpirane, jadne i uboge, krezave, zgrbljene, itd itd.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#222

Post by Vodenjak »

Prazina wrote:E, vidis!!!!

Da nismo bjezali, kao sto smo naucili imali bi drzavu!!!!!

Mi bi svi juris Alija mi cemo za tobom!!!!!

Alija se jedino zajebo sto nije dobro prokuzio Bosnjacki narod, trebao se pokupiti u svijet pa neka nas Srbi prce kako hoce!!!!
Ne, nismo trebali da bjezimo!
Trebali smo da ostanemo pod cetnickom kamom od koje nas je, eto, Alija spasio... :roll: :zzzz:

I ti si jos jedan koji misli kako je bosnjacki narod Aliju iznevjerio! :shock: :shock:
:-) :-) :-)

Dobro je nama kakvih nas ima...
Predobro!
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#223

Post by Nosferatu »

Da, dok je moj otac, dupli doktor nauka kopao rovove oko Sarajeva, Alija je u predsjednitvo dovodio ljude poput Juke Prazine i Cace da sa njima pravi pitu od govana - Bosanski drzavni specijalitet. Da samo napomenem - otac mi ima doktorate iz politickih nauka i ekonomije. U ratu je ranjen. Otisao je 1996-te. A ja sam sa 18 godina otisao 1998-sme. Ja sam Bosanac musliman i otisao iz Bosne - jer su mi oca SDA-ovci odlucili smaknuti s pozicije jer nije htjeo postati dio njihove stranke. Tako da je postao Americi fabricki radnik radije - nego potrcko dojucerasnjim nitkojevicima poput Ejupa Ganica iznad kojeg je bio u Izvrsnom Vijecu BiH. Negdje sam jos napisao o tome - da kad mi je otac otisao da posjeti Aliju Izetbegovica - kao podpredsjednik udruzenja Krajsnika u Sarajevu - da mu je isti rekao - "Ko god hoce da ide, neka ide. Otisla je i moja sekretarica neki dan" kao odgovor - na cinjenicu da nam svi skolovani kadrovi odlaze iz Sarajeva te - da se pored urbicida u Sarajevu desio najveci braindrain zabiljezen u Europi od 2 svijetskog rata a Bosnjaci su izgubili najjacu generaciju ljudi koji su imali u zadnjih 120-130 godina - kojima je omoguceno da se skoluju i da rade u Titovom sistemu. Negdje sam napisao i to da je od 2000 doktora nauka koji su pretezno zivjeli u Sarajevu, ostalo njih 600. Do danasnjeg dana - ti su zamjenjeni s ljudima koji su u ratu ili poslje rata stekli svoje doktorate - najcesce u vidu politickih promocija. Dozivjeli smo da jedan Hasan Muratovic doktor sumarstva - koji nema dva rada istrazivacka objavljenja bude dekan Sarajevskog univerziteta - koji se vodi kao "najjaci u zemlji". Na drugu ruku efendija Haris Silajdzic je profesor na politickim naukama. Koje bio Haris Silajdzic - prije SDA? Sin Sarajevskog efendije koje je ulema sponzorirala da zavrsi orijentalistiku u Egiptu. Uglavnom jos jedan u redu ljudi podobnih a bogami ispostavilo se kasnije i sposobnih - za sebe, za druge vec malo manje. Uostalom kao i Muhamed Sacirbegovic koji je dobio sansu da bude ambsador BiH u UN-u jer mu je otac Mladi Musliman. Kako je Nedzib Sacirbegovic postao Mladi Musliman? Tako sto su se Mladi Muslimani sastali jednom u njegovoj porodicnoj kuci, 7 dana prije nego sto je on - ispalio za Ameriku.

I, da. Da li trebam da napisem - da je Sarajevski Univerzitet otvoren Decebra 1949 znaci poslje Drugog Svijetskog Rata. Prije ga nije - bilo. Mora - da nije bio ni prijeko - potreban muslimanima prije Tileta. Univerzitet na kojem ja sad studiram u Americi je star 150 godina. Sama cinjenica da je Bosna i Hercegovina postojala od X stoljeca a da je trebalo jos 10 stoljeca da otvori - prvi Univerzitet - je jos jedan svjedok naseg mentaliteta brain-drain- u kojem je najbolji Turcin Bosanac, koji radi vjerski smicalica i ustupaka - napustise Bosnjanjski svoj identet - a dozvolise Mehmedu Spahi u JMO Jugoslavenskoj Muslimanskoj Organizaciji - da bude suglasan - sa 6-sijecanskim ustavom koji je proglasio - diktaturu Kralja Aleksandra - s kojom je Kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca - oficijalno postala - od parlamentarne monarhije - diktatorstvo Srpskog Kralja. A BiH koja je do tad opstala - kao administrativna zajednica i tokom Turske a i Austrougarske i Kraljevine SHS je u novoj "Jugoslaviji" podjeljena na vise od nekoliko od ukupno 9 banovina - koje su uvedene. Uglavnom - ja uvijek kazem - kod Bosanskih muslimana, narucito efendija - najjaca je institucija izdaje naroda za licnu korist. A efendijama - jos nije nijedan rezim bio na vlasti da nije pasao. Kako im je pasao Srpski Kralj, Drug Tito dok je bio ziv, tako im vise nego pase i dan danas - kad Rejz ul lema uzima 3000 km po proklanjavanju dzamije - bez kojih nece da dodje uopste. Ko je Mustafa Ceric - UDBA-ski dousnik - iz Chicaga - najbolje zna njegova komuna u kojoj je bio - koja je sretna bila kad mu je ledja vidjela.

Uglavnom - teske su ovo teme, jer Aliju najvole emotivno dozivljavati i identificiraju ljudi - njega s onim kroz sta su oni licno prosli u ratu. Racionalno - kad se pogleda - izgubili smo najjacu generaciju ljudi skolovanih i izgubili smo sansu da uhvatimo prikljucak u svijetu - za Zapadnom Europom. Prije 16-17 godina ja sam kao djete za jednu "Chrvenu" kupovao - Fido plasticne cetkice za Zube od Rumuna, Ceha i Poljaka kojim smo se smijali kako spavaju u Ladama na pijaci pod Mostom i kako izgledaj/zive gore od Firgosa. Danas su oni svi u EU, a mi smo u qurcu. Ali - Alija je valjao. Aman jarabi - nikad jos nije bilo 100.000 mrtvih Bosnjaka, 20.000 silovanih zena. 1 milion raseljenih lica unutar BiH, 1.5 miliona emigranata iz Bosne i Hercegovine u njenoj istoriji - da bi ona - ubiljezila - da postane drzava koja nije - i da 77% mladih iz Bosne i Hercegovine - zeljelo - da je napusti.

Kako vas nije sramota pro-Jalijasi?

Mene bi bio stid reci da sam musliman - a takvo djubre stiti - na ustrb vlastite nesrece i jos porediti sa Tiletom. Gdje i cim - vas je zaduzio? Al' polako neka. Ima cemo i mi i vi - ostatak zivota - da nosamo pecat - Alije - na svojoj savjesti, s kojom se najteze zivi.
Prazina
Posts: 145
Joined: 27/05/2006 23:40

#224

Post by Prazina »

Hajde ti sa svojim babom zajedno u Bosanski kongres kod Sendijarevica, tamo am je mjesto!!!!!

Koliko dobijate od Srpskog lobija?????
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#225

Post by mostarac »

Prazina wrote:Hajde ti sa svojim babom zajedno u Bosanski kongres kod Sendijarevica, tamo am je mjesto!!!!!

Koliko dobijate od Srpskog lobija?????
uvjerljiviji si od enciklopedije :D
Locked