Ko je biker sa A.P.???

Podforum za motocikliste...
Post Reply
IstinaBoli
Posts: 54
Joined: 10/05/2007 13:38

#1 Ko je biker sa A.P.???

Post by IstinaBoli »

Evo ja nisam biker ali kad vidim lika koji zivi na Alipasinom polju dodje mi da i ja pocnem da vozim... :D Ujutro covjek krene na posao odijelo , folovi ,pravo poslovan covjek, popodne kad ga vidis u full bajk opremi prosto ti neka milina i to ne bilo kakva oprema , svemirska covjece za nase uslove, a tek makina da i ne pricamo...Mnogi su te primjetili... :oops: Ko god da si covjece svaka cast , kad god te vidimo , uvijek te izkomentarisemo, jebote dozivjeli smo te ko nekog super-heroja , ko Clark Kenta , mislim transformacija za 10... :D Eto ovo ti nebi rekao ni u snu na ulici , ali evo ovde, sve pohvale za tvoj stil i nacin zivota! Keep rollin' :thumbup:
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#2

Post by burekodsira »

hvala na finim rijecima... drugi put stopiraj provozacu te!
a sad bez zeze, zayebayem se ;) haj drugi put uslikaj svemirca pa da vidimo i mi
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#3 Re: Ko je biker sa A.P.???

Post by mamica papucarka »

IstinaBoli wrote:Evo ja nisam biker ali kad vidim lika koji zivi na Alipasinom polju dodje mi da i ja pocnem da vozim... :D Ujutro covjek krene na posao odijelo , folovi ,pravo poslovan covjek, popodne kad ga vidis u full bajk opremi prosto ti neka milina i to ne bilo kakva oprema , svemirska covjece za nase uslove, a tek makina da i ne pricamo...Mnogi su te primjetili... :oops: Ko god da si covjece svaka cast , kad god te vidimo , uvijek te izkomentarisemo, jebote dozivjeli smo te ko nekog super-heroja , ko Clark Kenta , mislim transformacija za 10... :D Eto ovo ti nebi rekao ni u snu na ulici , ali evo ovde, sve pohvale za tvoj stil i nacin zivota! Keep rollin' :thumbup:
nije valjda da u odijelu sjeda na motor :)
Svaka cast :)
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#4 Re: Ko je biker sa A.P.???

Post by ahmed&nedzad »

mamica 31 wrote:
IstinaBoli wrote:Evo ja nisam biker ali kad vidim lika koji zivi na Alipasinom polju dodje mi da i ja pocnem da vozim... :D Ujutro covjek krene na posao odijelo , folovi ,pravo poslovan covjek, popodne kad ga vidis u full bajk opremi prosto ti neka milina i to ne bilo kakva oprema , svemirska covjece za nase uslove, a tek makina da i ne pricamo...Mnogi su te primjetili... :oops: Ko god da si covjece svaka cast , kad god te vidimo , uvijek te izkomentarisemo, jebote dozivjeli smo te ko nekog super-heroja , ko Clark Kenta , mislim transformacija za 10... :D Eto ovo ti nebi rekao ni u snu na ulici , ali evo ovde, sve pohvale za tvoj stil i nacin zivota! Keep rollin' :thumbup:
nije valjda da u odijelu sjeda na motor :)
Svaka cast :)
Nije bona, pročitaj još jednom. :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5 Re: Ko je biker sa A.P.???

Post by muha_sa »

ahmed&nedzad wrote:
mamica 31 wrote:
IstinaBoli wrote:Evo ja nisam biker ali kad vidim lika koji zivi na Alipasinom polju dodje mi da i ja pocnem da vozim... :D Ujutro covjek krene na posao odijelo , folovi ,pravo poslovan covjek, popodne kad ga vidis u full bajk opremi prosto ti neka milina i to ne bilo kakva oprema , svemirska covjece za nase uslove, a tek makina da i ne pricamo...Mnogi su te primjetili... :oops: Ko god da si covjece svaka cast , kad god te vidimo , uvijek te izkomentarisemo, jebote dozivjeli smo te ko nekog super-heroja , ko Clark Kenta , mislim transformacija za 10... :D Eto ovo ti nebi rekao ni u snu na ulici , ali evo ovde, sve pohvale za tvoj stil i nacin zivota! Keep rollin' :thumbup:
nije valjda da u odijelu sjeda na motor :)
Svaka cast :)
Nije bona, pročitaj još jednom. :D
bona ti guzica bila :-D :D
Post Reply