Klitshcko vs Joshua

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#176 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by ExNihilo »

Nekako su svi očekivali da na duge staze (iznad sedme runde) Kličko dobiva na prednosti, s obzirom da Jošua nikada nije boksao osam rundi u profesionalnoj karijeri. Međutim, desilo se baš obrnuto. Jošua u devetu rundu ulazi nevjerovatno poletan, kao da je meč tek počeo, dok Kličku godine uzimaju danak i počinje da se ukopava i gubi na oprezu.

Jošua je toliko živnuo od devete runde da sam se upitao da li je sav onaj umor prethodno glumio. Kličko općenito značajno kvalitetniji, ali godine su presudile.

Jebeš ga, ni meni Kličko ne izgleda kao nokautirani gubitnik. Bio je veličanstven sinoć.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#177 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

Gubitnik sa tek razbijenom arkadom i 15 milioncica.. o cemu pricamo, lik se obogatio i jos ispao gospodin bez presedana. :thumbup:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#178 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by L u c i f e r »

Odlican mec
Godine ipak cine svoje
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#179 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by irac300 »

Nadzorna_ploca wrote:Gubitnik sa tek razbijenom arkadom i 15 milioncica.. o cemu pricamo, lik se obogatio i jos ispao gospodin bez presedana. :thumbup:
Eto nije bio bogat prije ove borbe. :D Dao bi on 30 miliona da je sinoć pobijedio. Al' jednostavno s njim je gotovo, čak ni kad su ga za revanš pitali, nije htio odgovoriti, mislim da definitivno ide u penziju.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#180 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

Ja cisto sumnjam da ce ovdje bito revansa, nema tu Klicko sta traziti. Cinjenica je da Klicko vise nikad nece biti spremiji nego sinoc, on se za mec spremao 1.5 godinu...spremao se za mec sa Furijem, koji je odgodjen pa je samo zakazao novi mec tj. sa Joshuom i nastavio pripreme, tako da mislim da je ovo bio njegov maksimum
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#181 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by aratet »

Samprotivsviju wrote:Ja cisto sumnjam da ce ovdje bito revansa, nema tu Klicko sta traziti. Cinjenica je da Klicko vise nikad nece biti spremiji nego sinoc, on se za mec spremao 1.5 godinu...spremao se za mec sa Furijem, koji je odgodjen pa je samo zakazao novi mec tj. sa Joshuom i nastavio pripreme, tako da mislim da je ovo bio njegov maksimum
Ne bih se slozio, prije je bio spremniji, godine cine svoje, u revansu nema sta traziti.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#182 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

aratet wrote:
Samprotivsviju wrote:Ja cisto sumnjam da ce ovdje bito revansa, nema tu Klicko sta traziti. Cinjenica je da Klicko vise nikad nece biti spremiji nego sinoc, on se za mec spremao 1.5 godinu...spremao se za mec sa Furijem, koji je odgodjen pa je samo zakazao novi mec tj. sa Joshuom i nastavio pripreme, tako da mislim da je ovo bio njegov maksimum
Ne bih se slozio, prije je bio spremniji, godine cine svoje, u revansu nema sta traziti.
Nisi me shvatio, naravno da je bio spremiji kao mladji...ali od onog sinoc tesko da moze biti spremiji i uraditi nesto znacajnije ako bude revans
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#183 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by aratet »

Samprotivsviju wrote:
aratet wrote:
Samprotivsviju wrote:Ja cisto sumnjam da ce ovdje bito revansa, nema tu Klicko sta traziti. Cinjenica je da Klicko vise nikad nece biti spremiji nego sinoc, on se za mec spremao 1.5 godinu...spremao se za mec sa Furijem, koji je odgodjen pa je samo zakazao novi mec tj. sa Joshuom i nastavio pripreme, tako da mislim da je ovo bio njegov maksimum
Ne bih se slozio, prije je bio spremniji, godine cine svoje, u revansu nema sta traziti.
Nisi me shvatio, naravno da je bio spremiji kao mladji...ali od onog sinoc tesko da moze biti spremiji i uraditi nesto znacajnije ako bude revans
Pa to sigurno, sinoc je nekih desetak rundi mogao izdrzati, dalje uz sve silne pripreme zbog godina nije mogao.
Sto vise godine bude dobijao sve ce manje rundi moci izdrzati.
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#184 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by van Basten »

Borba je bila sjajna jer je Klicko bio natjeran da se bori. Njegova taktika da drzi protivnika na distanci i pomalo ga mezi skupljajuci poene kao vjeverica ljesnjake moze prolaziti protiv boksera za glavu nizih. Sinoc je naletio na lika slicne konstitucije a uz to brzeg pa se morao prilagodjavati.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#185 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

Udarac borbe

zippoo87
Posts: 15368
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#186 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zippoo87 »

Samprotivsviju wrote:
On ti je skroz kasno poceo trenirati box sa nekih 20 godina prije toga bio vozac kamiona i nesto kao amaterski kosarkas :D Ali frajer ima talenat, sa jako malo treninga otisao na olimpijadu i pomeo sve buduce prospekte...ima prirodno nenormalnu jacinu udarca, kretanje jos nije 100% sredio ali sve nadokanadjuje zasad visinom, brzinom i maljevima u rukama 37-0
prvi put sam sinoc cuo za ovog borca,kada neko spomenu,mozda si bas ti
i pogledam na youtube meceve
dobro si rekao,lik ima maljeve,udara protivnike odozgor po glavi,bas kao maljom :D
i ima nevjerovatnu snagu,nokautira protivnike kroz gard...ima sigurno 10 nokauta tako na onom videou
ali isto tako sam vidio da su svi borci neki teski amateri,ali bi bilo lijepo gledati njega i nekog ovako kao joshua ili fury ili ostale teskase iz samog vrha
ko zna,mozda i ovaj nauci odbranu i pripremi se za mec :D

a sto se tice brace Klicko,slazem se sa nekim da su oni umrtvili boks zadnju deceniju ali takodjer se slazem i da su to pravi sportisti,profesionalci i biznismeni...popularni i van ringa i veliki ljudi
sve je to bitno...braca Klicko ce u historiji ostati upamceni kao jedi od najvecih...sigurno ulaze u top 5
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#187 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by animals »

Padali su svi na kraju..
od Alija, Taysona do Klitshckova..
logika...jednostavno, svemu dodje kraj..
i ko se ne zna povuci na vrhuncu, taj se povuce kad ga otresu..
jbg, para povuce..15 mil, nije malo..
ali, sve u svemu , jedna od bolji borbi u povijesti boksa..
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#188 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by ExNihilo »

Svakako. Ljudi su gospoda, profesionalci i filantropi. Umjesto kreveljenja i tuče po konferencijama, ljudi staloženi. Umjesto jebavanja majke, u izjavama skoro poetični. Promijenili su prethodno ustaljenu paradigmu da je primitivizam dio spektakla. Ne vole ih oni što gledaju boks radi otkidanja uha. O tome koliko su inteligentni kao sportisti, suvšino je trošiti nule i jedinice pohranjene na Klixovim serverima.

Čini se da je i Jošua pristojan momak. Nadam se da će nalupati ovog kretena Furya, ako dođe do meča.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#189 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

ExNihilo wrote:Svakako. Ljudi su gospoda, profesionalci i filantropi. Umjesto kreveljenja i tuče po konferencijama, ljudi staloženi. Umjesto jebavanja majke, u izjavama skoro poetični. Promijenili su prethodno ustaljenu paradigmu da je primitivizam dio spektakla. Ne vole ih oni što gledaju boks radi otkidanja uha. O tome koliko su inteligentni kao sportisti, suvšino je trošiti nule i jedinice pohranjene na Klixovim serverima.

Čini se da je i Jošua pristojan momak. Nadam se da će nalupati ovog kretena Furya, ako dođe do meča.
On je meni pisancija ziva :lol:

This Klit is getting licked :lol: :lol: :lol:

User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#190 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by veella »

missko wrote:Koji apsurd da meni Klicko svojim lijevim direktima i nerizicnim boxom kao i odabirom protivnika ubije car boxa i onda sinoc sve to ispravi i jos dobije po pićci
Slazem se 100% :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#191 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

irac300 wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Gubitnik sa tek razbijenom arkadom i 15 milioncica.. o cemu pricamo, lik se obogatio i jos ispao gospodin bez presedana. :thumbup:
Eto nije bio bogat prije ove borbe. :D Dao bi on 30 miliona da je sinoć pobijedio. Al' jednostavno s njim je gotovo, čak ni kad su ga za revanš pitali, nije htio odgovoriti, mislim da definitivno ide u penziju.

Bio je a bio je i sampion godinama tako da.. nema za cim da zali.
A penzija je sasvim logicna odluka nakon toliko borbi i godina.
Last edited by Nadzorna_ploca on 30/04/2017 13:44, edited 1 time in total.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#192 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by mali_milojica »

Klicko je vec jedan dan stariji nego sto je bio jucer.
Tesko se on moze pripremiti kao Joshua npr koji tek ide u najbolje bokserske godine.
Neka okaci rukavice o klin,vrijeme je.
Ispisali su jednu boksersku epohu,doduse nekih 10god nisu ni imali neku konkurenciju,ali to nije njihova krivica.
Joshua vs Wilder.
Tesko nesto prognozirati,imam osjecaj da bi se Joshua poigrao sa njim i lakse obracunao nego sa Wladom. Wilder se slabo krece,udara nerezonski,mada ako jedan prodje sve je moguce.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#193 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

mali_milojica wrote: Joshua vs Wilder.
Tesko nesto prognozirati,imam osjecaj da bi se Joshua poigrao sa njim i lakse obracunao nego sa Wladom. Wilder se slabo krece,udara nerezonski,mada ako jedan prodje sve je moguce.
Joshua je bez sumnje bolji tehnicar i disciplinivaniji, boska skolski sto bi rekli

Dok Wildera mnogi bokserski strucnjaci ne vole zbog njegovog rakalasenog stila, kazu za njega da je visr brawler nego bokser....lose se krece losa odbrana...ali sve to nadoknadjuje nenormalnom snagom u udarcima i nenormalnom brzim i refleksima, cak je i nesto i visi od Joshue i ima duze ruke sto mu daje perdnost
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#194 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Jimmy McNulty »

Wilder je seljačina, ne znam sa kim se ovo nedavno borio, lik osam rudni ubijao boga u njemu i ovom prđe jedan udarac i gotovo...

Joshua će ga ispichkat. :-D
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#195 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pici »




kako vise puta pregledah ovaj mec sve sam uvjereniji da bi prije stao pred streljacki vod ned pred ovakve ubice... jebote koji udarci i snaga, ubio bi me na mjestu otreso ko slinu... zaista nevjerovatni borci
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#196 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by aratet »

Samprotivsviju wrote:
mali_milojica wrote: Joshua vs Wilder.
Tesko nesto prognozirati,imam osjecaj da bi se Joshua poigrao sa njim i lakse obracunao nego sa Wladom. Wilder se slabo krece,udara nerezonski,mada ako jedan prodje sve je moguce.
Joshua je bez sumnje bolji tehnicar i disciplinivaniji, boska skolski sto bi rekli

Dok Wildera mnogi bokserski strucnjaci ne vole zbog njegovog rakalasenog stila, kazu za njega da je visr brawler nego bokser....lose se krece losa odbrana...ali sve to nadoknadjuje nenormalnom snagom u udarcima i nenormalnom brzim i refleksima, cak je i nesto i visi od Joshue i ima duze ruke sto mu daje perdnost
Boksa skolski qratz moj, navali na protivnika na pocetku runde pa ako prodje dobro je, ako ne prodje hebaji ga ode sve u djavola.
Mogao bi to biti znimljiv mec dva izuzetna fizikalca.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#197 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pici »

Joshua vs Wilder

mislim da ce se to rijesiti u tri runde max pet... ima i Joshua mana dje ga je mogao Klicko otrest u onoj 6estoj rundi da je imao vise snage i bio mladji...
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#198 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#199 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

Klicko je imao prednost u poenima prije tehnickoh nokauta.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#200 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pici »

Image
:thumbup:
Locked