Klitshcko vs Joshua

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
rayman90
Posts: 243
Joined: 11/01/2015 11:08

#201 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by rayman90 »

jesam li ja jedini kojem je mec bio bezze :? cak mi bezze i tehnicki nokaut, stojo je jos kad je sudija prekino, da je barem peskir ubacen il nesto :-D
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#202 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by missko »

rayman90 wrote:jesam li ja jedini kojem je mec bio bezze :? cak mi bezze i tehnicki nokaut, stojo je jos kad je sudija prekino, da je barem peskir ubacen il nesto :-D
Jesi
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#203 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zdruzdjo »

rayman90 wrote:jesam li ja jedini kojem je mec bio bezze :? cak mi bezze i tehnicki nokaut, stojo je jos kad je sudija prekino, da je barem peskir ubacen il nesto :-D
Da je jos dva povezana udarca dobio po nosu, bradi ili sljepocinici (a onako poluspustenog garda bi dobio sigurno) pao bi na pod u polu-svjesnom stanju i mlada hayden panettiere bi tesku suzu pustila. Klicko bi sebi dosao bulazneci "necu jutros u skolu, nemam prvi cas" misleci da ga majka nadezhda budi da ide u skolu.
Sudije uvijek idu na izbjegavanje ponizenja boraca padom u nesvijest. Nema nista ofirnije i sramotnije za borca nego kad se skupi 3-4 lika iz tima i pokusavaju ga dozvati.
Cak se moze reci da je sudija malkice i siljio klicku kad je bio na podu jer mu je bilo veooooma vazno da josui pokaze da ide u ugao pa da onda polako dodje do klicka pa da pocne brojati tako mu davajuci sigurno gratis bar 3-5 sekundi.
Ali ipak na onu zadnju seriju nije moga nista i spasio ga jejavnog ponizenja
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#204 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

Ma kad ga ne ubi ovaj garavi muslim. :run:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#205 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pici »

yes vallla ko bi onda ovo stemo da sudija ne prekinu one maljeve od udaraca...

Image
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#206 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by radiša »

rayman90 wrote:jesam li ja jedini kojem je mec bio bezze :? cak mi bezze i tehnicki nokaut, stojo je jos kad je sudija prekino, da je barem peskir ubacen il nesto :-D
Nista posebno nije vala ni meni bilo.Ceko ga da se umori i posto je kondiciono jaci nokautiro ga.Seljacka fora :lol:
rayman90
Posts: 243
Joined: 11/01/2015 11:08

#207 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by rayman90 »

:D aj nema veze i prekid, sudija je tu da zastiti borce, al raja se ponasa ko da je gledala riddick bowa i holyfielda prvi put ;))) obojicu bi nokautiro george foreman iz '94
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#208 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

radiša wrote:
rayman90 wrote:jesam li ja jedini kojem je mec bio bezze :? cak mi bezze i tehnicki nokaut, stojo je jos kad je sudija prekino, da je barem peskir ubacen il nesto :-D
Nista posebno nije vala ni meni bilo.Ceko ga da se umori i posto je kondiciono jaci nokautiro ga.Seljacka fora :lol:
Jest' vala Joshua krkan pravi. :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#209 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by nema me tamo »

rayman90 wrote::D aj nema veze i prekid, sudija je tu da zastiti borce, al raja se ponasa ko da je gledala riddick bowa i holyfielda prvi put ;))) obojicu bi nokautiro george foreman iz '94

Ajde ba suti i ne pametuj, ti eto znas ko bi koga nokautirao 94..

Ovo je sad i ovo je bio spektakl!
A od ovog momenta boks postaje opet broj 1 jer Joshua zna samo za nokaut i nastavice u tom ritmu.
A te price ko bi koga nokautirao ostavi nek ti lete po mozgu jer nemas pojma ko bi i šta uradio..
Mozda bi Joshua sve redom nokautirao mozda ne bi glupa prica ba opcenito..
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#210 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

Za par dana niko se nece ni sjecati meca, ne treba pretjerivati.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#211 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

Svakvih strucnjaka danas, maloprije slusam nekog lika kako drobi kako Klicko ima staklenu bradu :D
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#212 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zdruzdjo »

pici wrote:yes vallla ko bi onda ovo stemo da sudija ne prekinu one maljeve od udaraca...

Kako je ofirno napucala ove sise silikonima.
U onoj seriji heroes nije je bilo ni pola od ovoga. jedino da su narasle ali bas ovoliko......sumnjam.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#213 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by nema me tamo »

Ne moraš ništa sumnjat, silikoni.. :D
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#214 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zippoo87 »

evo cijeli mec u FHDu...ovaj gore snimak je ocajan

zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#215 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zippoo87 »

malo offtopica
prije 20 godina ,kako se boksalo i grizlo za usi :lol: :lol:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#216 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by radiša »

ovo je vec nesto kvalitetno i ozbiljno a ne ono sto se ganjaju po ringu i upute po dva tri udarca max za rundu.smor pravi i neko ti kaze spektakl :lol:
jest sto su okupili onoliko ljudi a od boksa proljev zesci.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#217 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by It_is_a_Leclerc »

SpecialOffer wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ako hoćeš pravu tuču, odi u Pashu u Živinice subotom navečer. Krkana koji se pale na krv, slomljene noseve i koji urlaju - "Ubij ga!!!" koliko ti srcu drago.

Boks je ipak plemenit borilački sport, a ne neka trpačina debila koji pristaju da budu životinje koje se krve u kavezu.

Inače, večerašnji meč - sjajan. Baš onako, pun obrata, sa dosta taktike, ali i dosta udaraca. Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
To te neko isamarao u Zivinicama :lol: I ta diskoteka ne radi ima par godina, moras se malo updateovati a ne ko stara pokvarena ploca plasirati poluistine i lazi :lol:
Otkud ja znam šta je otvoreno ili zatvoreno ? Ja po tim leglima seljakluka i primitivizma ne zalazim. Samo igrom slučaja znam da je sinonim za krvave tučnjave fiziološki zatupljenih pojedinaca koji se udaraju čime stignu. Dakle, baš identično ao i taj vaš MMA i slične kerefeke koje se sa sportom nisu mimoišle.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2598
Joined: 16/05/2015 12:49

#218 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by SpecialOffer »

It_is_a_Leclerc wrote:
SpecialOffer wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ako hoćeš pravu tuču, odi u Pashu u Živinice subotom navečer. Krkana koji se pale na krv, slomljene noseve i koji urlaju - "Ubij ga!!!" koliko ti srcu drago.

Boks je ipak plemenit borilački sport, a ne neka trpačina debila koji pristaju da budu životinje koje se krve u kavezu.

Inače, večerašnji meč - sjajan. Baš onako, pun obrata, sa dosta taktike, ali i dosta udaraca. Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
To te neko isamarao u Zivinicama :lol: I ta diskoteka ne radi ima par godina, moras se malo updateovati a ne ko stara pokvarena ploca plasirati poluistine i lazi :lol:
Otkud ja znam šta je otvoreno ili zatvoreno ? Ja po tim leglima seljakluka i primitivizma ne zalazim. Samo igrom slučaja znam da je sinonim za krvave tučnjave fiziološki zatupljenih pojedinaca koji se udaraju čime stignu. Dakle, baš identično ao i taj vaš MMA i slične kerefeke koje se sa sportom nisu mimoišle.
Ma jok, sve se ne ide po tim mjestima a sve se zna :lol:
Znaci volis derneciti po tim diskotekama, neka, neka treba dati malo oduska sebi :lol:

Eh eto ti ces odrediti sta je sport a sta nije, sjedi jedan.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#219 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

SpecialOffer wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Otkud ja znam šta je otvoreno ili zatvoreno ? Ja po tim leglima seljakluka i primitivizma ne zalazim. Samo igrom slučaja znam da je sinonim za krvave tučnjave fiziološki zatupljenih pojedinaca koji se udaraju čime stignu. Dakle, baš identično ao i taj vaš MMA i slične kerefeke koje se sa sportom nisu mimoišle.
Ma jok, sve se ne ide po tim mjestima a sve se zna :lol:
Znaci volis derneciti po tim diskotekama, neka, neka treba dati malo oduska sebi :lol:

Eh eto ti ces odrediti sta je sport a sta nije, sjedi jedan.
:D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#220 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

:lol: :lol:
I jos malo :lol: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#221 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by It_is_a_Leclerc »

Znam, znam. Igrom slučaja i prirodom posla imao sam susrete s ispovraćanim, pijanim "borcima", pa sam eto upoznat i s imenima " borilišta".

Neću ja određivati šta je sport, a šta nije. Odredit će relevantne međunarodne sportske asocijacije. Tj. Već su odredile, i taj vaš MMA vam je trenutno u rangu skvoša i tako tih stvari. Znači, ima pojedinaca koji to rade, ali je malo koga briga.

Boks je spektakl svjetskih razmjera. Boksere ljudi znaju diljem planete, dok te vaše MMA "borce" uglavnom koriste za utjerivanje dugova.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#222 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by aratet »

Boks nije spektakl nego umjetnost, plemenita vjestina, sport koji ima dugu tradiciju i puno lijepih ispricanih prica, istina imao je i puno onih koji su ga lose predstavljali ali to je samo mali dio koji postoji i u drugim sportovima, u fudbalu recimo imate puno gorih stvari, od simuliranja do podmuklog udaranja.

MMA je skoro nastao, nema tradiciju i prakticki nije sport nego mjesavina par sportova.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#223 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

Ma nemogu se ufc i boks porediti, pratim oboje ali 2 potpuno razlicita sporta

Boks je vise takticki, dok mma svega pomalo

Mada sam gledao emisiju naucnu gdje porede MMA i boksere....otprilike teskas u MMA udara snagom kao srednja kategorija u boksu
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#224 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Idemedosumom »

Nisam bio u prilici da uživo gledam, evo sad odgledah snimak.

Meni je Kličko bio bolji, i da nije onog "lucky punch" aperkata u 11. rundi bilo, sigurno bi dobio meč. Isto tako, da sudija nije prekinuo, mislim da bi Kličko preživio onih 30-tak sekundi do kraja runde i onda bi bilo neizvjesno u 12.

Sve u svemu ovaj Jošua djeluje bezveze, mislim da se neće dugo na vrhu zadržati, samo dok naiđe na nekog ko je mlad, a da ima slične fizičke predispozicije.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#225 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by relativno84 »

Image
:D
Locked