Kladioničarska mafija u BiH

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Teniser

Kladioničarska mafija u BiH

Post by Teniser » 30/07/2015 00:22

Iako ovo viđamo svakodnevno ipak evo i mali dokaz,naravno nepotreban ali ipak da se i vidi kako kladionice kradu državu a samim tim i sve njene građane,sve ovo nikako nebi moglo bez političke zaštite.Sistem je jednostavan,Kladionice,Premier,Bet live,Formula itd u svojim poslovnicama organizuju igru BINGO,tu igru rade polu ilegalno,naivni igrači vjeruju u dobitak i svakodnevno igraju,država štiti ovu mafiju i ne naplaćuje porez,ukoliko se inspekcija uključi kladionice dobiju info i gase se tv aparati,sklanjaju listići i tako se stvori privid da ta igra ne postoji,i tako to ide godinama.Kladionica tj poslovnica Premier kladionice u kojoj sam pokupio prikazane listiće dnevno napravi oko 2000-2500 ovakvih potvrda o uplati BINGO igre,matematika kaže,porez na igre na sreću je koliko ja znam 20%,prosjek u svim poslovnica nije ispod ovog broja puta broj poslovnica puta broj kladionica i dolazi se do rezultata,samo ova poslovnica dnevno ukrade jednu i pol minimalnu penziju,tom matematikom dolazi se do zaključka da kladionice u BiH dnevno ukradu na hiljade penzija.
Dokaz da se penzije mogu redovno isplačivati da vlast ne štiti ovu mafiju.
Image

Prpa.ba

Re: Kladioničarska mafija u BiH

Post by Prpa.ba » 30/07/2015 00:59

Kladionice su kulturne institucije bosnjackog naroda i ekonomska kicma najmanjeg konstitutivnog naroda u BiH. To se ne smije dirati. :mrgreen:

GoldenSpoon

Post by GoldenSpoon » 30/07/2015 01:03

Teniser wrote:Iako ovo viđamo svakodnevno ipak evo i mali dokaz,naravno nepotreban ali ipak da se i vidi kako kladionice kradu državu a samim tim i sve njene građane,sve ovo nikako nebi moglo bez političke zaštite.Sistem je jednostavan,Kladionice,Premier,Bet live,Formula itd u svojim poslovnicama organizuju igru BINGO,tu igru rade polu ilegalno,naivni igrači vjeruju u dobitak i svakodnevno igraju,država štiti ovu mafiju i ne naplaćuje porez,ukoliko se inspekcija uključi kladionice dobiju info i gase se tv aparati,sklanjaju listići i tako se stvori privid da ta igra ne postoji,i tako to ide godinama.Kladionica tj poslovnica Premier kladionice u kojoj sam pokupio prikazane listiće dnevno napravi oko 2000-2500 ovakvih potvrda o uplati BINGO igre,matematika kaže,porez na igre na sreću je koliko ja znam 20%,prosjek u svim poslovnica nije ispod ovog broja puta broj poslovnica puta broj kladionica i dolazi se do rezultata,samo ova poslovnica dnevno ukrade jednu i pol minimalnu penziju,tom matematikom dolazi se do zaključka da kladionice u BiH dnevno ukradu na hiljade penzija.
Dokaz da se penzije mogu redovno isplačivati da vlast ne štiti ovu mafiju.
Image

A gdje će se Cosa Nostra/SDA zamjerati HDZ-u i Bevandi :run:

vivaldi

Post by vivaldi » 30/07/2015 01:16

Prpa.ba wrote:ekonomska kicma najmanjeg konstitutivnog naroda u BiH

mislim da je to vec poprilicno zastarila vijest, sada su neki skorz drugi sampioni

Post Reply