Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#26 Re: Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Post by arman1 »

hali gali halid wrote:Gdje boks trenirati? Da valja klub.
Ako si bliz skenderije to radi i Panter. Na ilidži imaš u KSC-u par klubova. Sačekaj turnir pavidi face iz klubova i skontaij otprilike kakva je atmosfera, a svaki klub će te pustiti da odgledaš po koji trening.
hali gali halid
Posts: 2352
Joined: 08/10/2007 22:45

#27 Re: Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Post by hali gali halid »

U Panteru se moze iskljucivo boks trenirati? Trenirao sam boks rekreativno nekih godinu i pol, dvije, htio bih da nastavim da treniram, opet rekreativno, ako ima neko informacije o sl. klubovima, i da li vrse upis rekreativaca: Kamp sport Peljto? BK Velesicki heroj? BK Bosna Sarajevo? BK Sarajevo? Ima li jos neki?
User avatar
desperate housewife
Posts: 476
Joined: 25/09/2010 13:47

#28 Re: Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Post by desperate housewife »

Vidim na fb stranicu od ovog Kluba Morihei, interesantno da na slikama nema žena skoro nikako? Jel nije popularan toliko među ženama ili kako? Pretpostavljam da ne vježbaju žene sa muškarcima jer bi to bila nefer konkurencija?
kox
Posts: 3200
Joined: 12/09/2008 12:48

#29 Re: Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Post by kox »

desperate housewife wrote:Vidim na fb stranicu od ovog Kluba Morihei, interesantno da na slikama nema žena skoro nikako? Jel nije popularan toliko među ženama ili kako? Pretpostavljam da ne vježbaju žene sa muškarcima jer bi to bila nefer konkurencija?
Ne znam kako je sada, nekada prije je bilo prilično malo djevojaka (1-2) i vježbale su zajedno sa muškarcima. Ne znam ni jedan klub bilo kojeg borilačkog sporta da su treninzi odvojeni za muškarce i žene osim nekih kurseva samoodbrane kreiranih namjenski za žene. Inače, u aikidou ne bi trebalo biti konkurencije, svi napreduju pomažući jedni drugima i radeći zajedno. Takva mu je filozofija.
J3r1ch0
Posts: 566
Joined: 24/09/2011 10:54

#30 Re: Klub za borilačke vještine u Sarajevu

Post by J3r1ch0 »

...
Post Reply