Klinika za psihijatriju - KCUS

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5607
Joined: 04/08/2020 19:22

#26 Re: Klinika za psihijatriju - KCUS

Post by -Chesterfield- »

...
Last edited by -Chesterfield- on 10/12/2023 16:46, edited 1 time in total.
User avatar
R A V E N
Posts: 640
Joined: 05/06/2008 01:21

#27 Re: Klinika za psihijatriju - KCUS

Post by R A V E N »

Hoću da kažem: ne budite stupidni. Nedajte da vas ta hrpa smeća muze novčano, da vam troši vrijeme i energiju. Npr. jedna od "psihologica" koju sam sreo je završila, ako se ne varam, bosanski jezik i književnost.

U globalu psihijatrija i kod nas i u svijetu se svodi na šalter za "tabletičarenje" (izdavanje lijekova). :lol: :lol: :lol: Ovu istu priču sam čuo od desetina ljudi, što na domaćim, što na stranim forumima.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23199
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28 Re: Klinika za psihijatriju - KCUS

Post by Sanjarko »

R A V E N wrote: 30/08/2021 23:02 Hoću da kažem: ne budite stupidni. Nedajte da vas ta hrpa smeća muze novčano, da vam troši vrijeme i energiju. Npr. jedna od "psihologica" koju sam sreo je završila, ako se ne varam, bosanski jezik i književnost.

U globalu psihijatrija i kod nas i u svijetu se svodi na šalter za "tabletičarenje" (izdavanje lijekova). :lol: :lol: :lol: Ovu istu priču sam čuo od desetina ljudi, što na domaćim, što na stranim forumima.
Dobro da ih ima sto bi rekli Angli, quacks, ima, da ima i onih koje nije briga uopste za pacijente ima, ima mozda i psihopata nesto medzu njima, Karadzic je dokaz toga.
User avatar
Kio
Posts: 492
Joined: 24/08/2010 23:10

#29 Re: Klinika za psihijatriju - KCUS

Post by Kio »

Hej distopija.

Zao mi je to zbog toga sto ti se desava, da li razgovaraš sa svojim psihijatrom? Kao sto razgovaraš sa svojom mackom, tako razgovaraj sa sobom. Budi svoj najbolji prijatelj, terapija bi trebala biti samo prelazno rješenje.

Posto kazes da zivis sama sa mackom, je li radis? Jesu li ove misli krenule kako je korona ili neki duzi period.

Znas i sama da je forum zadnje mjesto gdje trebas da trazis savjet, ali mislim da moze pomoci nekada kada neko podijeli slicna iskustva i ako imas blazih depresivnih stanja.
Post Reply