Kleptometar politicke bande u BiH!

Post Reply

Kleptometar najvecih politickih lopova u BiH (veci broj glasova, veci lopov)!

Zlatko Lagumdzija (SDP)
294
13%
Damir Hadzic (SDP)
149
6%
Milorad Dodik (SNSD)
435
19%
Nikola Spiric (SNSD)
102
4%
Dragan Covic (HDZ)
383
17%
Bozo Ljubic (HDZ)
31
1%
Sulejman Tihic (SDA)
101
4%
Bakir Izetbegovic (SDA)
489
21%
Fahrudin Radoncic (Avaz SBB)
302
13%
Mladen Bosic (SDS)
15
1%
 
Total votes: 2301

User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#1 Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

Procitati tekst ispod prije nego glasate. Ne znam hoce li uspjeti ovo, ali da pokusamo. Ako ne bude uspjesno, neka modovi zatvore kleptometar.

Ja stavim u anketu 10 kandidata politicke bande iz BiH (2 SDP, 2 SNSD, 2 HDZ, 1 SDS i ostatak), a vi glasate i to imate pravo promijeniti svoj glas kad god hocete, sto ce nam dati dosta realno trenutno stanje na kleptometru najvecih politickih lopova u BiH.

Znaci danas moze biti jedno stanje, situacija se promijeni, vi promijenite svoj glas i sutra je stanje drugcije, tacnije kleptometar ce da odrazava trenutno stanje politickog lopovluka u BiH.

Mozete izabrati najvise 5 kandidata tokom jednog glasanja, ako zelite mozete i samo glasati za jednog lopova, mozete ne znam kad u buducnosti promijeniti svoj glas i glasati za nekog drugog.

Sto lopov ima veci broj glasova, veci je bandit! Ako vise lopova ima vise glasova, to je onda vec grupa, a to onda nazivamo banda. :mrgreen:
Last edited by Damir_5 on 05/03/2013 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27417
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by JoseMujica »

dobra fora :thumbup:
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#3 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

JoseMujica wrote:dobra fora :thumbup:
Domaci proizvod, made in Bosnia. :D
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#4 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by %tacno* »

jedan ti je promakao ili se sretno izvukao... :-) :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27417
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by JoseMujica »

a vidi fakat...možda je Damir doktorov čovjek pa ga namjenski skriva u rukavu i povuče kao spasitelja, kad bude stani-pani :lol:
SPQR.SA
Posts: 157
Joined: 22/05/2007 15:54

#6 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by SPQR.SA »

a sta je sa Brankovicem, Hadzipasicem, Bicakcicem i inim nasim vrlim lopovima...
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#7 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

JoseMujica wrote:a vidi fakat...možda je Damir doktorov čovjek pa ga namjenski skriva u rukavu i povuče kao spasitelja, kad bude stani-pani :lol:
Moguce, samo da mi kazete na kojeg doktora mislite, jer ipak ih ima vise? Inace maksimalni kapacitet kleptometra je deset bandita. Sve iznad toga, toliki lopovluk kleptometar ne moze podnjeti.
neki
Posts: 6610
Joined: 17/02/2005 07:57

#8 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by neki »

Kakva ti je ovo anketa, gdje je Brankovic :?
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#9 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Država »

A gdje je ovdje Fahro utemeljitelj?
User avatar
covjekizsjene
Posts: 229
Joined: 04/01/2013 15:12

#10 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by covjekizsjene »

Hadzic
Lagumdzija
Fahro
...

Ostali su u 5 deka , svaki je smijesan spram navedenih.
Last edited by covjekizsjene on 05/03/2013 15:30, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#11 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by jazzer »

SPQR.SA wrote:a sta je sa Brankovicem, Hadzipasicem, Bicakcicem i inim nasim vrlim lopovima...
Oni su vec usli u Hall of the fame :lol: :lol:

Ovi gore nabrojani se tek bore za zvjezdani status :)
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#12 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by cyprus »

Jel to matereti ne znaš iz koje je stranke Ivanić? :mrgreen:
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#13 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

Država wrote:A gdje je ovdje Fahro utemeljitelj?
U jebote, njega sam zaboravio. Ispravljeno, Ivanic ispao (nazalost nema mjesta), Fahro upao. Oni koji zele promijeniti glas i dati ga Fahri, to mogu uraditi.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#14 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Canton »

covjekizsjene wrote:Hadzic
Lagumdzija
Fahro
...

Ostali su u 5 deka , svaki je smijesan spram navedenih.
Dokaze molim
User avatar
covjekizsjene
Posts: 229
Joined: 04/01/2013 15:12

#15 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by covjekizsjene »

Canton wrote:
covjekizsjene wrote:Hadzic
Lagumdzija
Fahro
...

Ostali su u 5 deka , svaki je smijesan spram navedenih.
Dokaze molim
Oš' muzichku :mrgreen:
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by cyprus »

covjekizsjene wrote:
Canton wrote:
covjekizsjene wrote:Hadzic
Lagumdzija
Fahro
...

Ostali su u 5 deka , svaki je smijesan spram navedenih.
Dokaze molim
Oš' muzichku :mrgreen:
Možel ona ''SDA - demokratija'' :?:
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#17 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by CungaLunga »

Uf, tesko se odluciti...Mozda Princ Neonko, jer mrzim iz dna duse njegovu Al Shitti zgradurinu :x

Trebao sam pazljivo procitati, izgleda da mogu pet puta da glasam :oops:
Last edited by CungaLunga on 05/03/2013 18:19, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27417
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#18 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by JoseMujica »

Damir_5 wrote:
JoseMujica wrote:a vidi fakat...možda je Damir doktorov čovjek pa ga namjenski skriva u rukavu i povuče kao spasitelja, kad bude stani-pani :lol:
Moguce, samo da mi kazete na kojeg doktora mislite, jer ipak ih ima vise? Inace maksimalni kapacitet kleptometra je deset bandita. Sve iznad toga, toliki lopovluk kleptometar ne moze podnjeti.
čuj koji doktor :shock: al mislim da sam ubo u sridu, čisto intuitivno...a sad viđoh da si na drugoj temi velikim slovima napiaso ovo:
HARE VRATI SE SVE TI JE OPROSTENO!
e to je dotur za mlade sviračice i skromne nekretnine u našoj majci Vatanu ;-)

a svi ljubitelji lika i (ne)djela ovog doktora imaju prepoznatljive forumske nikove što završavaju brojem tipa jahorina_13 ili Damir_5 i ima vas doktorovih klonova jedno 10 na ovom forumu i redovno zakuhavate na svakoj temi i na kraju je mantra: Hare vrati se ovce tvoje negumo brez tebe :-)

šta će nam ova niska verzija Slučajnog prolaznika naviknuta na budžetsku guzovaču i lizanje pakaša od strane podobnika :? a sve o našem trošku...de me prosvijetlite :idea:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#19 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by -LIBERO- »

Ne znam, nisam zadovoljan selektiranjem.
Previse je ovdje bosnjaka. Barem sto se mog' ukusa tice. Hoces to da kazes da Bosnjaci vise kradu od Srba i Hrvata.

Samo cekaj dok ti se javi Fatmir, Mustafa ili Sejfudin.
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#20 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by brucos7 »

Zlatko, Fahro, Damir H.... ubojiti trojac :run:
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#21 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Paranoid »

brucos7 wrote:Zlatko, Fahro, Damir H.... ubojiti trojac :run:
Ivo Miro Jović.....ili tri u jedan 8-)
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#22 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by yugi »

Fali Mujo portir :D
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#23 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by muzicar_iz_parka »

-LIBERO- wrote:Ne znam, nisam zadovoljan selektiranjem.
Previse je ovdje bosnjaka. Barem sto se mog' ukusa tice. Hoces to da kazes da Bosnjaci vise kradu od Srba i Hrvata.

Samo cekaj dok ti se javi Fatmir, Mustafa ili Sejfudin.
Kod Bošnjaka imaš više stranaka koje su politički relevatne na osnovu izbornih rezultata, SDA, SDP i SBB, pa onda shodno tome bude više stranačkih (kolo)vođa koji imaju svoje udjele u hapanju.
Kod Srba opozicija i ne postoji, Vožd Dodik takoreć aposlutni vladar, onaj Bosić smiješan kao poljski miš, nekidan gledao na YT duel njega i Dodika, kaže od imovine ima on i žena dva stana (80 i 35 kvadrata) , te neki Citroen dignut na kredit, siromašniji od prosječnog gradonačelnika.
Gazda Mile zvanično ima sa obzirom na to da dolazi iz "bogate familije" imovinu vrijednu kojih par miliona, a đe tek učešće u firmama poput "Integrala", "Niskogradnje", i mnogih drugih. Ovi drugi od njega ne mogu doći na red u hapanju.
Kod Hrvata u zadnje vrijeme jedino istaknuti Čović i Lijanović, sigurno kao i Dodik islkjličivo vode porijeklo iz "bogatih familija", pa na osnovu toga bogati ljudi ba, priča koju čujem i od većine domaćih tajkuna iz bilo kojeg djela BiH.
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Logovan »

Nisam znao da imaju političari koji više kradu i oni koji manje kradu. :-) Za mene su oni svi isti. Svi su ista govna samo druga pakovanja. Moglo bi se čak i reći da se takmiče ko će više pokrasti.
Al' kad je već postavljena anketa, ja sam eto stavio da je Dodik prvi u krađi.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#25 Re: Kleptometar politicke bande u BiH!

Post by Damir_5 »

JoseMujica wrote:
Damir_5 wrote:
JoseMujica wrote:a vidi fakat...možda je Damir doktorov čovjek pa ga namjenski skriva u rukavu i povuče kao spasitelja, kad bude stani-pani :lol:
Moguce, samo da mi kazete na kojeg doktora mislite, jer ipak ih ima vise? Inace maksimalni kapacitet kleptometra je deset bandita. Sve iznad toga, toliki lopovluk kleptometar ne moze podnjeti.
čuj koji doktor :shock: al mislim da sam ubo u sridu, čisto intuitivno...a sad viđoh da si na drugoj temi velikim slovima napiaso ovo:
HARE VRATI SE SVE TI JE OPROSTENO!
e to je dotur za mlade sviračice i skromne nekretnine u našoj majci Vatanu ;-)

a svi ljubitelji lika i (ne)djela ovog doktora imaju prepoznatljive forumske nikove što završavaju brojem tipa jahorina_13 ili Damir_5 i ima vas doktorovih klonova jedno 10 na ovom forumu i redovno zakuhavate na svakoj temi i na kraju je mantra: Hare vrati se ovce tvoje negumo brez tebe :-)

šta će nam ova niska verzija Slučajnog prolaznika naviknuta na budžetsku guzovaču i lizanje pakaša od strane podobnika :? a sve o našem trošku...de me prosvijetlite :idea:
Mozes ti biti paranoidan koliko te volja, medjutim ako bilo koji lopov pokusa prodati telekom i EP BIH, cak sam spreman podrzati i Raifa Dizdarevica samo da se to sprijeci. A Hare jeste najmanje losa opozicija za SDP I SDA i bio je u proslosti dosta efektna opozicija SDP i SDA, bar na izborima. Medjutim ako je tacno kako je to Fahro srocio u onom svom toalet papiru pod nazivom Avaz, Haretu zdravlje nije bas najbolje, osim toga, njemu je vrijeme da se penzionise jer ipak za politiku treba i energije i zdravlja. Tako da nije tacno da podrzavam povratak Hareta, osim u slucaju ako bi on na ovaj ili onaj nacin sprijecio lopove da prodaju telekom i EP BIH, u tom slucaju, bi bio strogo za njega, pa cak i ako mu je zdravlje ugrozeno. Medjutim u tom slucaju podrzao bih i crnog djavola ako bi ulog bio telekom i EP BIH.

Inace stavio bih ja u kleptometar i Hareta, medjutim ima samo mjesta za 10 kandidata, cak sam i Ivanica morao izbaciti da bi Fahri nasao mjesto jer to itekako zasluzuje. Hare nije trenutno na drzavnoj cucli, zbog toga i nije nam toliko interesantan. Da postoji mogucnost za 50 opcija, bio bi i Hare tu. Medjutim nema ima samo 10.

Zato nemoj traziti nikakve teorije zavjere u ovom, nego jednostavno ne pravi se blesav kad i ti vrlo dobro znas da na anketi ima mjesta samo za 10 opcija.
Post Reply