Knjige - robnonovcana razmjena

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#1 Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Palo mi je na pamet da na forumu ne postoji (a mozda i postoji, no je mene mimoislo) tema na kojoj bi razmjenjivali knjige.
Cesto mi se desi da trazim neku knjigu da kupim (polovnu) odredjeni izdavac ili izdanje, pa se slomih surfajuci po bespucima Interneta dovijajuci se za placanje i dostavu.

Mozda bi na ovaj nacin lakse dosli do knjiga koje trazimo ili pruzili nekome mogucnost da nabavi knjigu/izdanje koje zeli
pa da pocnem :)

trazim:
1. Harry Potter i kamen mudraca - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korica
2. Ples Zmaja I i II - serijal Igre leda i vatre (GoT) - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korice.
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#2 Re: Knjige - razmjena

Post by Nekako s proljeća »

Postoji jedna tema slične namjene, bar sam je ja tako doživljavao, a link do nje je sljedeći : trazim-knjigu-t85167.html
:thumbup:
Sretno sa potragom.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3 Re: Knjige - razmjena

Post by hadzinicasa »

Nekako s proljeća wrote: 11/02/2020 11:15 Postoji jedna tema slične namjene, bar sam je ja tako doživljavao, a link do nje je sljedeći : trazim-knjigu-t85167.html
:thumbup:
Sretno sa potragom.
Nisam ja. Jer ne zelim ove knjige u .pdf-u nego fizicki, i to odredjena izdanja, ali mozda si u pravu, mozda se mogu ove dvije teme spojiti
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#4 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by Better Man »

hadzinicasa wrote: 11/02/2020 10:46 Palo mi je na pamet da na forumu ne postoji (a mozda i postoji, no je mene mimoislo) tema na kojoj bi razmjenjivali knjige.
Cesto mi se desi da trazim neku knjigu da kupim (polovnu) odredjeni izdavac ili izdanje, pa se slomih surfajuci po bespucima Interneta dovijajuci se za placanje i dostavu.

Mozda bi na ovaj nacin lakse dosli do knjiga koje trazimo ili pruzili nekome mogucnost da nabavi knjigu/izdanje koje zeli
pa da pocnem :)

trazim:
1. Harry Potter i kamen mudraca - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korica
2. Ples Zmaja I i II - serijal Igre leda i vatre (GoT) - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korice.
Te su se knjige mogle kupiti u Knjižarama Svjetlostkomerc po vrlo niskim cijenama. Ne znam imaju li ih još.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#5 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Better Man wrote: 18/02/2020 09:48
hadzinicasa wrote: 11/02/2020 10:46 Palo mi je na pamet da na forumu ne postoji (a mozda i postoji, no je mene mimoislo) tema na kojoj bi razmjenjivali knjige.
Cesto mi se desi da trazim neku knjigu da kupim (polovnu) odredjeni izdavac ili izdanje, pa se slomih surfajuci po bespucima Interneta dovijajuci se za placanje i dostavu.

Mozda bi na ovaj nacin lakse dosli do knjiga koje trazimo ili pruzili nekome mogucnost da nabavi knjigu/izdanje koje zeli
pa da pocnem :)

trazim:
1. Harry Potter i kamen mudraca - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korica
2. Ples Zmaja I i II - serijal Igre leda i vatre (GoT) - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korice.
Te su se knjige mogle kupiti u Knjižarama Svjetlostkomerc po vrlo niskim cijenama. Ne znam imaju li ih još.
Nema gledala sam, tnx. Trazim posebna izdanja - ova Algoritam-tvrdi uvez.
A bubreg bi dala za kolekciju Tolkiena u izdanju Algoritma, tvrde korice sa crtezima :)
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#6 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by Better Man »

hadzinicasa wrote: 18/02/2020 10:46
Better Man wrote: 18/02/2020 09:48
hadzinicasa wrote: 11/02/2020 10:46 Palo mi je na pamet da na forumu ne postoji (a mozda i postoji, no je mene mimoislo) tema na kojoj bi razmjenjivali knjige.
Cesto mi se desi da trazim neku knjigu da kupim (polovnu) odredjeni izdavac ili izdanje, pa se slomih surfajuci po bespucima Interneta dovijajuci se za placanje i dostavu.

Mozda bi na ovaj nacin lakse dosli do knjiga koje trazimo ili pruzili nekome mogucnost da nabavi knjigu/izdanje koje zeli
pa da pocnem :)

trazim:
1. Harry Potter i kamen mudraca - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korica
2. Ples Zmaja I i II - serijal Igre leda i vatre (GoT) - izdanje pok. Algoritam, Hrv, tvrde korice.
Te su se knjige mogle kupiti u Knjižarama Svjetlostkomerc po vrlo niskim cijenama. Ne znam imaju li ih još.
Nema gledala sam, tnx. Trazim posebna izdanja - ova Algoritam-tvrdi uvez.
A bubreg bi dala za kolekciju Tolkiena u izdanju Algoritma, tvrde korice sa crtezima :)
Znači prodalo se. Imam Tolkiena LOTR u izdanju Algoritma. Kupio davno nekad, 2003-2004. u Bybooku, a Hobbita i Silmarion uzeo u Sejtariji. I kasnije kupio još dvije knjige koje su se pojavile na sajmu knjige u Skenderiji. Mislim da se jedna zove Hurinova djeca, a druga deblja Nedovršene priče. Vidi ovog cirkusa. Kako je Algoritam bankrotirao i više ne postoji, Lumen je ponovo objavio LOTR. E sad oni nisu reizdali Algoritmovo izdanje, već su uradili novi prevod. Čitam pojašnjenje lika koji je prevodio knjige i on kaže da je prevod Algoritma bio Skandinavski, a da se on držao uputa samog pisca, gdje za određene riječi, tj. nazive trebalo upotrijebiti adekvatnu domaću riječ, tj. riječ jezika na koji prevodiš. I tako je on masakrirao LOTR. U njegovom prevodu Bilbo i Frodo nisu Baggins, već su Torbari, a Hobbiton nije Hobbiton, već kotar. Lik je vlastita imena i nazive, koji se uopće ne prevode, prevodio na Hrvatski jezik i tako upropastio odlično djelo. Srećom kaso što rekoh imam Algoritmova izdanja. Naletih na internetu na polovne knjige i baš imaju visoku cijenu i mislim da cijena Algoritmovih izdanja može samo rasti.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#7 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Better Man wrote: 18/02/2020 11:04
hadzinicasa wrote: 18/02/2020 10:46
Better Man wrote: 18/02/2020 09:48

Te su se knjige mogle kupiti u Knjižarama Svjetlostkomerc po vrlo niskim cijenama. Ne znam imaju li ih još.
Nema gledala sam, tnx. Trazim posebna izdanja - ova Algoritam-tvrdi uvez.
A bubreg bi dala za kolekciju Tolkiena u izdanju Algoritma, tvrde korice sa crtezima :)
Znači prodalo se. Imam Tolkiena LOTR u izdanju Algoritma. Kupio davno nekad, 2003-2004. u Bybooku, a Hobbita i Silmarion uzeo u Sejtariji. I kasnije kupio još dvije knjige koje su se pojavile na sajmu knjige u Skenderiji. Mislim da se jedna zove Hurinova djeca, a druga deblja Nedovršene priče. Vidi ovog cirkusa. Kako je Algoritam bankrotirao i više ne postoji, Lumen je ponovo objavio LOTR. E sad oni nisu reizdali Algoritmovo izdanje, već su uradili novi prevod. Čitam pojašnjenje lika koji je prevodio knjige i on kaže da je prevod Algoritma bio Skandinavski, a da se on držao uputa samog pisca, gdje za određene riječi, tj. nazive trebalo upotrijebiti adekvatnu domaću riječ, tj. riječ jezika na koji prevodiš. I tako je on masakrirao LOTR. U njegovom prevodu Bilbo i Frodo nisu Baggins, već su Torbari, a Hobbiton nije Hobbiton, već kotar. Lik je vlastita imena i nazive, koji se uopće ne prevode, prevodio na Hrvatski jezik i tako upropastio odlično djelo. Srećom kaso što rekoh imam Algoritmova izdanja. Naletih na internetu na polovne knjige i baš imaju visoku cijenu i mislim da cijena Algoritmovih izdanja može samo rasti.
znam sve to. i hejtam te intenzivno. potraga za tim knjigama je nemoguca.
ho's prodat' kolekciju 8-) :ceslja:
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#8 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by Better Man »

hadzinicasa wrote: 18/02/2020 11:08
Better Man wrote: 18/02/2020 11:04
hadzinicasa wrote: 18/02/2020 10:46

Nema gledala sam, tnx. Trazim posebna izdanja - ova Algoritam-tvrdi uvez.
A bubreg bi dala za kolekciju Tolkiena u izdanju Algoritma, tvrde korice sa crtezima :)
Znači prodalo se. Imam Tolkiena LOTR u izdanju Algoritma. Kupio davno nekad, 2003-2004. u Bybooku, a Hobbita i Silmarion uzeo u Sejtariji. I kasnije kupio još dvije knjige koje su se pojavile na sajmu knjige u Skenderiji. Mislim da se jedna zove Hurinova djeca, a druga deblja Nedovršene priče. Vidi ovog cirkusa. Kako je Algoritam bankrotirao i više ne postoji, Lumen je ponovo objavio LOTR. E sad oni nisu reizdali Algoritmovo izdanje, već su uradili novi prevod. Čitam pojašnjenje lika koji je prevodio knjige i on kaže da je prevod Algoritma bio Skandinavski, a da se on držao uputa samog pisca, gdje za određene riječi, tj. nazive trebalo upotrijebiti adekvatnu domaću riječ, tj. riječ jezika na koji prevodiš. I tako je on masakrirao LOTR. U njegovom prevodu Bilbo i Frodo nisu Baggins, već su Torbari, a Hobbiton nije Hobbiton, već kotar. Lik je vlastita imena i nazive, koji se uopće ne prevode, prevodio na Hrvatski jezik i tako upropastio odlično djelo. Srećom kaso što rekoh imam Algoritmova izdanja. Naletih na internetu na polovne knjige i baš imaju visoku cijenu i mislim da cijena Algoritmovih izdanja može samo rasti.
znam sve to. i hejtam te intenzivno. potraga za tim knjigama je nemoguca.
ho's prodat' kolekciju 8-) :ceslja:
Obzirom da sam veliki zaljubljenik Tolkienov svijet, neću nikad.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#9 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Better Man wrote: 18/02/2020 11:11

Obzirom da sam veliki zaljubljenik Tolkienov svijet, neću nikad.
pa et' ako cujes da neko prodaje ili mu ne treba ili mu sluzi samo za ukras ili se ne odnosi s postovanjem i ljubavlju prema ovim izdanjima, ili mu treba novac, uvijek cu ih rado udomiti :)
odma' mi javi.
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#10 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by DancingKing »

Ja sam ti planirao preporučiti da potražiš na PIK/OLX-u (ja sam tako kompletirao svog Algoritam Tolkiena i posljednja dva HP-a, doduše prije 8-9 godina), ali evo vidim da je sada tamo ponuda nikakva. A ovako kao Better Man sam po sajmovima/knjižarama našao Hurinovu djecu i Nedovršene pripovijesti.

Nešto se moglo nači i na knjiga.ba.

A ako imaš koga u HR, pogledaj šta se nudi na Njuškalu, pa ih zamoli da ti kupe/pošalju.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#11 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

DancingKing wrote: 18/02/2020 11:32 Ja sam ti planirao preporučiti da potražiš na PIK/OLX-u (ja sam tako kompletirao svog Algoritam Tolkiena i posljednja dva HP-a, doduše prije 8-9 godina), ali evo vidim da je sada tamo ponuda nikakva. A ovako kao Better Man sam po sajmovima/knjižarama našao Hurinovu djecu i Nedovršene pripovijesti.

Nešto se moglo nači i na knjiga.ba.

A ako imaš koga u HR, pogledaj šta se nudi na Njuškalu, pa ih zamoli da ti kupe/pošalju.
hvala, na Njuskalu i na Piku sam redovna, nema ni tamo. Za lijeka da ti treba.
Odnosno ima na Njuskalu - eno lik prodaje kolekciju (doduse sa jos nekim dodatnim knjigama) za 20.000 kuna :lol: :lol: :lol:

jedino otkupiti od nekoga kolekciju ili dio - kome to bas puno ne znaci, a nesto bi zaradio.
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#12 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by DancingKing »

Ma šta je 20.000 kn, dobiješ čitavu biblioteku usput.

Javim ako naletim negdje ili ako ko od raje bude htio prodavati!

(Jao, sad vidim da sam gore napisao ~naČi~ :run:)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#13 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

DancingKing wrote: 18/02/2020 12:05 Ma šta je 20.000 kn, dobiješ čitavu biblioteku usput.

Javim ako naletim negdje ili ako ko od raje bude htio prodavati!

(Jao, sad vidim da sam gore napisao ~naČi~ :run:)
puno hvala unaprijed. :-D

btw - ovo s bibiliotekom - nije bas - dobijes Tolkiena Algoritam citavu kolekciju i jos nekoliko (4-5) Istih knjiga - druga izdanja/izdavac.

ovo naCHi - zahatereno. a ako nadjes knjige - sve ti je oprosteno :D
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#14 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by DancingKing »

Neko je malo precijenio kolekciju ili prst predugo zadržao na 0 :-D

Hahaha, imat ću to na umu, ne bih na onaj svijet bez halala :D
ninjahepek
Posts: 202
Joined: 12/02/2014 17:10

#15 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by ninjahepek »

Better Man wrote: 18/02/2020 11:04
hadzinicasa wrote: 18/02/2020 10:46
Better Man wrote: 18/02/2020 09:48

Te su se knjige mogle kupiti u Knjižarama Svjetlostkomerc po vrlo niskim cijenama. Ne znam imaju li ih još.
Nema gledala sam, tnx. Trazim posebna izdanja - ova Algoritam-tvrdi uvez.
A bubreg bi dala za kolekciju Tolkiena u izdanju Algoritma, tvrde korice sa crtezima :)
Znači prodalo se. Imam Tolkiena LOTR u izdanju Algoritma. Kupio davno nekad, 2003-2004. u Bybooku, a Hobbita i Silmarion uzeo u Sejtariji. I kasnije kupio još dvije knjige koje su se pojavile na sajmu knjige u Skenderiji. Mislim da se jedna zove Hurinova djeca, a druga deblja Nedovršene priče. Vidi ovog cirkusa. Kako je Algoritam bankrotirao i više ne postoji, Lumen je ponovo objavio LOTR. E sad oni nisu reizdali Algoritmovo izdanje, već su uradili novi prevod. Čitam pojašnjenje lika koji je prevodio knjige i on kaže da je prevod Algoritma bio Skandinavski, a da se on držao uputa samog pisca, gdje za određene riječi, tj. nazive trebalo upotrijebiti adekvatnu domaću riječ, tj. riječ jezika na koji prevodiš. I tako je on masakrirao LOTR. U njegovom prevodu Bilbo i Frodo nisu Baggins, već su Torbari, a Hobbiton nije Hobbiton, već kotar. Lik je vlastita imena i nazive, koji se uopće ne prevode, prevodio na Hrvatski jezik i tako upropastio odlično djelo. Srećom kaso što rekoh imam Algoritmova izdanja. Naletih na internetu na polovne knjige i baš imaju visoku cijenu i mislim da cijena Algoritmovih izdanja može samo rasti.
Zlatko Crnković se okreće u grobu.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#16 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

ninjahepek wrote: 18/02/2020 13:07

Zlatko Crnković se okreće u grobu.
true :(
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#17 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by Better Man »

hadzinicasa wrote: 18/02/2020 11:13
Better Man wrote: 18/02/2020 11:11

Obzirom da sam veliki zaljubljenik Tolkienov svijet, neću nikad.
pa et' ako cujes da neko prodaje ili mu ne treba ili mu sluzi samo za ukras ili se ne odnosi s postovanjem i ljubavlju prema ovim izdanjima, ili mu treba novac, uvijek cu ih rado udomiti :)
odma' mi javi.
Naravno. Javim Ti. Šteta što je Algoritam propao. Stvarno su bili kvalitetni. Eto te zadnje dvije knjige Hurinova djeca i Nedovršene pripovjesti su zadnje što sam uzeo od Algoritma. prvi sajam knjiga u Skenderiji koji je bio nakon što su objavljene, ja ih kupio. GoT sam uzeo u izdanju Lumena i ovu novu knjigu. Oni su preuzeli Algoritmova izdanja i zaista su kvalitetni m(odlično su odradili GoT), ali nisu sebi smjeli dopustiti da unakaze s reizdanjem i novim prevodom LOTR. prevodilac se bukvalno držao uputa, a pritom zaboravio na pravila gramatike i pravopisa. Kad sam sestri spomenuo za prevod, ona se zaprepastila i nije mogla da vjeruje da je lik prevodio vlastita imena. Dizajn novog izdanja LOTR je odlično urađen, ali je prevod nula. To ti je ono, vanjština lijepa, unutrašnjost ružna.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#18 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

hvala. ako si nasao i negdje na internetu da se prodaju, sibni link.

meni prevod puno znaci. mislim da prevodom treba pokusati uhvatiti duh, atmosferu i namjeru pisca kroz djelo.
i sama sam se bavila prevodom u odredjenom periodu svog radnog vijeka, pa znam da to nije uopce jednostavno, ako zelis napraviti kako treba - a o gramatici i pravopisu da i ne govorim...

nije mi se jednom desilo da uzmem knjigu i nakon tri recenice procitane je ostavim... jer pise "preko ramena je nosio torbu za nosenje".
hvala, ali ne hvala.
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#19 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by Better Man »

hadzinicasa wrote: 18/02/2020 15:02 hvala. ako si nasao i negdje na internetu da se prodaju, sibni link.

meni prevod puno znaci. mislim da prevodom treba pokusati uhvatiti duh, atmosferu i namjeru pisca kroz djelo.
i sama sam se bavila prevodom u odredjenom periodu svog radnog vijeka, pa znam da to nije uopce jednostavno, ako zelis napraviti kako treba - a o gramatici i pravopisu da i ne govorim...

nije mi se jednom desilo da uzmem knjigu i nakon tri recenice procitane je ostavim... jer pise "preko ramena je nosio torbu za nosenje".
hvala, ali ne hvala.
Ako vidim, šibnem link. Moja sestra sve knjige čita isključivo na Engleskom jeziku ako su na istom napisane. Nekad imam osjećaj da bi ona bolje znala prevesti neke stvari, nego ovi što prevode. Ona je s 5 godina naučila Engleski jezik kad je krenula u predškolski u Australiji (gdje su moji živjeli 4 godine i ja sam se rodio tamo) i nikad ga nije zapostavila, a kako u Engleskoj živi evo već 28 godina, praktički joj dođe kao maternji jezik.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#20 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

ako neko ima Povratak kralja - Algoritam tvrdi uvez, mnogo bih mu bila zahvalna kad bi mi dozvolio da potrosim novac i prodao mi ga.
8-)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#21 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Ima li neko Krivnja ostrice - Joe Abercrombie, zakon prvi, knjiga prva - Algoritam tvrdi uvez?

Imam prvi dio meki, a druga dva tvrdi uvez pa bi da kompletiram kolekciju. Moze i zamjena - meki za tvrdi uz moju doplatu?

Unaprijed hvala
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#22 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

Trazim knjigu Marian Wenzel - Ukrasni motivi na steccima, Svjetlost 1965

Nek se javi dobra dusha kojoj samo skuplja prasinu na polici :D

Image

Nasla sam nedavno iz ove edicije Baseskijin Ljetopis <3 a ove nema nigdje. Ima samo jedan primjerak u Americi u jednom antikvarijatu za 300$ :D
ninjahepek
Posts: 202
Joined: 12/02/2014 17:10

#23 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by ninjahepek »

hadzinicasa wrote: 01/06/2020 13:49 Trazim knjigu Marian Wenzel - Ukrasni motivi na steccima, Svjetlost 1965

Nek se javi dobra dusha kojoj samo skuplja prasinu na polici :D

Nasla sam nedavno iz ove edicije Baseskijin Ljetopis <3 a ove nema nigdje. Ima samo jedan primjerak u Americi u jednom antikvarijatu za 300$ :D
Ako je vjerovati internetovima, imaš u Mabeli za 120 KM.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#24 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by hadzinicasa »

ninjahepek wrote: 01/06/2020 16:05
hadzinicasa wrote: 01/06/2020 13:49 Trazim knjigu Marian Wenzel - Ukrasni motivi na steccima, Svjetlost 1965

Nek se javi dobra dusha kojoj samo skuplja prasinu na polici :D

Nasla sam nedavno iz ove edicije Baseskijin Ljetopis <3 a ove nema nigdje. Ima samo jedan primjerak u Americi u jednom antikvarijatu za 300$ :D
Ako je vjerovati internetovima, imaš u Mabeli za 120 KM.
Moze link pliz?

Edit: ne treba. Provjerila - nema. Njihov web je inace skroz neazuriran. Sta god je pisalo da imaju, nisu imali. Nazalost. Hvala u svakom slucaju!
ninjahepek
Posts: 202
Joined: 12/02/2014 17:10

#25 Re: Knjige - robnonovcana razmjena

Post by ninjahepek »

EDIT. A nek se nose u mp3

A olx?

https://www.olx.ba/artikal/33685601/ukr ... an-wenzel/

p.s. imaš je na scribdu cijelu, ako ti je kakva utjeha
Post Reply