Klizalište

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#1 Klizalište

Post by Panta Rei »

Jeste li vidjeli ovo?
Preuzeto sa http://www.zenica.ba

Ponedjeljak, 6. Februar 2006.
CB Consulting Company i Ice Business će u saradnji sa Općinom Zenica i JP za upravljanje i održavanje sportskih objekata Zenica izvršiti instalaciju zimskog klizališta na prostoru rukometnog stadiona "Papirna" u periodu od februara do aprila 2006. godine. Gradsko klizalište "Papirna" radit će od 9,00 do 23,00 sata svakog dana. U sklopu klizališta biće organizovano iznajmljivanje potrebne opreme, obuka početnika i zabavni sadržaji koji će doprinjeti da najširi krug građana Zenice i regije uživa u ovom novom sadržaju. U sklopu gradskog klizališta biće i ugostiteljski objekat koji će posjetiocima nuditi raznoliku ponudu toplih i hladnih napitaka. Ovim izuzetno atraktivnim objektom naši građani će dobiti priliku da se prvi put, u našem gradu, upuste u ledenu avanturu te ugodno i kvalitetno provedu svoje slobodno vrijeme.


Zanimljivo. Šta velite?
:-D
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#2

Post by nineac »

Super ideja, ali neznam kome je palo na pamet da to povjeri JP za upravljanje sportskim terenima? Ja sam u sportu cjeli zivot i to preduzece je vise stete nego dobra donjelo ovo gradu.
Osim te "sitnice" super ideja!
misty
Posts: 16
Joined: 26/12/2005 19:58

#3

Post by misty »

:-D Hej pa to je super,svati klizaliste na Papirnoj!
E da mi je malo zaviriti da vidim kako izgleda!
Ako neko bude isao please uslikajte to "cudo"!
Inace sama ideja za klizaliste je za svaku pohvalu!Sad smo zafrkana carsija 8-)
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#4

Post by Panta Rei »

Ma naj smo bolji!
:P
Mene samo zanima kako će održavati led u martu ili u aprilu na otvorenom kad sunce malo jače udari. Ali valjda su mislili na sve. Jedva čekam da se taliznem.
:-)
koop
Posts: 263
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#5

Post by koop »

super stvar. Jos za par mjeseci kuglana kad' se otvori...
misty
Posts: 16
Joined: 26/12/2005 19:58

#6

Post by misty »

Kuglana,nisam nista cula,please ,objasni gdje sta i kad!
Ima li neko da se talizo na papirnoj?
Dajte izvjestaj raja :P
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#7 Re: Klizalište

Post by kriticarka_nikova »

Panta Rei wrote:Jeste li vidjeli ovo?
Preuzeto sa http://www.zenica.ba

Ponedjeljak, 6. Februar 2006.
CB Consulting Company i Ice Business će u saradnji sa Općinom Zenica i JP za upravljanje i održavanje sportskih objekata Zenica izvršiti instalaciju zimskog klizališta na prostoru rukometnog stadiona "Papirna" u periodu od februara do aprila 2006. godine. Gradsko klizalište "Papirna" radit će od 9,00 do 23,00 sata svakog dana. U sklopu klizališta biće organizovano iznajmljivanje potrebne opreme, obuka početnika i zabavni sadržaji koji će doprinjeti da najširi krug građana Zenice i regije uživa u ovom novom sadržaju. U sklopu gradskog klizališta biće i ugostiteljski objekat koji će posjetiocima nuditi raznoliku ponudu toplih i hladnih napitaka. Ovim izuzetno atraktivnim objektom naši građani će dobiti priliku da se prvi put, u našem gradu, upuste u ledenu avanturu te ugodno i kvalitetno provedu svoje slobodno vrijeme.


Zanimljivo. Šta velite?
:-D
GENIJALNO!!! Ali bice lomljave :lol:
koop
Posts: 263
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#8

Post by koop »

sorry misty, bio sam odsutan par dana, pa ne odgovorih ranije.
Kuglana bi trebala biti na mjestu stare, s tim sto umjesto europskog bi trebali praviti american bowlingsistem i prosirili bi broj staza.

Za pojasnjenje, american bowling je onaj sto vidis na filmovima :) znaci vece kugle sa one tri rupice za prste. A ovaj europski je sa manjim kuglama.
Eto to je to. A sada koliko ce trajati to renoviranje/gradjenje, to nisam ni sam siguran, ali mislim da bi trebalo biti zavrseno u narednih par mjeseci.
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#9

Post by Panta Rei »

Bio sam prije nekoliko dana na ovom klizalištu. Nisam baš oduševljen. Maleno mi ono. A i pravo je bezze što se toči alkohol!!! I još imaju pravilnik na kojem piše da je zabranjena "nekontrolisana upotreba alkohola"!!! Šta to, roditelji treba da nadgledaju koliko im djeca piju?!
Ali šta se može, Heineken je sponzor, a ne ZIM.
:-)
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#10

Post by Chischo »

ja cu im posut antifriza po onom ledu, pa nek mi onda odvrcu one zvucnike po citav dan...
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#11

Post by vela-ze »

otvoreno je novo klizalište kod kuglane, ulica Nikole Tesle
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#12

Post by genija »

Ma ne znam za to klizaliste iza Kuglane.. nekako zabaceno iza zgradice iza zeljezne ograde.. bleh

Ja to zamisljam negdje npr. na Cambridge-u .. sa drvecima okolo i puno svjetla i malo dekoracije... 8-) ... da bude neka atmosfera . .
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#13

Post by vela-ze »

Pa jest bilo bi to puno bolje ali uvijek je bilo bolje ista nego nista
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#14

Post by trinaesti »

vecerasnje slike klizalista i slike sa otvaranja takodjer, mozete vidjeti na http://www.zenicki.com-u...
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#15

Post by genija »

Hvala za tvoje slike trinaesti :) uvijek svjeze fotografije i lijep blog, cesto ga posjecujem :kiss:
Post Reply