Klicko - Fury

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#126 Re: Klicko - Fury

Post by Daryl Dixon »

@ex.. Sposobniji nego sto mislis.

Nevezano za karananu govorim ti da mu nemereš zamjeriti je ostvario zivotni san, a tebi jadno sto pjeva od srece, kao da ti nisi u zivotu pjevao od srece (valjda si u stanju povezati komparaciju kladionica,stoja,sreca)..

Boli ga tuki super je izgledalo. Jes' Vlado dingospo je ali je sada novi šampiNJon Fury, kakav god da je dobio je moje simpatije.

Samo mi se ne sviđa fol Džizus ovo ono a glumi ludilo, mada necemo mu to uzeti za zlo :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#127 Re: Klicko - Fury

Post by Edin H. »

Stimaljka, eno kazu da ima u ugovoru revans, lova do krova :-D
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#128 Re: Klicko - Fury

Post by haris0032 »

Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#129 Re: Klicko - Fury

Post by bingov buraz »

Koji sam ja vizionar 8)

post od 10/10/2013

http://forum.klix.ba/klitschko-vs-chiso ... l#p9199625
bingov buraz wrote:Tyson Fury i onaj amerikanac što ima 29 pobjeda sve nokautom bi mogli ugroziti Klitschka jer vrijeme i ne radi baš za njega.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#130 Re: Klicko - Fury

Post by ExNihilo »

Daryl Dixon wrote:@ex.. Sposobniji nego sto mislis.

Nevezano za karananu govorim ti da mu nemereš zamjeriti je ostvario zivotni san, a tebi jadno sto pjeva od srece, kao da ti nisi u zivotu pjevao od srece (valjda si u stanju povezati komparaciju kladionica,stoja,sreca)..

Boli ga tuki super je izgledalo. Jes' Vlado dingospo je ali je sada novi šampiNJon Fury, kakav god da je dobio je moje simpatije.

Samo mi se ne sviđa fol Džizus ovo ono a glumi ludilo, mada necemo mu to uzeti za zlo :D
Opet kažem...ne pjeva od sreće, već ženi. To nije za ringa. Mislim, jeste, ako si seljačina poput njega.

Tuga što je Kličko izgubio titulu baš od ovakvog rohana.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#131 Re: Klicko - Fury

Post by Edin H. »

bingov buraz wrote:Koji sam ja vizionar 8)

post od 10/10/2013

http://forum.klix.ba/klitschko-vs-chiso ... l#p9199625
bingov buraz wrote:Tyson Fury i onaj amerikanac što ima 29 pobjeda sve nokautom bi mogli ugroziti Klitschka jer vrijeme i ne radi baš za njega.
:izet:


Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#132 Re: Klicko - Fury

Post by bingov buraz »

:mrgreen:

sesta kasika je bila jasna
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#133 Re: Klicko - Fury

Post by Edin H. »

bingov buraz wrote::mrgreen:

sesta kasika je bila jasna
:D
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#134 Re: Klicko - Fury

Post by omega369 »

titulu nije prodao, titulu je izgubio i momacki dobio po frnjoki. nema se tu sta zaliti. boks nije balet, opera, ugladjenost. cilj je nalupati nekoga i tako to

helem, jos jednom cestitke za ovog tikvana, puno je blebetao proteklih pola godine ali evo pokazao je da je bolji, mladji, ludji, kako god
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#135 Re: Klicko - Fury

Post by Daryl Dixon »

ExNihilo wrote:
Daryl Dixon wrote:@ex.. Sposobniji nego sto mislis.

Nevezano za karananu govorim ti da mu nemereš zamjeriti je ostvario zivotni san, a tebi jadno sto pjeva od srece, kao da ti nisi u zivotu pjevao od srece (valjda si u stanju povezati komparaciju kladionica,stoja,sreca)..

Boli ga tuki super je izgledalo. Jes' Vlado dingospo je ali je sada novi šampiNJon Fury, kakav god da je dobio je moje simpatije.

Samo mi se ne sviđa fol Džizus ovo ono a glumi ludilo, mada necemo mu to uzeti za zlo :D
Opet kažem...ne pjeva od sreće, već ženi. To nije za ringa. Mislim, jeste, ako si seljačina poput njega.

Tuga što je Kličko izgubio titulu baš od ovakvog rohana.
Jok pjeva ženi od tuge. Stvarno je seljačina što je pjevao ženi jer joj je obećao da ako pobjedi da će otpjevati pjesmu (ako si upratio sta je rekao), kako za koga. Ima glas za jednog boksera što jest', meni recimo nije to nije seljački, štaviše, karte za slijedeći meč će mu na osnovu tog "seljakluka" biti rasprodane do posljednjeg mjesta.
User avatar
Pulse460
Posts: 147
Joined: 14/11/2015 11:40
Location: Sarajevo, Republika Bosna i Hercegovina

#136 Re: Klicko - Fury

Post by Pulse460 »

Dobar mec, mogao je biti interesantniji, ali sta ocekivati od teskasa. Fury na kraju zasluzeno pobijedio...
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#137 Re: Klicko - Fury

Post by omega369 »

Mescini da je i d. haye ovo namirisao :wink: a tu je i deotey pa cemo vidjeti. Vise bih volio gledati borbu sa amerom jer imaju slican nacin boksanja. haye je malo brzi. bice zanimljivo
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#138 Re: Klicko - Fury

Post by ExNihilo »

@@dd

Karte će mu biti rasprodane jer je dobio Klička u najdosadnijem meču ikad, a ne jer se blamirao neartikuliranim pjevanjem, tj. krevelenjem.
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#139 Re: Klicko - Fury

Post by omega369 »

E ako ti je ovo najdosadniji mec ti onda i nisi odgledao puno meceva :wink: boksao je vladimir sa mrtvim lesevima koji su padali nakon jednog zamaha. Sjecam se jednog, crnac neki, gace mu bile do gleznjeva, haman se upisao u ringu
tyson pokazao da se ne boji klicka, malo ga nalupao i to je to. taman koliko je bilo dovoljno da se okiti sa 4 titule i jednim magazinom :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#140 Re: Klicko - Fury

Post by ExNihilo »

omega369 wrote:E ako ti je ovo najdosadniji mec ti onda i nisi odgledao puno meceva :wink: boksao je vladimir sa mrtvim lesevima koji su padali nakon jednog zamaha. Sjecam se jednog, crnac neki, gace mu bile do gleznjeva, haman se upisao u ringu
tyson pokazao da se ne boji klicka, malo ga nalupao i to je to. taman koliko je bilo dovoljno da se okiti sa 4 titule i jednim magazinom :D
Gledao sam sve i jedan Vladimirov meč za titulu. Ovaj definitivno spada u najletargičnije. To što je trajao 12 rundi ne znači ništa, kada su oba boksera 10 rundi čekala šta će ovaj drugi uraditi uz povremeno "bockanje".
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#141 Re: Klicko - Fury

Post by Daryl Dixon »

ExNihilo wrote:@@dd

Karte će mu biti rasprodane jer je dobio Klička u najdosadnijem meču ikad, a ne jer se blamirao neartikuliranim pjevanjem, tj. krevelenjem.
Meč dosadan nije bio, bar toliko. Interesantni su bili "čepovi" bajo moj od novog šampiona i sama njegova pojava, izvini na konstataciji ali kontradiktoran si malo ili ne kontas sta pisem premda je malo kasno, razumijem te... selam alejk... :shock: :zzzz: :run:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#142 Re: Klicko - Fury

Post by Daryl Dixon »

ExNihilo wrote:
omega369 wrote:E ako ti je ovo najdosadniji mec ti onda i nisi odgledao puno meceva :wink: boksao je vladimir sa mrtvim lesevima koji su padali nakon jednog zamaha. Sjecam se jednog, crnac neki, gace mu bile do gleznjeva, haman se upisao u ringu
tyson pokazao da se ne boji klicka, malo ga nalupao i to je to. taman koliko je bilo dovoljno da se okiti sa 4 titule i jednim magazinom :D
Gledao sam sve i jedan Vladimirov meč za titulu. Ovaj definitivno spada u najletargičnije. To što je trajao 12 rundi ne znači ništa, kada su oba boksera 10 rundi čekala šta će ovaj drugi uraditi uz povremeno "bockanje".
Iskreno, ovaj meč je bio interesantniji 3x kakva su mu posljednja 2-3 meča bila, za uspavanke se ubili...
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#143 Re: Klicko - Fury

Post by omega369 »

Tyson je uradio sta je i trebalo. Klicko nije uradio nista. Tyson je plasirao 240 udaraca dok je ovaj oko 130, mozda cak i manje, u glavu 48 fury, 18 klicko

taman koliko je potrebno. i jos nesto, mnogi od vas zaboravljaju da fury ima itekako tesku ruku i da bas uzdrma kad pogodi. to je govorio i ranije a govorili su to i neki njegovi protivnici. Dakle, nije mike tyson, nije brz i poletan kao d. haye ali izmlatio je klicka i to je za sad odvoljno. Mislis da nije znao bodovno stanje tokom meca i da ovo nije bio dio taktike? :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#144 Re: Klicko - Fury

Post by Edin H. »

Jest' otpjevao, svaka mu dala :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#145 Re: Klicko - Fury

Post by ExNihilo »

omega369 wrote:Tyson je uradio sta je i trebalo. Klicko nije uradio nista. Tyson je plasirao 240 udaraca dok je ovaj oko 130, mozda cak i manje, u glavu 48 fury, 18 klicko

taman koliko je potrebno. i jos nesto, mnogi od vas zaboravljaju da fury ima itekako tesku ruku i da bas uzdrma kad pogodi. to je govorio i ranije a govorili su to i neki njegovi protivnici. Dakle, nije mike tyson, nije brz i poletan kao d. haye ali izmlatio je klicka i to je za sad odvoljno. Mislis da nije znao bodovno stanje tokom meca i da ovo nije bio dio taktike? :wink:
Kličko nije udario do 12. runde. Koji mu je kurac bio, ne znam. Ali ova pobjeda definitivno nije rezultat tobožnje Furijeve genijalne strategije. Kličko jednostavno nije boksao večeras. Da je Furya krasi inteligencija, ne bi lupao protivnika u potiljak nakon 5 upozorenja, pa izgubio bod i ugrozio vlastitu prednost. Niti bi provokatorski spuštao ruke iza leđa, što je činio cijeli meč.

@dd

Ne znam, jarane, ti imaš haman "soft spot" za ove rednecke. Fury, Daryl...identificiraš se s njima ili šta? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94408
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#146 Re: Klicko - Fury

Post by Logovan »

Fury zasluženo pobijedio. Iskreno djelovao mi je kao da će hladno izgubiti, ali eto nije, iznenadio me je.

Kličko će se vratiti. A Fury je mogao otići i u pjevače. :skoljka: :D
User avatar
Promoe
Posts: 322
Joined: 25/08/2015 20:30

#147 Re: Klicko - Fury

Post by Promoe »

Edin H. wrote:Jest' otpjevao, svaka mu dala :D
Pa ganci, mora znati pjevati. :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#148 Re: Klicko - Fury

Post by Daryl Dixon »

ExNihilo wrote:
omega369 wrote:E ako ti je ovo najdosadniji mec ti onda i nisi odgledao puno meceva :wink: boksao je vladimir sa mrtvim lesevima koji su padali nakon jednog zamaha. Sjecam se jednog, crnac neki, gace mu bile do gleznjeva, haman se upisao u ringu
tyson pokazao da se ne boji klicka, malo ga nalupao i to je to. taman koliko je bilo dovoljno da se okiti sa 4 titule i jednim magazinom :D
Gledao sam sve i jedan Vladimirov meč za titulu. Ovaj definitivno spada u najletargičnije. To što je trajao 12 rundi ne znači ništa, kada su oba boksera 10 rundi čekala šta će ovaj drugi uraditi uz povremeno "bockanje".
Prvo nisu bili mečevi za titulu, momak je deset godina branio titulu nije se borio za titulu, ogromna je razlika.

Drugo, ne možeš reći "bockanje" ispravniji termin bi bio "nabadanje" recimo direktima. *ebo ga ti kad već komentarišeš ovakve sportove tj pravis se pametan, makar pravu terminologiju koristi, ne moraš pravdati značenje tvoj nick-a Ex Nihilo ili ti ga ni iz čeg', što možemo zaključiti da ni ti sam ne znaš što si na ovoj temi. :mrgreen: Baš me interesuje kakvi bi ti komentari bili kada bi odgledao main fight jednog UFC eventa recimo. Seljakluk za ime Boga miloga jaro. :D

Što se tiće tvog prethodnog komentara mogu zaključiti da si veoma razmaženo čeljade, sve ti je seljačko, ono niko kao ti, bljak, krem de la krem, pa ti popij bendžos šta nam šištiš tu ko pekinezer?! :D Daryl redneck?! :shock: TAXI! :run:
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#149 Re: Klicko - Fury

Post by omega369 »

Objasnio, nema sta :D :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#150 Re: Klicko - Fury

Post by ExNihilo »

Daryl Dixon wrote:
ExNihilo wrote:
omega369 wrote:E ako ti je ovo najdosadniji mec ti onda i nisi odgledao puno meceva :wink: boksao je vladimir sa mrtvim lesevima koji su padali nakon jednog zamaha. Sjecam se jednog, crnac neki, gace mu bile do gleznjeva, haman se upisao u ringu
tyson pokazao da se ne boji klicka, malo ga nalupao i to je to. taman koliko je bilo dovoljno da se okiti sa 4 titule i jednim magazinom :D
Gledao sam sve i jedan Vladimirov meč za titulu. Ovaj definitivno spada u najletargičnije. To što je trajao 12 rundi ne znači ništa, kada su oba boksera 10 rundi čekala šta će ovaj drugi uraditi uz povremeno "bockanje".
Prvo nisu bili mečevi za titulu, momak je deset godina branio titulu nije se borio za titulu, ogromna je razlika.

Drugo, ne možeš reći "bockanje" ispravniji termin bi bio "nabadanje" recimo direktima. *ebo ga ti kad već komentarišeš ovakve sportove tj pravis se pametan, makar pravu terminologiju koristi, ne moraš pravdati značenje tvoj nick-a Ex Nihilo ili ti ga ni iz čeg', što možemo zaključiti da ni ti sam ne znaš što si na ovoj temi. :mrgreen: Baš me interesuje kakvi bi ti komentari bili kada bi odgledao main fight jednog UFC eventa recimo. Seljakluk za ime Boga miloga jaro. :D

Što se tiće tvog prethodnog komentara mogu zaključiti da si veoma razmaženo čeljade, sve ti je seljačko, ono niko kao ti, bljak, krem de la krem, pa ti popij bendžos šta nam šištiš tu ko pekinezer?! :D Daryl redneck?! :shock: TAXI! :run:
Prvo, Vladimir je sve, samo ne momak. Drugo, ako ćemo već mak pod konac, nije branio deset godina titulu, već jedanaest. Neko ko spočitava drugima preciznost, trebao bi ovo znati, zar ne? Uostalom, svaki meč za odbranu titule je istovremeno i meč za titulu - zavisno od perspektive.

UFC, naravno, ne gledam. To ostavljam tebi, jer ne sumnjam da su ti pojave UFC boraca također "interesantne" i "osvježavajuće", kao i pojava ovog krkana.

Daryl je redneck na kvadrat. Kao takav je zamišljen, po definiciji, to je karakteru upisano u njegov fikcionalni DNA. Ti to naravno ne vidiš, jer je naspram tebe i tvojih heroja on još uvijek aristokracija.

I još nešto. Nije, jarane, tiće, već tiče.
Post Reply