klub

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#126

Post by cHupjahalic@ »

@zena + @sana
Nemojte me pogresno shvatiti ali da li ste vas dvije pokusale izlaziti sa muskarcima koji su isto bili u braku pa se raspao? (kad ima zena koje su se razvele valjda bi trebalo biti i muskaraca 8-) ).
Ne moraju imati djecu, ali opet kontam da ce vas mozda oni bolje shvatiti (prosli su nesto slicno kao i vi) nego sto to rade "momci" (cast pojedinima naravno :) ).
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#127

Post by sana_t »

:D zeno jel' to mrak na oci pada :)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#128

Post by zena21 »

cHupjahalic@ wrote:@zena + @sana
Nemojte me pogresno shvatiti ali da li ste vas dvije pokusale izlaziti sa muskarcima koji su isto bili u braku pa se raspao? (kad ima zena koje su se razvele valjda bi trebalo biti i muskaraca 8-) ).
Ne moraju imati djecu, ali opet kontam da ce vas mozda oni bolje shvatiti (prosli su nesto slicno kao i vi) nego sto to rade "momci" (cast pojedinima naravno :) ).
Ma ti razvedeni se jos vise plase... Ono bili jednom u braku, iskusili razvod i svu gorcinu koju to nosi... pa valjda strahuju da se opet vezu...
Ma ko ce ti znati... Sve je to komplikovano...
Ja pravo da ti kazem i ne trazim nikoga. Naravno da bi bilo lijepo sresti neku osobu s kim ces dijeliti dobro i lose, samo uopste nisam posvecena toj "misiji". Nekako mislim da ako mi je sudjeno da nekog sretnem, to ce se i desiti...
Mozda je u tome problem :?
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#129

Post by sana_t »

cHupjahalic@ wrote:@zena + @sana
Nemojte me pogresno shvatiti ali da li ste vas dvije pokusale izlaziti sa muskarcima koji su isto bili u braku pa se raspao? (kad ima zena koje su se razvele valjda bi trebalo biti i muskaraca 8-) ).
Ne moraju imati djecu, ali opet kontam da ce vas mozda oni bolje shvatiti (prosli su nesto slicno kao i vi) nego sto to rade "momci" (cast pojedinima naravno :) ).
svidja mi se tvoja logika - i potpuno se slazem - e ali nemam pojma gdje su ti razvedeni... ja jesam sretna i zadovljna, ali stvarno dosadi biti sam. zena 21 i ti si u pravu. Ma ja sam sve okrenula na salu - ako se desi - desit ce se... samo mi dosadilo da se svi oko mene cude kako to da nemas nikog tc tc tc - no sta ce jadni misle da ako nemam vezu nema ni zivota :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#130

Post by zena21 »

sana_t wrote:
cHupjahalic@ wrote:@zena + @sana
Nemojte me pogresno shvatiti ali da li ste vas dvije pokusale izlaziti sa muskarcima koji su isto bili u braku pa se raspao? (kad ima zena koje su se razvele valjda bi trebalo biti i muskaraca 8-) ).
Ne moraju imati djecu, ali opet kontam da ce vas mozda oni bolje shvatiti (prosli su nesto slicno kao i vi) nego sto to rade "momci" (cast pojedinima naravno :) ).
svidja mi se tvoja logika - i potpuno se slazem - e ali nemam pojma gdje su ti razvedeni... ja jesam sretna i zadovljna, ali stvarno dosadi biti sam. zena 21 i ti si u pravu. Ma ja sam sve okrenula na salu - ako se desi - desit ce se... samo mi dosadilo da se svi oko mene cude kako to da nemas nikog tc tc tc - no sta ce jadni misle da ako nemam vezu nema ni zivota :D
E upravo to sam i rekla - ako se desi, desice se - sudbina :-)
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#131

Post by laradnaat »

ja nikada ne bih postavio pitanje zasto nemate nikoga trenutno, to je bez smisla

logicnije je pitati imate li uopste volje da upoznate nekoga????
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#132

Post by sana_t »

volje ima ali nema prilike - sad bi neko mogao reci da se prilike stvaraju - ali ko to kaze ne zna kako je - samo sebe uzimam u primjer - i mislim da se muskarci generalno plase upustiti u vezu sa zenom koja je formirana licnost... Valjda misle da nisu dovoljno dobri - sta li ... :) ne precjenjujem se, daleko od tog - mogu planine pomjerati :-) i to ljude malo prepada... mislim nisu ljudi ovde navikli da se zena bori ko lav.

:D jao mozda meni treba neko iz cirkusa - ha ha ha ha
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#133

Post by laradnaat »

pa ako cemo onda o nekom precjenjivanju nisam ni ja daleko :P

samo se radi o tome da muskarci nisu bas toliko snazni koliko zena moze biti, i zbog toga ne dozvoljavaju sebi da budu sa zenom koja je jaka, mada bi u stvari to trebalo biti poticaj da budemo jos jaci, ali nismo.

mi (muskarci) smo prokleta sorta, pravimo se nesto, a ono samo mrlja...cesto i bukvalno
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#134

Post by sana_t »

8-) cooler ha??? :-D

ma nije sve tako crno - - iako znam sta hocu i znam sta necu, mislim da sam poprilicno skromna :)

pada li kisa u sarajevu? ja sam trenutno u mostaru i pada kisa... a kada sam vec kod mostara i kod ove musko-zenske teme - mogu vam reci da je ovde sve ozenjeno ali cini mi se isto tako sve je vrlo rado da malo razbije bracnu monotoniju :D

hocu kuciiii
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#135

Post by laradnaat »

u sarajevu se kisa kani, ali jos ne pada. znas ono cudno vrijeme kada malo bude suncano pa onda se namrgodi kao pred kisu.

e vrijeme ti je tako, a kisa nije losa, osobito ona proljetna ili ljetna koje znaju biti romanticne ili sta vec
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#136

Post by sana_t »

mozda bi bila romantika da nisam sama trcala po toj kisi i pokisla ko mis :) i onda nazad u ured - uredno pokisla - bljak... no doduse moram priznati da sam se ufurala kako je skroz cook pokisnuti i da je to zdravo (sreca pa nisam bila nasminkana - inace bi pomislili da nisam vise imuna na jugo i njegove psiho cari.
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#137

Post by laradnaat »

znaci radis u mostaru, ili sam pogresno shvatio
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#138

Post by sana_t »

dobro si shvatio - osjecam se ko' kakav dijasporac :)
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#139

Post by laradnaat »

sta ces, neka se radi to je najvaznije

a gdje radis ako se smije znati???
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#140

Post by sana_t »

ma nista posebno - svakako sam u pregovorima za novi posao :D u Sarajevu :D
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#141

Post by laradnaat »

a inace si iz sarajeva pretpostavljam, ili grijesim????
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#142

Post by sana_t »

i opet si pogodio... :)
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#143

Post by laradnaat »

nagadanjima nikada kraja, ali sta ces

pa pretpostavljam da prelazis zato sto je bolje, mada je ovdasnja klima grozna i veoma zamorna.

u svakom slucaju dobrodosla natrag
User avatar
sana_t
Posts: 245
Joined: 25/03/2003 00:00
Location: The seminar on time travel will be held three days ago - Sarajevo

#144

Post by sana_t »

ma kuca je kuca - dzaba sve ali cim prodjem tunel na Ivanu meni dobro - kuca mi mirise... :)
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#145

Post by cHupjahalic@ »

laradnaat wrote:ja nikada ne bih postavio pitanje zasto nemate nikoga trenutno, to je bez smisla
Da nije mozda ova poruka upucena meni posto sam postovane forumasice pitala za izlaske sa muskarcima kojima se raspao brak...

Nisam ih ni pitala zasto nemaju nekoga, pitala sam da li su pokusale izlaziti sa muskarcima koji su prosli kroz slican belaj... :roll: :) (ako ova tvoja poruka nije upucena kao pitanje mojoj prosloj poruci, onda izvini... :) ).
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#146

Post by kriticarka_nikova »

Koliko vas je na listi ? :D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#147

Post by cHupjahalic@ »

Nemojte tako, glavu gore... Vi imate najvece blago a to su vasa djeca. :)
Dovoljno je samo da vas pogledaju sa svojim okicama i vi tada bude najsretniji ljudi na svijetu.
Ne bi ih sigurno mijenjali ni za sta, pa tako isto ta djeca sutra ne zasluzuju bilo kakvog ocuha/ macehu...
Kad sretnete osobe koje imaju toplog duha u sebi vidjet cete da im ni na kraj pameti nije to sto vi imate djecu...
A oni koji su puni predrasuda i nisu vrijedni vase paznje...
Sretno! :) :)
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#148

Post by black »

ko bi rekao da je choopka vako mudra.. :oops:
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#149

Post by micika »

Monter wrote:
zena21 wrote:
black wrote: nisu bas svi..ne trpaj nas sve u isti kosh :-)
Pa ja vjerujem da ima izuzetaka, samo ja jos ni jednog ne upoznah :(
neupozna nija nijednu koja je zainteresirana kad cuje za dijete.
:sad:
sta sad :(
Monter....onda ti stvarno upoznajes pogresne osobe :( :( ja obozavam djecu.....i nebi mi bila nikakva prepreka to malo slatko stvorenje :D :D cak sta vise....mozda bih bila obazrivija i pazljivija prema njemu nego prema vlastitoj djeci :)
Hajd sretno....naletit ce vec jedna fina..... :-) :)
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#150

Post by cHupjahalic@ »

black wrote:ko bi rekao da je choopka vako mudra.. :oops:
Ko bi rek`o? :roll: :D :D

Ne treba niko da bude tuzan zato sto pojedine osobe nisu htjele stati sa njima i upoznati njihove pozitivne strane (zar nije pozitivno kad znas da se jedna osoba stara i brine o svom djetetu/ djeci? Kod nas izgleda nije... :roll: :( ).... :roll:
Tuzno je da takav pogled imamo na osobe koji imaju proslost iza sebe (svi je imamo, bez obzira o kome/ cemu se radi...).
Poznajem toliko ljudi na zapadu koji su bili u ozbiljnim vezama, imaju jedno - dvoje djece, razisli se ali nikad cula nisam da imaju problema sresti osobu i izlaziti sa njom/ njim...
Izgleda da smo mi posebna sorta i fakat smo puni predrasuda... :roll: :-?
Post Reply